דף הבית » תרופות סבתא » 10 תרופות של סבתא נפלאה שצריכות להיות ידועות בהקאות ושלשול
daadaddaddaa dadc daddaad dadadcdd dadadaddbddaa dcddddaa dd

10 תרופות של סבתא נפלאה שצריכות להיות ידועות בהקאות ושלשול

הסעדים של סבתא להקאות ושלשול

זה לא סוד שלסבתות יש סוג מיוחד של חוכמה.הידע שלהם משתרע לעתים קרובות מעבר למטבח ולתחום הריפוי.סבתות מטפלות במשפחותיהן עם תרופות טבעיות במשך מאות שנים, ורבים מהתרופות הללו עדיין משמשות כיום.להלן, נדון בעשרה תרופות של סבתא נפלאות שצריכות להיות ידוע בטיפול בהקאות ושלשול.

1.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה מצוינת להקאות ושלשול.זה מרגיע ומרגיע לבטן ויכול לעזור להפחית את הסימפטומים של שניהם.להכנת התה, תלולה 1 כף של פרחי קמומיל מיובשים בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו חם.

2.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית נוספת להקאות ושלשול.זה יכול להיות מיוצר על ידי כף כף של ג’ינג’ר מגורד טרי בכוס מים חמים.תן לזה תלול למשך 10 דקות, ואז מסננים ושותים אותו חם.יד ידוע כי תה ג’ינג’ר יעיל במיוחד בהפחתת תסמיני הבחילה ובטן מוטרדת.

טיפ:

אם תרצו להוסיף מעט טעם לתה הג’ינג’ר שלכם, תוכלו להוסיף כף דבש או כמה טיפות מיץ לימון.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית לטיפול בבחילה ושלשול.מערבבים 1 כפית של חומץ תפוחים בכוס מים חמים ושותים אותו.ידוע כי תרופה זו מפחיתה את הסימפטומים של הקאות ושלשול כאחד.

4.תה שומר

תה שומר הוא תרופה יעילה נוספת לטיפול בהקאות ושלשול.ידוע שזה מועיל במיוחד בהקלה על הסימפטומים של בטן ובחילה נסערת.להכנת התה, תלול 1 כפית זרעי שומר בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו חם.

5.תה מנטה

תה נענע הוא תרופה נהדרת נוספת לטיפול בהקאות ושלשול.זה עוזר להרגיע את מערכת העיכול ולהפחית את הסימפטומים של שניהם.להכנת התה, תלול 1 כפית של עלי נענע מיובשים בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו חם.

6.מי לימון

מי לימון הם תרופה פשוטה ויעילה לטיפול בהקאות ושלשול.זה עוזר להפחית את הסימפטומים של שניהם וניתן להכין אותו פשוט על ידי הוספת כמה טיפות מיץ לימון לכוס מים חמים.שתו את מי הלימון באופן קבוע עד שהסימפטומים שוככים.

7.יוגורט

יוגורט הוא תרופה טבעית נוספת לטיפול בהקאות ושלשול.ידוע שזה מועיל במיוחד בהפחתת הסימפטומים של בטן ובחילה נסערת.אכלו קערה קטנה של יוגורט רגיל ולא ממותק מספר פעמים ביום עד שהסימפטומים שוככים.

8.מי אורז

מי אורז הם תרופה מסורתית לטיפול בהקאות ושלשול.זה עוזר להפחית את הסימפטומים של שניהם וניתן לייצר על ידי הרתחת כוס אורז ב -4 כוסות מים למשך 10 דקות.מסננים את מי האורז ושותים אותם חמים.

9.תמצית קמומיל

תמצית קמומיל היא תרופה יעילה נוספת לטיפול בהקאות ושלשול.זה עוזר להפחית את הסימפטומים של שניהם וניתן לייצר על ידי כף 1 של פרחי קמומיל מיובשים בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התמצית ושותים אותה חמה.

10.שמן מנטה

שמן מנטה הוא תרופה יעילה לטיפול בהקאות ושלשול.זה עוזר להפחית את הסימפטומים של שניהם וניתן להשתמש בו על ידי הוספת כמה טיפות שמן מנטה לכוס מים חמים ושתייתם.

מסקנה

ניתן להשתמש ב -10 הסעדים הנפלאים של סבתא להקאות ושלשולים כדי לסייע בהפחתת הסימפטומים של שניהם.אמנם סעדים אלה עשויים לא לרפא לחלוטין את המחלה, אך הם יכולים לעזור להקל על אי הנוחות ולהפוך אותה נסבלת יותר.זכור להתייעץ תמיד עם הרופא שלך לפני שתנסה אף אחד מהתרופות הללו.

7.תה ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית עוצמתית לטיפול בבחילות, הקאות ושלשול.זהו מכרז, מה שאומר שהוא מסייע בהפחתת הגז והנפיחות.יש לו pismosmodic pRoperties, המסייע להרפות את דרכי העיכול ולהפחתת התכווצויות.לג’ינג’ר יש גם תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת בדרכי העיכול.להכנת תה ג’ינג’ר, פשוט תלול כפית של ג’ינג’ר מגורד טרי בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים ומוסיפים דבש או לימון לפי הטעם.לשתות לפי הצורך כדי להקל על התסמינים.

8.יוגורט

יוגורט הוא מקור נהדר לפרוביוטיקה, שהם חיידקים מועילים המסייעים לתמוך בבריאות מערכת העיכול.פרוביוטיקה עוזרת להחזיר את האיזון בדרכי העיכול ולקדם עיכול בריא.אכילת יוגורט יכולה גם לספק הקלה מהבחילה והקאות.חפש יוגורט המכיל תרבויות פעילות חיות, כמו Lactobacillus Acidophilus ו- Bifidobacterium.

9.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה פופולרית לטיפול בבחילות, הקאות ושלשול.זהו עשב אנטי דלקתי המסייע להפחתת הדלקת בדרכי העיכול.קמומיל הוא גם כרמינציה, מה שאומר שהוא מסייע בהפחתת הגז והנפיחות.להכנת תה קמומיל, פשוט תלול כפית פרחי קמומיל מיובשים בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים ומוסיפים דבש או לימון לפי הטעם.לשתות לפי הצורך כדי להקל על התסמינים.

10.תה שומר

שומר הוא עשב חזק ששימש במשך מאות שנים לטיפול במחלות עיכול.זהו אנטי -פסמודי, שעוזר להרפות את דרכי העיכול ולהפחית התכווצויות.שומר הוא גם כרמינטיבי, מה שאומר שהוא מסייע בהפחתת הגז והנפיחות.להכנת תה שומר, פשוט תלול כפית של זרעי שומר מרוסקים טריים בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים ומוסיפים דבש או לימון לפי הטעם.לשתות לפי הצורך כדי להקל על התסמינים.

10 הסעדים של סבתא הנפלאה הללו יכולים לעזור לספק הקלה טבעית מבחילות, הקאות ושלשול.עם זאת, חשוב להתייעץ עם רופא אם הסימפטומים נמשכים או מחמירים.

שאלות נפוצות

ש: האם הסעדים רשומים בטוחים לשימוש?

ת: כן, הסעדים המפורטים בטוחים לשימוש כל עוד אתה עוקב אחר ההוראות.עם זאת, חשוב להתייעץ עם רופא אם הסימפטומים נמשכים או מחמירים.

לסיכום, 10 הסעדים של סבתא הנפלאה הללו יכולים לספק הקלה טבעית מבעלות, הקאות ושלשול.תה ג’ינג’ר, יוגורט, תה קמומיל ותה שומר הם כולם תרופות יעילות לטיפול במחלות עיכול נפוצות אלה.בנוסף, חשוב לפנות לייעוץ רפואי אם הסימפטומים נמשכים או מחמירים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן