דף הבית » תרופות סבתא » 10 תרופות של סבתא רפואית ויעילה לריפוי פטריית ציפורניים
daadaddaddaa dadc daddaad dadaddddaa dddaddcd dcdaddadd da

10 תרופות של סבתא רפואית ויעילה לריפוי פטריית ציפורניים

טיפול בפטריית ציפורניים עם הסעדים של סבתא

אם אי פעם היה לך זיהום פטרייתי של הציפורניים, אתה יודע כמה קשה להיפטר ממנו.אבל האם ידעת שאפשר למצוא כמה מהטיפולים היעילים ביותר במטבח של סבתא שלך?עם המרכיבים הנכונים ויישום זהיר, תוכלו לשחזר את הציפורניים למצבם הטבעי והבריא.

פטריית ציפורניים היא זיהום שכיח הנגרם על ידי סוג של פטרייה המכונה דרמטופיטים.בדרך כלל זה מתחיל כשינוי צבע לבן או צהוב של הציפורן ויכול להתפשט לעור שמסביב.פטריית ציפורניים לא מטופלת, עלולה לגרום לאי נוחות, כאב ואפילו נזק קבוע לציפורן.

למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות שניתן להשתמש בהן לטיפול בפטריות ציפורניים.חלק מהתרופות הללו הועברו לאורך דורות, בעוד שאחרים מגובים במחקר מדעי.להלן 10 תרופות סבתות רפואיות ויעילות בהן תוכלו להשתמש לטיפול בפטריות ציפורניים:

H2: חומץ תפוחים

חומץ תפוחים משמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל פטריית ציפורניים.האופי החומצי של החומץ עוזר להרוג את הפטרייה וגם להחזיר את איזון ה- pH הטבעי של העור.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים חלקים שווים של חומץ תפוחים ומים חמים וספגו את הציפורניים הנגועות שלך למשך כרבע שעה בכל יום.

H2: שמן עץ התה

בשמן עץ התה תכונות אנטי -פטריאליות ואנטיבקטריאליות חזקות.ניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות ציפורניים על ידי החלת כמה טיפות ישירות על האזור המושפע.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, עליכם למרוח את השמן פעמיים ביום עד שהזיהום התבהר.

H3: טיפ מועיל:

בעת שימוש בשמן עץ התה, חשוב לדלל אותו בשמן נשא כמו שמן זית או קוקוס כדי להפחית את הסיכון לגירוי בעור.

H2: ליסטרין

ליסטרין היא שטיפת פה נפוצה שניתן להשתמש בה גם לטיפול בפטריית ציפורניים.התכונות האנטי -חיטוי של שטיפת הפה עוזרות להרוג את הפטרייה ולמנוע התפשטותה.כדי להשתמש בו, פשוט להשרות את הציפורניים הנגועות שלך בתערובת של ליסטרין ומים חמים למשך 15-20 דקות בכל יום.

H2: סודה לשתייה

ניתן להשתמש בסודה לשתייה לטיפול בפטריות ציפורניים בגלל תכונותיה הקלות נגד פטריות ואנטי דלקתיות.כדי להשתמש בו, מערבבים כף אחת של סודה לשתייה עם כמה טיפות מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה ישירות על הציפורניים המושפעות והשאיר אותה למשך 15-20 דקות לפני שטיפתו.

H2: שמן אורגנו

לשמן אורגנו יש תכונות נגד פטריות חזקות וניתן להשתמש בהן לטיפול בפטריות ציפורניים.כדי להשתמש בו, מערבבים עשר טיפות שמן אורגנו עם כפית שמן זית אחד.מרחו את התערובת על הציפורניים המושפעות פעמיים ביום עד שהזיהום התבהר.

H2: שום

שום הוא תרופה טבעית נוספת שניתן להשתמש בה לטיפול בפטריות ציפורניים.התכונות האנטי -פטריות והאנטיבקטריאליות של השום עוזרות להרוג את הפטרייה ולמנוע התפשטותה.כדי להשתמש בו, פשוט מרסקים כמה שיני שום ומורחים אותו ישירות על הציפורניים המושפעות.אפשר לו לשבת 15-20 דקות לפני שטיפתו.

H2: שמן קוקוס

לשמן הקוקוס תכונות נגד פטריות חזקות וניתן להשתמש בהן לטיפול בפטריות ציפורניים.כדי להשתמש בו, פשוט מרחו כמה טיפות שמן קוקוס ישירות על הציפורניים המושפעות ואפשרו לו לשבת 15-20 דקות לפני שטיפתו.

H2: שמן לימון

שמן לימון יש תכונות נגד פטריות וניתן להשתמש בהן לטיפול בפטריות ציפורניים.כדי להשתמש בו, מערבבים שתיים עד שלוש טיפות של שמן לימון עם כפית שמן זית אחד.מרחו את התערובת על הציפורניים המושפעות פעמיים ביום עד שהזיהום התבהר.

H2: חומץ לבן

חומץ לבן הוא תרופה טבעית נוספת שניתן להשתמש בה לטיפול בפטריות ציפורניים.האופי החומצי של החומץ עוזר להרוג את הפטרייה ולהחזיר את מאזן החומציות הטבעי של העור.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים חלקים שווים של חומץ לבן ומים חמים וספגו את הציפורניים הנגועות שלך במשך כרבע שעה בכל יום.

H2: מי חמצן

למי חמצן יש תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות וניתן להשתמש בהן לטיפול בפטריות ציפורניים.כדי להשתמש בו, ערבבו חלקים שווים של פרוקסיד מימןE ומים חמים וספגים את הציפורניים הנגועות שלך במשך כרבע שעה בכל יום.

10 הסעדים הרפואיים והיעילים הללו יכולים לעזור בטיפול בפטריות ציפורניים ולהחזיר את הציפורניים למצבם הטבעי והבריא.זכור לעקוב תמיד אחר הוראות הטיפול בזהירות ולהתייעץ עם הרופא שלך אם הזיהום שלך נמשך.

חלק 2: 10 הסעדים של סבתא לריפוי פטריית ציפורניים

סבתות נתפסות לעתים קרובות כמקור לחוכמה, וזה כולל תרופות שהועברו מדור לדור.רבים מהתרופות הללו נמצאו יעילות בטיפול בפטריות ציפורניים.להלן 10 תרופות של סבתא שניתן להשתמש בהן לטיפול בפטריית ציפורניים.

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא נוגד פטרייתי טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות ציפורניים.עדיף להשתמש בחומץ תפוחים גולמי ואורגני למטרה זו.יש להחיל את החומץ ישירות על הציפורן המושפעת ולאפשר לשבת 10-15 דקות לפני שהוא נשטף.יש לחזור על תהליך זה פעמיים ביום למשך מספר שבועות כדי לראות תוצאות.

2.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא עוד נוגד פטרייה טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות ציפורניים.יש ליישם אותו ישירות על הציפורן המושפעת פעמיים ביום במשך מספר שבועות.חשוב לדלל את שמן עץ התה בשמן נשא, כמו שמן קוקוס, לפני שמריחים על הציפורן.

3.שמן אורגנו

שמן אורגנו ידוע בתכונותיו נגד פטריות וניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות ציפורניים.יש ליישם אותו ישירות על הציפורן המושפעת פעמיים ביום במשך מספר שבועות.חשוב לדלל את שמן האורגנו בשמן נשא, כמו שמן קוקוס, לפני שמריחים על הציפורן.

4.שום

שום הוא נוגד פטרייתי טבעי וניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות ציפורניים.ניתן ליישם שום ישירות על הציפורן המושפעת או שאפשר לאכול אותו כחלק מתזונה בריאה.נמצא כי אכילת שום יעילה יותר מאשר למרוח אותו ישירות על הציפורן.

5.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא נוגד פטרייתי טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות ציפורניים.יש ליישם אותו ישירות על הציפורן המושפעת פעמיים ביום במשך מספר שבועות.שמן קוקוס יכול לשמש גם כשמן נשא כדי לדלל שמנים אתרים נגד פטריות אחרים, כמו שמן עץ התה ושמן אורגנו, לפני שמריחים על הציפורן.

6.מי מלח משרים

מי מלח הם נוגד פטרייתי טבעי וניתן להשתמש בהם לטיפול בפטריות ציפורניים.כדי להשתמש במשרות מי מלח, מערבבים 1 כוס מלח בקערת מים חמים וספגו את הציפורן המושפעת למשך 10-15 דקות.יש לחזור על תהליך זה פעמיים ביום למשך מספר שבועות כדי לראות תוצאות.

7.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא נוגד פטרייה טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות ציפורניים.כדי להשתמש בסודה לשתייה, מערבבים 1 כף סודה לשתייה בקערת מים חמים וספגו את הציפורן המושפעת למשך 10-15 דקות.יש לחזור על תהליך זה פעמיים ביום למשך מספר שבועות כדי לראות תוצאות.

8.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא נוגד פטרייתי טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות ציפורניים.יש ליישם אותו ישירות על הציפורן המושפעת פעמיים ביום במשך מספר שבועות.חשוב לדלל את שמן הלבנדר בשמן נשא, כמו שמן קוקוס, לפני שמריחים על הציפורן.

9.כורכום

כורכום הוא נוגד פטרייתי טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות ציפורניים.כדי להשתמש בכורכום, מערבבים 1 כפית כורכום בקערת מים חמים וספגו את הציפורן המושפעת למשך 10-15 דקות.יש לחזור על תהליך זה פעמיים ביום למשך מספר שבועות כדי לראות תוצאות.

10.שמן לימון

שמן לימונגראס הוא נוגד פטרייתי טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות ציפורניים.יש ליישם אותו ישירות על הציפורן המושפעת פעמיים ביום במשך מספר שבועות.חשוב לדלל את שמן הלימון עם שמן נשא, כמו שמן קוקוס, לפני שמריחים על הציפורן.

ניתן להשתמש ב

10 הסעדים של סבתא אלה לטיפול ביעילות בפטריות ציפורניים.חשוב לזכור להשתמש ב- Rעיקריות בעקביות וכפי שהופנה לתוצאות הטובות ביותר.

סיכום </

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן