דף הבית » תרופות סבתא » 11 תרופות זולות ומצוינות של סבתא לטיפול באלרגיה
daadaddaddaa dddcddaa ddedadddaddaa dadc daddaad dcdddaddc

11 תרופות זולות ומצוינות של סבתא לטיפול באלרגיה

טיפול באלרגיה – סקירה כללית

ההערכה היא כי עד 30% מהמבוגרים ו -40% מהילדים סובלים מאלרגיות.אלרגיות מתרחשות כאשר מערכת החיסון של הגוף מגיבה יתר על המידה לחומר זר, כמו אבקה, אבק, קשקשים או מזון.תסמינים של תגובה אלרגית יכולים לנוע בין עדין לחמור ויכולים לכלול עיטוש, שיעול, עיניים מימיות, נזלת ופריחות עור.ניתן לטפל באלרגיות בתרופות ללא מרשם, תרופות מרשם או תרופות טבעיות.

סבתות משתמשות זה מכבר תרופות טבעיות לטיפול במגוון מחלות, כולל אלרגיות.להלן 11 תרופות זולות ומצוינות של סבתא לטיפול באלרגיה.

התרופות הביתיות של סבתא לטיפול באלרגיה

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא אנטיהיסטמין טבעי ויכול לעזור להפחית תסמיני אלרגיות.כדי להשתמש בו, מערבבים שתי כפיות חומץ תפוחים בכוס מים ושתו אותו פעמיים ביום.

2.דבש

על פי ההערכה, דבש מסייע בהפחתת תסמיני האלרגיות.אכילת דבש מקומי עוזרת לגוף להתרגל לאלרגנים בסביבה.התחל עם כפית אחת ביום והגדיל בהדרגה את הכמות לאורך זמן.

3.שום

לשום תכונות אנטי דלקתיות ואנטיביוטיקה, שיכולות לעזור להפחית את תסמיני האלרגיות.כדי להשתמש בו, אכלו שתי שיני שום גולמיות כל יום.

4.ג’ינג’ר

לג’ינג’ר יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-אלרגיות.כדי להשתמש בו, הוסף כפית ג’ינג’ר מגורד לכוס מים חמים ושתה אותם פעמיים ביום.

5.פלפל קאיין

לקאיין פלפל יש תכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את תסמיני האלרגיות.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית פלפל קאיין בכוס מים חמים ושתו אותם פעמיים ביום.

6.לימון

לימון יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-אלרגיות.כדי להשתמש בו, הוסף מיץ של לימון אחד לכוס מים חמים ושות אותו פעמיים ביום.

7.כורכום

לכורכום יש תכונות אנטי-אלרגיות ואנטי דלקתיות.כדי להשתמש בו, הוסף כפית כורכום לכוס חלב חם ושתה אותו פעמיים ביום.

8.קמומיל

לקמומיל יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-אלרגיות.כדי להשתמש בו, תלול כפית של פרחי קמומיל מיובשים בכוס מים חמים למשך 10 דקות ושותים אותו פעמיים ביום.

9.ליקריץ

ליקריץ יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-אלרגיות.כדי להשתמש בו, תלול כפית שורש ליקוריץ בכוס מים חמים למשך 10 דקות ושותה אותו פעמיים ביום.

10.שורש ברדוק

שורש ברדוק הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-אלרגיות.כדי להשתמש בו, תלול כפית שורש ברדוק בכוס מים חמים למשך 10 דקות ושותה אותו פעמיים ביום.

11.שמן אקליפטוס

לשמן אקליפטוס יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-אלרגיות.כדי להשתמש בו, הוסף כמה טיפות של שמן אקליפטוס לקערה של מים חמים ושאפו את הקיטור פעמיים ביום.

טיפ מועיל

חשוב לזכור כי תרופות טבעיות אינן תחליף לייעוץ רפואי.אם אתה סובל מאלרגיות, עדיף להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתנסה תרופות ביתיות.

חלק 2: תרופות טבעיות להקלה באלרגיה

למי שמחפש תרופות טבעיות להקלה באלרגיה, ישנן מספר אפשרויות.החל בתה צמחים ועד דבש, הסעדים של סבתא לאלרגיות יכולים לספק הקלה ולעיתים קרובות ניתן לעשות זאת ללא מרשם רופא.להלן 11 תרופות טבעיות זולות וטבעיות שיכולות לספק הקלה באלרגיה.

1.דבש

דבש ידוע בתכונות הריפוי שלו והוא דרך נהדרת לעזור באלרגיות.ההערכה היא כי האבקה מהפרחים שהדבורים אוספים עוזרת לבנות חסינות לאלרגנים מקומיים.אכילת דבש עוזרת להכניס אלרגנים אלה לגוף, כך שהוא יכול לבנות סובלנות.עדיף לקנות דבש מקומי, גולמי ולא מסונן, מכיוון שזה יכיל את התכונות המועילות ביותר.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה נהדרת לאלרגיות בגלל שלהתכונות אנטי דלקתיות.שתיית תערובת של כף אחת של חומץ תפוחים וכוס מים חמים יכולה לעזור להפחית את הדלקת בדרכי הנשימה ולספק הקלה מאלרגיות.ההערכה היא גם עוזרת להגביר את מערכת החיסון, מה שמקל על נלחם באלרגנים.

3.תה צמחים

תה צמחי מרפא כמו קמומיל, ג’ינג’ר ותה ירוק ידועים כולם בתכונותיהם האנטי דלקתיות ויכולים לעזור לספק הקלה מתסמיני האלרגיה.תה קמומיל מועיל במיוחד מכיוון שהוא אנטיהיסטמין טבעי, כך שהוא יכול לעזור להפחית את התגובה הטבעית של הגוף לאלרגנים.

4.פרוביוטיקה

פרוביוטיקה הם חיידקים חיים שנמצאים במזונות מותססים כמו יוגורט וקפיר.הם יכולים לעזור לחזק את מערכת החיסון, מה שמקל על נלחם באלרגנים.אכילת מזונות עשירים בפרוביוטיקה או נטילת תוספי פרוביוטיקה יכולה לסייע בהפחתת תסמיני האלרגיה.

5.שמנים אתרים

שמנים אתרים כמו מנטה, אקליפטוס ושמן לבנדר יכולים לעזור להפחית דלקת ולספק הקלה מתסמיני האלרגיה.ניתן לדלל שמנים אלה בשמן נשא ולהחיל ישירות על העור, או שניתן להפזר אותם לאוויר.

6.נטי סיר

סיר נטי הוא סוג של מכשיר השקיה באף שניתן להשתמש בו כדי לשטוף את הסינוסים.זה יכול לעזור להפחית דלקת והצטברות ריר במעברי האף, תוך מתן הקלה מתסמיני האלרגיה.

7.שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא דרך נהדרת להפחית דלקת והצטברות ריר במעברי האף.הוספת שמנים אתרים כמו אקליפטוס או שמן מנטה לקיטור יכולה לעזור לספק הקלה נוספת מתסמיני האלרגיה.

8.Acupressure

אקופרסורה היא סוג של עיסוי שיכול לעזור להפחית דלקת ולספק הקלה מתסמיני האלרגיה.החלת לחץ על נקודות מסוימות בגוף יכולה לעזור להפחית את הדלקת ולבטל את חסימת הסינוסים, תוך מתן הקלה מתסמיני אלרגיה.

9.Quercetin

quercetin הוא תרכובת אנטיהיסטמין טבעית ותרכובת אנטי דלקתית שנמצאת במזונות כמו תפוחים, בצל וגרגרים.זה יכול לעזור להפחית את תסמיני האלרגיה ולהגביר את מערכת החיסון.נטילת תוספי Quercetin או אכילת מזונות עשירים בקוורצטין יכולה לעזור להפחית את תסמיני האלרגיה.

10.אמבטיות חמות

נקיטת אמבטיה חמה יכולה לעזור להפחית את הדלקת ולספק הקלה מתסמיני האלרגיה.הוספת מלחי אפסום ושמנים אתרים כמו אקליפטוס או שמן לבנדר יכולה לעזור לספק הקלה נוספת מתסמיני האלרגיה.

11.אוכלים אוכל חריף

אכילת מזונות חריפים כמו פלפלי צ’ילי או ג’ינג’ר יכולה לעזור להפחית דלקת ולספק הקלה מתסמיני האלרגיה.הקפסאיצין בפלפלי צ’ילי הוא תרכובת אנטי דלקתית טבעית שיכולה לעזור להפחית דלקת ולספק הקלה מתסמיני האלרגיה.

מסקנה

הסעדים של סבתא לאלרגיות יכולים לספק הקלה ללא צורך בתרופות.מדבש לשמנים אתרים, ישנם מספר תרופות טבעיות זולות וטבעיות שיכולות לעזור להפחית דלקת ו

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן