דף הבית » תרופות סבתא » 10 תרופות של סבתא מרפא ומרגיעה להקאות ובחילה
daadaddaddaa dadc daddaad dedadad ddedadddad dcddadddaa dd

10 תרופות של סבתא מרפא ומרגיעה להקאות ובחילה

שלשול ובחילה הם שתי החוויות הנפוצות והבלתי נעימות שאנשים יכולים לסבול מהם.לרוע המזל, תסמינים אלה יכולים להיגרם על ידי מגוון רחב של מחלות ויכולים להיות קשים לטיפול בהם.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות מסורתיות שהועברו מסבתות שניתן להשתמש בהן כדי להקל על תסמיני הקאות ובחילה.להלן 10 תרופות של סבתא מרפא ומרגיעה להקאות ובחילה.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה פופולרית לבחילה והקאות.ניתן לקחת אותו בצורות רבות, כולל שורש ג’ינג’ר טרי, תה ג’ינג’ר או כמוסות ג’ינג’ר.ג’ינג’ר שימש במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת תסמיני בחילה והקאות ומהווה תרופה טבעית נהדרת.

קמומיל

קמומיל הוא תרופה טבעית נוספת המשמשת במשך מאות שנים לטיפול בבחילות והקאות.ניתן לקחת אותו בצורה תה או כתוסף.אנשים רבים מגלים שקמומיל עוזר להרגיע את הקיבה ולהפחית את תסמיני הבחילה והקאות.

לימון

לימון הוא תרופה טבעית ששימשה במשך מאות שנים כדי לעזור בבחילות והקאות.ניתן לצרוך לימון בצורות שונות, כמו מיץ לימון טרי או תה לימון.לימון עוזר להפחית את החומציות בקיבה ויכול לעזור להרגיע את הבטן.

טיפ:

כאשר משתמשים בלימון לבחילות והקאות, חשוב לשתות הרבה מים אחר כך כדי לעזור לשטוף כל חומציות שנוצרה בבטן.

PEPPERMINT


מנטה היא תרופה טבעית הידועה בהשפעותיו המרגיעות.ניתן לקחת אותו במגוון צורות, כמו תה מנטה, כמוסות מנטה או עלי מנטה טריים.מנטה עוזר להרגיע את הקיבה ומפחית תסמיני בחילה והקאות.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית תסמיני בחילה והקאות.ניתן לקחת אותו בצורות שונות, כולל משקה חומץ תפוחים מדולל או כתוסף.

שומר

שומר הוא תרופה טבעית ששימשה במשך מאות שנים כדי לעזור בבחילות והקאות.ניתן לקחת אותו בצורה תה או כתוסף.שומר עוזר להרגיע את הקיבה ולהפחית את תסמיני הבחילה והקאות.

מנטה

מנטה היא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את תסמיני הבחילה והקאות.ניתן לקחת אותו בצורות שונות, כולל תה נענע, כמוסות נענע או עלי נענע טריים.נענע עוזר להרגיע את הקיבה ולהפחית את תסמיני הבחילה והקאות.

לימון בלאם

Lemon Balm הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית תסמיני בחילה והקאות.ניתן לקחת אותו במגוון צורות, כמו עלי לימון טריים או תה לימון בור.מזור לימון עוזר להרגיע את הקיבה ולהפחית את תסמיני הבחילה והקאות.

קינמון

קינמון הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית תסמיני בחילה והקאות.ניתן לקחת אותו במגוון צורות, כמו תה קינמון, כמוסות קינמון או קליפת קינמון טרייה.קינמון עוזר להרגיע את הקיבה ולהפחית את תסמיני הבחילה והקאות.

ציפורן

ציפורן הם תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית תסמינים של בחילה והקאות.ניתן לקחת אותו במגוון צורות, כמו תה ציפורן, כמוסות ציפורן או ציפורן טריות.ציפורן עוזרות להרגיע את הקיבה ולהפחית את תסמיני הבחילה והקאות.

ניתן להשתמש ב -10 התרופות המרפאות והמרגיעות של סבתא להקאות ובחילה כדי להקל על תסמיני הבחילה והקאות.חשוב לזכור כי תרופות אלה נועדו לשמש בשילוב עם טיפולים אחרים שנקבעו על ידי רופא.עם זאת, תרופות אלה יכולות לעזור להפחית את תסמיני הבחילה והקאות ולספק הקלה נחוצה.

תרופות צמחים

תרופות צמחיות שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל בחילה והקאות.רבים מהתרופות הללו הועברו לאורך דורות, והם עדיין משמשים כיום.להלן כמה מהתרופות הפופולריות והיעילות ביותר של צמחי מרפא לבחילה והקאות ממליציםהסד על ידי סבתות:

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר של צמחי מרפא לבחילות והקאות.ההערכה היא כי היא מצמצמת את הבחילות והקאות על ידי ירידה בדלקת בקיבה, הפחתת כמות המרה המיוצרת ועזרה בהעברת מזון וגז דרך דרכי העיכול.ניתן לצרוך ג’ינג’ר בצורות רבות, כולל שורש ג’ינג’ר גולמי, תה ג’ינג’ר או כמוסות ג’ינג’ר.

PEPPERMINT

מנטה משמשת זה מכבר לטיפול בבחילות והקאות.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי -פסמודיות, המסייעות להפחתת תסמיני בחילות והקאות.ניתן לצרוך מנטה בצורות רבות, כולל תה מנטה, שמן אתרי או כמוסות מנטה.

קמומיל

קמומיל הוא עוד תרופה צמחית פופולרית לבחילה והקאות.על פי ההערכה, הוא מפחית דלקת ועוויתות בבטן, מה שיכול לעזור להפחית את הבחילות והקאות תסמיני.ניתן לצרוך את קמומיל בצורות רבות, כולל תה קמומיל, שמן אתרי או כמוסות קמומיל.

שומר

שומר הוא עשב נוסף שלפי ההערכה כי הוא יעיל בטיפול בבחילות והקאות.על פי ההערכה, היא מגדילה את ייצור אנזימי העיכול, שיכולים לעזור להפחית את הבחילות והקאות תסמיני הקאות.ניתן לצרוך שומר בצורות רבות, כולל תה שומר, שמן אתרי או כמוסות שומר.

לימון בלאם

לימון בלאם הוא עשב נוסף שלפי ההערכה כי הוא יעיל בטיפול בבחילות והקאות.על פי ההערכה, הוא מפחית את הדלקת בקיבה, כמו גם להגדיל את ייצור הרוק, מה שיכול לעזור להפחית את הבחילות והקאות תסמיני הקאות.ניתן לצרוך צורות רבות בצורות רבות, כולל תה לימון, שמן אתרי או כמוסות מזור לימון.

שינויים תזונתיים

בנוסף לתרופות צמחיות, ביצוע שינויים תזונתיים יכול להועיל גם בהפחתת בחילות והקאות.להלן כמה שינויים תזונתיים שסבתות ממליצות:

הימנעות ממזון טריגר

מזונות מסוימים יכולים לעורר בחילות והקאות.חשוב לזהות מזונות מפעילים אלה ולהימנע מהם על מנת להפחית את הבחילות והקאות תסמיני.אוכל טריגר נפוץ כולל אוכל מטוגן ושומני, מזון חריף ומוצרי חלב.

אכילת ארוחות קטנות יותר

אכילת ארוחות קטנות יותר לאורך היום יכולה לעזור להפחית את הבחילות והקאות תסמיני.אכילת ארוחות קטנות יותר עוזרת גם למנוע מהבטן להיות מלאה מדי, מה שעלול לגרום לבחילות והקאות.

אכילת אוכל תפל

אכילת מזון תפל, כמו קרקרים וטוסט, יכולה גם לעזור להפחית את הבחילות והקאות תסמיני.קל לעיכול מזון תפל ואינם מרגיזים את הקיבה, מה שיכול לעזור להפחית בחילות והקאות.

הימנעות משקאות מוגזים

משקאות מוגזים יכולים לגרום לבחילות והקאות.חשוב להימנע ממשקאות אלה על מנת להפחית את הבחילות והקאות תסמיני.

על ידי ביצוע טיפים פשוטים אלה, אנשים רבים מסוגלים להפחית את הבחילה שלהם ולהקיא תסמיני הקאות ולשפר את בריאותם הכללית.סבתות משתמשות בתרופות אלה במשך מאות שנים, והן יכולות להיות דרך נהדרת להפחית את הבחילות ולהקאות תסמינים באופן טבעי.

סיכום

בחילות והקאות יכולות להיות מחלה מטרידה, אך סבתות משתמשות בתרופות צמחיות ושינויים תזונתיים במשך מאות שנים לטיפול בתסמינים אלה.תרופות צמחיות פופולריות לבחילות והקאות כוללות ג’ינג’ר, מנטה, קמומיל, שומר ולימון בלאם.שינויים תזונתיים נפוצים להפחתת בחילות והקאות כוללים הימנעות ממזון טריגר, אכילת ארוחות קטנות יותר, אכילת מזון תפל והימנעות משקאות מוגזים.על ידי ביצוע טיפים פשוטים אלה, אנשים רבים מסוגלים להפחית את הבחילה שלהם ולהקיא תסמיני הקאות ולשפר את בריאותם הכללית. למד עוד על בחילה והקאות כאן .

שאלות נפוצות

מהם כמה תרופות צמחיות פופולריות לבחילות והקאות?

תרופות צמחיות פופולריות לבחילות והקאות כוללות ג’ינג’ר, מנטה, קמומיל, שומר ולימון בלאם.

מה דשינויים תזונתיים יכולים לעזור להפחתת בחילות

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן