דף הבית » תרופות סבתא » 11 תרופות סבתות אמינות ויעילות לאובדן קול
daadaddaddaa daddaaddaa ddeddaddaa dddaddcddaa dcdddddf dad

11 תרופות סבתות אמינות ויעילות לאובדן קול

תרופות קרות: 11 הסעדים של סבתא לאובדן קול

האם ידעת שאובדן הקול שלך הוא די נפוץ?אנשים רבים חווים איזשהו אובדן קול לפחות פעם אחת בחייהם.בין אם אתה זמר אופרה שחטף מנגינות מופע או מורה שדיבר כל היום, אובדן קול יכול להכות בכל עת.

החדשות הטובות הן שיש מגוון של תרופות פשוטות שסבתא שלך ידעה עליהן יכול לעזור לך להחזיר את הקול שלך.להלן 11 תרופות סבתות אמינות ויעילות לאובדן קול:

משקה דבש ולימון

דבש ולימון הם שניים מהתרופות הביתיות הפופולריות ביותר לאובדן קול.מערבבים מיץ של לימון אחד עם כף דבש ומים חמים.שתו את התערובת הזו פעמיים ביום עד שהקול שלכם יחזור.הדבש יעזור להרגיע את גרונך, ואילו הלימון יעזור להגביר את מערכת החיסון שלך ולהילחם בכל זיהומים.

תה ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית את הדלקת בגרונך שעלול לגרום לאובדן קול.מרתיחים כמה פרוסות ג’ינג’ר טרי בכוס מים למשך 10 דקות, מסננות את הנוזל ושותה את התה בזמן שהוא עדיין חם.אתה יכול גם להוסיף כפית דבש כדי להמתיק את התה.שתו שתיים עד שלוש כוסות ביום עד שהקול שלכם יחזור.

גרגר מי מלח

גרגר עם מי מלח הוא תרופה קלאסית לאובדן קול.ממיסים כפית מלח בכוס מים חמים ומגרדים את התערובת למשך מספר דקות.לירוק את זה אחרי גרגר וחזור פעמיים ביום עד שהקול שלך יחזור.המלח יעזור להפחית דלקת ולהרגיע את גרונך.

טיפ ייחודי

שתיית שפע של נוזלים חשובה גם להרגיע את גרונך ולהחזיר את קולך.מים, תה צמחים ומיצי ירקות או פירות הם כל אפשרויות נהדרות.הימנע ממשקאות המכילים קפאין או אלכוהול, מכיוון שאלו יכולים לעצבן את גרונך ולהקשות על הקול שלך לחזור.

סירופ שום

לשום תכונות טבעיות אנטי -פטריוניות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת ולהילחם בכל זיהומים בגרון העלולים לגרום לאובדן קול.להכנת סירופ שום, מרתיחים כמה שיני שום בכוס מים למשך 10 דקות.מסננים את הנוזל ומוסיפים כף דבש.שתו את הסירופ פעמיים ביום עד שהקול שלכם יחזור.

כורכום וחלב

כורכום הוא אנטי דלקת חזק שיכול לעזור להפחית דלקת בגרון.מערבבים כפית אבקת כורכום עם כוס חלב חם ושותה אותה פעמיים ביום עד שהקול שלך יחזור.החלב יעזור להרגיע את גרונך והכורכום יסייע בהפחתת הדלקת.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה נהדרת לאובדן קול.מערבבים כפית של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ושותה אותו פעמיים ביום עד שהקול שלך יחזור.החומץ יסייע בהפחתת הדלקת ולהילחם בכל זיהומים בגרון.

תה פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית את הדלקת בגרונך ולעזור להחזיר את קולך.מערבבים כפית אבקת פלפל קאיין עם כוס מים חמים ושותה את התה פעמיים ביום עד שהקול שלך יחזור.פלפל קאיין יסייע להפחתת הדלקת ולהרגיע את גרונך.

עלי בזיליקום

עלי בזיליקום הם תרופה נהדרת לאובדן קול.מרתיחים כמה עלי בזיליקום טריים בכוס מים למשך 10 דקות, מסננים את הנוזל ושותים את התה בזמן שהוא עדיין חם.אתה יכול גם להוסיף כפית דבש כדי להמתיק את התה.שתו שתיים עד שלוש כוסות ביום עד שהקול שלכם יחזור.

מיץ בצל

מיץ בצל הוא תרופה נהדרת לאובדן קול.מחלצים את המיץ מבצל אחד ומערבבים אותו עם כפית דבש.שתו את התערובת פעמיים ביום עד שהקול שלכם יחזור.מיץ הבצל יסייע בהפחתת הדלקת ולהילחם בכל זיהומים בגרון.

זרעי חילבה

זרעי חילבה הם עוד תרופה נהדרת לאובדן קול.מרתיחים כפית חילבה ראהDS בכוס מים למשך 10 דקות, מסננים את הנוזל ושותה את התה בזמן שהוא עדיין חם.אתה יכול גם להוסיף כפית דבש כדי להמתיק את התה.שתו שניים עד שלושה

תרופות ביתיות לאובדן קול

אובדן קול יכול להיות מצב פיזי ופסיכולוגי כאחד.זה יכול להיגרם על ידי מגוון גורמים, כולל הצטננות, זיהומים נגיפיים, עישון והתעללות קולית.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות ביתיות פשוטות שיכולות לעזור להחזיר את קולך.להלן 11 תרופות סבתות אמינות ויעילות לאובדן קול.

1.תנוח את הקול שלך

הדבר הראשון והחשוב ביותר לעשות כשאתה סובל מאובדן קול הוא לנוח את קולך.המשמעות היא הימנעות מדברת בקול רם, או לפרקי זמן ממושכים.במידת האפשר, נסה להגביל את השיחות שלך למשפטים קצרים ולחש בכל הזדמנות אפשרית.

2.שתו תמיסת גרגר

גרגר עם מי מלח חמים הוא אחד התרופות היעילות הביתיות לאובדן קול.המלח מסייע בהפחתת הדלקת בגרונך ומרגיע את מיתרי הקול המעצבנים.להכנת תמיסת גרגר משלך, מערבבים כפית מלח אחת עם כוס מים חמים.גרגר עם תמיסה זו שלוש פעמים ביום.

3.השתמש בקיטור

שימוש בקיטור יכול גם לעזור להרגיע את גרונך ולהחזיר את הקול שלך.הרתיחו סיר מים ושאפו את האדים דרך האף למשך מספר דקות.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות של שמנים אתרים כמו אקליפטוס או מנטה למים כדי לעזור לפנות את גרונך ולהפחית את הדלקת.

4.שתו תה צמחים

שתיית תה צמחים היא תרופה ביתית יעילה נוספת לאובדן קול.תה צמחי מרפא כמו קמומיל, ליקוריץ ושורש מרשמלו יכולים לעזור להפחית את הדלקת ולהרגיע את גרונך.הקפידו לשתות את תה אלה חמים והוסיפו מעט דבש או לימון לטעם נוסף.

5.גרגר עם חומץ תפוחים

גרגר עם חומץ תפוחים הוא גם תרופה ביתית נהדרת לאובדן קול.ידוע כי חומץ סיידר תפוחים יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות בגרון.להכנת תמיסת גרגר, מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.גרגר עם תמיסה זו שלוש פעמים ביום.

6.לאכול דבש

אכילת דבש היא גם תרופה ביתית יעילה לאובדן קול.ידוע שדבש הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בגרונך.כדי להשיג את התועלת המרבית, נסו לאכול כפית דבש אחת שלוש פעמים ביום.

7.להתקלח חם

להתקלח חם זו דרך נהדרת להרגיע את גרונך ולהחזיר את קולך.הקיטור החם מהמקלחת יעזור להפחית את הדלקת ולהקל עליך לדבר.

8.לשתות חלב חם

שתיית חלב חם היא עוד תרופה ביתית יעילה לאובדן קול.ידוע כי חלב יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות בגרון.כדי להשיג את התועלת המרבית, נסו לשתות כוס חלב חם אחת שלוש פעמים ביום.

9.לאכול שום

אכילת שום היא גם תרופה ביתית נהדרת לאובדן קול.ידוע כי שום בעל תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות בגרון.כדי להשיג את התועלת המרבית, נסו לאכול שן שום אחד שלוש פעמים ביום.

10.לשתות תה ג’ינג’ר

שתיית תה ג’ינג’ר היא עוד תרופה ביתית יעילה לאובדן קול.ידוע שג’ינג’ר יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בגרונך.להכנת תה ג’ינג’ר, הרתיחו כפית ג’ינג’ר אחת בכוס מים אחת למשך חמש דקות.מסננים את התה ושותים אותו חם.

11.השתמש בשמנים אתרים

שימוש בשמנים אתרים הוא גם תרופה ביתית נהדרת לאובדן קול.ידוע כי שמנים אתרים כמו אקליפטוס, מנטה ולבנדר הם בעלי תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בגרון.כדי להשיג את התועלת המרבית, נסה לשאוף את השמנים האתריים שלוש פעמים ביום.

מסקנה

אובדן קול יכול להיות מצב מתסכל, אך למרבה המזל, ישנם כמה H פשוטיםתרופות אום שיכולות לעזור להחזיר את קולך.11 הסעדים של סבתא אמינה ויעילה לאובדן קול המפורט לעיל יכולים לעזור להפחית את הדלקת בגרונך ולהחזיר את קולך.זכור להקל על זה ולהניח את קולך ככל האפשר לתוצאות הטובות ביותר.

שאלות נפוצות

<h

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן