דף הבית » תרופות סבתא » 11 סעדים מזינים וסבתא מצוינים לשום טחורים
dadadddd dedddaddd ddaddaad dedadddaddd dcdaddd ddddad

11 סעדים מזינים וסבתא מצוינים לשום טחורים

כוחם של הסעדים של סבתא לטחורים

סבתות ידועות שיש להן מגוון סעדים כמעט לכל מחלה, וטחורים אינם יוצאים מהכלל.טחורים יכולים להיות כואבים וגם לא נוחים, ורוב האנשים רוצים למצוא דרך להיפטר מהם בהקדם האפשרי.למרבה המזל, ישנם תרופות טבעיות רבות שיכולות לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות של טחורים.במאמר זה נסתכל על 11 סעדים של סבתא מזין וסבתא מצוינים לשום טחורים.

שום לטחורים

שום הוא תרופה טבעית עוצמתית לטחורים.הוא מכיל תרכובת הנקראת אליצין, בעלת תכונות אנטי דלקתיות ואנטיספטיות.אליצין יכול לעזור להפחית נפיחות, כאב וגרד הקשורים לטחורים.זה גם עוזר לרפא את האזור ולהפחית את הסיכון לזיהום.כדי להשתמש בשום לטחורים, אתה יכול לרסק כמה ציפורן ולהחיל אותם ישירות על האזור הפגוע או שאתה יכול להכין משחה על ידי ערבוב שום עם קצת מים חמים.אתה יכול גם ליטול תוספי שום בצורה כמוסה.

מים חמים ספיגה

הספיגה של מים חמים הם דרך נהדרת נוספת להפחתת כאב ואי נוחות הקשורים לטחורים.השריית מים חמים יכולה לעזור להפחית נפיחות ודלקת.זה יכול גם לעזור להקל על גירוד ושריפה.אתה יכול למלא אמבטיה רדודה במים חמים או להשתמש באמבט סיטץ.וודא שהמים לא חמים מדי מכיוון שזה יכול להחמיר את הסימפטומים שלך.משרים במים החמים במשך כרבע שעה בכל פעם וחזור על זה עד שלוש פעמים ביום.

טיפ מועיל

חשוב לשמור על אזור האנאלי שלך נקי ויבש.לאחר כל הספגה, הקפידו לטפוח בעדינות על האזור יבש ולהחיל קרם לחות או משחה כדי לעזור להרגיע את האזור ולמנוע ממנו להתייבש מדי.

אלוורה

אלוורה היא תרופה פופולרית למצבי עור רבים, כולל טחורים.אלוורה מכיל תרכובות שיכולות לעזור להפחית נפיחות ודלקת, כמו גם לעזור לקידום ריפוי.אתה יכול לקנות ג’ל אלוורה ורה טהור או מיץ ולהחיל אותו ישירות על האזור המושפע או שתוכל לרכוש קרם או משחה מבוסס אלוורה.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית פופולרית נוספת לטחורים.הוא מכיל מספר תרכובות שיכולות לעזור להפחית דלקת וגירוי.כדי להשתמש בחומץ תפוחים לטחורים, אתה יכול למרוח אותו ישירות על האזור הפגוע או לערבב אותו במים ולהשתמש בו כדחיסה.אתה יכול גם לקחת חומץ תפוחים בעל פה בצורה קפסולה.

מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא מענק טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות ודלקת הקשורים לטחורים.אתה יכול לקנות לוז מכשפות בצורה נוזלית ולהחיל אותו ישירות על האזור המושפע, או שתוכל לרכוש משחות ומשחות מבוססות לוז מכשפות.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית נהדרת לטחורים.הוא מכיל תרכובות שיכולות לעזור להפחית דלקת וגירוד, כמו גם לעזור לקידום ריפוי.כדי להשתמש בשמן קוקוס לטחורים, פשוט החל אותו ישירות על האזור המושפע.

שמן זית

שמן זית הוא עוד תרופה טבעית נהדרת לטחורים.הוא מכיל תרכובות שיכולות לעזור להפחית דלקת וגירוד, כמו גם לעזור לקידום ריפוי.כדי להשתמש בשמן זית לטחורים, פשוט החל אותו ישירות על האזור המושפע.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות ודלקת הקשורים לטחורים.כדי להשתמש בשמן עץ התה לטחורים, פשוט החל כמה טיפות על האזור הפגוע ומאפשר לו לשבת מספר דקות לפני השטיפה.

ערמון סוס

ערמון סוסים הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית נפיחות ודלקת הקשורה לטחורים.אתה יכול לקנות ערמון סוס בצורה נוזלית ולהחיל אותו ישירות על האזור המושפע, או שתוכל לרכוש קרמים ומשחות על בסיס ערמונים.

מלפפון

מלפפון הוא טבעי פופולריתרופה לטחורים.הוא מכיל תרכובות שיכולות לעזור להפחית דלקת וגירוד, כמו גם לעזור לקידום ריפוי.כדי להשתמש במלפפון לטחורים, פשוט פורס מלפפון והחל אותו ישירות על האזור הפגוע.

חלק 2: תרופות טחמיות טבעיות אחרות

בנוסף לשום, ישנם תרופות טבעיות רבות אחרות לטחורים.להלן כמה מהפופולריות והיעילות ביותר:

1.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא תרופה טבעית פופולרית לטחורים, מכיוון שניתן ליישם אותה באופן אקטואלי כדי להפחית גירוד ושריפה.זה יכול לשמש גם להפחתת דלקת וניתן ליטול דרך הפה כאל תה לטיפול בטחורים פנימיים.לוז מכשפה מכיל גם טאנינים, המועילים בטיפול בטחורים.

2.אלוורה ורה ג’ל

ניתן ליישם

ג’ל אלוורה ורה באופן אקטואלי כדי להקל על גירוד, שריפה ודלקת הקשורים לטחורים.ניתן לקחת זאת גם דרך הפה לטיפול בטחורים פנימיים.אלוורה ידועה בתכונותיו האנטי דלקתיות, שיכולות להועיל בטיפול בטחורים.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית פופולרית לטחורים, מכיוון שניתן ליישם אותה באופן אקטואלי כדי להפחית גירוד ושריפה.ניתן ליטול אותו דרך הפה כאל תה לטיפול בטחורים פנימיים.חומץ תפוחים מכיל חומצה אצטית, שיכולה לעזור להפחית דלקת ולהפחית את הכאב הקשור לטחורים.

4.Psyllium Husk

קליפת פסיליום היא תרופה טבעית לטחורים, מכיוון שניתן ליטול דרך הפה כתוסף כדי לסייע בהפחתת הדלקת ולשפר את העיכול.קליפת פסיליום יכולה להילקח גם באופן אקטואלי כאל משחה לטיפול בטחורים חיצוניים.הוא מכיל סיבים, המסייעים להפחתת עצירות ושיפור העיכול, שיכולים להועיל בטיפול בטחורים.

5.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית פופולרית נוספת לטחורים, מכיוון שניתן ליישם אותו באופן אקטואלי כדי להפחית גירוד ושריפה.שמן קוקוס ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות, שיכולות להועיל בטיפול בטחורים.זה יכול להילקח דרך הפה כתוסף כדי לסייע בהפחתת הדלקת ולשפר את העיכול.

6.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה טבעית לטחורים, מכיוון שניתן ליישם אותו באופן אקטואלי כדי להפחית גירוד ושריפה.ניתן ליטול אותו דרך הפה כאל תה לטיפול בטחורים פנימיים.שמן עץ התה ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והחיטוי, שיכולים להועיל בטיפול בטחורים.

7.ערמון סוס

ערמון סוס הוא תרופה טבעית פופולרית עבור טחורים, שכן ניתן ליטול דרך הפה כתוסף כדי לסייע בהפחתת הדלקת ולשפר את זרימת הדם.ערמון סוס מכיל גם תרכובת הנקראת אסקין, שיכולה לעזור להפחית נפיחות ויכולה להועיל בטיפול בטחורים.

מסקנה

למרות שום הוא תרופה טבעית פופולרית לטחורים, ישנם תרופות טבעיות רבות אחרות שניתן להשתמש בהן לטיפול במצב זה.לוז מכשפה, אלוורה, חומץ תפוחים, קליפת פסיליום, שמן קוקוס, שמן עץ התה וערמון סוס הם חלק מהתרופות הטבעיות הפופולריות ביותר לטחורים.אם אתם סובלים מטחורים, חשוב לדבר עם הרופא שלכם ולדון באפשרויות הטיפול הטובות ביותר העומדות לרשותכם.זכרו, תרופות טבעיות אינן תחליף לטיפול רפואי.

שאלות נפוצות

ש: מהי התרופה הטבעית הטובה ביותר לטחורים?

א: התרופה הטבעית הטובה ביותר לטחורים תהיה תלויה בחומרת המצב.לוז מכשפה, אלוורה, חומץ סיידר תפוחים, קליפת פסיליום, שמן קוקוס, שמן עץ התה וערמון סוס הם כולם תרופות טבעיות פופולריות לטחורים.עם זאת, חשוב לדבר עם הרופא שלך ולדון באפשרויות הטיפול הטובות ביותר העומדות לרשותך.

ש: כמה זמן לוקח לתרופות טבעיות לעבוד?

א: משך הזמן שייקח לתרופות טבעיות לעבודה יהיה תלוי בחומרתו שלמַצָב.באופן כללי, ייתכן שייקח מספר ימים עד מספר שבועות עד שתרופות טבעיות יתחילו לעבוד.עם זאת, חשוב לדבר עם הרופא שלך ולדון באפשרויות הטיפול הטובות ביותר העומדות לרשותך.

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות כדי לרפא טחורים במשך מאות שנים, ושום הוא אחד הפופולריים והיעילים ביותר של תרופות אלה.מתי

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן