דף הבית » תרופות סבתא » 11 הסעדים של סבתא המועברים במשפחה ובאגסים טבעיים
ddadadddd dadc daddaad ddeddaddaddd ddedadadd dddddad

11 הסעדים של סבתא המועברים במשפחה ובאגסים טבעיים

11 הסעדים של סבתא עברו במשפחה

לרבים מאיתנו יש זיכרונות חביבים מהסבתות שלנו, והעצות והתרופות שהם חלקו איתנו.סבתות קיימות כבר דורות, והן מעניקות חוכמה לילדיהם ולנכדיהן.במאמר זה אנו מסתכלים על 11 תרופות טבעיות שהועברו במשפחות במהלך השנים.

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא אחד התרופות הטבעיות המגוונות ביותר.זה יכול לשמש לטיפול במגוון מחלות, החל מגרונות כואבים וכלה בבעיות עיכול.זהו גם חומר חיטוי טבעי נהדר וניתן להשתמש בו לטיפול במצבי עור כמו קשקשים ואקזמה.יש לדלל חומץ תפוחים במים לפני השימוש וניתן ליישם אותו באופן פנימי או מיושם חיצונית.

2.שמן אקליפטוס

שמן אקליפטוס משמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטיספטיות, מה שהופך אותו לתרופה נהדרת להצטננות, שיעול וגודש בסינוסים.זה יכול לשמש גם לטיפול במצבי עור כמו אקנה ואקזמה.יש לדלל שמן אקליפטוס בשמן נשא לפני השימוש ואין להשתמש בו על פצעים פתוחים.

3.דבש

דבש הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לתרופה נהדרת לגרונם וכאבים.זהו גם ממתיק טבעי נהדר וניתן להשתמש בו במקום סוכר במתכונים.אין לתת דבש לילדים מתחת לגיל אחד.

4.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון, מה שהופך אותו לתרופה נהדרת לבעיות עיכול ובחילה.זה יכול לשמש גם לטיפול בכאבי שרירים ונוקשות.יש לצרוך ג’ינג’ר במינונים קטנים וניתן ליטול אותו כתה, כמוסה או תמצית.

5.שום

שום שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי -פטרייתיות, מה שהופך אותו לתרופה נהדרת להצטננות ושפעת.זה יכול לשמש גם לטיפול בזיהומים באוזניים ובמצבי עור כמו אקנה.יש לצרוך שום במינונים קטנים וניתן לקחת אותו כתוסף או לאכול גולמי.

6.לימון

לימון שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.יש לו תכונות נוגדות חמצון ואנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לתרופה נהדרת להצטננות ושפעת.זה יכול לשמש גם לטיפול בקלקוליות ולצרבת.יש לצרוך לימון במינונים קטנים וניתן ליטול אותו כתה, מיץ או תמצית.

7.כורכום

כורכום שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון, מה שהופך אותו לתרופה נהדרת למצבים כמו דלקת פרקים וכאבי מפרקים.זה יכול לשמש גם לטיפול במצבי עור כמו אקזמה ופסוריאזיס.יש לצרוך את הכורכום במינונים קטנים וניתן לקחת אותם כתוסף או לצרוך במזון.

8.אלוורה

אלוורה משמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות וריפוי, מה שהופך אותו לתרופה נהדרת לכוויות ולמצבי עור.זה יכול לשמש גם לטיפול בבעיות עיכול ועצירות.יש ליישם אלוורה בצורה אקטואלית וניתן לקחת אותה כמיץ או ג’ל.

9.שמן מנטה

שמן מנטה משמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות, מה שהופך אותו לתרופה נהדרת להצטננות וכאבי ראש.זה יכול לשמש גם לטיפול בבעיות עיכול ובחילה.יש לדלל שמן מנטה עם שמן נשא לפני השימוש וניתן ליישם אותו באופן פנימי או מיושם חיצונית.

10.קינמון

קינמון שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.יש לו תכונות נוגדות חמצון ונוגדי פטריות, מה שהופך אותו לתרופה נהדרת לבעיות עיכול ובחילה.זה יכול לשמש גם לטיפול במצבי עור כמו אקנה ואקזמה.יש לצרוך קינמון במינונים קטנים וניתן לקחת אותו כתה או תוסף.

11.קמומיל

קמומיל שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות והרגעה, מה שהופך אותו לתרופה נהדרת לנדודי שינה וחרדה.זה יכול לשמש גם ל

הסעדים של הסבתות שהועברו לאגסים טבעיים

במשך דורות, סבתותינו העבירו תרופות לאגסים טבעיים שיעזרו לנו בעת צורך.סעדים אלה נוסו ונבדקו, והם מוכחים שהם עובדים.בין אם אתם זקוקים למתיקות נוספת או סתם תזונה נוספת, הסעדים הללו בטוחים לספק את הצרכים שלכם.כאן אנו נסקור 11 מהתרופות הפופולריות והאמינות ביותר לאגסים טבעיים המועברים במשפחות.

1.דבש וקינמון

זהו אחד התרופות הפופולריות ביותר לאגסים טבעיים.דבש וקינמון ידועים שניהם בזכות תכונות הריפוי שלהם, וכאשר הם משולבים הם מייצרים תרופה עוצמתית.פשוט מערבבים כפית דבש אחת עם כפית קינמון אחת ומורחים אותו על האגס.השאירו אותו כ- 30 דקות ואז שטפו במים קרים.

2.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה נהדרת לאגסים טבעיים מכיוון שהוא מסייע לאזן את רמות החומציות בפרי.פשוט סחטו את המיץ של לימון אחד לקערה ומורחים אותו ישירות על האגס.השאירו אותו כעשר דקות ואז שטפו במים קרים.

3.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה נהדרת לאגסים טבעיים מכיוון שהיא מסייעת להסיר עודף לחות מהפירות.פשוט מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה עם שתי כפות מים ומורחים אותה על האגס.השאירו אותו כ -15 דקות ואז שטפו במים קרים.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה נהדרת לאגסים טבעיים מכיוון שהוא מסייע לאזן את רמות החומציות בפרי.פשוט מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים אחת ומורחים אותו ישירות על האגס.השאירו אותו כעשר דקות ואז שטפו במים קרים.

5.שמן זית

שמן זית הוא תרופה נהדרת לאגסים טבעיים מכיוון שהוא עוזר לרכך את העור ולהוסיף לחות.פשוט מערבבים כף אחת של שמן זית עם כפית דבש אחת ומורחים אותו ישירות על האגס.השאירו אותו כעשר דקות ואז שטפו במים קרים.

6.יוגורט

יוגורט הוא תרופה נהדרת לאגסים טבעיים מכיוון שהוא מסייע בהלחות העור ולהוסיף חומרים מזינים.פשוט מערבבים כוס יוגורט אחת עם כף דבש אחת ומורחים אותה ישירות על האגס.השאירו אותו כעשר דקות ואז שטפו במים קרים.

7.קליפת בננה

קליפת בננה היא תרופה נהדרת לאגסים טבעיים מכיוון שהיא מסייעת להוסיף חומרים מזינים ולרכך את העור.פשוט שפשפו את החלק הפנימי של קילוף בננה ישירות אל האגס.השאירו אותו כעשר דקות ואז שטפו במים קרים.

8.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה נהדרת לאגסים טבעיים מכיוון שהוא עוזר להזין את העור ולהוסיף לחות.פשוט מערבבים כף אחת של שמן קוקוס עם כפית דבש אחת ומורחים אותו ישירות על האגס.השאירו אותו כעשר דקות ואז שטפו במים קרים.

9.מלח ים

מלח ים הוא תרופה נהדרת לאגסים טבעיים מכיוון שהוא מסייע בהוצאת רעלים מהפירות.פשוט מערבבים כפית אחת של מלח ים עם כוס מים אחת ומורחים אותו ישירות על האגס.השאירו אותו כעשר דקות ואז שטפו במים קרים.

10.מיץ תפוחים

מיץ תפוחים הוא תרופה נהדרת לאגסים טבעיים מכיוון שהוא עוזר לרכך את העור ולהוסיף חומרים מזינים.פשוט מערבבים כוס מיץ תפוחים עם כף דבש אחת ומורחים אותו ישירות על האגס.השאירו אותו כעשר דקות ואז שטפו במים קרים.

11.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא תרופה נהדרת לאגסים טבעיים מכיוון שהיא מסייעת להזין את העור ולהוסיף לחות.פשוט מערבבים כוס שיבולת שועל אחת עם כף דבש אחת ומורחים אותה ישירות על האגס.השאירו אותו כעשר דקות ואז שטפו במים קרים.

סבתות מעבירות את הסעדים הללו לאגסים טבעיים במשך דורות, והן בטוחות לעזור לך בעת צורך.בין אם אתה זקוק למתיקות נוספת או סתם תזונה נוספת

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן