דף הבית » תרופות סבתא » 11 תרופות ללא מרשם ומרגיעות לגרון חריף
daadaddaddaa dcdcd dedadadd ddedadddaddaa dcddaddf ddadda

11 תרופות ללא מרשם ומרגיעות לגרון חריף

תרופות לגרון כואב

גרון כואב יכול להיגרם על ידי מגוון מצבים, מאלרגיות וזיהומים בדרכי הנשימה העליונות ועד הצטננות ושפעת.למרבה המזל, ישנם הרבה תרופות ללא מרשם העומדות לרשותם כדי להרגיע את כאב הגרון.להלן 11 מהתרופות הפופולריות והיעילות ביותר שיש.

1.גרון שופך או תרסיסים

גרון גרון וריסוס הם בין התרופות הנפוצות ביותר לגרון.מוצרים אלה מכילים מרכיבים כמו מנטול, המסייעים להרדים את הגרון ולהפחתת נפיחות, או חומרים הרדמיים, כמו בנזוקאין, המסייע להקל באופן זמני בכאב וכאב.גרון גרון וריסוס זמינים במגוון טעמים, וניתן לרכוש אותם ברוב בתי המרקחת ובחנויות המכולת.

טיפ ייחודי ומועיל

אם אתה משתמש בגרון או ריסוס, נסה להימנע משתייה או אכילה של משהו לפחות 15 דקות לאחר השימוש, מכיוון שזה יעזור להבטיח שלמוצר יהיה זמן לספוג בגרון שלך ולהיות יעיל.

2.תרסיסי מלח ופתרונות

תרסיסי מלח ופתרונות הם תרופה פופולרית נוספת לכאבי גרון.תרסיסי מלח נועדו להרטיב ולהרגיע את הגרון, ואילו תמיסות מלח משמשות לשטיפת מגרים.ניתן לרכוש אותם ברוב בתי המרקחת וחנויות המכולת, ובדרך כלל בטוחים למבוגרים וילדים בכל הגילאים.

3.גרגרי מי מלח חמים

גרגרי מי מלח חמים הם אחד התרופות הוותיקות והיעילות ביותר לכאבי גרון.להכנת גרגר, מערבבים חצי כפית מלח עם כוס מים חמים וגרגר למשך 30 שניות.זה יעזור להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.

4.דבש

דבש שימש במשך מאות שנים כתרופה לכאבי גרון.זה יכול לעזור להפחית דלקת, להרגיע את הגרון ולספק הקלה מכאב ואי נוחות.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, מערבבים כפית דבש אחת עם כוס מים או תה חמים ושתה אותם לאט.

5.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא תרופה צמחית שלפי ההערכה יש תכונות אנטי דלקתיות ומרגיעות.כדי להשתמש בשורש מרשמלו לכאבי גרון, מערבבים כפית אחת של אבקת שורש מרשמלו עם כוס מים חמים ושתה אותו פעמיים ביום.

6.שום

שום הוא אנטיבקטריאלי טבעי ואנטי דלקתי, וניתן להשתמש בו להפחתת כאב ונפיחות בגרון.כדי להשתמש בשום לכאבי גרון, מערבבים כפית אחת של אבקת שום עם כוס מים חמים וגרגר למשך 30 שניות.

7.פלפל קאיין

על פי ההערכה, פלפל קאיין הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית נפיחות וכאב בגרון.כדי להשתמש בפלפל קאיין לכאבי גרון, מערבבים כפית אחת של פלפל קאיין עם כוס מים חמים וגרגר למשך 30 שניות.

8.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה צמחית שלפי ההערכה יש תכונות אנטי דלקתיות ויכולה לעזור להרגיע את כאב הגרון.כדי להשתמש בשורש ליקריץ לכאבי גרון, שתו כוס תה שורש שורש פעמיים ביום או ערבבו כפית אחת של אבקת שורש ליקריץ עם כוס מים חמים וגרגר למשך 30 שניות.

9.אלם חלקלק

אלם חלקלק הוא עשב שלפי ההערכה שיש לו תכונות אנטי דלקתיות ומרגיעות.כדי להשתמש ב- ELM חלקלק לכאבי גרון, שתו כוס תה חלקלקים פעמיים ביום או מערבבים כפית אחת של אבקת אלם חלקלקים עם כוס מים חמים וגרגר למשך 30 שניות.

10.לימון

לימון הוא אנטיבקטריאלי טבעי ויכול לעזור להפחית את הכאב והנפיחות בגרון.כדי להשתמש בלימון לכאבי גרון, מערבבים כפית אחת של מיץ לימון עם כוס מים חמים וגרגר למשך 30 שניות.

11.קמומיל

קמומיל הוא תרופה צמחית שלפי ההערכה יש תכונות אנטי דלקתיות ויכולה לעזור להרגיע את כאב הגרון.כדי להשתמש בקמומיל לכאבי גרון, שתו כוס תה קמומיל פעמיים ביום או מערבבים כפית אחת של אבקת קמומיל עם כוס מים חמים וגרגר למשך 30 שניות.

בעת שימוש באחת מהתרופות הללו, חשוב לזכור שהם לא נועדו להחליף רפואהייעוץ או טיפול.אם יש לך כאב גרון שנמשך

חלק 2: תרופות טבעיות לכאבי גרון חריף

גרון כואב יכול להיות כואב במיוחד ולא נוח.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות טבעיות שיכולות לספק הקלה מהכאב והגירוי.סעדים אלה בטוחים בדרך כלל למבוגרים וילדים כאחד וניתן להשתמש בהם בשילוב עם תרופות ללא מרשם.להלן 11 תרופות טבעיות לגרון כואב חריף.

1.דבש גולמי

דבש גולמי משמש זה מכבר כתרופה טבעית לגרונות כאב.יש לו תכונות אנטי -מיקרוביאליות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהילחם בזיהום.לדבש יש גם השפעה מרגיעה על כאב גרון.עדיף להשתמש בדבש מקומי גולמי, מכיוון שהוא פחות מעובד ויש לו רכיבים פעילים יותר.כדי להשתמש בדבש גולמי להקלה בגרון, ערבב כפית דבש עם מים חמים ושתה אותו לאט.

2.גרגר מי מלח

מי מלח הם תרופה פופולרית לגרון כאב.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולהרוג חיידקים.להכנת גרגר מים מלח, ממיסים 1 כפית מלח בכוס מים חמים.גרגר את הפיתרון למשך 30 שניות ואז ירק אותו.יש לחזור על תרופה זו פעמיים או שלוש ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים יש תכונות טבעיות אנטי-מיקרוביאליות ואנטי-דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והגירוי של כאב גרון.כדי להשתמש בחומץ תפוחים להקלה על גרון, מערבבים 1 כף ACV עם 8 גרם מים חמים.שתו את התערובת לאט, פעמיים או שלוש ביום.

4.תה שורש ליקריץ

שורש שורש שורש שורש שימש זה מכבר כתרופה טבעית לגרונות כאב.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והגירוי.להכנת תה שורש ליקריץ, תלול 1 כפית שורש ליקריץ מיובש בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ולוגמים אותו לאט.יש לחזור על תרופה זו פעמיים או שלוש ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

5.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקת חזק שיכול לעזור להפחית את הכאב והגירוי של גרון כאב.כדי להשתמש בכורכום להקלה בגרון, מערבבים 1 כפית אבקת כורכום עם כוס חלב חם.שתו את התערובת לאט, פעמיים או שלוש ביום.

6.אלם חלקלק

אלם החלקלק משמש זה מכבר כתרופה טבעית לגרונות כאב.זהו עשב רירני, כלומר הוא יוצר ג’ל חלקלק כאשר הוא מעורבב במים.ג’ל זה עוזר לצבוע ולהרגיע את הגרון.כדי להשתמש ב- ELM חלקלק להקלה בגרון, מערבבים 1 כפית אבקת אלם חלקלקים עם כוס מים חמים.שתו את התערובת לאט, פעמיים או שלוש ביום.

7.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא עשב רירני נוסף שיכול לעזור לציפוי ולהרגיע את הגרון.כדי להשתמש בשורש מרשמלו להקלה בגרון, תלול 1 כפית של שורש מרשמלו מיובש בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ולוגמים אותו לאט.יש לחזור על תרופה זו פעמיים או שלוש ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

8.תה ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אנטי דלקת חזק שיכול לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.להכנת תה ג’ינג’ר, תלול 1 כפית של ג’ינג’ר מגורד טרי בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ולוגמים אותו לאט.יש לחזור על תרופה זו פעמיים או שלוש ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

9.לימון ודבש

לימון ודבש הוא תרופה טבעית פופולרית לגרונו כאב.השילוב של לימון ודבש עוזר להפחית דלקת ולהילחם בזיהום.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים 1 כפית דבש ומיץ של חצי לימון בכוס מים חמים.שתו את התערובת לאט, פעמיים או שלוש ביום.

10.שום

לשום יש תכונות אנטי-מיקרוביאליות ואנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והגירוי של גרון כאב.כדי להשתמש בשום לכאבי הקלה בגרון, מערבבים 1 כפית של שום טחון טחון עם כוס חוםilk.שתו את התערובת לאט, פעמיים או שלוש ביום.

11.שמנים אתריים </

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן