דף הבית » תרופות סבתא » 11 הסעדים של סבתא רפואית המועברים במשפחה לזיהומי אוזניים בתינוקות
ddadadddd dadc daddaad dadaddddaa ddeddaddaddd ddedadadd

11 הסעדים של סבתא רפואית המועברים במשפחה לזיהומי אוזניים בתינוקות

מהי זיהום באוזניים?

דלקות אוזניים הן אחת ממחלות הילדות הנפוצות ביותר, ומשפיעות על מיליוני ילדים מדי שנה.זיהום באוזניים, המכונה גם מדיה דלקת דלקת בשחיקה, הוא דלקת באוזן התיכונה הנגרמת כתוצאה מזיהום חיידקי או נגיפי.תסמינים של זיהום באוזניים אצל תינוקות כוללים משיכה או משיכה באוזן, חום, עצבנות, קושי שינה וניקוז נוזלים מהאוזן.אם לא מטופלים, זיהומי אוזניים עלולים לגרום נזק לשמיעה קבוע.

סעדות סבתות לזיהומי אוזניים אצל תינוקות

סבתות העבירו תרופות לזיהומי אוזניים בתינוקות במשך דורות.להלן 11 תרופות של סבתא רפואית ששימשו במשך מאות שנים כדי לעזור להרגיע ולטפל בזיהומי אוזניים אצל תינוקות.

1.שמן שום

שמן שום הוא תרופה פופולרית לזיהומי אוזניים אצל תינוקות.זה יכול להיות מיוצר על ידי חימום כמה שיני שום טחון בכמה כפות שמן זית עד שהוא מתחיל להתבשל.לאחר הקירור ניתן ליישם אותו על האוזן המושפעת באמצעות טפטפת.שמן שום מסייע בהפחתת דלקת וכאב.

2.קומפרס חם

החלת דחיסה חמה על האוזן הפגועה יכולה לעזור להפחית את הכאב והנפיחות.כדי להכין דחיסה חמה, פשוט להשרות מטלית נקייה במים חמים ולהסתובב.מניחים את הבד מעל האוזן הפגועה למשך 10-15 דקות בכל פעם.

3.שטיפת תה צמחים

ניתן להשתמש בתה צמחים כדי לבצע שטיפה לאוזן.כדי להפוך את השטיפה, תלול כפית של קמומיל, לבנדר או נענע בכוס מים חמים למשך 10 דקות.לאחר הקירור, מסננים את התה והשתמשו בו כדי לשטוף את האוזן המושפעת.

4.מיץ בצל

ניתן להשתמש במיץ בצל כדי להפחית את הדלקת באוזן.להכנת המיץ, מערבבים בצל קטן וחילוץ את המיץ.השתמש בטיפה כדי להחיל כמה טיפות של המיץ באוזן הפגועה.

5.חלב אם

ניתן להשתמש בחלב אם להפחתת דלקת ולקידום ריפוי באוזן.ניתן ליישם אותו על האוזן המושפעת באמצעות טפטפת.

6.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא בעל תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות באוזן.להכנת תמיסת חומץ תפוחים, פשוט מערבבים כף של חומץ תפוחים בכוס מים חמים.השתמש בטיפה כדי להחיל כמה טיפות מהפתרון על האוזן המושפעת.

7.מי חמצן

למי חמצן יש תכונות חיטוי שיכולות לעזור להפחית דלקת וכאב באוזן.כדי להשתמש במי חמצן, מערבבים כפית של מי חמצן בכוס מים חמים.השתמש בטיפה כדי להחיל כמה טיפות מהפתרון על האוזן המושפעת.

8.שמן זית

ניתן להשתמש בשמן זית להפחתת כאב ודלקת באוזן.פשוט לחמם כמה כפות שמן זית ומורחים אותה על האוזן הפגועה באמצעות טפטפת.

9.שמן עץ התה

בשמן עץ התה תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת באוזן.כדי להשתמש בשמן עץ התה, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה בכפית שמן זית.השתמש בטיפה כדי להחיל כמה טיפות מהפתרון על האוזן המושפעת.

10.שטיפת מי מלח

ניתן להשתמש במי מלח להפחתת דלקת וכאב באוזן.כדי לשטוף מים מלח, מערבבים כפית מלח בכוס מים חמים.השתמש בטיפה כדי להחיל כמה טיפות מהפתרון על האוזן המושפעת.

11.טיפול בחום

טיפול בחום יכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת באוזן.כדי להשתמש בטיפול בחום, פשוט מרחו מטלית חמה או כרית חימום על האוזן המושפעת למשך 10-15 דקות בכל פעם.

טיפ: פנה לייעוץ רפואי

אם אתה חושד שהתינוק שלך סובל מדלקת אוזניים, חשוב לפנות לייעוץ רפואי מאיש מקצוע בתחום הבריאות.אמנם סעדים אלה עשויים לעזור להפחית את הכאב והדלקת, אך חשוב לקבל תוכנית אבחון וטיפול נאותים מרופא. הקפד לכלול את כל תגי ה- HTML שצוינו.

תרופות טבעיות אחרות לזיהומי אוזניים אצל תינוקות

בנוסף ל -11 הרמדיES עברו דרך דורות של סבתות, ישנם תרופות טבעיות אחרות לזיהומי אוזניים אצל תינוקות שאולי תרצו לקחת בחשבון.תרופות אלה אינן משמשות בדרך כלל, אך הן יכולות להיות יעילות באותה מידה בטיפול בזיהומי אוזניים אצל תינוקות.

שמן שום

שמן שום הוא תרופה טבעית פופולרית לזיהומי אוזניים אצל תינוקות.ניתן להשתמש בתרופה זו בכמה אופנים.אתה יכול לערבב כמה טיפות שמן שום עם כמה טיפות שמן זית ולמרוח אותו על אוזן התינוק.זה יעזור להפחית את הדלקת והכאב הקשורים לזיהום.אתה יכול גם להכין עוף עם שמן שום ולהניח אותו מעל האוזן למשך מספר דקות כדי לעזור להפחית את הכאב והנפיחות.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית נוספת לזיהומי אוזניים אצל תינוקות.זה יכול לשמש על ידי הוספת כמה טיפות של מיץ ג’ינג’ר טרי לכדור כותנה ולהניח אותו באוזן.זה יעזור להפחית את הדלקת והכאב הקשורים לזיהום.אתה יכול גם להכין עוף עם ג’ינג’ר ולהניח אותו מעל האוזן למשך מספר דקות כדי לעזור להפחית את הכאב והנפיחות.

מתי לפנות לטיפול רפואי

בעוד שתרופות טבעיות לזיהומי אוזניים אצל תינוקות יכולים להיות יעילים, ישנם מצבים מסוימים שבהם עליכם לפנות לטיפול רפואי.אם אתה מבחין שהתינוק שלך מתקשה לנשום, או אם נראה שהוא סובל מכאבים רבים, חשוב לפנות מייד לטיפול רפואי.בנוסף, אם נראה כי הזיהום לא משתפר לאחר מספר ימים של תרופות טבעיות, עליכם גם לפנות לטיפול רפואי.

לסיכום, ישנם תרופות טבעיות רבות לזיהומי אוזניים אצל תינוקות שהועברו מסבתות דרך הדורות.תרופות אלה יכולות להיות יעילות בטיפול בזיהום ולהפחתת הכאב והדלקת הקשורים אליו.עם זאת, חשוב לזכור שבמקרים מסוימים יהיה צורך בטיפול רפואי.אם יש לך חששות, עדיף להתייעץ עם רופא.

שאלות נפוצות קשורות

  • מהם התרופות הטבעיות הטובות ביותר לזיהומי אוזניים אצל תינוקות?
    התרופות הטבעיות הטובות ביותר לזיהומי אוזניים אצל תינוקות כוללים שמן שום, ג’ינג’ר, בצל, שום, חומץ תפוחים, חלב אם וקומפסים חמים.
  • מתי עלי לפנות לטיפול רפואי לזיהום באוזן של התינוק שלי?
    עליכם לפנות לטיפול רפואי לזיהום באוזניים של תינוקכם אם הם מתקשים לנשום, נראה כי הם סובלים מכאבים רבים, או אם נראה כי הזיהום לא משתפר לאחר מספר ימים.

בסך הכל, ישנם תרופות טבעיות רבות שהועברו מסבתות לטיפול בדלקות אוזניים אצל תינוקות.תרופות אלה יכולות להיות יעילות להפחתת הכאב והדלקת הקשורים לזיהום.עם זאת, חשוב לזכור שבמקרים מסוימים יהיה צורך בטיפול רפואי.הקפד להתייעץ עם הרופא שלך אם יש לך שאלות או חששות.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן