דף הבית » תרופות סבתא » 11 הסעדים של סבתא העתיקה להרגיע את החניכיים
ddadadddd dadc daddaad ddadaaddad dcddaddda ddaa dddaddb

11 הסעדים של סבתא העתיקה להרגיע את החניכיים

חניכיים מרגיעות עם תרופות סבתות קדומה

החניכיים שלך הן הבסיס לחיוך בריא, וכאשר הם מודלקים, נפוחים או מדממים, זה סימן שמשהו לא בסדר.בעוד שלרפואה המודרנית יש תרופות רבות להרגיע את החניכיים, ישנם גם הרבה תרופות עתיקות המועברות מסבתותינו שיכולות להיות מועילות באותה מידה.להלן 11 סעדים של סבתא קדומה להרגיע את החניכיים.

גרגר מי מלח

מלח הוא חיטוי טבעי, ומי מלח שימשו במשך מאות שנים כתרופה לדלקת חניכיים וכאב.להכנת גרגר מים מלח מערבבים כפית מלח אחת בכוס מים חמים ומערבבים עד להמסת המלח.גרגר את התערובת למשך 30 שניות ואז ירק אותה.עשה זאת פעמיים ביום עד שהחניכיים שלך מרגישות טוב יותר.

משיכת שמן

משיכת נפט היא תרופה איורוודית עתיקה שנהוגה במשך מאות שנים.זה כרוך בהפחתת כף שמן סביב הפה שלך למשך 10-15 דקות ואז לירוק אותו.השמן עוזר להוציא חיידקים ורעלים מהחניכיים, והוא יכול לעזור להפחית דלקת וכאב.

טיפ: השתמש בשמן קוקוס, שמן שומשום או שמן חמניות למשיכת שמן.אל תבלע את השמן.

שטיפת מי חמצן מימן

מי חמצן הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת וכאב בחניכיים.כדי לגרום לשטיפה של מי חמצן, מערבבים כפית אחת של מי חמצן עם כוס מים חמים.לשטוף את התערובת סביב הפה שלך למשך 30 שניות, ואז לירוק אותה.עשה זאת פעמיים ביום עד שהחניכיים שלך מרגישות טוב יותר.

שמן ציפורן

שמן ציפורן שימש במשך מאות שנים כדי לעזור להרגיע את החניכיים.יש לו תכונות טבעיות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת וכאב.כדי להשתמש בשמן ציפורן, טבלו ספוגית כותנה לשמן ומורחים אותו ישירות על האזור הפגוע.עשה זאת פעמיים ביום עד שהחניכיים שלך מרגישות טוב יותר.

הדבק כורכום

כורכום הוא אנטי דלקת חזק שיכול לעזור להפחית דלקת וכאב בחניכיים.לייצור משחת כורכום, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כף מים אחת ומערבבים עד שנוצרת משחה.החל את העיסה ישירות על האזור המושפע והשאיר אותו למשך 10 דקות לפני שטיפתו.עשה זאת פעמיים ביום עד שהחניכיים שלך מרגישות טוב יותר.

אלוורה

אלוורה יש תכונות אנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית דלקת וכאב בחניכיים.כדי להשתמש באלוורה, חילץ קצת ג’ל טרי מעלה אלוורה והחל אותו ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני ששטיפתו.עשה זאת פעמיים ביום עד שהחניכיים שלך מרגישות טוב יותר.

שקיות תה

שקיות תה מכילות טאנינים, שהם אסטרים טבעיים שיכולים לעזור להפחית נפיחות ודלקת בחניכיים.כדי להשתמש בשקית תה, תלול שקית תה במים חמים למשך 5 דקות.מוציאים את שקית התה מהמים ואפשרו לו להתקרר.הניחו את שקית התה ישירות על האזור הפגוע והשאירו אותו למשך 10 דקות לפני שטיפתו.עשה זאת פעמיים ביום עד שהחניכיים שלך מרגישות טוב יותר.

שטיפת תה קמומיל

תה קמומיל הוא אנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית דלקת וכאב בחניכיים.להכנת שטיפת תה קמומילית, תלול שקית תה קמומילית במים חמים למשך 5 דקות.מוציאים את שקית התה מהמים ואפשרו לו להתקרר.לשטוף את התה המקורר סביב הפה שלך למשך 30 שניות, ואז ירק אותו.עשה זאת פעמיים ביום עד שהחניכיים שלך מרגישות טוב יותר.

שטיפת ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת וכאב בחניכיים.כדי לגרום לשטיפת ג’ינג’ר, מערבבים כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי וכוס מים חמים.לשטוף את התערובת סביב הפה שלך למשך 30 שניות, ואז לירוק אותה.עשה זאת פעמיים ביום עד שהחניכיים שלך מרגישות טוב יותר.

גרגר שמן קוקוס

לשמן הקוקוס תכונות אנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית דלקת וכאב בחניכיים.להכנת שמן קוקוס לגרגר, מערבבים כפית אחת

גרגר עם מלח וואטer

גרגר עם מי מלח הוא אחד התרופות הביתיות העתיקות ביותר למחלות חניכיים.תרופה פשוטה זו יכולה לעזור להפחית דלקת, להפחית את הכאב ולהסיר חיידקים מחלל הפה.להכנת תמיסת מי מלח מוסיפים כפית מלח אחת לכוס מים חמים ומערבבים עד להמסה.גרגר עם מי המלח למשך 30 שניות ואז לירוק אותם.ניתן לעשות זאת מספר פעמים ביום כדי לעזור להפחית את דלקת החניכיים וגירוי.

צחצוח עם סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה ביתית נוספת שיכולה לעזור להרגיע את דלקת החניכיים ולהפחית את הכאב.צחצוח השיניים בעזרת משחת סודה לשתייה יכול לעזור להפחית את גירוי החניכיים וחיידקים על החניכיים.להכנת משחת סודה לשתייה, מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה עם כמות קטנה של מים.החל את העיסה על החניכיים ומבריש בעדינות למשך מספר דקות.סודה לשתייה מסייעת להפחתת דלקת וחיידקים על החניכיים.

שימוש בשמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חומר אנטיבקטריאלי טבעי שיכול לעזור להפחית את דלקת החניכיים וכאב.כדי להשתמש בשמן עץ התה, מערבבים טיפת שמן אחת עם כפית מים אחת.החל את התערובת על ספוגית כותנה ומרחי בעדינות על החניכיים.ניתן לעשות זאת מספר פעמים ביום כדי לעזור להפחית את דלקת החניכיים והחיידקים.

משיכת שמן

משיכת שמן היא תרופה מסורתית למחלת חניכיים הכרוכה בהפחתת כף שמן בפה למשך 10 עד 15 דקות.זה עוזר להפחית דלקת וחיידקים בפה.השמנים הנפוצים ביותר המשמשים למשיכת שמן הם שמן קוקוס, שמן שומשום ושמן זית.לשטוף את השמן 10 עד 15 דקות ואז לירוק אותו.ניתן לעשות זאת פעם או פעמיים ביום כדי לעזור להפחית את דלקת החניכיים.

מסקנה

ישנם תרופות ביתיות רבות שניתן להשתמש בהן לטיפול בדלקת מסטיק וכאב.תרופות אלה כוללות גרגר עם מי מלח, צחצוח עם סודה לשתייה, בעזרת שמן עץ התה ומשיכת שמן.סעדים אלה קלים לביצוע ויכולים לעזור להפחית את דלקת החניכיים וכאב.בנוסף, חשוב לתרגל היגיינת פה טובה ולבקר אצל רופא השיניים באופן קבוע כדי לסייע במניעת מחלות חניכיים.

שאלות נפוצות

  • מהי התרופה הביתית הטובה ביותר לדלקת מסטיק?
    גרגר עם מי מלח הוא אחד התרופות הביתיות הטובות ביותר לדלקת חניכיים.תרופה פשוטה זו יכולה לעזור להפחית דלקת, להפחית את הכאב ולהסיר חיידקים מחלל הפה.
  • באיזו תדירות עלי למשוך שמן כדי לעזור להפחית את דלקת החניכיים?
    יש לבצע משיכת שמן פעם או פעמיים ביום כדי לעזור להפחית את דלקת החניכיים.לשטוף כף שמן בפה למשך 10 עד 15 דקות ואז לירוק אותו.

לסיכום, 11 הסעדים של סבתא העתיקה להרגיע את החניכיים הם דרך יעילה ובטוחה להפחתת דלקת וכאב של חניכיים.תרופות אלה כוללות גרגר עם מי מלח, צחצוח עם סודה לשתייה, בעזרת שמן עץ התה ומשיכת שמן.חשוב לתרגל היגיינת פה טובה ולבקר אצל רופא השיניים באופן קבוע כדי למנוע מחלות חניכיים ולשמור על בריאות הפה טובה.נוסףו

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן