דף הבית » תרופות סבתא » 11 התרופות של סבתא ותיקה המבוססות על מרכיבים טבעיים לנשימה קושי
ddaadaddaddaa dadc daddaad ddaaddad ddedddadaddaa dadc dedadb

11 התרופות של סבתא ותיקה המבוססות על מרכיבים טבעיים לנשימה קושי

מה קושי נשימה?

נשימה קושי היא מצב בו אדם מתקשה לשאוף או לנשוף אוויר.זה יכול לנוע בין עדין לחמור.זה יכול להיגרם על ידי אלרגיות, אסטמה, COPD, דלקת ריאות ומצבים בריאותיים אחרים.במקרים מסוימים, נשימה קושי יכולה להיות מסכנת חיים, ויש לטפל בה מייד.

11 הסעדים של סבתא לקושי נשימה

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות במשך מאות שנים כדי לסייע בטיפול במחלות שונות.תרופות אלה מבוססות על מרכיבים טבעיים, וניתן להשתמש בהם כדי לעזור להקל על תסמיני הנשימה הקושי.להלן 11 מהתרופות הפופולריות ביותר:

1.שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא אחת התרופות הוותיקות והפופולריות ביותר לנשימה קושי.זה כרוך בשאיפת קיטור ממים חמים למשך מספר דקות.הקיטור עוזר לפתוח את דרכי הנשימה, ומאפשר נשימה קלה יותר.

2.תה מנטה

תה מנטה הוא תרופה נהדרת לנשימה קושי.החומר הפעיל, מנטול, עוזר לפתוח את דרכי הנשימה ולהפחית את הדלקת.

3.דבש

דבש הוא תרופה טבעית לנשימה קושי.זה עוזר לציפוי בגרון ולהפחית דלקת.

4.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר שימש במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת הדלקת ולפתוח את דרכי הנשימה.ניתן לקחת אותו בצורה של תה, או כתוסף.

5.שום

שום הוא תרופה טבעית נוספת לנשימה קושי.זה עוזר להפחית דלקת ולהרוג חיידקים בריאות.

6.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת בריאות ולפתוח את דרכי הנשימה.

7.שמן אקליפטוס

שמן אקליפטוס הוא תרופה פופולרית לנשימה קושי.זה עוזר לפתוח את דרכי הנשימה ולהפחית את הדלקת.

8.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה פופולרית לנשימה קושי.החומר הפעיל, Chamazulene, מסייע בהפחתת הדלקת ולפתוח את דרכי הנשימה.

9.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא אנטי דלקת חזק שיכול לעזור להפחית דלקת בריאות ולפתוח את דרכי הנשימה.

10.שמן חרדל

שמן חרדל הוא תרופה טבעית נוספת לנשימה קושי.זה עוזר להפחית דלקת ולפתוח את דרכי הנשימה.

11.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית לנשימה קושי.זה עוזר להפחית דלקת ולפתוח את דרכי הנשימה.

טיפ ייחודי

כאשר משתמשים באחד מהתרופות הללו לצורך נשימה קושי, חשוב לזכור לשתות שפע נוזלים.זה יעזור לדלל את הריר ולהפחית את העומס.

לסיכום, ניתן להשתמש ב -11 הסעדים של סבתא ותיקים אלה כדי להקל על תסמיני הנשימה הקושי.עם זאת, חשוב להתייעץ עם רופא אם המצב נמשך או מחמיר.

חלק 2: תרופות טבעיות באמצעות מרתח

מרתח הם תה צמחים שנעשה על ידי רתיחת עשבי תיבול במים למשך זמן מסוים.תה אלה משמשים לרוב לטיפול במגוון רחב של מחלות, כולל נשימה קושי.להלן 11 תרופות של סבתא זקנה באמצעות מרתח לצורך נשימה קושי:

1.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה פופולרית לנשימה קושי.להכנת התה, הרתיחו כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד בכוס מים למשך 10 דקות.מסננים את התה ומוסיפים כף דבש לספל.שתו את התה שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

2.תה שורש ליקריץ

תה שורש ליקריץ הוא תרופה מרגיעה לקושי לנשום.כדי להכין את התה, תלול כפית אחת של שורש ליקוריץ בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ומוסיפים כף דבש לספל.שתו את התה שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

3.תה מולין

תה מולין הוא תרופה יעילה לנשימה קושי.להכנת התה, תלול כפית אחת של עלי מולין בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ומוסיפים כף דבש לספל.לשתות את התה שלוש פעמים ביום למחזורים הטובים ביותרLTS.

4.תה שומר

תה שומר הוא תרופה עוצמתית לנשימה קושי.להכנת התה, תלול כפית זרעי שומר בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ומוסיפים כף דבש לספל.שתו את התה שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

5.תה טימין

תה טימין הוא תרופה ידועה לקושי לנשום.להכנת התה, תלול כפית אחת של עלי טימין בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ומוסיפים כף דבש לספל.שתו את התה שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

6.תה אניז

תה אניס הוא תרופה מסורתית לנשימה קושי.להכנת התה, תלול כפית אחת של זרעי אניס בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ומוסיפים כף דבש לספל.שתו את התה שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

7.תה מרשמלו

תה מרשמלו הוא תרופה פופולרית לנשימה קושי.להכנת התה, תלול כפית אחת של שורש מרשמלו בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ומוסיפים כף דבש לספל.שתו את התה שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

8.תה מרווה

תה מרווה הוא תרופה עתיקה לקושי לנשום.להכנת התה, תלול כפית אחת של עלי מרווה בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ומוסיפים כף דבש לספל.שתו את התה שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

9.תה רוזמרין

תה רוזמרין הוא תרופה מועילה לנשימה קושי.להכנת התה, תלול כפית אחת של עלי רוזמרין בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ומוסיפים כף דבש לספל.שתו את התה שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

10.תה חתול

תה Catnip הוא תרופה מסורתית לנשימה קושי.להכנת התה, תלול כפית אחת של עלי חתול בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ומוסיפים כף דבש לספל.שתו את התה שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

11.תה סרפד

תה סרפד הוא תרופה פופולרית לנשימה קושי.להכנת התה, תלול כפית אחת של עלי סרפד בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ומוסיפים כף דבש לספל.שתו את התה שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

סיכום

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות לטיפול בקושי בנשימה במשך מאות שנים.מרתח הם תה צמחים שנעשה על ידי רתיחת עשבי תיבול במים למשך זמן מסוים.להלן 11 תרופות של סבתא ישנה באמצעות מרתח לקושי נשימה: תה ג’ינג’ר, תה שורש ליקריץ, תה מולין, תה שומר, תה טימין, תה אניס, תה מרשמלו, תה מרווה, תה רוזמרין, תה קטניפ ותה סרפד

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן