דף הבית » תרופות סבתא » 11 התרופות של סבתא שעליך לדעת וטיפול יעיל לפטריות בין אצבעות הרגליים
ddaadaddaddaa dadc daddaad dadadcdda dcddadaa ddddaddc ddad

11 התרופות של סבתא שעליך לדעת וטיפול יעיל לפטריות בין אצבעות הרגליים

תרופות ביתיות לפטרייה בין אצבעות הרגליים

החוכמה העתיקה של הסבתות והתרופות הביתיות שלהן הועברה לאורך דורות.לסבתות תמיד הייתה תרופה לכל מה שהחווה אותנו.כיום, רבים מהתרופות הללו הוחלפו בתרופות מודרניות, אך חלקן עדיין עובדים באותה מידה כמו בעבר.להלן 11 סעדים של סבתא שכדאי לדעת, וכיצד להשתמש בהם ביעילות לטיפול בפטריות בין אצבעות הרגליים.

1.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חומר טבעי אנטי -פטרייתי ואנטיבקטריאלי.ניתן להשתמש בו באופן אקטואלי לטיפול בזיהומי פטרייה בין אצבעות הרגליים.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם שמן נשא כמו שמן זית ומורחים אותו על האזור הפגוע.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות שמן עץ התה לספוג רגל.

טיפ:

תמיד בצע בדיקת טלאים לפני שתשתמש בשמן עץ התה כדי לוודא שאתה לא אלרגי אליו.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה ביתית פופולרית לטיפול בפטריות בין אצבעות הרגליים.יש לו תכונות נגד פטריות שיכולות לעזור להרוג את הפטרייה.כדי להשתמש בו, מערבבים חלקים שווים של חומץ תפוחים ומים חמים והספגו את כפות הרגליים בתוכו למשך 15-20 דקות.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

3.שום

שום הוא נוגד פטרייה טבעי חזק שיכול לעזור בטיפול בפטריות בין אצבעות הרגליים.כדי להשתמש בו, ריסקו כמה שיני שום ומערבבים אותו עם קצת שמן זית.מרחו תערובת זו על האזור הפגוע ונותנים לו לשבת מספר דקות לפני שטיפתו.עשו זאת פעמיים ביום למשך מספר שבועות כדי לראות תוצאות.

4.מלח

מלח הוא נוגד פטרייתי טבעי שיכול לעזור בטיפול בפטריות בין אצבעות הרגליים.כדי להשתמש בו, מערבבים חלקים שווים של מלח ומים חמים וספגו את כפות הרגליים בתוכו למשך 15-20 דקות.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

5.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא נוגד פטרייה טבעי שיכול לעזור בטיפול בפטריות בין בהונות הרגליים.כדי להשתמש בו, מערבבים חלקים שווים של סודה לשתייה ומים חמים והספגו את כפות הרגליים בתוכו למשך 15-20 דקות.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

6.כורכום

כורכום הוא נוגד פטרייה טבעי חזק שיכול לעזור בטיפול בפטריות בין אצבעות הרגליים.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אבקת כורכום עם מעט מים לייצור משחה.החל משחה זו על האזור המושפע ותן לו לשבת מספר דקות לפני שטיפתו.עשו זאת פעמיים ביום למשך מספר שבועות כדי לראות תוצאות.

7.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא נוגד פטרייתי טבעי שיכול לעזור בטיפול בפטריות בין אצבעות הרגליים.כדי להשתמש בו, מרחו מעט שמן קוקוס על האזור הפגוע ועסה אותו בעור.עשו זאת פעמיים ביום למשך מספר שבועות כדי לראות תוצאות.

8.שמן אורגנו

שמן אורגנו הוא נוגד פטרייתי טבעי שיכול לעזור בטיפול בפטריות בין אצבעות הרגליים.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה טיפות שמן אורגנו עם שמן נשא כמו שמן זית ומורחים אותו על האזור הנגוע.עשו זאת פעמיים ביום למשך מספר שבועות כדי לראות תוצאות.

9.Lemongrass

Lemongrass הוא נוגד פטרייתי טבעי שיכול לעזור בטיפול בפטריות בין אצבעות הרגליים.כדי להשתמש בו, תלולים כמה עלים לימון במים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את הנוזל והשתמשו בו ככף רגל.עשו זאת פעמיים ביום למשך מספר שבועות כדי לראות תוצאות.

10.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא נוגד פטרייתי טבעי שיכול לעזור בטיפול בפטריות בין אצבעות הרגליים.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה טיפות לוז מכשפה עם מעט מים ומורחים אותם על האזור הנגוע.עשו זאת פעמיים ביום למשך מספר שבועות כדי לראות תוצאות.

11.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא נוגד פטרייתי טבעי שיכול לעזור בטיפול בפטריות בין אצבעות הרגליים.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה טיפות של שמן לבנדר עם שמן נשא כמו שמן זית ומורחים אותו על האזור המושפע.עשו זאת פעמיים ביום למשך מספר שבועות כדי לראות תוצאות.

ניתן להשתמש ב -11 הסעדים של סבתא אלה כדי לטפל ביעילות בפטרייה

11 הסעדים של סבתא שעליכם לדעת על

סבתות נודעו לעתים קרובות כחנות של תרופות ביתיות, ויש הרבה תרופות שהן יכולות לעבור אלינו.להלן 11 סעדים שכדאי לדעת עליהם:

1.שמן זית

שמן זית הוא תרופה טבעית נהדרת עבור מחלות רבות, וניתן להשתמש בו לטיפול במצבי עור כמו פריחות, יובש וזיהומים פטרייתיים.שמן זית הוא מקור עשיר לנוגדי חמצון, שיכול לעזור להפחית את הדלקת ולהילחם בזיהום.ניתן להשתמש בו גם כדי לחות את העור ולרכוך עור סדוק.

2.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה נהדרת להילחם בזיהומים פטרייתיים, מכיוון שהוא חומצי באופן טבעי ומכיל תכונות אנטיבקטריאליות ונטריות חזקות.החלת מיץ לימון על האזור הפגוע יכולה לעזור להרוג את הפטרייה ולעזור להפחית כל דלקת.

3.שום

שום הוא תרופה טבעית נהדרת לטיפול בזיהומים פטרייתיים, מכיוון שהוא מכיל תרכובות שיכולות לעזור להילחם בזיהום.ניתן ליישם שום ישירות על האזור המושפע או להילקח דרך הפה כתוסף כדי להגביר את מערכת החיסון של הגוף.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה נהדרת לטיפול בזיהומים פטרייתיים, מכיוון שהוא יכול לעזור להילחם בזיהום ולהפחתת הדלקת.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע או להתייחס לפלעה כתוסף.

5.שמן אורגנו

שמן אורגנו הוא תרופה אנטי פטרייתית חזקה, מכיוון שהוא מכיל תרכובות שיכולות לעזור להילחם בזיהום.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע או להתייחס לפלעה כתוסף.

6.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה טבעית נהדרת לטיפול בזיהומים פטרייתיים, מכיוון שהוא מכיל תרכובות שיכולות לעזור להילחם בזיהום.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע או להתייחס לפלעה כתוסף.

7.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה טבעית נהדרת לטיפול בזיהומים פטרייתיים, מכיוון שהיא יכולה לעזור להילחם בזיהום ולהפחתת הדלקת.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע או להתייחס לפלעה כתוסף.

8.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית נהדרת לטיפול בזיהומים פטרייתיים, מכיוון שהוא באופן טבעי אנטי פטרייתי ויכול לעזור להילחם בזיהום.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע או להתייחס לפלעה כתוסף.

9.כורכום

כורכום הוא תרופה טבעית נהדרת לטיפול בזיהומים פטרייתיים, מכיוון שהוא מכיל תרכובות שיכולות לעזור להילחם בזיהום.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע או להתייחס לפלעה כתוסף.

10.יוגורט

יוגורט הוא תרופה טבעית נהדרת לטיפול בזיהומים פטרייתיים, מכיוון שהוא מכיל חיידקים מועילים שיכולים לעזור להילחם בזיהום.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע או להתייחס לפלעה כתוסף.

11.אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית נהדרת לטיפול בזיהומים פטרייתיים, מכיוון שהיא מכילה תרכובות שיכולות לעזור להילחם בזיהום ולהפחתת הדלקת.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע או להתייחס לפלעה כתוסף.

טיפול יעיל לפטרייה בין אצבעות הרגליים

פטריה בין אצבעות הרגליים יכולה להיות מצב לא נעים ולא נוח, אך ניתן לטפל בה בצורה יעילה.להלן מספר טיפים לטיפול בזיהומים פטרייתיים בין אצבעות הרגליים:

  • שמור על האזור המושפע נקי ויבש.החלף גרביים ונעליים באופן קבוע וודא שהם נקיים ויבשים.
  • נסה להימנע מנעול נעליים או גרביים הדוקים שיכולים לגרום להזיעה ולחות מוגזמים.
  • נסה להרחיק את כפות הרגליים מכל מקורות לחות, כמו בריכות שחייה, מקלחות או אמבטיות חמות.
  • מרחי קרם או משחה אקטואלי נגד פטריות על האזור המושפע.
  • קח תרופה נגד פטריות דרך הפה אם הזיהום חמור.
  • נסה תרופות טבעיות כמו שמן זית, מיץ לימון, שום, חומץ תפוחים, שמן אורגנו, שמן עץ התה, סודה לשתייה, שמן קוקוס, כורכום, יוגורט או אלוורה.

אם הזיהום אינו משתפר בטיפולים אלה, חשוב לפנות לרופא להערכה וטיפול נוסף.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן