דף הבית » תרופות סבתא » 11 התרופות של סבתא לטיפול מהיר ומצוין להרגיע את הליבידו
ddaadaddaddaa dadc daddaad dcdddaddc deddda ddedadddf dcd

11 התרופות של סבתא לטיפול מהיר ומצוין להרגיע את הליבידו

הזדקנות בחינניות – 11 תרופות של סבתא לטיפול מהיר ומצוין להרגיע את הליבידו

ככל שאנו מתבגרים, רבים מאיתנו חווים ירידה בליבידו.זה יכול להשפיע לרעה על מערכות היחסים שלנו, הביטחון העצמי שלנו ועל איכות החיים הכללית שלנו.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות מנוסות ואמיתיות ששימשו במשך מאות שנים כדי להרגיע את הליבידו ולהחזיר את האיזון לבריאות המינית שלנו.להלן 11 תרופות של סבתא ששימשו להשפעה רבה לטיפול מהיר ומצוין להרגיע את הליבידו.

1.רפואת צמחים

רפואת צמחים היא אחת הצורות העתיקות ביותר של הרפואה בעולם.תרבויות רבות השתמשו בצמחי מרפא כדי לטפל במגוון מחלות, כולל ליבידו.כמה עשבי תיבול שידועים כיעילים בהרגעת ליבידו כוללים ג’ינסנג, גינקו בילובה, יוהימבה ושורש מאקה.ניתן לקחת עשבי תיבול אלה כתוספי מזון, או שהם יכולים להתבשל לתה לגישה טבעית יותר להרגעת הליבידו.

2.דיקור סיני

דיקור סיני הוא סוג עתיק של רפואה סינית הכרוכה בהכנסת מחטים דקים לנקודות ספציפיות בגוף.ההערכה היא כי דיקור סיני יכול לעזור להחזיר את האיזון וההרמוניה לגוף, מה שיכול לעזור להפחית את הליבידו.מחקרים הראו כי דיקור סיני יכול להיות יעיל בהרגעת ליבידו, ולכן כדאי לבחון אם אתם מחפשים גישה טבעית להפחתת החשק המיני שלכם.

3.ארומתרפיה

ארומתרפיה היא תרגול עתיק נוסף ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל ליבידו.ארומתרפיה כוללת שימוש בשמנים אתרים ליצירת סביבה מרגיעה ומרגיעה.ניתן להשתמש בארומתרפיה בכמה אופנים, כולל שאיפה, יישום אקטואלי ועיסוי.כמה שמנים אתרים הידועים כיעילים בהרגעת ליבידו כוללים לבנדר, יסמין וילנג ילנג.

4.פעילות גופנית

פעילות גופנית היא אחת הדרכים הטובות ביותר להרגיע את הליבידו.פעילות גופנית קבועה יכולה לעזור להפחית לחץ וחרדה, מה שעלול להשפיע לטובה על הליבידו.בנוסף, פעילות גופנית יכולה לסייע בהעלאת רמות האנרגיה, מה שיכול להקל על ההתמקדות בהיבטים אחרים בחיים ולא בפעילות מינית.

5.מדיטציה

מדיטציה היא תרגול ששימש במשך מאות שנים להפחתת לחץ וחרדה.ניתן להשתמש במדיטציה כדי להאט את תגובת הלחץ של הגוף, מה שיכול לעזור להפחית את הליבידו.בנוסף, מדיטציה יכולה לעזור להגביר את המודעות העצמית והתודעות, שיכולים לעזור לך להעניק לך הבנה טובה יותר של עצמך ואת המיניות שלך.

6.דיאטה ותזונה

תזונה ותזונה חשובים בכל מה שקשור להרגעת ליבידו.אכילת תזונה בריאה ומאוזנת יכולה לעזור להפחית את רמות הלחץ ולהגדיל את רמות האנרגיה, מה שעלול להקל על ההתמקדות בהיבטים אחרים בחיים ולא בפעילות מינית.בנוסף, הוכח כי למזונות מסוימים יש השפעה חיובית על הליבידו, כמו שוקולד מריר וצדפות.

7.קבל מספיק שינה

השגת מספיק שינה חיונית לשמירה על ליבידו בריא.מחקרים הראו כי חוסר שינה יכול להעלות את רמות הלחץ ולהפחית את רמות האנרגיה, מה שעלול להקשות על ההתמקדות בהיבטים אחרים בחיים ולא בפעילות מינית.שואפים לקבל לפחות 7-8 שעות שינה ללילה כדי לעזור לשמור על הליבידו שלך בבדיקה.

8.תוספי מזון

תוספי מזון יכולים להיות דרך יעילה להרגיע את הליבידו.הוכח כי ויטמינים ומינרלים מסוימים מסייעים בהפחתת רמות הלחץ ולהעלות את רמות האנרגיה, מה שיכול להקל על ההתמקדות בהיבטים אחרים של החיים ולא בפעילות מינית.תוספי מזון שידועים כיעילים בהרגעת ליבידו כוללים חומצות שומן אומגה 3, מגנזיום ואבץ.

9.תה צמחים

תה צמחים יכול להיות דרך יעילה להרגיע את ליבידו.עשבי תיבול מסוימים שימשו במשך מאות שנים כדי להפחית את רמות הלחץ ולהגדיל את רמות האנרגיה, מה שיכול להקל על ההתמקדות בהיבטים אחרים בחיים ולא בפעילות מינית.כמה עשבי תיבול שידועים כיעילים בהרגעת ליבידוכלול קמומיל, פסיפלורה ולבנדר.

10.הימנע ממריצים

ממריצים כמו קפאין, אלכוהול וניקוטין יכולים להעלות את רמות הלחץ ולהפחית את רמות האנרגיה, מה שעלול להקשות על ההתמקדות בהיבטים אחרים בחיים ולא בפעילות מינית.נסה להגביל את צריכת הממריצים שלך כדי לעזור לשמור על הליבידו שלך.

11.שוחח עם הרופא שלך

אם

תרופות טבעיות אלטרנטיביות להרגיע את ליבידו

למי שרוצה להרגיע את ליבידו מבלי לפנות לתרופות, ישנם כמה תרופות טבעיות אלטרנטיביות שהועברו לאורך דורות מסבתות.אמנם סעדים אלה עשויים שלא להיות יעילים כמו תרופות מרשם, אך הם עדיין יכולים לספק הקלה מסוימת מהתסמינים ולהועיל בהרגעת ליבידו.

תוספי צמחים

תוספי צמחים הם דרך בטוחה וטבעית להפחתת הליבידו.עשבי תיבול רבים שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל ליבידו.כמה מעשבי התיבול הפופולריים ביותר להרגעת ליבידו כוללים:

  • ginkgo biloba
  • רחוב.Wort’s Wort של ג’ון
  • Ashwagandha
  • שורש מאקה
  • tribulus terrestris

ניתן לקחת עשבי תיבול אלה לבד או בשילוב עם תוספי מזון אחרים, כמו מגנזיום ואבץ.חשוב לשוחח עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שהם נוטלים תוסף צמחים כלשהו מכיוון שהם יכולים לקיים אינטראקציה עם תרופות אחרות ולהיות תופעות לוואי.

שמנים אתרים

שמנים אתריים הם תרופה טבעית נוספת להרגעת ליבידו.שמנים אלה מופקים בדרך כלל מצמחים ומשמשים במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות.חלק מהשמנים האתריים המשמשים בדרך כלל להפחתת הליבידו כוללים:

  • לבנדר
  • ylang ylang
  • גרניום
  • קמומיל
  • אלמוג

ניתן להשתמש בשמנים אתרים במגוון דרכים, כולל ארומתרפיה, יישומים אקטואליים ואפילו נלקחים באופן פנימי.שמנים אתריים הם מאוד חזקים, ולכן חשוב להשתמש בהם בזהירות.עדיף להתייעץ עם איש מקצוע רפואי לפני שתשתמש בשמנים אתרים כדי להבטיח שהם משתמשים בהם בבטחה ובכינות.

מסקנה

סבתות עוברות תרופות טבעיות במשך מאות שנים.למי שמחפש להרגיע את ליבידו מבלי לפנות לתרופות, יש כמה אפשרויות טבעיות ששימשו במשך דורות.תוספי צמחים ושמנים אתרים הם דרכים בטוחות וטבעיות להפחתת הליבידו.תמיד חשוב לדבר עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני נטילת תוספי מזון או שימוש בשמנים אתרים, מכיוון שהם יכולים לקיים אינטראקציה עם תרופות אחרות ולגרום לתופעות לוואי.

שאלות נפוצות

מהן כמה תרופות טבעיות להרגעת ליבידו?

כמה תרופות טבעיות להרגעת ליבידו כוללות תוספי צמחים, כמו גינקו בילובה, סנט.וורט של ג’ון, אשווגנדה, שורש מאקה וטרסטריס טריבולוס;כמו גם שמנים אתרים, כמו לבנדר, ילנג ילנג, גרניום, קמומיל ועץ אלמוג.

האם תרופות טבעיות יעילות כמו תרופות?

תרופות טבעיות אולי אינן יעילות כמו תרופות מרשם, אך הן עדיין יכולות לספק הקלה מסוימת מהתסמינים ולהועיל בהרגעת ליבידו.חשוב לדבר עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שלקחת תוסף צמחים או באמצעות שמנים אתרים, מכיוון שהם יכולים לקיים אינטראקציה עם תרופות אחרות ולהיות תופעות לוואי.בנוסף, חשוב להשתמש בשמנים אתרים בזהירות מכיוון שהם יכולים להיות מאוד חזקים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן