דף הבית » תרופות סבתא » 11 התרופות של סבתא עם תוצאות מוכחות ומשמעותיות להפחתת חום בקרב ילדים
ddaadaddaddaa dadc daddaad dadd daaddadddaa deddbdddaa ddedade

11 התרופות של סבתא עם תוצאות מוכחות ומשמעותיות להפחתת חום בקרב ילדים

הסעדים של סבתא להפחתת חום אצל ילדים

חום הוא סימפטום שכיח אצל ילדים ויכול להוות סימן למספר מחלות.בעוד שחום בדרך כלל אינו מזיק ויכול לעזור לגוף להילחם בזיהום, הוא יכול להיות לא נוח ויכול להפריע ליכולתו של הילד לנוח ולהבריא.למרבה המזל, ישנם מספר סעדים שנבדקו בזמן שסבתות משתמשים בהן במשך דורות כדי להפחית חום אצל ילדים.תרופות אלה אינן יעילות רק אלא גם קלות לניהול ולעתים קרובות זמינות בבית.

לימון ודבש

לימון ודבש הם שני תרופות מסורתיות להפחתת חום אצל ילדים.לשניהם תכונות אנטי -ויראליות ואנטיבקטריאליות, ובשילוב הם יכולים לעזור להפחית חום.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כף דבש אחת עם מיץ של חצי לימון בכוס מים חמים.תן את התערובת לילד לשתות.ניתן לצרוך אותו פעמיים או שלוש ביום עד שהחום צמצם.

חומץ תפוחים

תרופה יעילה נוספת היא חומץ תפוחים, שיש לו איכות חומצית המסייעת להפחתת חום.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כף אחת של חומץ תפוחים בכוס מים חמים ונותנים אותו לילד לשתות.יש לצרוך תרופה זו פעמיים עד שלוש ביום עד שהחום צמצם.

טיפ ייחודי ומועיל

בעת שימוש באחד מהתרופות הללו, חשוב לשמור על הילד לחות היטב על ידי מתן להם שפע נוזלים.זה יעזור לשטוף את כל הרעלנים שעלולים לגרום לחום.

שום

שום הוא תרופה מסורתית נוספת המשמשת במשך מאות שנים להפחתת חום אצל ילדים.עשב חזק זה בעל תכונות אנטי -ויראליות ואנטיבקטריאליות חזקות, שיכולות לעזור להפחית חום.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אחת של שום מרוסק טרי עם כף דבש אחת בכוס מים חמים.תן את התערובת לילד לשתות פעמיים או שלוש ביום עד שהחום פחת.

מי קוקוס

מי קוקוס הם משתן טבעי, שיכול לעזור להפחית את חום הגוף.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית של קוקוס מגורד טרי עם כוס מים חמים ותנו אותו לילד לשתות.יש לצרוך תרופה זו פעמיים עד שלוש ביום עד שהחום צמצם.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה יעילה נוספת ששימשה במשך מאות שנים להפחתת חום אצל ילדים.עשב חזק זה בעל תכונות אנטי -ויראליות ואנטיבקטריאליות חזקות, שיכולות לעזור להפחית חום.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי עם כף דבש אחת בכוס מים חמים.תן את התערובת לילד לשתות פעמיים או שלוש ביום עד שהחום פחת.

fenugreek

חילבה היא עשב עם תכונות אנטי -ויראליות ואנטיבקטריאליות חזקות שיכולות לעזור להפחית חום.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית אחת של אבקת חילבה עם כוס מים חמים ונותנים אותה לילד לשתות.יש לצרוך תרופה זו פעמיים עד שלוש ביום עד שהחום צמצם.

זרעי כוסברה

זרעי כוסברה הם תרופה מסורתית להפחתת חום אצל ילדים.זרעים אלה עשירים בנוגדי חמצון ובעלי תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית חום.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית אחת של זרעי כוסברה עם כוס מים חמים ונותנים אותה לילד לשתות.יש לצרוך תרופה זו פעמיים עד שלוש ביום עד שהחום צמצם.

כורכום

כורכום הוא תבלין עם תכונות אנטי -ויראליות ואנטיבקטריאליות חזקות, שיכול לעזור להפחית חום.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית אחת של אבקת כורכום עם כוס מים חמים ונותנים אותה לילד לשתות.יש לצרוך תרופה זו פעמיים עד שלוש ביום עד שהחום צמצם.

מסקנה

הסעדים של סבתא להפחתת חום אצל ילדים נבדקים בזמן ויעיל.סעדים אלה לא רק קלים לניהול אלא לרוב זמינים לעתים קרובות בבית.עם זאת, חשוב לזכור להתייעץ תמיד עם רופא אם חום נמשך או אם הילד מציג תסמינים אחרים כמו פריחה, הקאות או שלשול.

טיפולים אלטרנטיביים להפחתת חום אצל ילדים

כשמדובר בהפחתת חום אצל ילדים, ישנן שיטות רבות העומדות לרשות ההורים והרופאים.בעוד שתרופות מסורתיות הן לרוב קו ההגנה הראשון, ניתן להשתמש בטיפולים אלטרנטיביים גם להפחתת חום אצל ילדים עם תוצאות מוכחות ומשמעותיות.מאמר זה ידון ב -11 הסעדים של סבתא להפחתת חום אצל ילדים שהוכחו כיעילים ביותר.

תה שום ודבש

תה שום ודבש הוא תרופה פופולרית להפחתת חום אצל ילדים.התה מיוצר על ידי רתיחת שיני שום והוספת דבש וכמה טיפות מיץ לימון לתערובת.ניתן לצרוך תה זה מספר פעמים ביום ונחשב שהוא יעיל לשבירת חום.חשוב לציין כי אין לתת תה שום לילדים מתחת לגיל שניים.

מי קוקוס

מי קוקוס הם תרופה טבעית להפחתת חום אצל ילדים.ההערכה היא כי האלקטרוליטים הטבעיים במי הקוקוס עוזרים לחות את הגוף ולהפחית את החום.ניתן לתת מי קוקוס לילדים במינונים קטנים לאורך כל היום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תה ג’ינג’ר וקינמון

תה ג’ינג’ר וקינמון הוא תרופה פופולרית נוספת להפחתת חום אצל ילדים.תה זה מיוצר על ידי רתיחת ג’ינג’ר וקינמון במים ואז מתאמץ את התערובת.ניתן לצרוך תה זה מספר פעמים ביום ונחשב שהוא יעיל לשבירת חום.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית להפחתת חום אצל ילדים.ההערכה היא כי החומצות הטבעיות בחומץ סיידר תפוחים עוזרות להפחתת חום ולהקל על תסמינים אחרים הקשורים לחום.ניתן לתת חומץ תפוחים לילדים במינונים קטנים לאורך כל היום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תה נענע

תה נענע הוא תרופה פופולרית להפחתת חום אצל ילדים.התה מיוצר על ידי רתיחת עלי נענע טריים במים ואז מאמץ את התערובת.ניתן לצרוך תה זה מספר פעמים ביום ונחשב שהוא יעיל לשבירת חום.

מיץ לימון ודבש

מיץ לימון ודבש הוא תרופה טבעית להפחתת חום אצל ילדים.ההערכה היא כי החומצות הטבעיות במיץ לימון והסוכרים הטבעיים בדבש עוזרים להפחתת חום ולהקל על תסמינים אחרים הקשורים לחום.מיץ לימון ודבש ניתן לתת לילדים במינונים קטנים לאורך כל היום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

FENUGREEK ו- ASAFETIDA TEA

Fenugreek ו- Asafetida תה הוא תרופה פופולרית נוספת להפחתת חום אצל ילדים.תה זה מיוצר על ידי זרעי חילבה רותחים ואספטידה במים ואז מאמץ את התערובת.ניתן לצרוך תה זה מספר פעמים ביום ונחשב שהוא יעיל לשבירת חום.

תה ציפורן

תה ציפורן הוא תרופה טבעית להפחתת חום אצל ילדים.ההערכה היא כי השמנים הטבעיים בציפורן עוזרים להפחתת חום ולהקל על תסמינים אחרים הקשורים לחום.ניתן לתת תה ציפורן לילדים במינונים קטנים לאורך כל היום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תה ג’ינג’ר ודבש

תה ג’ינג’ר ודבש הוא תרופה פופולרית להפחתת חום אצל ילדים.התה מיוצר על ידי רתיחת ג’ינג’ר והוספת דבש וכמה טיפות מיץ לימון לתערובת.ניתן לצרוך תה זה מספר פעמים ביום ונחשב שהוא יעיל לשבירת חום.

תה כוסברה

תה כוסברה הוא תרופה טבעית להפחתת חום אצל ילדים.ההערכה היא כי השמנים הטבעיים בכוסברה עוזרים להפחתת חום ולהקל על תסמינים אחרים הקשורים לחום.ניתן לתת תה כוסברה לילדים במינונים קטנים לאורך כל היום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תה כמון

תה כמון הוא תרופה פופולרית נוספת להפחתת חום אצל ילדים.תה זה מיוצר על ידי רתיחת זרעי כמון במים ואז מסנניםהתערובת.ניתן לצרוך תה זה מספר פעמים ביום ונחשב שהוא יעיל לשבירת חום.

מסקנה

הסעדים של סבתא להפחתת חום אצל ילדים קיימים כבר מאות שנים והוכחו כיעילים ביותר.בעוד שתרופות מסורתיות הן לרוב קו ההגנה הראשון, טיפולים אלטרנטיביים להפחתת חום אצל ילדים יכולים גם להיות יעילים ביותר.11 הסעדים של סבתא שנדונו במאמר זה מוכחים כיעילים ביותר להפחתת חום אצל ילדים.

שאלות נפוצות

ש

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן