דף הבית » תרופות סבתא » 11 הסעדים של סבתא להכנה מהירה ועם תוצאות מוכחות לכאב שיניים
ddadadddd dadc daddaad dcddbdad dedddad ddadd daaddadddaa

11 הסעדים של סבתא להכנה מהירה ועם תוצאות מוכחות לכאב שיניים

שיניים כואבות יכולות להיות מטרד אמיתי.סבתות ידועות שיש להן כמה מהתרופות הטובות ביותר לכאבי שיניים שממהרים להכין ויש להם תוצאות מוכחות.מסעדים ביתיים לתרופות צמחיות, ישנן דרכים רבות למצוא הקלה מכאב שיניים.הרכבנו רשימה של 11 תרופות של סבתא לכאבי שיניים שיכולים לעזור לך לקבל את ההקלה הדרושה לך.

תרופת כאב שיניים מס ‘1: שמן ציפורן

שמן ציפורן משמש במשך מאות שנים כתרופה צמחית כדי להקל על כאבי שיניים.זהו חומר חיטוי, נגד פטריות ואנטי -ויראלי שיכול לעזור להפחית נפיחות ודלקת.כדי להשתמש בשמן הציפורן, פשוט מרחו כמה טיפות על ספוגית כותנה ומעסה בעדינות את האזור הפגוע.שמן הציפורן יעזור להרדים את האזור, ולהפחית את הכאב.

תרופת כאב שיניים מס ‘2: תה מנטה

תה מנטה הוא תרופה נהדרת לכאבי שיניים.שמן המנטה בתה עוזר להפחתת דלקת וכאב.כדי להכין את התה, פשוט תלול כפית אחת של עלי מנטה מרוסקים בכוס מים רותחים.מסננים את התה ונותנים לו להתקרר לפני השתייה.

תרופת כאב שיניים מס ‘3: שטיפת מי מלח

מי מלח הם דרך נהדרת לשטוף חיידקים ופסולת מהפה ולהפחית דלקת.כדי להכין שטיפה של מי מלח, מערבבים כפית מלח אחת בכוס מים חמים.לשטוף את התערובת בפה שלך במשך כמה דקות לפני יריקה החוצה.

טיפ:

לפני השטיפה, הקפידו לצחצח שיניים וחוט דנטלי כדי להסיר כל פסולת בין השיניים.

תרופת כאב שיניים מס ‘4: שום

שום הוא חומר אנטיביוטי ואנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית כאב ונפיחות מכאב שיניים.כדי להשתמש בשום, לרסק כמה שיני שום ומורחים אותו ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו לכמה דקות לפני שטיפתו.

תרופת כאב שיניים מס ‘5: בצל

בצל הוא חומר אנטיבקטריאלי ואנטי -חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את הכאב מכאב שיניים.כדי להשתמש בצל, חתוך פרוסת בצל והניח אותו ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו לכמה דקות לפני שטיפתו.

תרופת כאב שיניים מס ‘6: עלי גויאבה

עלי גויאבה הם משכך כאב טבעי.כדי להשתמש בעלים של גויאבה, לרסק כמה עלים ולהחיל את העיסה ישירות על האזור הנגוע.השאירו אותו לכמה דקות לפני שטיפתו.

תרופת כאב שיניים מס ‘7: תמצית וניל

לתמצית וניל תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב מכאב שיניים.כדי להשתמש בתמצית וניל, החל כמה טיפות של תמצית וניל טהורה ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו לכמה דקות לפני שטיפתו.

תרופת כאב שיניים מס ‘8: סודה לשתייה

סודה לשתייה היא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את הכאב מכאב שיניים.כדי להשתמש בסודה לשתייה, מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה עם כמה טיפות מים ליצירת משחה.החל את העיסה ישירות על האזור המושפע והשאיר אותו מספר דקות לפני שטיפתו.

תרופת כאב שיניים מס ‘9: שקיות תה

שקיות תה יכולות לעזור להפחית דלקת וכאב מכאב שיניים.כדי להשתמש בשקית תה, פשוט הרטיבו שקית תה והניחו אותו ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו לכמה דקות לפני שטיפתו.

תרופת כאב שיניים מס ’10: חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את הכאב מכאב שיניים.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.לשטוף את התערובת בפה שלך במשך כמה דקות לפני יריקה החוצה.

תרופת כאב שיניים מס ’11: פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא משכך כאבים טבעי.כדי להשתמש בפלפל קאיין, מערבבים כפית אחת של פלפל קאיין עם כוס מים חמים.לשטוף את התערובת בפה שלך במשך כמה דקות לפני יריקה החוצה.

השימוש בתרופות של 11 סבתות אלה לכאב שיניים יכול לעזור לך לקבל את ההקלה המהירה שאתה צריך.עם זאת, חשוב לציין כי עדיף לפנות לייעוץ רפואי אם הכאב

8.שום

שום הוא אנטיביוטיקה טבעית והוא Bהוחלף כתרופה יעילה לכאבי שיניים.כדי להשתמש בשום כתרופה, מוחץ כמה שיני שום כדי להכין משחה ואז החל אותו ישירות על האזור המושפע.השאירו את העיסה לכמה דקות לפני שטיפתו.הקפידו להשתמש בכמות קטנה של שום, מכיוון שיותר מדי עלול לגרום לשריפה ולגירוי.חשוב גם להיות מודע לכך ששום יכול לגרום לריח חזק, ולכן עדיף להשתמש בו כשאף אחד אחר לא נמצא בסביבה.

9.שמן ציפורן

ידוע כי שמן ציפורן הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ומשכך כאבים, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לכאב שיניים.כדי להשתמש בשמן ציפורן, דלל אותו בשמן נשא כמו שמן זית או שמן קוקוס ואז החל את התערובת ישירות על האזור הפגוע.השאירו את התערובת לכמה דקות לפני שטיפה אותה.חשוב להיות מודעים לכך ששמן ציפורן יכול לגרום לשריפה ולגירוי, ולכן עדיף להשתמש בו בכמויות קטנות.

10.שמן עץ התה

שמן עץ התה בעל תכונות אנטי דלקתיות ואנטיספטיות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לכאבי שיניים.כדי להשתמש בשמן עץ התה, דללו אותו בשמן נשא כמו שמן זית או שמן קוקוס ואז מרחו את התערובת ישירות על האזור הפגוע.השאירו את התערובת לכמה דקות לפני שטיפה אותה.חשוב להיות מודע לכך ששמן עץ התה יכול לגרום לשריפה ולגירוי, ולכן עדיף להשתמש בו בכמויות קטנות.

11.שמן מנטה

ידוע כי שמן מנטה מנטה בעל משכך כאבים ואנטיספטי, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לכאבי שיניים.כדי להשתמש בשמן מנטה, דלל אותו בשמן נשא כמו שמן זית או שמן קוקוס, ואז החל את התערובת ישירות על האזור הפגוע.השאירו את התערובת לכמה דקות לפני שטיפה אותה.חשוב להיות מודעים לכך ששמן מנטה יכול לגרום לשריפה ולגירוי, ולכן עדיף להשתמש בו בכמויות קטנות.

מסקנה

סבתות משתמשות בתרופות ביתיות לטיפול בכאבי שיניים במשך דורות, ורבים מהתרופות הללו הוכיחו כיעילות בהקלה על כאבים וטיפול בגורם הבסיסי לכאב השיניים.11 הסעדים שנדונו לעיל קלים להכנה והוכחו כיעילים כאשר משתמשים בהם כראוי.בין אם תבחר להשתמש בתרופות טבעיות או לפנות לעזרה מקצועית, חשוב להיות מודע לכך שאסור להתעלם מאוקי השיניים מכיוון שהם יכולים להעיד על מצב בסיסי יותר חמור.

שאלות נפוצות

  • מהם התרופות היעילות ביותר לבית לכאבי שיניים?
    התרופות הביתיות היעילות ביותר לכאב שיניים כוללות שום, שמן ציפורן, שמן עץ התה ושמן מנטה.
  • כיצד אוכל להשתמש בתרופות הביתיות לכאב שיניים?
    יש לדלל את הסעדים הביתי לכאבי שיניים בשמן נשא כמו שמן זית או שמן קוקוס, ואז להחיל ישירות על האזור הפגוע.השאירו את התערובת לכמה דקות לפני השטיפה.

סבתות השתמשו בתרופות ביתיות לטיפול בכאבי שיניים במשך דורות, ו -11 הסעדים שנדונו לעיל הוכיחו כיעילים כאשר משתמשים בהם כראוי.בין אם תבחר להשתמש בתרופות טבעיות או לפנות לעזרה מקצועית, חשוב להיות מודעים לכך שאסור להתעלם מכאבי שיניים מכיוון שהם יכולים להעיד על מצב בסיסי חמור יותר.בנוסף, חשוב לזכור שיש להשתמש בתרופות ביתיות אלה בזהירות, מכיוון שיותר מדי מכל אחד מהם יכול לגרום לשריפה ולגירוי.

למידע נוסף על התרופות הביתי השונות לכאבי שיניים, wikipedia.org מספקת ביקורת מקיפה של השוניםתרופות והיתרונות הפוטנציאליים שלהם.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן