דף הבית » תרופות סבתא » 11 תרופות סבתות אורגניות ומקובלות אוניברסלית לכאבי שיניים קשים
daadaddaddaa daddaaddaa dddaddadddaa ddedadddcddaa dddadd

11 תרופות סבתות אורגניות ומקובלות אוניברסלית לכאבי שיניים קשים

1.שמן ציפורן ושמן ציפורן

ציפורן שימשו זה מכבר תרבויות רבות כדי לעזור במגוון מחלות, כולל כאב שיניים.שמן ציפורן מכיל יאוגנול, תרכובת המתרחשת על העצבים ומסייעת להפחתת הדלקת.כדי להשתמש בשמן ציפורן כדי להקל על כאב שיניים, פשוט החל כמה טיפות ישירות על האזור המושפע.אתה יכול גם לערבב 2-3 טיפות שמן ציפורן עם כפית שמן קוקוס או שמן זית ליישום עדין יותר.

2.שקיות תה מנטה

תה Peppermint תה הוא תרופה ביתית פופולרית לכאבי שיניים בגלל התכונות הטבעיות של משכך כאבים ואנטי דלקתיות.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט כבש שקית תה מנטה במים חמים ולאפשר לה להתקרר.לאחר הקירור, החל את שקית התה ישירות על האזור המושפע.ניתן לחזור על תרופה זו מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

3.עלי גויאבה

עלים

עלי גויאבה שימשו במשך מאות שנים לטיפול במשקפי שיניים בגלל תכונותיהם האנטי -חיוביות והמשכך כאבים.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט ללעוס כמה עלי גויאבה, או טחון אותם לעיסה והחל ישירות על האזור המושפע.ניתן להשתמש בתרופה זו מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

טיפ:

לקבלת הקלה נוספת, נסה לשלב את עלי הגויאבה עם כמה טיפות שמן ציפורן לתרופה של כאב שיניים חזק יותר.

4.שום

שום משמש זה מכבר לטיפול במגוון מחלות, כולל כאב שיניים.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט מוחץ שן שום והחל ישירות על האזור המושפע.ניתן לחזור על תרופה זו מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

5.שטיפת מי מלח

מי מלח שימשו זה מכבר לטיפול במגוון מחלות, כולל כאב שיניים.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט מערבבים כפית מלח בכוס מים חמים והשתמשו כשטיפה בפה.ניתן להשתמש בתרופה זו מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

6.שטיפת מי חמצן

מי חמצן הוא חיטוי קל שיכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לכאב שיניים.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט מערבבים כפית של מי חמצן בכוס מים חמים והשתמשו כשטיפה בפה.ניתן להשתמש בתרופה זו מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

7.תמצית וניל

תמצית וניל משמשת זה מכבר לטיפול במגוון מחלות, כולל כאב שיניים.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט החל כמה טיפות של תמצית וניל ישירות על האזור המושפע.ניתן לחזור על תרופה זו מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

8.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי ומשכך כאבים שיכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לכאב שיניים.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט מערבבים כמה טיפות של שמן עץ התה עם כפית שמן קוקוס או שמן זית ומורחים ישירות על האזור הפגוע.ניתן להשתמש בתרופה זו מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

9.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא חיטוי טבעי ומשכך כאבים שיכולים לעזור להפחית כאבים ודלקת הקשורים לכאב שיניים.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט מערבבים כפית סודה לשתייה עם כמה טיפות מים ומרחים ישירות על האזור הפגוע.ניתן להשתמש בתרופה זו מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

10.הדבק עגבניות

ממרח עגבניות מכיל תכונות טבעיות אנטיספטיות ומשכך כאבים שיכולים לעזור להפחית כאב ודלקת הקשורים לכאב שיניים.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט החל כמות קטנה של משחת עגבניות ישירות על האזור המושפע.ניתן להשתמש בתרופה זו מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

11.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר שימש זה מכבר לטיפול במגוון מחלות, כולל כאב שיניים.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט טחון חתיכת ג’ינג’ר לעיסה והחל ישירות על האזור המושפע.ניתן להשתמש בתרופה זו מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

11 התרופות של סבתא אורגנית ומקובלת על ידי כאבי שיניים חמורים הם רק כמה מהתרופות הביתיות הרבות שניתן להשתמש בהן כדי לעזור להקל על הכאב והדלקת הקשורים לכאב שיניים.

7.שמן ציפורן

ידוע כי שמן ציפורן יש כמה תכונות רפואיות והוא ידוע כיעיל מאוד בהקלה על כאבי שיניים.לשמן תכונות אנטי בקטריאליות ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית נפיחות ואי נוחות.כדי להשתמש בשמן ציפורן, למרוח כמה טיפות של השמן על כדור כותנה ומניחים אותו בעדינות על השן הפגועה.השאר אותו שם לכמה דקות ואז שטוף את הפה שלך במים חמים.

8.שום

שום הוא תרופה טבעית חזקה לכאבי כאב שיניים.תכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטי-מיקרוביאליות עוזרות להפחית דלקת ולהרוג חיידקים בפה.כדי להשתמש בשום, לרסק כמה ציפורן ולערבב אותו עם מעט מלח.החל את העיסה ישירות על השן הפגועה והשאיר אותה שם למשך 10-15 דקות.ואז יש לשטוף את הפה שלך במים חמים.

9.עלי גויאבה

ידוע כי עלי גויאבה בעלי תכונות אנטי דלקתיות ומשכך כאבים חזקות, שיכולות לעזור להפחית את כאבי כאב השיניים.כדי להשתמש בעלים של גויאבה, יש לשטוף כמה עלים ולועס אותם עד שהם משחררים את המיץ שלהם.ירק את העלים ומרוח את המיץ ישירות על השן הפגועה.השאר אותו שם למשך 10-15 דקות ואז שטוף את הפה שלך במים חמים.

10.עלי מנטה

ידוע כי עלי מנטה יעילים מאוד בהקלה על כאבים ואי נוחות מכאב שיניים.העלים מכילים מנטול, שיש להם תכונות משכך כאבים טבעיות ואנטי דלקתיות.כדי להשתמש בעלים מנטה, לעסו כמה עלים עד שהם משחררים את המיץ שלהם.מרחו את המיץ על השן הפגועה והשאירו אותו שם מספר דקות.ואז יש לשטוף את הפה שלך במים חמים.

11.זרעי חילבה

ידוע כי זרעי חילבה מסייעים בהפחתת כאב ודלקת הנגרמת כתוצאה מכאבי שיניים.הזרעים מכילים נוגדי חמצון ותרכובות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית נפיחות ואי נוחות.כדי להשתמש בזרעי חילבה, טוחנים כמה זרעים ומערבבים אותם עם מעט מים ליצירת משחה.החל את העיסה ישירות על השן הפגועה והשאיר אותה שם למשך 10-15 דקות.ואז יש לשטוף את הפה שלך במים חמים.

מסקנה

התרופות של סבתא לכאבי כאב שיניים חמורים יכולים להיות יעילים מאוד וזמינים במשקי בית רבים.סעדים אלה בטוחים לשימוש ויכולים לעזור להפחית כאב ואי נוחות מכאב שיניים.עם זאת, אם כאב השיניים נמשך, חשוב לפנות לייעוץ רפואי מרופא השיניים שלך.

שאלות נפוצות

מהן כמה תרופות של סבתא נפוצה לכאבי שיניים חמורים?

הסעדים של סבתא נפוצה לכאבי שיניים חמורים כוללים שמן ציפורן, שום, עלי גויאבה, עלי מנטה וזרעי חילבה.

האם תרופות אלה בטוחות לשימוש?

כן, בדרך כלל סעדים אלה בטוחים לשימוש.עם זאת, אם כאב השיניים נמשך, חשוב לפנות לייעוץ רפואי מרופא השיניים שלך.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן