דף הבית » תרופות סבתא » 11 תרופות סבתות בטוחות ועתיקות על צרידות בגרון
daadaddaddaa daddaaddaa ddddddaa ddadaaddaddaa dadc dadaddddaa

11 תרופות סבתות בטוחות ועתיקות על צרידות בגרון

צרידות בגרון: 11 תרופות של סבתא בטוחה ועתיקה

צרידות, או גרון מפואר, יכולים להיות לא נוחים ומביכים.אם אין לך גישה לרופא או לרפואה מודרנית, אל תפחד – יש מספר תרופות בטוחות ועתיקות שהועברו מסבתות בכל העולם.אם משתמשים בהם נכון, הם יכולים לעזור להקל על הצרידות ולנקות גרון מרופד במהירות.המשך לקרוא כדי לגלות 11 מתוך הסעדים העתיקים הללו.

תה חם

אחד התרופות הבטוחות והוותיקות ביותר לצרידות הוא שתיית תה חם.תה מכיל נוגדי חמצון ותכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להרגיע את רקמות הגרון המוגרות.בנוסף, שתיית תה חם יכולה לעזור לשחרר ריר ולקדם ניקוז.נסה להוסיף דבש או לימון לתה שלך, מכיוון שזה יכול לעזור להפחית דלקת ולהרגיע עוד יותר את גרונך.

ג’ינג’ר ודבש

לג’ינג’ר יש הרבה תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות חזקות.בשילוב עם דבש זה יכול לעזור להפחית את הגירוי בגרון ולנקות את הצרידות.כדי להכין תרופה ג’ינג’ר ודבש, פשוט מערבבים כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי עם שתי כפיות דבש.צרכו תערובת זו שלוש פעמים ביום עד שהצרידות התפנקה.

טיפ מועיל:

אם אין לך גישה לג’ינג’ר מגורר טרי, אתה יכול גם להשתמש באבקת ג’ינג’ר או תה.פשוט מערבבים את האבקה או התה עם דבש וצורכים אותה שלוש פעמים ביום.

שורש ליקריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה עתיקה נוספת שיכולה לעזור להפחית את הצרגנות.הוא מכיל תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להרגיע את הגרון.כדי ליצור תרופת שורש ליקריץ, פשוט תלולה כפית אחת של שורש ליקריץ בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ומוסיפים כפית דבש אחת.צרכו תערובת זו שלוש פעמים ביום עד שהצרידות התפנקה.

גרגר מי מלח

גרגר עם מי מלח הוא תרופה נוספת של גיל שיכולה לעזור להפחית את הצרידות.מי מלח יכולים לעזור להפחית את הדלקת ולספק הקלה מכאבי גרון.להכנת גרגר מים מלח, פשוט מערבבים חצי כפית מלח בכוס מים חמים.גרגר עם תערובת זו למשך 30 שניות ואז לירוק אותה.חזור על תהליך זה שלוש פעמים ביום עד שהצרידות התפנקה.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה נוספת שיכולה לעזור להפחית את הצרידות.הוא מכיל חומצה אצטית, שיכולה לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.כדי להכין תרופת חומץ תפוחים, פשוט מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים בכוס מים חמים.צרכו תערובת זו שלוש פעמים ביום עד שהצרידות התפנקה.

כורכום

כורכום הוא תבלין המכיל תכונות אנטי דלקתיות חזקות.כאשר הוא נצרך, זה יכול לעזור להפחית את הדלקת ולספק הקלה מכאבי גרון.כדי ליצור תרופה כורכום, פשוט מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום בכוס מים חמים.צרכו תערובת זו שלוש פעמים ביום עד שהצרידות התפנקה.

אלם חלקלק

אלם חלקלק הוא עשב שיכול לעזור להפחית את הצרידות.הוא מכיל ריר, שהוא חומר שיוצר שכבת מגן מעל הגרון ומסייע להפחתת הגירוי והדלקת.כדי להכין תרופה של אלם חלקלק, פשוט מערבבים כפית אחת של אבקת אלם חלקלקת בכוס מים חמים.צרכו תערובת זו שלוש פעמים ביום עד שהצרידות התפנקה.

שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא עשב נוסף שיכול לעזור להפחית את הצרידות.הוא מכיל ריר, המסייע בציפוי הגרון ולהפחתת הדלקת.כדי ליצור תרופת שורש מרשמלו, פשוט מערבבים כפית אחת של אבקת שורש מרשמלו בכוס מים חמים.צרכו תערובת זו שלוש פעמים ביום עד שהצרידות התפנקה.

טימין

טימין הוא עשב שיש לו תכונות חיטוי חזקות.כאשר הוא נצרך, זה יכול לעזור להפחית את הדלקת ולספק הקלה מכאבי גרון.כדי להכין תרופה לתימין, פשוט תלול כפית אחת של ThymE עוזב בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ומוסיפים כפית דבש אחת.צרכו תערובת זו שלוש פעמים ביום עד שהצרידות התפנקה.

לימון ודבש

לימון ו

תרופות צמחי מרפא לצרידות

תרופות צמחיות הן כמה מהתרופות הבטוחות והעתיקות ביותר לצרידות.רבים מהתרופות הללו שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל צרידות גרון.להלן כמה מהתרופות הפופולריות ביותר של צמחי מרפא לצרידות:

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה פופולרית לצרידות.הוא מכיל תרכובות אנטי-דלקתיות שיכולות לעזור להקל על גרון כואב ולהפחית דלקת.תה ג’ינג’ר הוא דרך נהדרת להשיג את היתרונות של ג’ינג’ר.פשוט תלול כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד בכוס מים רותחים למשך חמש דקות.שתו את התה הזה פעמיים עד שלוש ביום.

אקליפטוס

אקליפטוס הוא עשב הידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והמצפיות.זה יכול לעזור להפחית דלקת בגרון ולשחרר ריר.להכנת תה אקליפטוס, תלולה כף אחת של עלי אקליפטוס מיובשים בכוס אחת של מים רותחים למשך חמש דקות.שתו את התה הזה שלוש פעמים ביום.

שום

שום הוא תרופה צמחית נוספת שיכולה לעזור לטפל בצרגנות.שום מכיל תרכובות שיכולות להפחית דלקת ולהילחם בזיהומים.להכנת תה שום, הוסיפו שתי שיני שום כתוש לכוס מים רותחים ותלולים במשך עשר דקות.שתו את התה הזה פעמיים עד שלוש ביום.

THYME

טימין הוא עשב הידוע בתכונותיו המופיעות והחיטוי.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולשחרר ריר.להכנת תה טימין, תלול כפית אחת של עלי טימין מיובשים בכוס מים רותחים למשך חמש דקות.שתו את התה הזה פעמיים עד שלוש ביום.

ליקריץ

ליקריץ הוא תרופה צמחית שיכולה לעזור להפחית דלקת ולהרגיע גרון כואב.להכנת תה ליקריץ, תלול כפית אחת של שורש ליקוריס מיובש בכוס מים רותחים למשך חמש דקות.שתו את התה הזה פעמיים עד שלוש ביום.

תרופות אחרות לצרידות

בנוסף לתרופות צמחיות, ישנם סעדים אחרים שיכולים לעזור לטפל בצרגנות.להלן כמה מהתרופות הפופולריות ביותר:

דבש

דבש הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להרגיע את כאב הגרון ולהפחית את הדלקת.פשוט מערבבים כף דבש אחת עם כוס מים חמים ושותה אותו פעמיים עד שלוש ביום.

מי מלח

מי מלח הם תרופה יעילה לצרידות.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולשחרר ריר.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית מלח אחת בכוס מים חמים וגרגר איתו פעמיים עד שלוש ביום.

לימון

לימון הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית דלקת ולהרגיע גרון כואב.להכנת תה לימון, מערבבים כף אחת של מיץ לימון סחוט טרי עם כוס מים חמים ושותים אותו פעמיים עד שלוש ביום.

שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא דרך נהדרת להפחית את הדלקת ולשחרר ריר.כל שעליך לעשות הוא להוסיף כמה טיפות של שמן אקליפטוס לקערת מים חמים ושאיפה את הקיטור.עשה זאת פעמיים עד שלוש פעמים ביום.

מכשיר אדים

שימוש במכונת אדים בביתך יכול לעזור לשמור על לחות בגרון ולהפחית את הדלקת.

שאלות נפוצות

מהם היתרונות של תרופות צמחי מרפא לצרידות?

תרופות צמחיות הן כמה מהתרופות הבטוחות והעתיקות ביותר לצרידות.רבים מהתרופות הללו מכילים תרכובות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהרגיע גרון כואב.

באיזו תדירות עלי להשתמש בשאיפת קיטור?

עליכם להשתמש בשאיפת קיטור פעמיים עד שלוש ביום כדי להפחית את הדלקת ולשחרר ריר.

מסקנה

צרידות היא בעיה שכיחה שניתן לטפל בהם במגוון תרופות.תרופות צמחיות כמו ג’ינג’ר, אקליפטוס, שום, טימין ושיקי יכולים לעזור להפחית את הדלקת ולהרגיע גרון כואב.תרופות אחרות כמו דבש, מי מלח, לימון, שאיפת קיטור ושימוש בכוכב אדים יכול להיות יעיל גם הוא.ואילו רמדי אלהES יכול להועיל, חשוב לפנות לטיפול רפואי אם הסימפטומים נמשכים או מחמירים. wikipedia.org מספק מידע נוסף על 11 בטוחים ו

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן