דף הבית » תרופות סבתא » 11 התרופות של סבתא המומלצות על ידי מומחים ומצוינים לניקוי בד יבש
ddaadaddaddaa dadc daddaad ddeddedcdaddaa dadc ddd deddedd

11 התרופות של סבתא המומלצות על ידי מומחים ומצוינים לניקוי בד יבש

היתרונות של הסעדים של סבתא לניקוי בד יבש

ניקוי בד יבש יכול להיות משימה מסובכת.לא רק שכתמים ולכלוך נקבעים במהירות, אלא גם דורש מאמץ רב כדי להבטיח שהבד לא ייפגע בתהליך.למרבה המזל, לרבים מהסבתות שלנו וסבתות רבא היו תרופות מנוסות ואמויות משלהן לניקוי בד יבש שעדיין ישים כיום.אחרי הכל, אם זה עבד עבורם, זה בטח טוב!להלן 11 תרופות של סבתא המומלצות על ידי מומחים המצוינים לניקוי בד יבש.

1.חומץ לבן

חומץ לבן הוא חומר ניקוי טבעי והוא מצוין להסרת כתמים מבד יבש.פשוט מערבבים חלק אחד חומץ לבן ושני חלקים מים בבקבוק ריסוס ומרסס את התערובת על הכתם.אפשר לו לשבת כמה דקות ואז לנקוט אותו במטלית נקייה.

2.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא עוד חומר ניקוי טבעי שמצוין לניקוי בד יבש.פשוט מפזרים קצת סודה לשתייה על הכתם ונותנים לו לשבת כמה דקות.לאחר מכן, השתמש בבד לח כדי לקרצף את האזור ולשטוף אותו במים.

טיפ ייחודי:

לקבלת כוח לוחם כתמים נוסף, מערבבים סודה לשתייה עם כמה טיפות מיץ לימון ומורחים את התערובת על הכתם.תן לזה לשבת כמה דקות לפני שתביא אותו עם מטלית לחה.

3.מיץ לימון

מיץ לימון נהדר להסרת כתמים מבד יבש.פשוט מערבבים חלקים שווים מיץ לימון ומים בבקבוק ריסוס ומרסס את התערובת על הכתם.אפשר לו לשבת כמה דקות ואז לנקוט אותו במטלית נקייה.

4.חומר ניקוי כלים

חומר ניקוי כלים הוא חומר ניקוי מעולה לבד יבש.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה טיפות של חומר ניקוי כלים עם מים חמים בקערה ולהשתמש במטלית נקייה כדי לקרצף את הכתם.יש לשטוף את האזור במים ואפשר לו להתייבש באוויר.

5.מי חמצן

מי חמצן הוא חומר ניקוי טבעי נהדר לבד יבש.פשוט מערבבים חלק אחד מי חמצן ושני חלקים מים בבקבוק ריסוס ומרסס את התערובת על הכתם.אפשר לו לשבת כמה דקות ואז לנקוט אותו במטלית נקייה.

6.אמוניה

אמוניה היא חומר ניקוי מצוין לבד יבש.פשוט מערבבים חלק אחד אמוניה ושני חלקים מים בבקבוק ריסוס ומרסס את התערובת על הכתם.אפשר לו לשבת כמה דקות ואז לנקוט אותו במטלית נקייה.

7.שפשוף אלכוהול

שפשוף אלכוהול הוא חומר ניקוי מצוין לבד יבש.כל שעליך לעשות הוא לערבב חלק אחד משפשף אלכוהול ושני חלקים מים בבקבוק ריסוס ומרסס את התערובת על הכתם.אפשר לו לשבת כמה דקות ואז לנקוט אותו במטלית נקייה.

8.מלח

מלח הוא חומר ניקוי טבעי מעולה לבד יבש.פשוט מפזרים מעט מלח על הכתם ונותנים לו לשבת כמה דקות.לאחר מכן, השתמש בבד לח כדי לקרצף את האזור ולשטוף אותו במים.

9.קורנפלור

קורנפלור הוא חומר ניקוי טבעי מצוין לבד יבש.פשוט מפזרים קצת קורנפלור על הכתם ונותנים לו לשבת כמה דקות.לאחר מכן, השתמש בבד לח כדי לקרצף את האזור ולשטוף אותו במים.

10.אבקת טלק

אבקת טלק היא חומר ניקוי טבעי מעולה לבד יבש.פשוט מפזרים מעט אבקת טלק על הכתם ונותנים לו לשבת כמה דקות.לאחר מכן, השתמש בבד לח כדי לקרצף את האזור ולשטוף אותו במים.

11.חומץ וסודה לשתייה

חומץ וסודה לשתייה הם חומר ניקוי טבעי מעולה לבד יבש.כל שעליך לעשות הוא לערבב חלקים שווים חומץ וסודה לשתייה בקערה ולהשתמש במטלית נקייה כדי לקרצף את הכתם.יש לשטוף את האזור במים ואפשר לו להתייבש באוויר.

השימוש בתרופות של 11 סבתות אלה המומלצות על ידי מומחים הוא דרך מצוינת לנקות מטלית יבשה מבלי לפגוע בה.לא רק שהתרופות הללו הן טבעיות ויעילות, אלא שהן גם קלות לשימוש וחסכוניות.בשימוש נכון, תרופות אלה יכולות לשמור על הבד היבש שלך נראה טוב כחדש.

דרכים שונות לניקוי בד יבש

בד יבש הוא בד ייחודיזה דורש טיפול מיוחד כדי להראות שהוא ייראה במיטבו.למרבה המזל, ישנם סעדים רבים של סבתא המומלצים על ידי מומחים ומצוינים לניקוי בד יבש.ניתן להשתמש בפתרונות אלה להסרת כתמים, לרענן את הבד ולהחזיר את יופיו הטבעי.להלן 11 מהשיטות הטובות ביותר לניקוי בד יבש.

השריית מים חמים וחומץ

אחת הדרכים הטובות ביותר לנקות בד יבש היא להשרות אותו בתמיסת מים חמים וחומץ.החומץ יסייע בפירוק לכלוך ושומן, ואילו המים החמים יפתחו את סיבי הבד ויאפשרו חדירה טובה יותר של תמיסת הניקוי.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, אפשר לבד להשרות לפחות 20 דקות ואז לשטוף אותו היטב במים קרים.

שימוש בסודה לשתייה

סודה לשתייה היא חומר ניקוי יעיל ובטוח לבד יבש.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כמה כפות סודה לשתייה בקערת מים חמים.השתמש בספוג או בד רך כדי לקרצף את הבד בעדינות ואז לשטוף אותו היטב במים קרים.

סבון עם פתיתי סבון

פתיתי סבון הם חומר ניקוי מסורתי שניתן להשתמש בו לניקוי מטלית יבשה.כדי להשתמש בהם, ממיסים כמה כפות פתיתי סבון בסיר מים חמים ואז אפשרו לבד להשרות לפחות 20 דקות.יש לשטוף את הבד ביסודיות במים קרים כדי להסיר כל שאריות סבון שנותרו.

ניקוי עם בורקס

Borax הוא חומר ניקוי יעיל המושלם לניקוי בד יבש.כדי להשתמש בו, ערבבו כמה כפות בורקס בקערת מים חמים ואז השתמשו בספוג או בד רך כדי לקרצף את הבד.יש לשטוף את הבד ביסודיות במים קרים כדי להסיר את שאר שארית בורקס.

שימוש במלח

מלח הוא חומר ניקוי טבעי נהדר שניתן להשתמש בו לניקוי מטלית יבשה.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה כפות מלח בקערת מים חמים ואז השתמשו בספוג או בד רך כדי לקרצף את הבד.יש לשטוף את הבד ביסודיות במים קרים כדי להסיר את שאר שאריות המלח שנותרו.

שימוש במיץ לימון

מיץ לימון הוא חומר ניקוי טבעי נהדר שניתן להשתמש בו לניקוי מטלית יבשה.כדי להשתמש בו, ערבבו כמה כפות מיץ לימון בקערת מים חמים ואז השתמשו בספוג או בד רך כדי לקרצף את הבד.יש לשטוף את הבד ביסודיות במים קרים כדי להסיר את שאר שארית מיץ הלימון.

ניקוי עם חומץ לבן

חומץ לבן הוא חומר ניקוי יעיל המושלם לניקוי בד יבש.כדי להשתמש בו, ערבבו כמה כפות חומץ לבן בקערת מים חמים ואז השתמשו בספוג או בד רך כדי לקרצף את הבד.יש לשטוף את הבד ביסודיות במים קרים כדי להסיר את שאר שאריות החומץ שנותרו.

שימוש באמוניה

אמוניה היא חומר ניקוי יעיל המושלם לניקוי בד יבש.כדי להשתמש בו, ערבבו כמה כפות אמוניה בקערת מים חמים ואז השתמשו בספוג או בד רך כדי לקרצף את הבד.יש לשטוף את הבד היטב במים קרים כדי להסיר את שארית האמוניה שנותרה.

שימוש במימן חמצן

מי חמצן הוא חומר ניקוי יעיל המושלם לניקוי בד יבש.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה כפות של מי חמצן בקערת מים חמים ואז השתמשו בספוג או בד רך כדי לקרצף את הבד.יש לשטוף את הבד ביסודיות במים קרים כדי להסיר את שאר שארית החמצן.

ניקוי עם שפשוף אלכוהול

שפשוף אלכוהול הוא חומר ניקוי יעיל המושלם לניקוי בד יבש.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה כפות של שפשוף אלכוהול בקערת מים חמים ואז השתמש בספוג או בד רך כדי לקרצף את הבד.יש לשטוף את הבד ביסודיות במים קרים כדי להסיר את שאר שאר האלכוהול שנותרו.

באמצעות בורקס וחומץ

בורקס וחומץ הוא שילוב רב עוצמה המושלם לניקוי בד יבש.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה כפות בורקס וחומץ בקערת מים חמים, ואז השתמשו בספוג או בד רך כדי לקרצף את הבד.יש לשטוף את הבד ביסודיות במים קרים כדי להסיר כל שאריות בורקס וחומץ שנותרו.

מסקנהב

הסעדים של סבתא המומלצים על ידי מומחים הם דרך מצוינת לנקות בד יבש.מהשריה במים חמים

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן