דף הבית » תרופות סבתא » 11 ריפוי וסבתות סבתות זקנה לדלקות אוזניים
daddadd ddaddaaddaa daddaaddaa ddadad dcddcdaddaa ddddadd

11 ריפוי וסבתות סבתות זקנה לדלקות אוזניים

מהם דלקות אוזניים?

דלקות אוזניים הן דלקת באוזן התיכונה הנגרמת על ידי חיידקים או נגיף.הם נפוצים מאוד בילדים, אך מבוגרים יכולים להשיג אותם גם כן.דלקות אוזניים יכולות להיות כואבות מאוד ויכולות לגרום לאובדן שמיעה, צלצול באוזניים ובעיות אחרות.

11 תרופות ריפוי וסבתא זקנה לזיהומי אוזניים

ניתן לטפל ברוב דלקות האוזניים באמצעות תרופות ללא מרשם או אנטיביוטיקה.אך ישנם גם כמה תרופות מיושנות ששימשו במשך דורות כדי להקל על הכאב ואי הנוחות של דלקות האוזניים.להלן 11 תרופות מרפאות וסבתות ותיקות לזיהומים באוזניים.

1.שום

שום משמש זה מכבר לטיפול בזיהומים באוזניים.יש לו תכונות טבעיות אנטיביוטיות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות וכאב.פשוט מרסקים כמה שיני שום ומחממות אותם במחבת.שים את השום החם על בד והניחו אותו מעל האוזן הנגועה.השאירו אותו למשך 10-15 דקות ואז הסירו.

2.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים ידוע בתכונותיו האנטי בקטריאליות ואנטי דלקתיות.כדי להשתמש בו, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כף מים אחת.משרים כדור כותנה בתערובת ואז הניחו אותו מעל האוזן הנגועה.השאירו אותו למשך 10-15 דקות ואז הסירו.חזור על תהליך זה כמה פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

3.שמן זית

שמן זית הוא תרופה טבעית לזיהומים באוזניים.זה יכול לעזור להפחית נפיחות וכאב.כדי להשתמש בו, חיממו קצת שמן זית ואז הכניסו כמה טיפות לאוזן הנגועה.השאירו אותו למשך 10-15 דקות ואז הטוו את הראש לצד ותנו לשמן להתנקז החוצה.

4.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי.זה יכול לעזור להפחית נפיחות וכאב.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם שמן נשא כמו שמן זית.הכניסו כמה טיפות מהתערובת לאוזן הנגועה.השאירו אותו למשך 10-15 דקות ואז הטוו את הראש לצד ותנו לשמן להתנקז החוצה.

5.מלח

מלח הוא אנטי דלקתי טבעי.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית מלח אחת עם כוס מים חמים.משרים כדור כותנה בתערובת ואז הניחו אותו מעל האוזן הנגועה.השאירו אותו למשך 10-15 דקות ואז הסירו.

6.בצל

לבצל יש תכונות טבעיות אנטיביוטיות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות וכאב.כדי להשתמש בו, מגרד בצל אחד וחילץ את המיץ.הכניסו שתי טיפות של המיץ לאוזן הנגועה.השאירו אותו למשך 10-15 דקות ואז הטוו את הראש לצד ותנו למיץ להתנקז החוצה.

7.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אנטי דלקתי טבעי.כדי להשתמש בו, מערבבים כף אחת של ג’ינג’ר מגורד עם כף דבש אחת.הכניסו את התערובת לאוזן הנגועה.השאירו אותו למשך 10-15 דקות ואז הטוו את הראש לצד ותנו לתערובת להתנקז החוצה.

8.בזיל

לבזיל ‘יש תכונות טבעיות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות.כדי להשתמש בו, מערבבים כף אחת של עלי בזיליקום עם כף מים חמים.משרים כדור כותנה בתערובת ואז הניחו אותו מעל האוזן הנגועה.השאירו אותו למשך 10-15 דקות ואז הסירו.

9.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקתי טבעי.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כף מים חמים.הכניסו שתי טיפות של התערובת לאוזן הנגועה.השאירו אותו למשך 10-15 דקות ואז הטוו את הראש לצד ותנו לתערובת להתנקז החוצה.

10.חומץ לבן

חומץ לבן ידוע בתכונותיו האנטיבקטריאליות הטבעיות.כדי להשתמש בו, מערבבים כף אחת של חומץ לבן עם כף מים חמים.משרים כדור כותנה בתערובת ואז הניחו אותו מעל האוזן הנגועה.השאירו אותו למשך 10-15 דקות ואז הסירו.

11.Mullein

מולין הוא עשב שיש לו תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות.כדי להשתמש בו, מערבבים כף אחת של פרחי מולין עם כף מים חמים.משרים כדור כותנה בתערובת ואז מניחים אותו מעל האינפאוזן אמורה

תרופות מסורתיות לזיהומי אוזניים

דלקות אוזניים יכולות להיות לא נוחות ואף כואבות.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות מסורתיות שניתן להשתמש בהן כדי לסייע בהקלה מהתסמינים.להלן 11 תרופות מרפאות וסבתות ותיקות לזיהומים באוזניים שניתן להשתמש בהם כדי לספק הקלה:

1.קומפרסים חמים

החלת דחיסה חמה על האוזן הפגועה יכולה לעזור לספק הקלה מהכאב ואי הנוחות הקשורים לזיהום באוזניים.החום עוזר להגדיל את זרימת הדם לאזור, מה שיכול לעזור להפחית דלקת ונפיחות.

2.שמן שום

שמן שום ידוע בתכונותיו האנטיבקטריאליות והנטליות, שיכולות לעזור להפחית את חומרת דלקת האוזניים.כדי להשתמש בשמן שום, מערבבים יחד כפית אחת של שמן שום וכפית שמן זית חם.הכניסו כמה טיפות מהתערובת הזו לאוזן הפגועה.

3.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים ידוע בתכונותיו האנטיבקטריאליות והפטריאליות, שיכולות לעזור להפחית את חומרת דלקת האוזניים.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, מערבבים יחד כפית אחת של חומץ תפוחים וכפית מים חמים.הכניסו כמה טיפות מהתערובת הזו לאוזן הפגועה.

4.מיץ בצל

מיץ בצל ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות והחיטוי, שיכולים לעזור להפחית את חומרת דלקת האוזניים.כדי להשתמש במיץ בצל, מערבבים יחד כפית אחת של מיץ בצל וכפית מים חמים.הכניסו כמה טיפות מהתערובת הזו לאוזן הפגועה.

5.שמן עץ התה

שמן עץ התה ידוע בתכונותיו האנטיבקטריאליות והנוגד פטריות, שיכולות לעזור להפחית את חומרת דלקת האוזניים.כדי להשתמש בשמן עץ התה, מערבבים יחד כפית אחת של שמן עץ התה וכפית אחת של שמן זית חם.הכניסו כמה טיפות מהתערובת הזו לאוזן הפגועה.

6.שמן מוללין

שמן מוללין ידוע בתכונותיו האנטי-חיוביות והאנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את חומרת דלקת האוזניים.כדי להשתמש בשמן מולין, מערבבים יחד כפית אחת של שמן מוללין וכפית אחת של שמן זית חם.הכניסו כמה טיפות מהתערובת הזו לאוזן הפגועה.

7.Echinacea

Echinacea ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות והמשכך כאבים, שיכולים לעזור להפחית את חומרת דלקת האוזניים.כדי להשתמש ב- Echinacea, מערבבים יחד כפית אחת של Echinacea וכפית אחת של מים חמים.הכניסו כמה טיפות מהתערובת הזו לאוזן הפגועה.

8.Goldenseal

Goldenseal ידוע בתכונותיו האנטיבקטריאליות והנטליות, שיכולות לעזור להפחית את חומרת דלקת האוזניים.כדי להשתמש ב- Goldenseal, מערבבים יחד כפית אחת של Goldenseal וכפית אחת של מים חמים.הכניסו כמה טיפות מהתערובת הזו לאוזן הפגועה.

9.שמן בזיליקום

שמן בזיליקום ידוע בתכונותיו האנטי-חיוביות והאנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את חומרת דלקת האוזניים.כדי להשתמש בשמן בזיליקום, מערבבים יחד כפית אחת של שמן בזיליקום וכפית אחת של שמן זית חם.הכניסו כמה טיפות מהתערובת הזו לאוזן הפגועה.

10.שמן אורגנו

שמן אורגנו ידוע בתכונותיו האנטיבקטריאליות והפטריאיות, שיכולות לעזור להפחית את חומרת דלקת האוזניים.כדי להשתמש בשמן אורגנו, מערבבים יחד כפית אחת של שמן אורגנו וכפית אחת של שמן זית חם.הכניסו כמה טיפות מהתערובת הזו לאוזן הפגועה.

11.שמן קלנדולה

שמן קלנדולה ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והחיטוי, שיכולים לעזור להפחית את חומרת דלקת האוזניים.כדי להשתמש בשמן קלנדולה, מערבבים יחד כפית אחת של שמן קלנדולה וכפית אחת של שמן זית חם.הכניסו כמה טיפות מהתערובת הזו לאוזן הפגועה.

תרופות מסורתיות אלה יכולות לעזור לספק הקלה מהתסמינים של זיהום באוזניים.עם זאת, חשוב לדבר עם רופא אם התסמינים נמשכים או מחמירים.

שאלות נפוצות

מה היתרונות של שימוש בתרופות מסורתיות לזיהומי אוזניים?

Traditioתרופות NAL לזיהומי אוזניים יכולות לספק הקלה מהכאב ואי הנוחות הקשורים לזיהום.הם יכולים גם לעזור להפחית דלקת ונפיחות באזור המושפע

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן