דף הבית » תרופות סבתא » 11 התרופות של סבתא בריאה לטיפול יעיל בנוזלים באוזניים
ddaadaddaddaa dadc daddaad ddaddd dcdddaddc ddaddc ddad

11 התרופות של סבתא בריאה לטיפול יעיל בנוזלים באוזניים

נוזלים באוזניים: 11 תרופות סבתות בריאה

התמודדות עם נוזלים באוזניים יכולה להיות חוויה מתסכלת.זה יכול לגרום לאי נוחות, קושי לשמוע ואפילו כאב.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות קלות וטבעיות שהועברו מסבתות למטה לאורך הדורות.להלן 11 תרופות של סבתא בריאה לטיפול יעיל בנוזל באוזניים.

שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא דרך נהדרת לפנות כל נוזל שעשוי להיות בתעלת האוזן.פשוט מרתיחים סיר מים, מוציאים אותו מהאש ונשענים מעל הסיר עם מגבת עטופה מעל הראש.זה ייצר אוהל מלא אדים שיאפשר לקיטור החם להיכנס לתעלת האוזן ולנקות כל נוזל.

שמנים חיוניים

שמנים אתריים נהדרים גם לטיפול בנוזלים באוזניים.שמן עץ התה, שמן אקליפטוס ושמן לבנדר הם כולם אפשרויות מצוינות.מדללים את השמן האתרי בשמן נשא, כמו שמן קוקוס, והשתמשו בטפטפת כדי להכניס כמה טיפות לתעלת האוזן.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולנקות כל נוזל.

שמן שום

שמן שום הוא תרופה יעילה נוספת לנוזל באוזניים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות ודלקת.פשוט מרסקים כמה שיני שום ומערבבים אותם עם שמן נשא, כמו שמן זית.הכניסו כמה טיפות של תערובת זו לתעלת האוזן בעזרת טפטפת.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא עוד תרופה נהדרת לנוזל באוזניים.פשוט מערבבים חלקים שווים של חומץ תפוחים ומים ולהכניס כמה טיפות לתעלת האוזן.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולנקות כל נוזל.

שטיפה של מי מלח

שטיפת מי מלח היא תרופה פשוטה ויעילה נוספת לנוזל באוזניים.פשוט מערבבים כפית מלח לכוס מים חמים ולהשתמש בטפטפת כדי להכניס כמה טיפות לתעלת האוזן.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולנקות כל נוזל.

H2: תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחיות נהדרות גם לטיפול בנוזל באוזניים.שמן מולין, שמן ווטט של סנט ג’ון ושמן קמומיל הם כולם אפשרויות מצוינות.פשוט מדללים את שמן הצמחים בשמן נשא, כמו שמן קוקוס, ולהשתמש בטפטפת כדי להכניס כמה טיפות לתעלת האוזן.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולנקות כל נוזל.

H2: מי חמצן

מי חמצן הוא תרופה יעילה נוספת לנוזל באוזניים.כל שעליך לעשות הוא לערבב חלקים שווים של מי חמצן ומים ולהשתמש בטפטפת כדי להכניס כמה טיפות לתעלת האוזן.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולנקות כל נוזל.

H3: טיפ מועיל

חשוב לציין שכאשר משתמשים באחד מהתרופות הללו, חשוב להיות עדין ולא להכניס דבר לתעלת האוזן.אם הנוזל לא מתבהר לאחר מספר ימים, חשוב לפנות לטיפול רפואי מכיוון שזה יכול להיות סימן לבעיה חמורה יותר.

7.ג’ינג’ר וכורכום

ג’ינג’ר וכורכום הם שניהם חומרים אנטי דלקתיים חזקים שיכולים לעזור להפחית נוזלים באוזניים.כדי ליצור תרופה, מערבבים יחד כפית של ג’ינג’ר מגורד, כפית אבקת כורכום וכף דבש.מחממים אותו עד שהוא יוצר משחה ואז קח אותו פעמיים עד שלוש ביום.

8.שום

שום הוא אחד התרופות העתיקות ביותר לנוזל באוזניים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות פטריות שיכולות לעזור להפחית את כמות הנוזל באוזניים.כדי להכין תרופה שום, לרסק שן שום ומערבבים אותו עם כף דבש.קח את התערובת הזו פעמיים עד שלוש פעמים ביום.

כיצד להשתמש בשום

כאשר משתמשים בשום לנוזל אוזניים, חשוב לוודא שהוא נמעך ומעורב עם נוזל או משחה, כמו דבש, כדי להקל על הבליעה.חשוב גם לוודא שהשום לא חם מדי כך שהוא לא ישרוף את הגרון או האוזניים.

9.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה יעילה לטיפול בנוזל באוזניים.להכנת תרופה, מערבבים יחד כף אחת של חומץ תפוחים עם כף דבש אחת וכוס אחת של וואט חםER.השתמש בכדור כותנה כדי למרוח את התערובת על האוזן הפגועה ואז לאפשר לו לשבת מספר דקות לפני שטיפתו.חזור על תהליך זה פעמיים ביום.

כיצד להשתמש בחומץ תפוחים

חשוב לדלל את חומץ סיידר התפוחים לפני שמריחים אותו על האוזן כדי למנוע כל גירוי או שריפה.חשוב גם לוודא שהטמפרטורה של התערובת אינה חמה מדי, מכיוון שזה עלול לגרום לגירוי נוסף.

10.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חומר אנטי-חיטוי ואנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית נוזלים באוזניים.לייצור תרופה, מערבבים יחד כפית אחת של שמן עץ התה עם כף שמן זית אחד.השתמש בכדור כותנה כדי למרוח את התערובת על האוזן הפגועה ואז לאפשר לו לשבת מספר דקות לפני שטיפתו.חזור על תהליך זה פעמיים ביום.

כיצד להשתמש בשמן עץ התה

חשוב לדלל את שמן עץ התה לפני שמריחים אותו על האוזן כדי למנוע כל גירוי או שריפה.חשוב גם לוודא שהטמפרטורה של התערובת אינה חמה מדי, מכיוון שזה עלול לגרום לגירוי נוסף.

11.מיץ בצל

מיץ בצל הוא תרופה המשמשת במשך מאות שנים לטיפול בנוזלים באוזניים.להכנת תרופה, מערבבים יחד חלקים שווים של מיץ בצל ומים חמים.השתמש בכדור כותנה כדי למרוח את התערובת על האוזן הפגועה ואז לאפשר לו לשבת מספר דקות לפני שטיפתו.חזור על תהליך זה פעמיים ביום.

כיצד להשתמש במיץ בצל

חשוב לדלל את מיץ הבצל לפני שמריחים אותו על האוזן כדי למנוע כל גירוי או שריפה.חשוב גם לוודא שהטמפרטורה של התערובת אינה חמה מדי, מכיוון שזה עלול לגרום לגירוי נוסף.

מסקנה

התרופות של סבתא שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל נוזלים באוזניים.11 תרופות אלה טבעיות ויכולות להיות יעילות בהפחתת נוזלים באוזניים כאשר משתמשים בהם כראוי.עם זאת, חשוב לזכור כי סעדים אלה אינם מהווים תחליף לטיפול רפואי וכי אם התסמינים נמשכים או מחמירים, יש להתייעץ עם רופא.

שאלות נפוצות

מה היתרונות של השימוש בתרופות של סבתא לנוזל באוזניים?

הסעדים של סבתא כולם טבעיים ויכולים להיות יעילים להפחתת נוזלים באוזניים כאשר משתמשים בהם כראוי.הם גם קלים למצוא וזולים להכנה.

מה הסיכונים להשתמש בתרופות של סבתא לנוזל באוזניים?

חשוב לזכור כי סעדים אלה אינם מהווים תחליף לטיפול רפואי וכי אם הסימפטומים נמשכים או מחמירים, יש להתייעץ עם רופא.בנוסף, חשוב לוודא כי כל הסעדים מדוללים כראוי וכי הטמפרטורה אינה חמה מדי, מכיוון שהדבר עלול לגרום לגירוי נוסף.

לסיכום, הסעדים של סבתא יכולים להיות דרך בטוחה ויעילה לטיפול בנוזל באוזניים.עם זאת, חשוב לזכור להתייעץ עם רופא אם הסימפטומים נמשכים או מחמירים ולוודא כי כל תרופות מדוללות כראוי וכי הטמפרטורה אינה חמה מדי.בנוסף, זה חשוב

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן