דף הבית » תרופות סבתא » 11 תרופות סבתא פופולריות ובריאות לכאבי בטן
daadaddaddaa daddaad daddaddcdadddaa dddaddddaa dcdbddd d

11 תרופות סבתא פופולריות ובריאות לכאבי בטן

הסעדים של סבתא לכאבי בטן

כאבי בטן יכולים להיות אחת המחלות המעצבנות והלא נוחות ביותר לחוות.בין אם זה נובע מקלקוליות, הרעלת מזון או אפילו נגיף, כאבי בטן יכולים להוות פגיעה אמיתית בימכם.אך למרבה המזל, ישנם כמה תרופות שהועברו מסבתותינו שיכולות לעזור לספק הקלה מכאבי בטן מציקים אלה.להלן 11 תרופות סבתות פופולריות ובריאות לכאבי בטן שתוכלו לסמוך עליהם.

1.תה קמומיל

לתה קמומיל יש שלל יתרונות;זה יכול לעזור להפחית דלקת, להקל על הכאב ולהרגיע את הקיבה.להכנת תה קמומיל, פשוט הוסף כפית פרחי קמומיל לכוס מים חמים ותן לו תלול למשך 10 דקות.לאחר מכן, סננו את הפרחים ותיהנו מכוס של התה המרגיע הזה כדי להקל על כאבי הבטן.

2.תה ג’ינג’ר

ג’ינג’ר ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות, ושתיית תה ג’ינג’ר יכולה לעזור ליישב בטן מוטרדת.להכנת תה ג’ינג’ר, פשוט הרתיחו כמה פרוסות ג’ינג’ר טרי במים למשך 5-10 דקות, ואז מסננים את התה ומוסיפים מעט דבש כדי להמתיק אותו.התה אמור לעזור להרגיע את הבטן ולהפחית כל כאב או אי נוחות שאתה חווה.

3.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא תרופה רב -תכליתית ויעילה למחלות רבות, כולל כאבי בטן.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית של חומץ תפוחים לכוס מים חמים ולשתות אותו כדי להקל על כאבי הבטן.זה גם עוזר להפחית את הגז והנפיחות, מה שעלול ללוות לעתים קרובות כאבי בטן.

4.יוגורט

יוגורט הוא מקור נהדר לפרוביוטיקה, שהם חיידקים מועילים שיכולים לעזור להחזיר את האיזון למערכת העיכול שלך.אכילת כמות קטנה של יוגורט יכולה לעזור להרגיע בטן מוטרדת ולהפחית כל כאב או אי נוחות.

5.זרעי שומר

זרעי שומר ידועים בתכונות העיכול שלהם, והם יכולים להוות תרופה נהדרת לכאבי בטן.פשוט מרתיחים כפית זרעי שומר בכוס מים ושותים את התה כדי לעזור להרגיע את הבטן.

6.עלי מנטה

עלי נענע שימשו זה מכבר כתרופה למחלות רבות, כולל כאבי בטן.פשוט מרתיחים כמה עלי נענע בכוס מים, ואז מסננים את התה ושותים אותו כדי להקל על כאבי הבטן.

7.מי לימון

מי לימון יכולים לעזור להפחית בחילה ולהעניק הקלה מכאבי בטן.כל שעליך לעשות הוא לערבב את המיץ של חצי לימון בכוס מים חמים ולשתות אותו כדי לעזור להרגיע את כאבי הבטן שלך.

8.קינמון

קינמון יכול לעזור להפחית בחילות וכאבי בטן.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אבקת קינמון בכוס מים חמים ולשתות אותה כדי להקל על כאבי הבטן שלך.

9.כורכום

כורכום הוא חומר אנטי דלקתי רב עוצמה שיכול לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות הנגרמים מכאבי בטן.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אבקת כורכום בכוס מים חמים ולשתות אותה כדי לעזור להרגיע את כאבי הבטן שלך.

10.שמן קמומיל

שמן קמומיל ידוע בתכונותיו המרגיעות והמרגיעות, וזה יכול להוות תרופה נהדרת לכאבי בטן.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה טיפות שמן קמומיל בכוס מים חמים ולשתות אותם כדי להקל על כאבי הבטן שלך.

11.שורש ליקוריץ

שורש ליקריץ ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות והעיכול, והוא יכול להוות תרופה נהדרת לכאבי בטן.פשוט מרתיחים כפית של שורש ליקריץ בכוס מים ושותים את התה כדי לעזור להרגיע את כאבי הבטן.

טיפ ייחודי

אם אתה חווה כאבי בטן, חשוב להישאר לחות.שתיית הרבה מים לאורך היום יכולה לעזור לשטוף רעלים ולהפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים לכאבי בטן.

11 תרופות סבתות פופולריות ובריאות אלה לכאבי בטן יכולים לעזור לספק הקלה מהכאב ואי הנוחות הקשורים אליהם.בין אם זה תה קמומיל, תה ג’ינג’ר, חומץ תפוחים, יוגורט, זרעי שומר, עלי נענע, מי לימון, קינמון

6.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תבלין פופולרי ששימש במשך מאות שנים כדי לעזור להקל על בעיות עיכול.יש לו תכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הבחילה וכאבי הבטן.ניתן לצרוך ג’ינג’ר בצורות שונות כמו תה, תמיסות או אבקה.להכנת תה ג’ינג’ר, הרתיחו כמה פרוסות ג’ינג’ר במים ולגמו ממנו לאט.לחלופין, תוכלו לערבב כפית אבקת ג’ינג’ר בכוס מים חמים ולשתות אותם.

הטבות

ג’ינג’ר שימש כתרופה מסורתית לכאבי בטן במשך מאות שנים.זה עוזר להפחית בחילות, הקאות וכאבי בטן.יש לו גם תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בבטן.

7.קמומיל

קמומיל הוא עשב פופולרי שידוע בהשפעותיו המרגיעות.ניתן לצרוך תה קמומיל כדי להפחית את כאבי הבטן והתכווצויות.כדי להכין אותו, הרתיחו כוס מים והוסיפו כפית פרחי קמומיל.אפשר לו להתלול כעשר דקות ואז לסנן את הפרחים ולשתות את התה.

הטבות

לקמומיל השפעות מרגיעות, שיכולות לעזור להפחית את כאבי הבטן והתכווצויות.יש לו גם תכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בבטן.

8.שומר

שומר הוא עשב פופולרי ששימש במשך מאות שנים כדי לעזור להקל על בעיות עיכול.הוא מכיל תרכובות שיכולות לעזור להפחית את הגז והנפיחות.להכנת תה שומר, הרתיחו כפית זרעי שומר בכוס מים למשך 10 דקות.מסננים את הזרעים ושותים את התה.לחלופין, תוכלו ללעוס כמה זרעי שומר לאחר הארוחות.

הטבות

לשומר תכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בקיבה.זה גם עוזר להפחית גז ונפיחות, שיכולים לעזור להקל על כאבי בטן.

9.שורש ליקוריץ

שורש ליקריץ שימש כתרופה מסורתית לכאבי בטן במשך מאות שנים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בבטן.ניתן לצרוך שורש ליקריץ בצורה של תה או בצורה תוספה.להכנת תה שורש ליקוריץ, הרתיחו כפית שורש ליקוריץ בכוס מים למשך 10 דקות.מסננים את השורש ושותים את התה.

הטבות

שורש ליקוריץ הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בבטן.זה גם עוזר להפחית גז ונפיחות, שיכולים לעזור להקל על כאבי בטן.

10.מנטה

מנטה הוא עשב פופולרי ששימש כתרופה מסורתית לכאבי בטן במשך מאות שנים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בבטן.ניתן לצרוך מנטה בצורת תה או בצורה תוספה.להכנת תה מנטה, הרתיחו כמה עלי מנטה בכוס מים למשך 10 דקות.מסננים את העלים ושותים את התה.

הטבות

למנטה יש תכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בבטן.זה גם עוזר להפחית גז ונפיחות, שיכולים לעזור להקל על כאבי בטן.

11.כורכום

כורכום הוא תבלין פופולרי ששימש במשך מאות שנים כדי לעזור להקל על בעיות עיכול.הוא מכיל תרכובות שיכולות לעזור להפחית דלקת וגז.להכנת תה כורכום, הרתיחו כפית אבקת כורכום בכוס מים למשך 10 דקות.מסננים את האבקה ושותים את התה.לחלופין, תוכלו להוסיף כפית אבקת כורכום לכוס חלב חם ולשתות אותה.

הטבות

לכורכום יש תכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בקיבה.זה גם עוזר להפחית גז ונפיחות, שיכולים לעזור להקל על כאבי בטן.

סיכום

הסעדים של סבתא לכאבי בטן קיימים כבר מאות שנים והם עדיין פופולריים כיום.מג’ינג’ר לשורש ליקריץ, תרופות אלה יכולות לעזור להפחית דלקת, בחילה וכאבי בטן.הם גם עוזרים להפחית גז ונפיחות, שיכולים לעזור להקל על כאבי בטן.חשוב לזכור שלא כל הסעדים יעבדו עבור כולם, ולכן חשוב לדבר עם רופא לפני שתנסה אף אחד מהתרופות הללו.

שאלות נפוצות

מה הם פופולריים ומרפאיםסעדי סבתא לכאבי בטן?

איזו סבתא פופולרית ובריאה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן