דף הבית » תרופות סבתא » 11 התרופות של סבתא מצוינת ומשקמת נגד שיעול של תינוק
ddaadaddaddaa dadc daddaad dedadddadaa ddedadadedaa dadd dadda

11 התרופות של סבתא מצוינת ומשקמת נגד שיעול של תינוק

הסעדים של סבתא: 11 תרופות לשיעול טבעי לתינוק

לידת תינוק עם שיעול מתמשך יכולה לדאוג, אבל יש המון תרופות טבעיות שהועברו דרך הדורות כדי להרגיע ולהחזיר את בריאות התינוק שלך.מהתרופות הביתיות ועד תה צמחי מרפא, 11 הסעדים של סבתא מצוינים ומשקמים אלה בטוחים לעזור להקל על השיעול של התינוק שלך.

1.דבש

דבש שימש במשך מאות שנים כדי לעזור להרגיע את שיעול התינוק.זה עובד על ידי ציפוי הגרון והפחתת הגירוי הגורם לשיעול.דבש נחשב גם שיש לו כמה תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את שיעול התינוק.כדי להשתמש בדבש כתרופה לשיעול לתינוק, פשוט מערבבים כפית דבש עם כמה טיפות מים חמים ותן לתינוק שלך לשתות.הקפידו לפקח על תינוקכם בזמן שהם שותים את תערובת הדבש, ולעולם לא נותנים דבש לתינוק מתחת לגיל שנה.

2.Steam

Steam הוא אחד התרופות הטבעיות הפשוטות והיעילות ביותר לשיעול של התינוק.שאיפת קיטור עוזרת לפרק את הריר בריאות וגם עוזרת להרגיע ולהרטיב את הגרון.כדי להשתמש בקיטור כתרופה לשיעול לתינוק, פשוט מלא קערה במים חמים והניח אותה על שולחן.מניחים מגבת מעל הראש וקערת המים החמים ואז נשענים מעל הקערה.אפשר לתינוק שלך לשאוף את הקיטור למשך 5-10 דקות, ולחזור על כך מספר פעמים ביום עד שהשיעול שוכך.

טיפ: הוסף כמה טיפות של שמן אקליפטוס למים החמים לקבלת אפקט מרגיע נוסף.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא חומץ טבעי שיכול לעזור להפחית את שיעול התינוק.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כתרופה לשיעול לתינוק, פשוט מערבבים 1 כפית של חומץ תפוחים עם כפית דבש וכוס מים חמים.תן את התערובת הזו לתינוקך לשתות כמה פעמים ביום עד שהשיעול שוכך.

4.מי מלח

מי מלח הם תרופה מיושנת שיכולה לעזור להפחית את שיעול התינוק.כדי להשתמש במי מלח כתרופה לשיעול לתינוק, פשוט מערבבים 1/4 כפית מלח עם כוס מים חמים.תן את התערובת הזו לתינוקך לשתות כמה פעמים ביום עד שהשיעול שוכך.

5.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את שיעול התינוק.כדי להשתמש במיץ לימון כתרופה לשיעול לתינוק, פשוט מערבבים 1 כפית מיץ לימון עם כפית דבש וכוס מים חמים.תן את התערובת הזו לתינוקך לשתות כמה פעמים ביום עד שהשיעול שוכך.

6.שום

שום הוא משווה טבעי שיכול לעזור להפחית את שיעול התינוק.כדי להשתמש בשום כתרופת שיעול לתינוק, פשוט מערבבים כפית 1 של שום טחון עם כפית דבש וכוס מים חמים.תן את התערובת הזו לתינוקך לשתות כמה פעמים ביום עד שהשיעול שוכך.

7.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא משווה טבעי שיכול לעזור להפחית את שיעול התינוק.כדי להשתמש בג’ינג’ר כתרופה לשיעול לתינוק, פשוט מערבבים 1 כפית של ג’ינג’ר טחון עם כפית דבש וכוס מים חמים.תן את התערובת הזו לתינוקך לשתות כמה פעמים ביום עד שהשיעול שוכך.

8.בצל

בצל הוא משווה טבעי שיכול לעזור להפחית את שיעול התינוק.כדי להשתמש בצל כתרופה לשיעול לתינוק, פשוט מערבבים 1 כפית בצל טחון עם כפית דבש וכוס מים חמים.תן את התערובת הזו לתינוקך לשתות כמה פעמים ביום עד שהשיעול שוכך.

9.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא משווה טבעי שיכול לעזור להפחית את שיעול התינוק.כדי להשתמש בשורש ליקריץ כתרופה לשיעול לתינוק, פשוט מערבבים כפית אבקת שורש ליקריץ עם כפית דבש וכוס מים חמים.תן את התערובת הזו לתינוקך לשתות כמה פעמים ביום עד שהשיעול שוכך.

10.טימין

טימין הוא משווה טבעי שיכול לעזור להפחית את שיעול התינוק.כדי להשתמש בטימין כתרופה לשיעול לתינוק, פשוט מערבבים 1 כפית עלי טימין עם כפית דבש וכוס 1 של תרופות של סבתא: PA: PART 2

סבתות משתמשות בתרופות ביתיות מזה שנים כדי להתייחס למגוון מחלות.במאמר זה נחקור 11 תרופות של סבתא מצוינת ומשקמת נגד שיעול של התינוק.תרופות אלה כוללות מרכיבים טבעיים כמו דבש, תפוזים, שום וג’ינג’ר, וכולם בטוחים לתינוקות.בעוד שחלק מהתרופות הללו עשויות להיות לא יעילות כמו רפואה מודרנית, הם יכולים לספק הקלה ונוחות לתינוקות ומשפחותיהם.

דבש

דבש הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול בשיעול ומחלות אחרות.הוא עשיר בנוגדי חמצון, ותכונותיו האנטי דלקתיות יכולות לעזור להפחית נפיחות וגירוי בגרון.ידוע גם שהוא מדכא שיעול יעיל.ניתן לערבב אותו עם מים חמים או תה ולתת לתינוקות מעל שנה.חשוב לציין שלעולם אין לתת דבש לתינוקות מתחת לגיל שנה בגלל הסיכון לבוטוליזם.

מיץ תפוזים

מיץ תפוזים הוא מקור נהדר לוויטמין C, שיכול לעזור להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בזיהום.זה יכול גם לעזור לריר דק ולהפחית את העומס.ניתן לערבב מיץ תפוזים עם מים חמים ולתת לתינוקות מעל גיל שישה חודשים.חשוב לציין כי יש לתת מיץ תפוזים במתינות מכיוון שהוא יכול להיות מיסוי על מערכת העיכול של התינוק.

שום

שום הוא תרופה טבעית נוספת המשמשת במשך מאות שנים לטיפול בשיעול ומחלות אחרות.זה ידוע בתכונותיו האנטיבקטריאליות והאנטי -ויראליות, ויכול לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.ניתן לכתב את השום ולערבב עם דבש ומים חמים, ולתת לתינוקות מעל חצי שנה.חשוב לציין כי שום יכול להיות חזק, ולכן עדיף להתחיל עם כמויות קטנות.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית המשמשת לעתים קרובות לטיפול בהצטננות ושפעת.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ויכול לעזור להפחית את העומס ולהרגיע את הגרון.זנגביל יכול להיות מגורד ולערבב עם דבש ומים חמים, ולקבל לתינוקות מעל חצי שנה.חשוב לציין שג’ינג’ר יכול להיות חזק, ולכן עדיף להתחיל עם כמויות קטנות.

סיכום

סבתות משתמשות בתרופות ביתיות מזה שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל שיעול של תינוק.במאמר זה חקרנו 11 תרופות של סבתא מצוינת ומשקמת נגד שיעול של תינוק, כולל דבש, תפוזים, שום וג’ינג’ר.בעוד שחלק מהתרופות הללו עשויות להיות לא יעילות כמו רפואה מודרנית, הם יכולים לספק הקלה ונוחות לתינוקות ומשפחותיהם.

שאלות נפוצות

  • האם זה בטוח לתת דבש לתינוקות?
    אסור לתת דבש לעולם לתינוקות מתחת לגיל שנה בגלל הסיכון לבוטוליזם.עבור תינוקות מעל שנה, ניתן לערבב דבש עם מים חמים או תה.
  • האם זה בטוח לתת מיץ תפוזים לתינוקות?
    כן, ניתן לתת מיץ תפוזים לתינוקות מעל גיל חצי שנה.עם זאת, יש לתת זאת במתינות מכיוון שהיא יכולה להיות מיסוי על מערכת העיכול של התינוק.
  • האם זה בטוח לתת שום וג’ינג’ר לתינוקות?
    כן, ניתן לתת שום וג’ינג’ר לתינוקות מעל גיל שישה חודשים.עם זאת, יש לתת אותם בכמויות קטנות, מכיוון שהם יכולים להיות חזקים.

סבתות משתמשות בתרופות ביתיות מזה שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל שיעול של תינוק.עם שימוש נכון במרכיבים טבעיים כמו דבש, תפוזים, שום וג’ינג’ר, תרופות אלה יכולות לספק הקלה ונוחות לתינוקות ומשפחותיהם. רפואה אלטרנטיבית הפכה פופולרית יותר ויותר בשנים האחרונות, והתרופות הללו הן דוגמא נהדרת לאופן שבו החוכמה המסורתית עדיין יכולה להיות יעילה בההעולם המודרני.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן