דף הבית » תרופות סבתא » 10 תרופות של סבתא מיוחדת ובטוחה לפצעי לשון
daadaddaddaa dadc daddaad dedddddaa dddddd dcdadadad dcda

10 תרופות של סבתא מיוחדת ובטוחה לפצעי לשון

פצעי לשון: גורמים וטיפולים

פצעי לשון יכולים להיות חוויה כואבת ולא נוחה.הם יכולים לגרום לגירוי, אי נוחות ואפילו קושי אכילה ושתייה.אמנם יש סיבות רבות לפצעי לשון, כמו זיהום נגיפי או חיידקי, אלרגיות למזון או אפילו לחץ, אך ישנם כמה תרופות פשוטות שיכולות לעזור לספק הקלה.להלן 10 תרופות של סבתא מיוחדת ובטוחה לפצעי לשון שהועברו לאורך הדורות.

1.שטיפת מי מלח

שטיפת מי מלח היא תרופה פשוטה וזולה לפצעי לשון.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית מלח בכוס מים חמים ומערבבים עד להמסת המלח.יש לשטוף את הפה שלך עם התערובת למשך 30 שניות, ואז ירק אותו.אתה יכול לעשות זאת מספר פעמים ביום כדי לעזור להפחית את הכאב והדלקת.

טיפ ייחודי

לקבלת הקלה נוספת, הוסף כמה טיפות שמן עץ התה לתמיסת מי המלח.שמן עץ התה הוא חומר אנטיבקטריאלי ונוגד פטרייתי טבעי שיכול לעזור להפחית את הזיהום ולהאיץ את תהליך הריפוי.

2.דבש

דבש משמש זה מכבר כתרופה טבעית לפצעי לשון.זה ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות.כדי להשתמש בדבש, פשוט מרחו כמות קטנה על הכאב ותנו לו לשבת מספר דקות לפני שטיפתו.זה יכול לעזור להפחית כאב ודלקת.

3.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה פשוטה נוספת לפצעי לשון.זה ידוע בתכונותיו האנטי-חיפושיות והאנטי דלקתיות.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית סודה לשתייה עם כוס מים חמים ומערבבים עד להמסת הסודה לשתייה.יש לשטוף את הפה שלך עם התערובת למשך 30 שניות, ואז ירק אותו.זה יכול לעזור להפחית כאב ודלקת.

4.חלב מגנזיה

חלב מגנזיה הוא נוגד חומצה שכיח המשמש לטיפול בביטוח, אך ניתן להשתמש בו גם לפצעי לשון.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית חלב של מגנזיה עם כוס מים חמים ומערבבים עד להתמוסס התערובת.יש לשטוף את הפה שלך עם התערובת למשך 30 שניות, ואז ירק אותו.זה יכול לעזור להפחית כאב ודלקת.

5.קרח

יישום קרח על הכאב יכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת.כדי להשתמש בו, עטפו קוביית קרח בבד והמרחו אותה על הכאב למשך 5-10 דקות.זה יכול לעזור להפחית את הדלקת ולהרדים את הכאב.

6.שום

לשום תכונות אנטיבקטריאליות ונוגדות פטריות שיכולות לעזור להפחית את הזיהום ולהאיץ את תהליך הריפוי.כדי להשתמש בו, ריסקו כמה שיני שום ומערבבים אותו עם כפית דבש.מרחו את התערובת על הכאבים ונותנים לה לשבת מספר דקות לפני שטיפתו.

7.אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית לפצעי לשון.זה ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות והריפוי.כדי להשתמש בו, יש למרוח כמות קטנה של ג’ל אלוורה על הכאבים ותן לו לשבת מספר דקות לפני השטיפה.זה יכול לעזור להפחית כאב ודלקת.

8.כורכום

כורכום הוא חומר אנטי-חיטוי ואנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית את הזיהום ולהאיץ את תהליך הריפוי.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אבקת כורכום עם כמה טיפות מים ומורחים את התערובת ישירות על הכאבים.תן לזה לשבת כמה דקות לפני שטיפה.

9.כרוב

כרוב הוא תרופה טבעית לפצעי לשון.זה ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות והריפוי.כדי להשתמש בו, ריסקו כמה עלים של כרוב ומורחים את העיסה ישירות על הכאב.תן לזה לשבת כמה דקות לפני שטיפה.

10.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חומר אנטי -חיטוי טבעי ונוגד פטרייתי שיכול לעזור להפחית את הזיהום ולהאיץ את תהליך הריפוי.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם כפית שמן קוקוס ומורחים את התערובת ישירות על הכאב.תן לזה לשבת כמה דקות לפני שטיפה.

טיפ ייחודי

לקבלת הקלה נוספת, נסה למרוח כמה טיפות שמן עץ התה על ספוגית כותנה ולטבל אותו בעדינות על הכאב.זה יכול לעזור

7.אכילת שום גולמי

שום גולמיהוא תרופה יעילה ללשון כואבת.ההערכה היא כי לחומר הפעיל בשום, אליצין, יש תכונות אנטי-בקטריאליות, שיכולות לעזור להפחית נפיחות וכאב.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט ללעוס חתיכה קטנה של שום גולמי.לחלופין, תוכלו לערבב כמה טיפות מיץ שום עם כפית דבש ולשתות אותו.ניתן להשתמש בתרופה זו מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

8.ג’ינג’ר ודבש

ג’ינג’ר ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לטיפול בלשון כואבת.זה גם עוזר להפחית את הכאב והנפיחות.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית של ג’ינג’ר טרי עם מגדלים עם כף דבש ובולעים אותו.ניתן לבצע תרופה זו מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

9.חלב קוקוס

חלב קוקוס הוא תרופה מרגיעה שניתן להשתמש בה לטיפול בלשון כואבת.ההערכה היא כי חומצת הלוארים בקוקוס מסייעת להפחתת דלקת וכאב.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כף חלב קוקוס עם כפית דבש ושתה אותו.ניתן לבצע תרופה זו מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

10.תה צמחים

יד ידוע כי תה צמחים מרגיע ויכול לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורים ללשון כואבת.כדי להשתמש בתרופה זו, סגול כפית של קמומיל, מנטה או שורש ליקריץ בכוס מים חמים למשך חמש דקות.לאחר שהתה התקרר לטמפרטורה נוחה, שתו אותו מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

סיכום

פצעי לשון יכולים להיות כואבים ולא נוחים, אך ישנם מספר תרופות שניתן להשתמש בה כדי להפחית את הכאב והאי הנוחות הקשורים אליהם.חלק מהתרופות היעילות ביותר כוללות גרגר עם מי מלח, מריחת קומפרס קר, אכילת שום גולמי, שתיית ג’ינג’ר ותה דבש ושתיית חלב קוקוס.בנוסף, שתיית תה צמחים כמו קמומיל, מנטה או שורש ליקריץ יכולה לעזור להפחית את הכאב והנפיחות.בעזרת הסעדים של סבתא המיוחדת והבטוחה הללו, תוכלו להקל על הכאב והאי הנוחות הקשורים לפצעי לשון.

שאלות נפוצות

ש: באיזו תדירות אוכל להשתמש בתרופות לפצעי לשון?

א: עדיף להשתמש בסעדים מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.עם זאת, חשוב לוודא שאתה לא מגזים בזה ושאתה לוקח הפסקות בין טיפולים.

ש: האם יש תופעות לוואי לשימוש בסעדים אלה?

א: באופן כללי, תרופות אלה בטוחות לשימוש ויש להן מעט תופעות לוואי.עם זאת, עדיף תמיד לדבר עם הרופא או ספק שירותי הבריאות לפני שתשתמש באחד מהתרופות, במיוחד אם אתה בהריון או מניקה.

בעזרת הסעדים המיוחדים והסבתא הבטוחים הללו, אתה יכול להקל על הכאב ואי הנוחות הקשורים לפצעי לשון.למידע נוסף על פצעי לשון, Wikipedia.org יש הגדרה מקיפה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן