דף הבית » תרופות סבתא » 11 הסעדים של סבתא אפקטיבית ואורגנית להרפס בילדים
ddadadddd dadc daddaad ddadadddddaa ddddaddaddaa dcddada

11 הסעדים של סבתא אפקטיבית ואורגנית להרפס בילדים

הרפס בילדים: סקירה כללית

הרפס הוא נגיף מדבק ביותר שנגרם על ידי שני סוגים שונים של נגיפים-נגיף הרפס סימפלקס סוג 1 (HSV-1) ונגיף הרפס סימפלקס סוג 2 (HSV-2).HSV-1 אחראי בדרך כלל להרפס דרך הפה, ואילו HSV-2 גורם להרפס באיברי המין.ניתן להעביר את שני סוגי הרפס מאדם לאדם דרך מגע ישיר עם העור או נוזלי הגוף המושפעים.ילדים רגישים במיוחד לנגיף וניתן להפיץ אותו באמצעות מגע בעור, רוק או מגע מיני.התסמינים עשויים לכלול גירוד, שריפה, כאב ושלפוחיות באזור המושפע.

הסעדים של סבתא להרפס בילדים

ניתן לטפל בהרפס בילדים במגוון תרופות טבעיות, שרבים מהם הועברו מדור לדור.להלן 11 תרופות סבתות אפקטיביות ואורגניות להרפס בילדים:

1.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא בעל מגוון תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי -ויראליות שיכולות לעזור להפחית את אי הנוחות הקשורה להרפס.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע מספר פעמים ביום.

2.שמן קוקוס

לשמן הקוקוס יש תכונות אנטי -ויראליות ואנטי -פטריות שיכולות לעזור להפחית דלקת וגירוי.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע מספר פעמים ביום.

3.שמן עץ התה

בשמן עץ התה תכונות אנטי -מיקרוביאליות ואנטי -פטרייתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת וגירוי.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע מספר פעמים ביום.

4.אלוורה

אלוורה יש תכונות אנטי-ויראליות ואנטי-דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את אי הנוחות הקשורה להרפס.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע מספר פעמים ביום.

5.מלח אפסום

ניתן להשתמש במלח Epsom כדי לעזור להפחית את הגירוד והצריפה הקשורים להרפס.ניתן להוסיף אותו לאמבטיה חמה ולשטוף פנימה למשך 15-20 דקות.

6.דבש

לדבש תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי -ויראליות שיכולות לעזור להפחית דלקת וגירוי.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע מספר פעמים ביום.

7.שום

לשום תכונות אנטי-ויראליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את אי הנוחות הקשורה להרפס.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע מספר פעמים ביום.

8.Lemon Balm

Lemon Balm הוא בעל תכונות אנטי-ויראליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את אי הנוחות הקשורה להרפס.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע מספר פעמים ביום.

9.מכשפה לוז

לוז המכשפה יש תכונות נגד פטריות ואנטי -ויראליות שיכולות לעזור להפחית דלקת וגירוי.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע מספר פעמים ביום.

10.סודה לשתייה

סודה לשתייה יכולה לעזור להפחית גירוד ושריפה הקשורים להרפס.ניתן להוסיף אותו לאמבטיה חמה ולשטוף פנימה למשך 15-20 דקות.

11.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא בעל תכונות אנטי-ויראליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את אי הנוחות הקשורה להרפס.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע מספר פעמים ביום.

טיפ:

חשוב לשמור על האזור המושפע נקי ויבש.הקפד להחליף את בגדיו ומצעיו של הילד לעתים קרובות כדי למנוע את התפשטות הנגיף.

הרפס יכול להיות מצב קשה ולא נוח לילדים להתמודד איתם, אך הסעדים של סבתא אלה יכולים לספק הקלה ונוחות.עם שימוש קבוע בתרופות טבעיות אלה, ילדים יכולים לחוות ירידה בתסמינים ושיפור הבריאות הכללית.

תסמיני הרפס אצל ילדים

הרפס בילדים יכול להיות חוויה קשה ומפחידה.בעוד שרוב המקרים של הנגיף הם קלים, זה עדיין יכול לגרום לאי נוחות ולעיתים אפילו סיבוכים חמורים.תסמינים שכיחים אצל ילדים כוללים נגעים על העור או על הממברנות הריריות, חום, עייפות ובלוטות לימפה נפוחות.חשוב להיות מודעים לתסמינים ולנקוט בפעולה מתאימה אם הם מופיעים.

אבחון הרפס ב- Cהילדרן

אבחון הרפס אצל ילדים יכול להיות קשה, מכיוון שהנגיף יכול לפעמים להציג את עצמו ללא תסמינים ברורים.חשוב לקחת את ילדכם לרופא אם יש להם אחד מהתסמינים המפורטים לעיל, גם אם הם קלים.הרופא עשוי לבצע בדיקה גופנית ולקחת מדגם מהנגיף מהאזור המושפע.לאחר מכן ניתן לבדוק את המדגם במעבדה כדי לאשר את האבחנה.

11 הסעדים של סבתא אפקטיבית ואורגנית להרפס בילדים

הרפס הוא מצב רציני, אך ישנם כמה תרופות של סבתא יעילה ואורגנית שיכולות לעזור להקל על הסימפטומים שלה ולהפחית את הסיכון לסיבוכים נוספים.להלן 11 מהתרופות היעילות ביותר להרפס בילדים:

1.Lemon Balm

Lemon Balm הוא אנטי -ויראלי טבעי שיכול לעזור להילחם בנגיף ולהפחית דלקת.ניתן ליישם את העשב באופן אקטואלי או לקחת כתה מספר פעמים ביום.

2.Manuka Honey

דבש מנוקה הוא אנטיבקטריאלי ואנטי -ויראלי רב עוצמה שיכול לעזור להילחם בנגיף ולהפחית דלקת.ניתן ליישם אותו באופן אקטואלי או לניתן דרך הפה.

3.שום

שום הוא אנטיביוטיקה טבעית שיכולה לעזור להילחם בנגיף ולהפחית את הדלקת.ניתן ליישם אותו בעל פה או מיושם באופן אקטואלי.

4.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי ואנטי -ויראלי שיכול לעזור להילחם בנגיף ולהפחית את הדלקת.ניתן ליישם אותו באופן אקטואלי או לקחת אותו כתוסף דרך הפה.

5.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא אנטיבקטריאלי ואנטי -ויראלי טבעי שיכול לעזור להילחם בנגיף ולהפחית דלקת.ניתן ליישם אותו באופן אקטואלי או לקחת אותו כתוסף דרך הפה.

6.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא אנטי-ויראלי טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להילחם בנגיף ולהפחית דלקת.ניתן ליישם אותו בעל פה או מיושם באופן אקטואלי.

7.Echinacea

Echinacea הוא אנטי-ויראלי טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להילחם בנגיף ולהפחית את הדלקת.ניתן ליישם אותו בעל פה או מיושם באופן אקטואלי.

8.Elderberry

Elderberry הוא אנטי-ויראלי טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להילחם בנגיף ולהפחית דלקת.ניתן ליישם אותו בעל פה או מיושם באופן אקטואלי.

9.Goldenseal

Goldenseal הוא אנטיביוטיקה טבעית ואנטי דלקתית שיכול לעזור להילחם בנגיף ולהפחית דלקת.ניתן ליישם אותו בעל פה או מיושם באופן אקטואלי.

10.שמן אורגנו

שמן אורגנו הוא אנטי-ויראלי טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להילחם בנגיף ולהפחית את הדלקת.ניתן ליישם אותו בעל פה או מיושם באופן אקטואלי.

11.Astragalus

Astragalus הוא עשב טבעי אנטי-ויראלי ומגביר חיסון שיכול לעזור להילחם בנגיף ולהפחית את הדלקת.ניתן ליישם אותו בעל פה או מיושם באופן אקטואלי.

מסקנה

הרפס בילדים יכול להיות מצב קשה להתמודד איתו, אך ישנם כמה תרופות של סבתא יעילה ואורגנית שיכולות לעזור להקל על הסימפטומים שלה ולהפחית את הסיכון לסיבוכים נוספים.שימוש באחד או יותר מהתרופות לעיל יכול לעזור להפחית את חומרת הנגיף ולקדם התאוששות מהירה יותר.

שאלות נפוצות

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן