דף הבית » תרופות סבתא » 11 התרופות של סבתא אמיתית לטיפול מהיר בפנים חלקות
ddaadaddaddaa dadc daddaad ddeddaaddaa dcdddaddc deddda dda

11 התרופות של סבתא אמיתית לטיפול מהיר בפנים חלקות

אין ספק שפרצוף חלק ויפה הוא אחד התכונות הרצויות ביותר עבור רבים.אך מציאת הטיפולים הנכונים לפנים חלקות יכולה להיות מפחידה.עם זאת, לא לדאוג – סמל אמהות העבירו את הסעדים המהימנים שלהן במשך דורות, ואלה בטוחים תוצאות מהירות.להלן 11 מהתרופות של הסבתא הטובה ביותר לפנים חלקות.

1.מיץ עגבניות ולימון

מיץ עגבניות ולימון הוא תרופה קלאסית לפנים חלקות.עגבניות עשירות בוויטמינים ובמינרלים, ובעלי תכונות להירות עור טבעיות.מיץ לימון הוא עיקרי טבעי, שיכול לעזור להפחית את הדלקת ולתת לעור זוהר בריא.להכנת התרופה, מערבבים כפית מיץ עגבניות וכפית מיץ לימון.מרחי את התערובת על הפנים שלך למשך 15-20 דקות, ואז יש לשטוף אותה במים חמים.

2.דבש וחלב

דבש וחלב שימשו במשך מאות שנים כתרופה לפנים חלקות.דבש הוא קרם לחות טבעי ובעל תכונות אנטי-בקטריאליות, ואילו חלב מסייע להרגיע את העור ולהפחתת דלקת.כדי להכין את התרופה, מערבבים שתי כפות דבש ושתי כפות חלב.מרחי את התערובת על הפנים שלך למשך 20 דקות ואז יש לשטוף אותה במים חמים.

3.מלפפון

מלפפונים הם תרופה נהדרת לפנים חלקות.תכונות הקירור הטבעיות של מלפפונים יכולים לעזור להפחית את הדלקת ולתת לעור זוהר בריא.כדי להכין את התרופה, חתוך מלפפון לפרוסות דקות והניח אותם על הפנים שלך למשך 15-20 דקות.ואז לשטוף במים חמים.

4.אלוורה

אלוורה היא תרופה נהדרת נוספת לפנים חלקות.אלוורה היא אנטי דלקתית טבעית ויכולה לעזור להרגיע ולהרטיב את העור.כדי ליצור את התרופה, חלץ את הג’ל מעלה אלוורה והחל אותו על הפנים שלך.תן לזה לשבת 15-20 דקות ואז לשטוף במים חמים.

5.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי חזק ויכול לעזור להפחית דלקת ולתת לעור זוהר בריא.כדי להכין את התרופה, מרחו שכבה דקה של שמן קוקוס על פניכם.תן לזה לשבת 15-20 דקות ואז לשטוף במים חמים.

6.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא תרופה נהדרת לפנים חלקות.זהו פילינג טבעי המסייע בהסרת תאי עור מתים ויכול לעזור להפחית דלקת.כדי להכין את התרופה, מערבבים כפית אחת של שיבולת שועל וכפית דבש אחת.החל את התערובת על הפנים שלך למשך 15-20 דקות ואז יש לשטוף במים חמים.

7.חלבוני ביצה

חלבוני ביצה הם תרופה נהדרת לפנים חלקות.החלבונים בחלבוני ביצה יכולים לעזור להדק את העור ולהפחית את הדלקת.כדי להכין את התרופה, הרכיבו ביצה אחת לבנה עד שהיא קצף.מרחי את התערובת על הפנים שלך ותן לה לשבת 15-20 דקות ואז לשטוף במים חמים.

8.יוגורט

יוגורט הוא תרופה נהדרת לפנים חלקות.הוא מכיל חומצה לקטית, המסייעת לפילינג את העור ולהפחתת דלקת.כדי להכין את התרופה, מערבבים כפית אחת של יוגורט וכפית דבש אחת.החל את התערובת על הפנים שלך למשך 15-20 דקות ואז יש לשטוף במים חמים.

9.פפאיה

פפאיה היא תרופה נהדרת לפנים חלקות.הוא מכיל פפאין, אנזים המסייע לפילינג את העור ולהפחתת דלקת.כדי להפוך את התרופה, מועכים חצי כוס פפאיה לעיסה.החל את העיסה על הפנים שלך למשך 15-20 דקות, ואז יש לשטוף במים חמים.

10.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה נהדרת לפנים חלקות.זהו עיקרי טבעי המסייע להפחתת הדלקת ולתת לעור זוהר בריא.כדי להכין את התרופה, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים וכף דבש אחת.החל את התערובת על הפנים שלך למשך 15-20 דקות ואז יש לשטוף במים חמים.

11.תה ירוק

תה ירוק הוא תרופה נהדרת לפנים חלקות.זהו אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית את הדלקת ולתת לעור זוהר בריא.כדי להכין את התרופה, תלול שקית תה ירוק במים חמים למשך 10 דקות.תן לזה להתקרר, ואז למרוח את התערובת על הפנים שלך למשך 15-20 דקות.לִשְׁטוֹףכבוי עם מים חמים.

טיפ

חלק 2: 11 התרופות של סבתא אמיתית לטיפול מהיר לפנים חלקות

תרופה מספר 1: שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור לשמור על העור לחות ורך.זה גם עוזר במניעת קמטים ונקודות גיל.יש לו תכונות נוגדות חמצון המסייעות בהגנה על העור מפני נזק הנגרם על ידי רדיקלים חופשיים.ניתן ליישם אותו ישירות על הפנים או להשתמש בו כקרם לחות.

תרופה מס ‘2: דבש

דבש הוא חומר אנטיבקטריאלי טבעי.זה יכול לעזור להפחית דלקת ואקנה.זה גם עוזר להרטיב את העור ולשמור עליו רך וחלק.ניתן ליישם אותו ישירות על הפנים או לשמש כמסיכת פנים.

תרופה מס ‘3: אלוורה

אלוורה הוא קרם לחות טבעי ואנטי דלקתי.זה יכול לעזור להפחית קמטים וכתמי גיל ולשמור על התייבשות העור.ניתן ליישם אותו ישירות על הפנים או לשמש כמסיכת פנים.

תרופה מס ‘4: מיץ לימון

מיץ לימון מכיל חומצת לימון, שיכולה לעזור להבהיר את העור ולהפחית כתמים כהים.זה יכול גם לעזור להפחית דלקת ואקנה.ניתן ליישם אותו ישירות על הפנים או להשתמש בהם כטונר.

תרופה מס ‘5: פפאיה

פפאיה מכיל פפאין, אנזים שיכול לעזור להפחית קמטים וכתמים כהים.זה יכול גם לעזור להפחית את הדלקת ולשמור על לחות העור.ניתן ליישם אותו ישירות על הפנים או לשמש כמסיכת פנים.

תרופה מס ‘6: אבוקדו

אבוקדו הוא קרם לחות טבעי ואנטי דלקתי.זה יכול לעזור להפחית קמטים וכתמי גיל ולשמור על התייבשות העור.ניתן ליישם אותו ישירות על הפנים או לשמש כמסיכת פנים.

תרופה מס ‘7: שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי.זה יכול לעזור להפחית דלקת ואקנה.זה יכול גם לעזור להפחית קמטים וכתמי גיל.ניתן ליישם אותו ישירות על הפנים או להשתמש בהם כטונר.

תרופה מס ‘8: חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא טבעי ואנטי -חיטוי טבעי.זה יכול לעזור להפחית דלקת ואקנה.זה יכול גם לעזור להפחית קמטים וכתמי גיל.ניתן ליישם אותו ישירות על הפנים או להשתמש בהם כטונר.

תרופה מס ‘9: שמן זית

שמן זית הוא קרם לחות טבעי ואנטי דלקתי.זה יכול לעזור להפחית קמטים וכתמי גיל ולשמור על התייבשות העור.ניתן ליישם אותו ישירות על הפנים או לשמש כמסיכת פנים.

תרופה מס ’10: כורכום

כורכום הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי.זה יכול לעזור להפחית דלקת ואקנה.זה יכול גם לעזור להפחית קמטים וכתמי גיל.ניתן ליישם אותו ישירות על הפנים או לשמש כמסיכת פנים.

תרופה מס ’11: יוגורט

יוגורט הוא קרם לחות טבעי ואנטי דלקתי.זה יכול לעזור להפחית קמטים וכתמי גיל ולשמור על התייבשות העור.ניתן ליישם אותו ישירות על הפנים או לשמש כמסיכת פנים.

מסקנה

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות במשך מאות שנים כדי לשמור על נראה שהעור נראה בריא וחלק.11 הסעדים שהוזכרו לעיל יכולים לעזור להפחית קמטים, אקנה וכתמים כהים.סעדים אלה בטוחים, טבעיים וקלים לשימוש.בשימוש קבוע, תרופות אלה יכולות לעזור לשמור על העור צעיר ותוסס.

שאלות נפוצות

באיזו תדירות עלי להשתמש בתרופות אלה?

עדיף להשתמש בתרופות אלה באופן קבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.תלוי בתרופה, ניתן להשתמש בה פעם או פעמיים בשבוע או מדי יום.

האם תרופות אלה בטוחות?

כן, הסעדים האלה כולם טבעיים ובטוחים.עם זאת, עדיף לבצע בדיקת תיקון לפני שתשתמש בתרופה כדי לוודא שהיא לא גורמת לגירוי כלשהו.

סיכום

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות במשך מאות שנים כדי לשמור על נראה שהעור נראה בריא וחלק.11 הסעדים שהוזכרו לעיל, כמו שמן קוקוס, דבש, אלוורה, מיץ לימון, פפאיה, אבוקדו, שמן עץ התה, חומץ תפוחים, שמן זית, כורכום ויוגורט, יכולים לעזור להפחית קמטים, אקנה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן