דף הבית » תרופות סבתא » 11 התרופות של סבתא טבעית לטיפול בהלבנת שיניים מהירה
ddaadaddaddaa dadc daddaad dddaddaa dcdddaddc dddcddadaa da

11 התרופות של סבתא טבעית לטיפול בהלבנת שיניים מהירה

הסעדים של סבתא להלבנת שיניים

הלבנת שיניים הפכה פופולרית יותר ויותר במהלך השנים.אנשים רבים מחפשים את החיוך המושלם, וזה הפך לאחד ממגמות היופי המובילות.עם זאת, מוצרי הלבנת שיניים שנקנו בחנות יכולים להיות יקרים, וחלקם מכילים כימיקלים קשים שיכולים להזיק לשיניים.למרבה המזל, ישנם תרופות טבעיות ששימשו סבתות במשך דורות כדי לעזור להלבין שיניים במהירות ובבטיחות.להלן 11 מהסעדים הטבעיים הטובים ביותר של סבתא לטיפול בהלבנת שיניים מהירה.

1.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא מרכיב נפוץ שנמצא במשחות שיניים רבות, והיא גם תרופה טבעית נהדרת להלבנת שיניים.סודה לשתייה שוחקת קלות, כך שהיא מסייעת בהסרת כתמים ברמת השטח.כדי להשתמש בסודה לשתייה, מערבבים אותה עם כמות קטנה של מים ליצירת משחה.שפשפו את העיסה על שיניכם באצבעכם או במברשת שיניים, והשאירו אותה דקה אחת לפני ששטיפתו במים חמים.

2.משיכת שמן קוקוס

משיכת שמן קוקוס היא תרופה איורוודית עתיקה המשמשת במשך מאות שנים להלבנת שיניים.זהו תהליך פשוט שכולל הסתובבות כף שמן קוקוס בפה במשך 10-20 דקות.זה עוזר להסיר חיידקים ולוח מהשיניים שלך, שיכולים לעזור להאיר אותם.

טיפ ייחודי ומועיל

חשוב לציין כי אין להשתמש במשיכת שמן קוקוס כתחליף לצחצוח וחוט דנטלי.הוא משמש בצורה הטובה ביותר בנוסף לשגרת ההיגיינה הרגילה שלך.

3.מי חמצן

מי חמצן הוא מרכיב נפוץ שנמצא במוצרי הלבנת שיניים רבים.זהו חומר הלבנה טבעי שיכול לעזור להלבין את השיניים במהירות.כדי להשתמש במי חמצן, מערבבים חלק אחד מי חמצן עם שני חלקים מים.טבלו את מברשת השיניים בתערובת ומברישים שיניים למשך שתי דקות.יש לשטוף את הפה שלך במים חמים וחזור על התהליך פעמיים עד שלוש בשבוע.

4.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא מעצבן טבעי, מה שאומר שהוא יכול לעזור להסיר כתמים ברמת השטח מהשיניים.כדי להשתמש בו, ערבבו חלקים שווים חומץ תפוחים ומים.לשטוף את התערובת בפה שלך במשך שתי דקות, ואז שוטף את הפה שלך במים חמים.חזור על התהליך פעמיים עד שלוש בשבוע.

5.מיץ לימון וסודה לשתייה

מיץ לימון הוא חומר הלבנה טבעי, וסודה לשתייה שוחקת קלות, כך שניתן להשתמש בהם יחד כדי לעזור להלבין שיניים.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה עם שתי כפיות מיץ לימון.מרחו את התערובת לשיניים באצבעכם או במברשת שיניים, והשאירו אותה דקה אחת לפני שטיפת הפה במים חמים.

6.תותים

תותים הם תרופה טבעית מצוינת להלבנת שיניים.החומצה המאלית בתותים עוזרת להסיר כתמים ברמת השטח מהשיניים, והוויטמין C עוזר להבהיר אותם.כדי להשתמש בתרופה זו, מועכים תות אחד ומערבבים אותה עם כמות קטנה של סודה לשתייה.החל את העיסה על השיניים שלך באצבעך או במברשת שיניים, והשאיר אותה דולקת למשך דקה לפני שטיפת הפה במים חמים.

7.פחם מופעל

פחם פעיל הוא מרכיב טבעי הידוע ביכולתו לספוג רעלים וזיהומים.זה יכול לשמש גם כדי לעזור להלבין שיניים.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אחת של פחם פעיל עם כפית מים אחת.החל את העיסה על השיניים שלך באצבעך או במברשת שיניים, והשאיר אותה דולקת למשך דקה לפני שטיפת הפה במים חמים.

8.מיץ מלח ולימון

מלח הוא פילינג טבעי מצוין, ומיץ לימון הוא חומר הלבנה טבעי, כך שניתן להשתמש בהם יחד כדי לעזור להלבין שיניים.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית מלח אחת עם שתי כפיות מיץ לימון.החל את העיסה על השיניים שלך באצבעך או במברשת שיניים, והשאיר אותה דולקת למשך דקה לפני שטיפת הפה במים חמים.

9.קליפות תפוז

קליפת תפוז היאתרופה טבעית נהדרת להלבנת שיניים.חומצת הלימון בקליפה מסייעת בהסרת כתמים ברמת השטח מהשיניים.כדי להשתמש בתרופה זו, שפשפו את הקליפה של כתום מעל השיניים שלך למשך דקה אחת.יש לשטוף את הפה שלך עם

5.תותים וסודה לשתייה

תותים

משמשים לרוב כחומר הלבנה טבעי מכיוון שהם מכילים חומצה מאלית, המשמשת במוצרי הלבנה מסחריים רבים.כאשר מעורבבים בסודה לשתייה, היא יוצרת משחה שניתן להשתמש בה כדי להלבין שיניים.סודה לשתייה שוחקת מאוד ויכולה לעזור להסיר כתמי שטח ושינוי צבע.כדי להשתמש בתרופה זו, מועכים כמה תותים בשלים לעיסה ומערבבים פנימה כפית סודה לשתייה.החל את העיסה על השיניים שלך והשאיר אותו 5 דקות לפני השטיפה.חזור על תהליך זה פעם בשבוע כדי לעזור לשמור על שיניים לבנות.

6.משיכת שמן קוקוס

לשמן קוקוס יש יתרונות רבים, כולל שיניים הלבנת.זה יכול לעזור בהסרת לוח וחיידקים בפה העלולים לגרום לשינוי צבע.כדי להשתמש בתרופה זו, השטף כף שמן קוקוס סביב הפה שלך למשך 10-20 דקות.ירק את השמן ושטוף את הפה שלך במים חמים.חזור על תהליך זה פעם ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

7.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור להלבין שיניים.הוא מכיל חומצה אצטית, שיכולה לעזור להסיר כתמי שטח.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו חלק אחד של חומץ תפוחים עם שני חלקים.השתמש בתערובת זו כשטיפת פה ושטף אותה סביב הפה שלך למשך 30 שניות.יש לשטוף את הפה שלך במים אחר כך.חזור על תהליך זה פעם ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

8.פחם מופעל

פחם מופעל הוא תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור להלבין שיניים.זה יכול לעזור לקלוט רעלים ולהסיר כתמי שטח על השיניים.כדי להשתמש בתרופה זו, טבלו מברשת שיניים רטובה לאיזה פחם מופעל והברישו שיניים כמו שבדרך כלל.יש לשטוף את הפה שלך במים אחר כך.חזור על תהליך זה פעם בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

9.מיץ לימון וסודה לשתייה

מיץ לימון הוא תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור להלבין שיניים.הוא מכיל חומצת לימון, שיכולה לעזור להסיר כתמי שטח ושינוי צבע.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים יחד כף סודה לשתייה וקצת מיץ לימון.השתמש בתערובת זו כדי לצחצח שיניים ולהשאיר אותה לכמה דקות לפני השטיפה.חזור על תהליך זה פעם בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

10.קליפות תפוז

קליפת תפוז היא תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור להלבין שיניים.החומצה בקליפה יכולה לעזור להסיר כתמי שטח ושינוי צבע.כדי להשתמש בתרופה זו, שפשפו קליפת תפוז על השיניים למשך מספר דקות.יש לשטוף את הפה שלך במים אחר כך.חזור על תהליך זה פעם ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

11.מי חמצן

מי חמצן הוא תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור להלבין שיניים.זה יכול לעזור להסיר כתמי שטח ושינוי צבע.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים יחד חלקים שווים מי חמצן ומים.השתמש בתערובת זו כדי לצחצח שיניים ולהשאיר אותה לכמה דקות לפני השטיפה.חזור על תהליך זה פעם בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תרופות טבעיות אלה אולי לא מספקות אותה רמת הלבנה כמו מוצרים מסחריים, אך הם דרך נהדרת לעזור לשמור על שיניים לבנות ובריאות.בשימוש קבוע, אתה יכול לעזור לשמור על שיניים להיראות במיטבם.

שאלות נפוצות

  • ש: באיזו תדירות עלי להשתמש בתרופות אלה?
    ת: זה תלוי בתרופה, אך ניתן להשתמש ברובם פעם בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
  • ש: האם תרופות אלה בטוחות?
    ת: כן, התרופות הללו בטוחות כאשר משתמשים בהן כביכול.עם זאת, תמיד כדאי להתייעץ עם רופא השיניים שלך לפני שתשתמש במוצר הלבנה כלשהו.

התרופות הטבעיות של סבתא להלבנת שיניים יכולות לעזור לשמור על שיניך להיראות במיטבם.בשימוש קבוע, אתה יכול לעזור לשמור על שיניים לבנות ובריאות.אם יש לך כמהשאלות או חששות, הקפד להתייעץ עם רופא השיניים שלך לפני שתשתמש במוצר הלבנה כלשהו.

לסיכום, 11 הסעדים של סבתא טבעית לטיפול בהלבנת שיניים מהירה יכולות להיות דרך נהדרת לשמור על שיניך להיראות במיטבם.החל משימוש בתותים וסודה לשתייה ועד משיכת שמן קוקוס וחמצן מימן, ישנם מגוון טבעי

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן