דף הבית » תרופות סבתא » 11 תרופות ביתיות וסבתות מוסמכות כיצד להיכנס להריון
daadaddaddaa dddaadddaa ddaddaaddaa deddadedbddaa dbddad dcdd

11 תרופות ביתיות וסבתות מוסמכות כיצד להיכנס להריון

איך להיכנס להריון: 11 תרופות לבית וסבתות מוסמכות לעזור

השגת הריון בריא הוא חלום המשותף לזוגות רבים.אמנם הריון מוצלח הוא תוצאה של גורמים רבים, אך ישנם כמה תרופות ביתיות וסבתות מוסמכות שיכולות לעזור להגדיל את הסיכוי להיכנס להריון.מאמר זה יספק 11 תרופות וסבתות מוסמכות שזוגות יכולים לנסות להיכנס להריון.

לאכול תזונה מאוזנת

אכילת תזונה מזינה ומאוזנת היא הצעד הראשון לקראת השגת הריון בריא.אכילת מגוון של פירות, ירקות, חלבונים רזים ודגנים מלאים יכולה לעזור להבטיח שגופך יקבל את כל הוויטמינים והמינרלים החיוניים הנחוצים לפוריות.כמו כן, חיוני לשמור על משקל בריא שכן סובל מעודף משקל או תת משקל יכול להשפיע על הפוריות.

קח חומצה פולית

חומצה פולית היא ויטמין חיוני המסייע לגופך לייצר כדוריות דם אדומות וממלא תפקיד חיוני בהתפתחות העובר.לכן חשוב לקחת מולטי ויטמין יומי המכיל חומצה פולית בחודשים שקדמו לתפיסה.בנוסף, כמה מזונות כמו ירקות עלים כהים, קטניות ומיץ תפוזים עשירים בחומצה פולית ויש לכלול אותם בתזונה.

תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחיות שימשו במשך מאות שנים כדי לעזור לזוגות להיכנס להריון.חלק מעשבי התיבול הפופולריים ביותר כוללים עלה פטל אדום, שורש צ’סטברי ושורש מאקה.ניתן לקחת עשבי תיבול אלה כתה, תמיסות או בצורה כמוסה.חשוב לדבר עם איש מקצוע מוסמך לבריאות לפני שאתה לוקח כל תרופה צמחית כדי להבטיח שזה יהיה בטוח עבורך.

יוגה ומדיטציה

יוגה ומדיטציה יכולים להועיל לזוגות שמנסים להיכנס להריון.שתי התרגולים הללו עוזרים להפחית לחץ וחרדה, דבר שיכולים להועיל לפוריות.בנוסף, תנוחות יוגה מסוימות יכולות לעזור להגביר את זרימת הדם לאיברי הרבייה, שיכולים לשפר את הפוריות.

טיפ:

כאשר מתרגלים יוגה או מדיטציה, התמקדו בנשימה ונשמו נשימות עמוקות ואיטיות.זה יעזור להרפות את הגוף והנפש, שיכולים להועיל לפוריות.

לפנות לעזרה של סבתא מוסמכת

סבתות מוסמכות הן מיילדות מסורתיות שהוכשרו לסייע לזוגות להשגת הריון.הם יכולים לספק עצות לגבי תזונה, תרופות צמחי מרפא ושינויים אחרים באורח החיים שיכולים לעזור להגביר את הפוריות.בנוסף, הם יכולים לספק תמיכה רגשית ולעזור ביצירת סביבה מטפחת לזוגות שמנסים להיכנס להריון.

אַקוּפּוּנקטוּרָה

דיקור סיני הוא נוהג סיני עתיק הכרוך בהכנסת מחטים קטנטנות לנקודות ספציפיות בגוף.זה יכול לעזור לאזן את אנרגיית הגוף ולשפר את הפוריות.בנוסף, זה יכול לעזור להפחית את הלחץ ולהגביר את זרימת הדם לאיברי הרבייה, דבר שיכול להועיל לפוריות.

לישון מספיק

שינה מספקת חיונית לפוריות.חסך שינה יכול להשפיע על רמות ההורמונים ולהפחית את רמות האנרגיה, מה שעלול להשפיע לרעה על הפוריות.שואפים לקבל לפחות 7-8 שעות שינה בכל לילה.בנוסף, הקפידו להימנע מפעילויות כמו שתיית אלכוהול או קפאין בשלהי הערב, מכיוון שאלו יכולים להשפיע על איכות השינה שלכם.

תרגיל באופן קבוע

פעילות גופנית חיונית לבריאות ויכולה לעזור בשיפור הפוריות.פעילות גופנית מתונה כמו הליכה, ריצה או שחייה יכולה לעזור להפחית את הלחץ, להגביר את רמות האנרגיה ולשפר את זרימת הדם לאיברי הרבייה.בנוסף, פעילות גופנית יכולה לעזור בשמירה על משקל בריא, וזה חשוב לפוריות.

להפחית לחץ

לחץ יכול להשפיע לרעה על הפוריות.לכן חשוב לנקוט צעדים להפחתת הלחץ.זה יכול לכלול פעילויות כמו יוגה, מדיטציה, או פשוט טיול בטבע.בנוסף, זה יכול להועיל לתרגל טכניקות להפחתת לחץ כמו נשימה עמוקה או יומן.

להגביל אלכוהול וקפאין

אלכוהול וקפאין יכולים להשפיע לרעה על הפוריות.לכן חשוב להגביל אתצריכת חומרים אלה.אלכוהול יכול להוביל לעלייה ברמות הלחץ ויכול להפריע לרמות ההורמונים, מה שעלול להשפיע על הפוריות.בנוסף, קפאין יכול להפריע לשינה ויכול להעלות את רמות הלחץ.

סיכום

השגת הריון בריא הוא חלום המשותף לזוגות רבים.בעוד שהריון מוצלח דורש גורמים רבים, ישנם כמה תרופות ביתיות וסבתות מוסמכות שיכולות לעזור להגדיל את הסיכוי להיכנס להריון.מאמר זה סיפק 11 תרופות וסבתות מוסמכות כי זוגות יכולים לנסות להיכנס להריון.אכילת תזונה מזינה ומאוזנת, נטילת חומצה פולית וחיפוש עזרה של סבתא מוסמכת הם כולם צעדים חיוניים להשגת הריון בריא.בנוסף, עשבי תיבול, יוגה, מדיטציה, דיקור סיני, שינה מספקת, פעילות גופנית, הפחתת לחץ והגבלת אלכוהול וקפאין יכולים כולם לעזור בשיפור הפוריות.

11 תרופות ביתיות להכנסת

עבור אלה המעוניינים להיכנס להריון, ישנם מגוון של תרופות ביתיות שניתן להשתמש בהן כדי לסייע בהגברת הפוריות ולהגדיל את הסיכוי להריון מוצלח.משינויים תזונתיים ועד שינויים באורח החיים, הנה 11 תרופות ביתיות המוכחות כמסייעות בפוריות.

1.קח תוספי חומצה פולית

תוספי חומצה פולית הם חיוניים לנשים בהריון מכיוון שהן עוזרות להפחית את הסיכון למומים בצינור עצבי אצל תינוקות.נטילת תוסף חומצה פולית לפני ובמהלך ההיריון יכולה לעזור לנשים להיכנס להריון ולעזור להבטיח הריון בריא.

2.אכלו תזונה בריאה

אכילת תזונה בריאה היא חלק חשוב בניסיון להיכנס להריון.מזונות העשירים בוויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון הם חיוניים לבריאות הרבייה.אכילת מזונות כמו ירקות עלים, חלבונים רזים ודגנים מלאים יכולה לעזור להגביר את הפוריות ולהגדיל את הסיכוי להריון מוצלח.

3.הימנע מאלכוהול

צריכת אלכוהול נקשרה לירידה בפוריות אצל גברים ונשים כאחד.לכן חשוב להימנע מאלכוהול כשמנסים להיכנס להריון.

4.הימנע מקפאין

רמות גבוהות של קפאין נקשרו לירידה נמוכה יותר, ולכן עדיף להגביל את צריכת הקפאין כשמנסים להיכנס להריון.

5.תרגיל באופן קבוע

פעילות גופנית יכולה לעזור להגביר את הפוריות על ידי עזרה בשמירה על משקל בריא והפחתת רמות הלחץ.נשים צריכות לכוון לקבל לפחות 30 דקות של פעילות גופנית בעוצמה בינונית חמישה ימים בשבוע.

6.להפחית את רמות הלחץ

לחץ יכול להשפיע לרעה על הפוריות, ולכן חשוב להפחית את רמות הלחץ כשמנסים להיכנס להריון.מדיטציה, יוגה ותרגילי נשימה עמוקים יכולים כולם לעזור להפחתת רמות הלחץ.

7.קבל מספיק שינה

קבלת מספיק שינה חיונית לפוריות מכיוון שהיא עוזרת לשמור על רמות ההורמונים מאוזנות.שואפים להשיג לפחות שבע עד שמונה שעות שינה בכל לילה.

8.קח תוספי צמחים

עשבי תיבול מסוימים כמו מאקה, תלתן אדום ו- VITEX יכולים לעזור בשיפור הפוריות.עם זאת, חשוב לדבר עם רופא לפני שאתה לוקח תוספי צמחים כלשהם.

9.נסה דיקור

דיקור סיני הוא טכניקת רפואה סינית מסורתית שיכולה לעזור בשיפור הפוריות על ידי סיוע בוויסות ההורמונים ושיפור זרימת הדם לאברי הרבייה.

10.השתמש בשמנים אתרים

שמנים אתרים כמו לבנדר, גרניום ומרווה קלרי יכולים לעזור בשיפור הפוריות ולהפחית את רמות הלחץ.

11.חפש תמיכה מסבתות מוסמכות

חיפוש תמיכה מסבתות מוסמכות יכול לעזור להגביר את הפוריות.סבתות המוסמכות בריפוי מסורתי יכולות להציע עצות כיצד להגביר את הפוריות ולהציע תמיכה לאורך כל ההיריון.

סיכום

להיכנס להריון יכול להיות תהליך קשה ומלחיץ, אך ישנם מגוון של תרופות ביתיות שיכולות לעזור להגביר את הפוריות.החל מלידת תוספי חומצה פולית וכלה בשימוש בשמנים אתרים, 11 תרופות ביתיות אלה מוכחות כמסייעות בפוריות ולהגדיל את הסיכוי להריון מוצלח.בנוסף to תרופות אלה, המבקשות תמיכה מסבתות מוסמכות יכולות לעזור גם להגביר את הפוריות.

שאלות נפוצות

מהן כמה תרופות ביתיות להיכנס להריון?

כמה תרופות ביתיות להיכנס להריון כוללות נטילת תוספי חומצה פולית, אכילת תזונה בריאה, הימנעות מאלכוהול וקפאין, פעילות גופנית באופן קבוע, הפחתת רמות הלחץ, שינה מספקת, נטילת תוספי צמחים, מנסה דיקור, שימוש בשמנים אתרים וחיפוש אחר תמיכה מסבתות מוסמכותו

האם יש סיכונים הקשורים לתרופות ביתיות להיכנס להריון?

חשוב לדבר עם רופא לפני שלקחת תוספי צמחים או להשתמש בשמנים אתרים כלשהם.חשוב גם לוודא כי כל טיפולי דיקור סיני מבוצעים על ידי מתרגל מוסמך ומוסמך.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן