דף הבית » תרופות סבתא » 11 הסעדים של סבתא מסורתית המומלצים על ידי מומחים לתינוקות נגד הצטננות
ddadadddd dadc daddaad dedaddadaaddaa ddeddedcdaddd dadc dd

11 הסעדים של סבתא מסורתית המומלצים על ידי מומחים לתינוקות נגד הצטננות

תרופות טבעיות המומלצות על ידי מומחים לתינוקות עם הצטננות

הצטננות הם אחד המחלות הנפוצות ביותר של תינוקות, והם בדרך כלל נגרמים על ידי נגיפים.התסמינים יכולים לנוע בין עיטוש ושיעול ועד גודש וחום.למרות שהנגיף הקר בדרך כלל פותר בכוחות עצמו בעוד מספר ימים, ישנם כמה תרופות מסורתיות שיכולות לספק הקלה לתינוקות ולעזור להפחית את חומרת התסמינים הקרים.להלן 11 סעדים של סבתא מסורתית שמומחים מומחים לתינוקות הסובלים מהצטננות.

1.מרק עוף

מרק עוף הוא תרופה קלאסית להצטננות ומשמש במשך דורות.המרק החם עוזר לנקות את גודש האף ולהרגיע את הגרונות הרגיזים.מרק עוף מכיל גם מינרלים כמו אבץ וסלניום, שידוע שיש להם תכונות מגדילות חסינות.לתינוק עם הצטננות, נסה להכין מרק תוצרת בית עם הרבה ירקות ועשבי תיבול.

2.שום

שום הוא תרופה טבעית פופולרית ויעילה להצטננות.הוא מכיל תרכובת הנקראת אליצין, שלפי ההערכה היא בעלת תכונות אנטי -ויראליות, אנטיבקטריאליות ואנטי -פטרייתיות.ניתן להשתמש בו במגוון דרכים לטיפול בהצטננות, כמו ריסוק ציפורן שום ולערבב אותו עם דבש ומיץ לימון.יש לתת תערובת זו לתינוק שלוש פעמים ביום עד שתסמיני הקור שוככים.

3.דבש

דבש יכול לעזור להרגיע את כאב הגרון, להפחית שיעול ולהגביר את החסינות.ניתן להוסיף כפית דבש לתה חם או לדלל במים חמים ולתת לתינוקות כמה פעמים ביום.אין לתת דבש לתינוקות שהם מתחת לגיל שנה, מכיוון שהוא יכול לגרום לבוטוליזם.

4.ג’ינג’ר

לג’ינג’ר תכונות אנטי -ויראליות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את חומרת תסמיני הקור.ניתן להרתיח אותו במים וניתן לתת את התה המתקבל לתינוק שלוש פעמים ביום.לחלופין, אתה יכול לערבב כפית ג’ינג’ר מגורד עם כפית דבש ולתת אותו לתינוק.

5.כורכום

לכורכום יש תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להקל על תסמיני קור.ניתן להוסיף אותו לחלב חם ולתת לתינוק פעמיים ביום.לחלופין, ניתן לערבב כפית אבקת כורכום עם כפית דבש ולנתן לתינוק.

6.שמן חרדל

שמן חרדל ידוע בתכונותיו האנטי -ויראליות והנטי -פטרייתיות.על פי ההערכה, היא מסייעת להפחית את העומס ולשפר את הנשימה.כדי להשתמש בו, קח כמה טיפות של שמן חרדל ועסה אותו בעדינות על חזהו של התינוק ובגב.יש לעשות זאת פעמיים ביום עד שתסמיני הקור שוככים.

7.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא בעל מגוון רחב של יתרונות בריאותיים, כולל תכונות אנטי -ויראליות ואנטיבקטריאליות.זה יכול לעזור להפחית שיעול וגודש ולהרגיע גרון כואב.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ותנו אותו לתינוק שלוש פעמים ביום.

8.בזיל

עלי בזיליקום ידועים בתכונותיהם האנטי -ויראליות והאנטיבקטריאליות.הם יכולים לעזור להפחית את העומס ולהרגיע גרון כואב.כדי להשתמש בהם, הרתיחו כמה עלי בזיליקום בכוס מים ונותנים את התה המתקבל לתינוק פעמיים ביום.

9.זרעי חילבה

על פי ההערכה, זרעי חילבה בעלי תכונות אנטי -ויראליות ואנטיבקטריאליות.הם יכולים לעזור להפחית את העומס ולשפר את הנשימה.כדי להשתמש בהם, משרים כפית זרעי חילבה במים בן לילה, מסננים את הזרעים ואז העניקו את המים המתקבלים לתינוק פעמיים ביום.

10.שמן קוקוס

שמן קוקוס ידוע בתכונותיו האנטיבקטריאליות והאנטי דלקתיות.זה יכול לעזור להפחית את העומס ולהרגיע גרון כואב.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית שמן קוקוס עם כפית דבש ותנו אותו לתינוק שלוש פעמים ביום.

11.מנטה

לפפרמנט יש תכונות אנטי -ויראליות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את העומס ולשפר את הנשימה.כדי להשתמש בו, הרתיחו כמה עלי מנטה במים ונותנים את התה המתקבל לתינוק פעמיים ביום.

טיפ ייחודי ומועיל

זה impאורטנט לזכור כי יש להשתמש בתרופות מסורתיות אלה בשילוב עם טיפולים קרים אחרים שנקבעו על ידי רופא הילדים שלך.אתה

4.דבש

דבש הוא תרופה טבעית עוצמתית עבור מחלות רבות, כולל הצטננות אצל תינוקות.זה יכול לשמש כטיפול מקומי כדי לעזור להרגיע את הגרון.ניתן לערבב גם דבש עם מים חמים ולצרוך אותו כדי לעזור להפחית את השיעול ולהרגיע את כאב הגרון.עם זאת, חשוב לזכור שדבש אינו בטוח לתינוקות מתחת לגיל שנה.

5.שום

שום הוא אנטיביוטיקה טבעית ואנטי דלקתית שיכול לעזור להפחית נפיחות ולעזור בהחלמה מהצטננות.ניתן להשתמש בו כדי ליצור תרופה על ידי הרתחתו במים וצריכתו כתה.ניתן גם לכתוב את השום ולערבב אותו עם דבש או להפיץ על כוסית.

שימוש בשום לתינוקות

עבור תינוקות, שום יכול להוות תרופה נהדרת להצטננות.ניתן להשתמש בו בצורה מדוללת, על ידי דילולו במים חמים ולתת אותו לתינוק.בעת שימוש בשום לתינוקות, חשוב לוודא שהוא מבושל ביסודיות כדי להפחית את הסיכון להרעלת מזון.

6.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה פופולרית נוספת להצטננות אצל תינוקות.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטיספטיות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הצטננות.ניתן להשתמש בו במגוון דרכים, כמו להוסיף אותו למים חמים ולתת אותם לתינוק, או להוסיף אותו לתה ולצרוך אותו.

שימוש בג’ינג’ר לתינוקות

בעת שימוש בג’ינג’ר לתינוקות, חשוב לוודא שהוא מבושל ביסודיות כדי להפחית את הסיכון להרעלת מזון.ניתן לערבב אותו גם עם דבש ולתת לתינוק כתרופה.

7.שמן אקליפטוס

שמן אקליפטוס הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של הצטננות, כמו גודש.זה יכול לשמש על ידי הוספת כמה טיפות לקערת מים רותחים ושאיפת הקיטור.חשוב לזכור שלעולם אין לבטל שמן אקליפטוס ויש להשתמש בו רק באופן אקטואלי.

8.מי מלח

מי מלח הם תרופה יעילה להצטננות אצל תינוקות.ניתן להשתמש בו כדי לשטוף את הפה והגרון כדי לעזור להפחית נפיחות וכאב.כדי להכין תרופה של מי מלח, מערבבים 1/2 כפית מלח עם 8 אונקיות מים חמים ותנו אותם לתינוק כדי לשטוף את פיהם וגרונם.

9.שמן חרדל וכורכום

שמן חרדל וכורכום הם שני תרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן לטיפול בהצטננות אצל תינוקות.ניתן לערבב אותם יחד ומוחלים על החזה כדי לעזור להפחית את תסמיני הצטננות.חשוב לוודא שהתערובת לא חמה מדי לפני שמריחה אותה.

10.שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא תרופה פופולרית לתינוקות עם הצטננות.זה יכול לעזור להפחית את העומס ולהרגיע את הגרון.כדי ליצור תרופה בשאיפת קיטור, הוסף כמה טיפות של שמן אקליפטוס לקערה של מים רותחים וכיסו את הראש במגבת.לאחר מכן יש לעודד את התינוק לשאוף את הקיטור למשך מספר דקות.

11.אמבטיות חמות

אמבטיות חמות יכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של הצטננות אצל תינוקות.כדי ליצור תרופה לאמבטיה חמה, הוסף כמה טיפות של שמן אקליפטוס למי האמבטיה ותן לתינוק לספוג למשך 10-15 דקות.המים החמים יכולים לעזור להפחית את העומס ולהרגיע את הגרון.

סיכום

סבתות המליצו על תרופות מסורתיות לתינוקות עם הצטננות במשך דורות.תרופות אלה כוללות דבש, שום, ג’ינג’ר, שמן אקליפטוס, מי מלח, שמן חרדל וכורכום, שאיפת אדים ומרחצאות חמים.תרופות אלה יכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של הצטננות ולעזור לתינוקות להתאושש מהר יותר.עם זאת, חשוב לוודא שהתרופות משמשות בצורה בטוחה ומתאימה.

שאלות נפוצות

ש: האם דבש בטוח לתינוקות?

ת: דבש אינו בטוח לתינוקות מתחת לגיל שנה.עבור תינוקות מעל גיל שנה, זה יכול לשמש כטיפול אקטואלי כדי לעזור להרגיע את הגרון.ניתן לערבב אותו גם עם מים חמים ולצרוך אותו כדי לעזור להפחית את השיעול ולהרגיע את כאב הגרון.

ש: האם אמבטיות חמות בטוחות לתינוקות?

ת: כן, אמבטיות חמות יכולות לעזור להפחית את התסמינים של הצטננות אצל תינוקות.להכנת תרופה לאמבטיה חמה, הוסף

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן