דף הבית » תרופות סבתא » 10 תרופות של סבתא זמינות בבית ולטיפול מהיר בשיעול לתינוק בן 8 חודשים
daadaddaddaa dadc daddaad ddeddaddaa ddddaa ddcdddaddc ded

10 תרופות של סבתא זמינות בבית ולטיפול מהיר בשיעול לתינוק בן 8 חודשים

להשתעל בתינוק בן 8 חודשים: 10 תרופות של סבתא לנסות

שיעול הוא סימפטום שכיח בקרב תינוקות צעירים שיכולים להיגרם על ידי מגוון סוגיות.אמנם זה נורמלי שתינוק ישתעל מדי פעם, אך שיעול מתמשך וחמור עשוי לדרוש טיפול רפואי.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות שניתן להשתמש בהן בבית כדי לספק הקלה משיעול של התינוק.להלן 10 תרופות של סבתא שקל למצוא ויכולות לשמש לטיפול מהיר בשיעול של התינוק.

1.דבש

דבש הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר לשיעול.יש לו תכונות אנטי -מיקרוביאליות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של שיעול.עבור תינוקות צעירים, מדללים כפית דבש במים חמים ותנו אותו לתינוק.אם התינוק מבוגר משנה, הוא יכול לקחת ישירות כפית דבש.

2.שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא דרך קלה ויעילה להפחתת תסמיני שיעול.מרתיחים מעט מים בקערה ומוסיפים כמה טיפות שמן אתרי.מניחים מגבת מעל הקערה ולשמור את התינוק לשאוף את הקיטור למשך 10-15 דקות.הקיטור עוזר לשחרר את הריר ולהקטין את חומרת השיעול.

3.מי מלח גרגרים

גרגר עם מי מלח הוא תרופה נוספת שיכולה לעזור להפחית שיעול.מערבבים כפית מלח בכוס מים חמים ושיהיה איתה לגרגר את התינוק במשך כמה דקות.זה עוזר להפחית את הדלקת בגרון ויכול לספק הקלה משיעול.

4.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית לשיעול.זה עוזר להפחית את הדלקת בגרון ויכול לספק הקלה משיעול.מוסיפים כפית מיץ ג’ינג’ר לכוס מים חמים ותנו אותו לתינוק.אתה יכול גם לערבב כפית מיץ ג’ינג’ר עם דבש ולתת אותו לתינוק.

5.תה צמחים

תה צמחי מרפא הם דרך נהדרת לספק הקלה משיעול.שורש קמומיל, מנטה ושורש מרשמלו הם כולם עשבי תיבול שניתן להשתמש בהם להכנת תה מרגיע לתינוק.כל שעליך לעשות הוא להוסיף כפית העשב לכוס מים חמים ותן לו תלול למשך 10 דקות.ואז מסננים את התה ונותנים אותו לתינוק.

6.מי לימון

מי לימון הם תרופה נהדרת לשיעול.זה עוזר להפחית את הדלקת בגרון ויכול לספק הקלה משיעול.מערבבים מיץ של חצי לימון בכוס מים חמים ונותנים אותו לתינוק.

7.שום

שום הוא תרופה טבעית לשיעול.זה עוזר להפחית את הדלקת בגרון ויכול לספק הקלה משיעול.טסו שן שום ומערבבים אותו עם דבש.תן את התערובת לתינוק להקלה מהירה משיעול.

8.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית את הסימפטומים של שיעול.מערבבים כפית אבקת כורכום בכוס חלב חם ונותנים אותה לתינוק.

9.מיץ בצל

מיץ בצל הוא תרופה טבעית נוספת לשיעול.זה עוזר להפחית את הדלקת בגרון ויכול לספק הקלה משיעול.מחלצים את המיץ מבצל ומערבבים אותו בדבש.תן את התערובת לתינוק להקלה מהירה משיעול.

10.זרעי חילבה

זרעי חילבה הם תרופה נהדרת לשיעול.הם עוזרים להפחית את הדלקת בגרון ויכולים לספק הקלה משיעול.משרים כפית זרעי חילבה לילה בכוס מים.בבוקר, מסננים את המים ונותנים אותם לתינוק.

טיפ מועיל

חשוב לזכור כי יש להשתמש בתרופות אלה רק להקלה מהירה משיעול.אם שיעול התינוק נמשך, עדיף להתייעץ עם רופא.

הסעדים של סבתא אלה הם דרך נהדרת לספק הקלה מהירה משיעול.קל למצוא אותם וניתן להשתמש בהם בבית לטיפול מהיר בשיעול של התינוק.

תרופות ביתיות לשיעול בתינוקות בני 8 חודשים

שיעול הוא סימפטום שכיח בקרב תינוקות בני 8 חודשים, במיוחד כאשר מזג האוויר משתנה או במהלך הצטננות.כשמדובר בטיפול בשיעול של תינוק בן 8 חודשים, עדיף לבחור בתרופות טבעיות שהן בטוחות ויעילות כאחד.להלן 10 תרופות של סבתאניתן להשיג בבית ולטיפול מהיר בשיעול לתינוק בן 8 חודשים.

1.דבש

דבש משמש זה מכבר כתרופה טבעית לשיעול והצטננות.למעשה, מחקרים הראו שזה יכול להיות יעיל כמו תרופות לשיעול ללא מרשם בהקלת שיעול.כדי להשתמש בדבש כתרופה שיעול, תן לתינוקך כפית דבש אחת שלוש פעמים ביום.

2.טיפות מלח

טיפות מלח הן תרופה טבעית שיכולה לעזור לשחרר ריר סמיך בגרון ולהקל על התינוק שלך להשתעל.כדי להשתמש בתרופה זו, הכניסו שתי טיפות של תמיסת מלח בכל נחיריים ואז יניקה בעדינות את הריר.

3.Steam

Steam הוא תרופה יעילה לשיעול ויכול לעזור לשחרר את הריר בגרון.כדי להשתמש בתרופה זו, שב עם התינוק שלך בחדר אמבטיה מהביל למשך 15 עד 20 דקות.אתה יכול גם להשתמש במכשיר אדים בחדר כדי לעזור לשמור על לחות באוויר.

4.מכשיר אדים

מכשיר אדים יכול לעזור לשמור על האוויר בחדר התינוק לחות, מה שיכול לעזור להפחית את חומרת השיעול.כדי להשתמש בתרופה זו, הקפידו לשמור על מכשיר האדים לרוץ לפחות 8 שעות ביום.

5.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להרגיע שיעול.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי עם כפית דבש אחת ותנו אותו לתינוקכם שלוש פעמים ביום.

6.שום

לשום תכונות אנטי -ויראליות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את חומרת השיעול.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית אחת של שום מגורד טרי עם כפית דבש אחת ותנו אותו לתינוקכם שלוש פעמים ביום.

7.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית את הדלקת בגרון ולהפחית את חומרת שיעול.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית אחת של אבקת כורכום עם כפית דבש אחת ותנו אותו לתינוקכם שלוש פעמים ביום.

8.לימון

לימון הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להרגיע את כאב הגרון ולהפחית את חומרת השיעול.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אחת של מיץ לימון טרי שנחבט עם כפית דבש אחת ותנו אותו לתינוקכם שלוש פעמים ביום.

9.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור לדלל את הריר בגרון ולהפחית את חומרת שיעול.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית אחת של חומץ תפוחים עם כפית דבש אחת ותנו אותו לתינוקכם שלוש פעמים ביום.

10.תה מנטה

תה מנטה הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להרגיע את כאב הגרון ולהפחית את חומרת שיעול.כדי להשתמש בתרופה זו, תלול כפית אחת של עלי מנטה בכוס מים חמים למשך 10 דקות ואז מסננים את התה.תן לתינוק שלך כפית אחת כל שלוש שעות.

סיכום

שיעול הוא סימפטום שכיח לתינוקות בני 8 חודשים, ועדיף לבחור תרופות טבעיות הן בטוחות ויעילות כאחד.חלק מהתרופות הביתיות הנפוצות ביותר כוללות דבש, טיפות מלח, אדים, מכשיר אדים, ג’ינג’ר, שום, כורכום, לימון, חומץ תפוחים ותה מנטה.סעדים אלה קלים להכנה ויכולים לעזור להפחית את חומרת השיעול.

שאלות נפוצות

האם תרופות ביתיות בטוחות לתינוקות בני 8 חודשים?

כן, תרופות ביתיות בדרך כלל בטוחות לתינוקות בני 8 חודשים.עם זאת, חשוב להתייעץ תמיד עם הרופא שלך לפני שתתן תרופות ביתיות לתינוקך.

מהי התרופה הביתית הטובה ביותר לשיעול אצל תינוקות בני 8 חודשים?

התרופה הביתית הטובה ביותר לשיעול אצל תינוקות בני 8 חודשים היא דבש.דבש

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן