דף הבית » תרופות סבתא » 11 הסעדים של סבתא פופולרית ופופולרית בין כל הגילאים לצמיחת שיער
ddadadddd dadc daddaad daddaddcdaddaa ddaddaddcdaddaa dddf

11 הסעדים של סבתא פופולרית ופופולרית בין כל הגילאים לצמיחת שיער

צמח את שיערך עם הסעדים של סבתא

זה לא סוד שהתרופות של סבתא לצמיחת שיער קיימות כבר מאות שנים.משמנים טבעיים ועשבי תיבול וכלה בשמפו ומזגנים ביתיים, סבתות העבירו את סודותיהן העתיקה לדורות של משפחות.בימינו אנשים רבים בכל הגילאים פונים לתרופות המסורתיות הללו כדי לסייע בקידום צמיחת השיער.להלן 11 תרופות של סבתא פופולרית ונבדקת בזמן לצמיחת שיער.

טיפולי נפט

טיפולי שמן משמשים זה מכבר להזנת ולחזק את השיער.שמנים פופולריים כוללים קוקוס, זית, קיק ושמן שקדים.שמנים אלה עוזרים לחות ולהגן על הקרקפת כמו גם לקדם צמיחת שיער.לשימוש, לעסות את השמן לקרקפת שלך ולהשאיר אותו מספר שעות או לילה.שטפו את השיער כרגיל.

תרופות צמחי מרפא

עשבי תיבול משמשים במשך שנים רבות כתרופות טבעיות לצמיחת שיער.עשבי תיבול פופולריים כוללים רוזמרין, לבנדר ותימין.ניתן להשתמש בצמחי מרפא אלה במגוון דרכים, כמו למשל לשים אותם במים חמים ועיסה של העירוי לקרקפת, או שילובם עם שמנים ליצירת מסיכת שיער.

טיפ ייחודי

לקבלת דחיפה נוספת של לחות והזנה, נסה להוסיף קצת דבש לטיפולי השמן או הצמחים שלך.דבש הוא חומר הומנט טבעי, כלומר הוא מושך ושומר על לחות, שיכול לעזור לשמור על קרקפת ושיערו לחות.

זרעי חילבה

זרעי חילבה ידועים בתכונותיהם מזירות השיער והם משמשים לעתים קרובות בתרופות מסורתיות לצמיחת שיער.לשימוש, משרים את זרעי החילבה במים בן לילה ואז טוחנים אותם לעיסה.החל את העיסה על הקרקפת שלך והשאיר אותה לפחות שעה לפני שטיפת השיער שלך.

ביצים

ביצים עשירות בחלבון, ויטמינים ומינרלים, שכולן יכולים לעזור לקדם צמיחת שיער בריאה.לשימוש, היכו ביצה והפעילו אותה על הקרקפת והשיער שלכם, תוך התמקדות בשורשים.השאירו אותו כ- 30 דקות לפני שטיפת השיער כרגיל.

אלוורה

אלוורה ידועה בתכונות הלוח והריפוי שלה ומשמשת לעתים קרובות כתרופה טבעית לצמיחת שיער.לשימוש, החל ג’ל אלוורה ישירות על הקרקפת והשיער שלך.השאירו אותו כ 20 דקות לפני השטיפה.

מיץ בצל

מיץ בצל הוא תרופה פופולרית לצמיחת שיער והוא ידוע בתכולת הגופרית הגבוהה שלו.לשימוש, חלצו את המיץ מבצל והפעילו אותו ישירות על הקרקפת שלכם.השאירו אותו כ -15 דקות לפני השטיפה במים פושרים.

תה ירוק

תה ירוק עשיר בנוגדי חמצון, שיכולים לעזור להילחם ברדיקלים חופשיים ולהגן על הקרקפת מפני נזק.לשימוש, תה ירוק תלול במים חמים ומרחי את הנוזל המקורר על הקרקפת והשיער שלך.השאירו אותו כעשרים דקות לפני השטיפה במים פושרים.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית לצמיחת שיער, מכיוון שהוא מסייע לאזן את רמת החומציות של הקרקפת ולקידום שיער בריא.לשימוש, מערבבים חלקים שווים חומץ תפוחים ומים.מרחי את התערובת על הקרקפת שלך והשאיר אותה כעשר דקות לפני השטיפה.

חלב קוקוס

חלב קוקוס עשיר בוויטמינים, מינרלים וחומצות שומן חיוניות, שכולן יכולות לעזור להזין ולחזק את השיער.לשימוש, ערבבו חלקים שווים חלב קוקוס ומים ומרחו את התערובת על הקרקפת והשיער שלכם.השאירו אותו כ 20 דקות לפני השטיפה.

אבוקדו

אבוקדו ידוע בתכונותיו המתייבשות והזין ולעתים קרובות משמש כתרופה טבעית לצמיחת שיער.לשימוש, מועכים אבוקדו לעיסה ומורחים אותו על הקרקפת והשיער שלך.השאירו אותו כ 20 דקות לפני השטיפה.

מיץ לימון

מיץ לימון ארוז בוויטמין C, שיכול לעזור לקדם צמיחת שיער בריאה.לשימוש, סחטו את המיץ מלימון ומורחים אותו ישירות על הקרקפת.השאירו אותו כ -15 דקות לפני השטיפה במים פושרים.

על ידי שילוב של 11 התרופות של סבתא הפופולרית הללו בשגרת הטיפול שלך, אתה גמקדם צמיחת שיער בריאה וחזקה.הקפד להשתמש בתרופות אלה

הסעדים של סבתא לצמיחת שיער

נשירת שיער היא נושא נפוץ בקרב כל קבוצות הגיל, וזה יכול להיות די מתסכל שלא תוכל לגדל את השיער שאתה רוצה.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות המועברות מהסבתות שלנו שיכולות לעזור לקדם צמיחת שיער.הסעדים הללו כולם טבעיים, ולכן הם בטוחים ויעילים.להלן 11 תרופות פופולריות של סבתא לצמיחת שיער בכל הגילאים.

1.מיץ בצל

מיץ בצל שימש במשך מאות שנים כדי לעזור בגידול השיער.התרכובת הפעילה בבצל, המכונה Quercetin, מסייעת לעורר זקיקי שיער ולקדם צמיחת שיער בריאה.כדי להשתמש במיץ בצל, פשוט חילוץ את המיץ מבצל טרי והחל אותו ישירות על הקרקפת.השאירו אותו למשך 10-15 דקות לפני השטיפה עם שמפו עדין.

2.שמן קוקוס

שמן קוקוס שימש במשך דורות כדי לעזור בצמיחת שיער.חומצת הלוארים בשמן קוקוס עוזרת להזין ולחזק את פיר השיער, וקידום צמיחת שיער בריאה.כדי להשתמש בשמן קוקוס, פשוט לעסות אותו לקרקפת למשך 10-15 דקות לפני השטיפה עם שמפו עדין.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית עוצמתית לצמיחת שיער.התכונות החומציות של חומץ סיידר תפוחים עוזרות לאזן את החומציות של הקרקפת, שיכולה לעזור לקדם צמיחת שיער בריאה.כדי להשתמש בחומץ סיידר תפוחים, מערבבים חומץ תפוחים חלק אחד עם מים חלק אחד ומורחים אותו על הקרקפת.השאירו אותו למשך 15 דקות לפני השטיפה עם שמפו עדין.

4.אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית לצמיחת שיער.האנזימים באלוורה עוזרים להזין את הקרקפת, שיכולים לעזור לקדם צמיחת שיער בריאה.כדי להשתמש באלוורה, פשוט לעסות אותו לקרקפת למשך 10-15 דקות לפני השטיפה עם שמפו עדין.

5.ביצים

ביצים הן תרופה טבעית לצמיחת שיער.החלבונים בביצים עוזרים להזין ולחזק את פיר השיער, שיכול לעזור לקדם צמיחת שיער בריאה.כדי להשתמש בביצים, פשוט מקציפים שתי ביצים ומורחים אותן על הקרקפת.השאירו אותם למשך 15 דקות לפני השטיפה עם שמפו עדין.

6.זרעי חילבה

זרעי חילבה הם תרופה טבעית לצמיחת שיער.חומצות האמינו והחלבונים בזרעי חילבה עוזרים להזין ולחזק את פיר השיער, שיכול לעזור לקדם צמיחת שיער בריאה.כדי להשתמש בזרעי חילבה, פשוט טחון אותם לעיסה והחל אותו על הקרקפת.השאירו אותו למשך 15 דקות לפני השטיפה עם שמפו עדין.

7.אבקת אמלה

אבקת אמלה היא תרופה טבעית לצמיחת שיער.נוגדי החמצון באבקת אמלה עוזרים להזין ולחזק את פיר השיער, שיכול לעזור לקדם צמיחת שיער בריאה.כדי להשתמש באבקת AMLA, פשוט מערבבים אותה עם מים ליצירת משחה ולהחיל אותה על הקרקפת.השאירו אותו למשך 15 דקות לפני השטיפה עם שמפו עדין.

8.היביסקוס

היביסקוס הוא תרופה טבעית לצמיחת שיער.הוויטמינים והמינרלים בהיביסקוס עוזרים להזין ולחזק את פיר השיער, שיכולים לעזור לקדם צמיחת שיער בריאה.כדי להשתמש בהיביסקוס, פשוט טחון את הפרחים למשחה והחל אותו על הקרקפת.השאירו אותו למשך 15 דקות לפני השטיפה עם שמפו עדין.

9.רוזמרין

רוזמרין הוא תרופה טבעית לצמיחת שיער.התכונות האנטי -חיוביות של רוזמרין עוזרות להזנת ולחזק את פיר השיער, שיכול לעזור לקדם צמיחת שיער בריאה.כדי להשתמש ברוזמרין, פשוט הרתיחו קומץ עלי רוזמרין בשתי כוסות מים למשך 10 דקות והשתמשו במים כשטיפה לאחר השמפו.

10.שמן קיק

שמן קיק הוא תרופה טבעית לצמיחת שיער.החומצה הריצינולאית בשמן קיק מסייעת להזין ולחזק את פיר השיער, שיכול לעזור לקדם צמיחת שיער בריאה.כדי להשתמש בשמן קיק, פשוט לעסות אותו לקרקפת למשך 10-15 דקות לפני השטיפה עם שמפו עדין.

11.שום

שום הוא תרופה טבעית לצמיחת שיער.הגופרית בשום עוזרת להזין ולחזק את השיערAFT, שיכול לעזור לקדם צמיחת שיער בריאה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן