דף הבית » תרופות סבתא » 11 הסעדים של סבתא המועברים במשפחה ומהמטבח נגד בחילה במהלך ההיריון
ddadadddd dadc daddaad ddeddaddaddd ddedadadd ddeddedd

11 הסעדים של סבתא המועברים במשפחה ומהמטבח נגד בחילה במהלך ההיריון

בחילה במהלך ההיריון: הסעדים של סבתא עברו לאורך הדורות

הריון הוא תקופה יפה ומיוחדת בחייה של אישה, אך למרבה הצער זה יכול להיות מלווה גם במגוון של נוחות, כולל בחילה.אמנם מחלת בוקר היא חלק רגיל מההריון, אך זה יכול להיות מאוד לא נוח ומפריע לחיי היומיום.

למרבה המזל, ישנם מספר תרופות טבעיות שהועברו לאורך הדורות שיכולים לעזור להקל על הבחילה הקשורה להריון.להלן אחד עשרה מהתרופות היעילות והמסורתיות ביותר:

1.מנטה

Peppermint הוא תרופה קלאסית לבחילה.האפקט הקירור והמרגיע יכול לעזור להרגיע את הקיבה המוטרדת והתכונות האנטי -פסמותיות שלה יכולות לעזור להפחית את תחושת הבחילה.ניתן ליטול מנטה כתה, או בצורת קפסולה.

2.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אחד התרופות הנפוצות ביותר לבחילה, ולא פלא-יכולתו להפחית את הדלקת ואת ההשפעות האנטי-בחור וההשפעות האנטי-קומות שלה הופכות אותו לבחירה נהדרת עבור נשים בהריון.זנגביל יכול להילקח כתה, בצורת קפסולה, או אפילו כסירופ.

3.לימון

לימון הוא מקור נהדר לוויטמין C, שיכול לעזור להפחית את תחושת הבחילה.זה יכול גם לעזור להפחית את החומציות בבטן, מה שיכול גם לעזור להקל על בחילה.ניתן לקחת לימון כתה, בצורת קפסולה, או אפילו כסירופ.

4.קמומיל

קמומיל הוא תרופה נהדרת לבחילה שכן יש לה גם תכונות אנטי-בחילה וגם תכונות אנטי דלקתיות.זה יכול לעזור גם להפחתת לחץ וחרדה, שיכולים לעזור להפחית את תחושת הבחילה.ניתן ליטול קמומיל כתה, או בצורת קפסולה.

5.שומר

שומר משמש זה מכבר כתרופה לבחילה מכיוון שהיא נוגדת עווית טבעית.זה יכול גם לעזור להפחית את החומציות בבטן, מה שיכול לעזור להפחית את תחושת הבחילה.שומר יכול להילקח כתה, או בצורת קפסולה.

6.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה נהדרת לבחילה מכיוון שהיא יכולה לעזור להפחית את החומציות בבטן, שיכולה לעזור להפחית את תחושת הבחילה.זה יכול גם לעזור להפחית את הדלקת בבטן, מה שיכול גם לעזור להפחית את תחושת הבחילה.יש לקחת חומץ תפוחים בכמויות קטנות ולדלל במים.

7.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה נהדרת נוספת לבחילה שכן יש לה גם תכונות אנטי-בחילה וגם תכונות אנטי דלקתיות.זה יכול גם לעזור להפחית את החומציות בבטן, מה שיכול לעזור להפחית את תחושת הבחילה.ניתן ליטול שורש ליקריץ כתה, או בצורת קפסולה.

8.קינמון

קינמון הוא תרופה נהדרת לבחילה שכן יש לה גם תכונות אנטי-בחילה וגם תכונות אנטי דלקתיות.זה יכול גם לעזור להפחית את החומציות בבטן, מה שיכול לעזור להפחית את תחושת הבחילה.קינמון ניתן ליטול כתה, או בצורת קפסולה.

9.בזיל

בזיל הוא תרופה נהדרת לבחילה שכן יש לה גם תכונות אנטי-בחילה וגם תכונות אנטי דלקתיות.זה יכול גם לעזור להפחית את החומציות בבטן, מה שיכול לעזור להפחית את תחושת הבחילה.בזיליקום יכול להילקח כתה, או בצורת קפסולה.

10.ציפורן

ציפורן הם תרופה נהדרת לבחילה מכיוון שיש להם גם תכונות אנטי-בחילה וגם תכונות אנטי דלקתיות.הם יכולים גם לעזור להפחית את החומציות בבטן, מה שיכול לעזור להפחית את תחושת הבחילה.ניתן ליטול ציפורן כתה, או בצורת קפסולה.

11.אגוז מוסקט

אגוז מוסקט הוא תרופה נהדרת לבחילה שכן יש לה גם תכונות אנטי-בחילה וגם תכונות אנטי דלקתיות.זה יכול גם לעזור להפחית את החומציות בבטן, מה שיכול לעזור להפחית את תחושת הבחילה.ניתן ליטול אגוז מוסקט כתה, או בצורת קפסולה.

טיפ ייחודי ומועיל

כאשר מתמודדים עם בחילה במהלך ההיריון, חשוב לזכור להישאר לחות.שתיית שפע נוזלים יכולה לעזור להפחית את תחושת הבחילה ולהשאיר את הגוף לחות כראוי.אוכלים קטנים,

ג’ינג’ר אייל להקלה

ג’ינג’ר אייל הוא תרופה פופולרית לבחילהטבעת הריון ומאמינים כי היא עוזרת ליישב את הקיבה.מומלץ לשתות ג’ינג’ר אייל בלי להוסיף סוכר מכיוון שזה יכול להחמיר את הבחילה.בנוסף, חשוב לציין כי כמות הג’ינג’ר בפועל בג’ינג’ר אייל היא מינימלית ולכן יתכן שהיא לא מספקת את אותם היתרונות כמו צורות ג’ינג’ר אחרות.

תה ג’ינג’ר הוא תרופה יעילה יותר מכיוון שהוא מכיל כמויות גדולות של ג’ינג’ר.להכנת כוס תה ג’ינג’ר, תלול כמה פרוסות שורש ג’ינג’ר טרי או כפית שורש ג’ינג’ר אבקה במים חמים למשך 5-10 דקות.הוספת כפית דבש לתה יכולה לעזור בטעם וגם לספק בונוס נוסף של מתן נוגדי חמצון ותכונות אנטי דלקתיות.

מוצץ לימונים

יניקת לימונים היא תרופה נפוצה נוספת לבחילה במהלך ההיריון.על פי ההערכה, חומצת הלימון בלימון מפחיתה את עוצמת הבחילה.הדרך הטובה ביותר להשתמש בתרופה זו היא לחתוך לימון לשניים ולמצוץ אותה למשך 10-15 דקות בכל פעם.בנוסף, הוספת כמה טיפות דבש או קמצוץ מלח ללימון יכולה להקל על הצריכה.

תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחי מרפא יכולות לספק הקלה מהבחילה במהלך ההיריון.מנטה, קמומיל וג’ינג’ר הם כל עשבי תיבול שלפי ההערכה שהם עוזרים לבחילה.ניתן לצרוך מנטה וקמומיל כתה, ואילו זנגביל ניתן לצרוך כתה או כתוסף אבקה.בנוסף, ניתן לשלב עשבי תיבול אלה עם מרכיבים אחרים, כמו דבש ולימון, להכין תה מרגיע.

לרחרח לימון בלאם

רחרח לימון בלאם הוא תרופה נוספת שלפי ההערכה מסייעת בהפחתת בחילות.Lemon Balm הוא עשב שיש לו ניחוח מתוק, לימוני וניתן להשתמש בו להכנת תה או כדי לרחרח ישירות מהבקבוק.כדי להשתמש בתרופה זו, קחו כמה נשימות עמוקות של ארומה מזור הלימון ונסו להירגע.

תרופות אחרות

בנוסף לתרופות המפורטות לעיל, ישנם סעדים אחרים העשויים לספק הקלה מבחילות במהלך ההיריון.אכילת ארוחות קטנות ותכופות והימנעות ממזונות עשירים בשומן ותבלינים יכולה לעזור להפחית בחילה.בנוסף, שתיית הרבה מים והימנעות משקאות עשירים בסוכר יכולה גם לספק הקלה.

שאלות נפוצות

האם ג’ינג’ר אייל יכול לעזור בבחילה במהלך ההיריון?

ג’ינג’ר אייל יכול לעזור בבחילה במהלך ההיריון, אך חשוב לציין כי כמות הג’ינג’ר בפועל בג’ינג’ר אייל היא מינימלית כך שהיא עשויה לא לספק את אותם יתרונות כמו צורות אחרות של ג’ינג’ר.שתיית תה ג’ינג’ר עשויה להיות יעילה יותר מכיוון שהיא מכילה כמויות גדולות של ג’ינג’ר.

אילו עשבי תיבול יכולים לעזור בבחילה במהלך ההיריון?

עשבי תיבול כמו מנטה, קמומיל וג’ינג’ר יכולים לעזור בבחילה במהלך ההיריון.ניתן לצרוך עשבי תיבול אלה כתה, ואילו זנגביל ניתן לצרוך גם כתוסף אבקה.בנוסף, ניתן לשלב עשבי תיבול אלה עם מרכיבים אחרים, כמו דבש ולימון, להכין תה מרגיע.

נשים בהריון עשויות לחוות בחילה מסיבות שונות ומגוונות, אך למרבה המזל, ישנם מספר סעדים שניתן להשתמש בהם כדי לספק הקלה.החל מ”ג’ינג’ר אייל ויניקה לימון “ועד תה צמחים ומרחרח לימון, ישנם המון תרופות טבעיות שלפי ההערכה מספקות הקלה מהבחילה במהלך ההיריון.בנוסף, הימנעות ממזונות עשירים בשומן ותבלינים ושתיית הרבה מים יכולה גם לעזור להפחית בחילה.בעזרת תרופות אלה, נשים בהריון יכולות למצוא הקלה מבחילה וליהנות מהריון שלהן.

שילוב תרופות מסורתיות שהועברו במשפחה ומטבח יכול גם לספק הקלה מבחילות במהלך ההיריון.תרופות כמו ג’ינג’ר אייל, יניקת לימון ותה צמחי מרפא שימשו במשך מאות שנים, ומאמינים כי הם מספקים הקלה.בנוסף, תרופות אלה בטוחות וניתן להשתמש בהן ללא סיכון לתופעות לוואי.על ידי שילוב התרופות הללו בשגרה היומית של אישה בהריון, היא יכולה למצוא הקלה מבחילות וליהנות מהריונה.

למידע נוסף על 11 סעדים של סבתא המועברים בפאמיLy ומהמטבח נגד בחילה במהלך ההיריון, בקר בדף הוויקיפדיה הזה .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן