דף הבית » תרופות סבתא » 10 תרופות של סבתא בריאה לטיפול יעיל בבחילה
daadaddaddaa dadc daddaad ddaddd dcdddaddc ddaddc dddd

10 תרופות של סבתא בריאה לטיפול יעיל בבחילה

בחילה: 10 תרופות של סבתא בריאה לטיפול יעיל

מרגיש חולה בבטן?בחילה יכולה להיגרם על ידי מגוון גורמים כמו מחלת תנועה, הרעלת מזון או אפילו מיגרנה.אם אתה מרגיש בחילה, אין צורך להגיע לתרופות ללא מרשם.במקום זאת, מדוע לא להשתמש באחד מהתרופות של סבתא שלך?להלן 10 תרופות של סבתא בריאה לטיפול יעיל בבחילה.

1.תה מנטה

תה מנטה הוא אחד התרופות הטבעיות הוותיקות והיעילות ביותר לבחילה.תה מנטה עוזר ליישב את הקיבה ולהפחית את תחושת הבחילה.להכנת התה, תלולים כמה עלים של מנטה במים חמים למשך חמש דקות.מסננים את העלים ותיהנו מתה המנטה שלכם.

2.שורש ג’ינג’ר

שורש ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית עוצמתית לבחילה.ג’ינג’ר עוזר להרגיע את הבטן ולהפחית את תחושת הבחילה.אתה יכול לקחת שורש ג’ינג’ר בצורת תה או קפסולה.אתה יכול גם להכין תה ג’ינג’ר על ידי גירוש חתיכת שורש ג’ינג’ר ולהרתיח אותו במים.

3.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה טבעית נוספת לבחילה.קמומיל עוזר להרפות את מערכת העיכול ולהפחית את תחושת הבחילה.להכנת התה, תלולים כמה כפות פרחי קמומיל במים חמים למשך חמש דקות.מסננים את הפרחים ותיהנו מתה הקמומיל שלכם.

4.מי לימון

מי לימון הם תרופה נהדרת לבחילה.לימונים משפיעים מרגיעים על הקיבה ועוזרים להפחית את תחושת הבחילה.להכנת מי הלימון, סחטו את מיץ הלימון לכוס מים.שתו את מי הלימון לאט לאורך היום.

טיפ ייחודי ומועיל

אם אתה מרגיש בחילה, נסה לשתות כוס מים מוגזים.מים מוגזים מסייעים ליישוב הקיבה ולהפחית את תחושת הבחילה.

5.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא עוד תרופה נהדרת לבחילה.חומץ תפוחים עוזר להפחית את תחושת הבחילה.כדי להכין את התרופה, מערבבים כף של חומץ תפוחים בכוס מים.שתו את התערובת לאט לאורך כל היום.

6.זרעי שומר

זרעי שומר הם תרופה טבעית נהדרת לבחילה.שומר עוזר להרפות את מערכת העיכול ולהפחית את תחושת הבחילה.אתה יכול לקחת שומר בצורת תה או כמוסה.אתה יכול גם להכין תה באמצעות זרעי שומר על ידי הרתחת הזרעים במים למשך חמש דקות.

7.יוגורט

יוגורט הוא תרופה טבעית נהדרת לבחילה.יוגורט עוזר להרגיע את הקיבה ולהפחית את תחושת הבחילה.כדי להכין את התרופה, קח כוס יוגורט והוסף כמה כפות דבש.מערבבים את החומרים יחד ותיהנו מהיוגורט שלכם לאורך כל היום.

8.שמן אתרי קמומיל

שמן אתרי קמומיל הוא תרופה טבעית נהדרת לבחילה.השמן עוזר להרפות את מערכת העיכול ולהפחית את תחושת הבחילה.כדי ליצור את התרופה, הוסף כמה טיפות של שמן אתרי קמומיל לכוס מים.שתו את התערובת לאט לאורך כל היום.

9.קינמון

קינמון הוא עוד תרופה טבעית נהדרת לבחילה.קינמון עוזר להרפות את מערכת העיכול ולהפחית את תחושת הבחילה.אתה יכול לקחת קינמון בצורת תה או כמוסה.אתה יכול גם להכין תה באמצעות קינמון על ידי הרתחת הקינמון במים למשך חמש דקות.

10.Acupressure

אקופרסורה היא תרופה טבעית נהדרת לבחילה.האקופרסורה עוזרת לעורר את מערכת העיכול ולהפחית את תחושת הבחילה.כדי ליצור את התרופה, לחץ על הנקודה שנמצאת בין האגודל לאצבע המורה למשך חמש דקות.חזור על התהליך שלוש פעמים ביום.

בחילה יכולה להיות מצב מתיש, אך בעזרת התרופות הטבעיות הללו, אתה יכול לטפל ביעילות בחילה שלך ולחזור להרגיש כמיטב יכולתך.נסה את אחד מהתרופות הללו לנסות היום ולראות אם זה עובד בשבילך.

תרופות צמחי מרפא לבחילה

תרופות צמחיות הן אלטרנטיבה פופולרית נוספת לטיפולים מסורתיים של בחילה.מג’ינג’ר לקמומיל, תרופות טבעיות אלה שימשו במשך מאות שנים כדי לספק הקלה מבעלות.להלן 10 מהתרופות הפופולריות ביותר צמחי מרפא שידוע כי יעילים בטיפול בבחילה.

1.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אולי אחד מעשבי התיבול הפופולריים והנפוצים ביותר לטיפול בבחילה.הוא מכיל ג’ינג’רול, המסייע בהפחתת הדלקת ולהרגיע שרירים.ניתן לצרוך זנגביל בתה או לקחת כתוסף.

2.קמומיל

קמומיל הוא עשב הידוע בתכונותיו המרגיעות.הוא שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל בחילה.ניתן לקחת אותו כתה, תמיסה או תוסף.

3.מנטה

מנטה הוא עשב נוסף שידוע בתכונותיו המרגיעות.ניתן לקחת אותו כתה, תמיסה או תוסף.בנוסף, ניתן ליישם שמן אתרי מנטה מנטה באופן אקטואלי כדי לספק הקלה מהבחילה.

4.לבנדר

לבנדר הוא עשב פופולרי שידוע בתכונותיו המרגיעות והמרגיעות.ניתן לקחת אותו כתה, תמיסה או תוסף.בנוסף, ניתן ליישם שמן אתרי לבנדר באופן אקטואלי כדי להפחית את הבחילה.

5.שומר

שומר הוא עשב שידוע בתכונותיו המרגיעות והמרגיעות.ניתן לקחת אותו כתה, תמיסה או תוסף.בנוסף, ניתן ליישם שמן אתרי שומר באופן אקטואלי כדי להפחית את הבחילה.

6.רוזמרין

רוזמרין הוא עשב שידוע בתכונותיו המרגיעות והמרגיעות.ניתן לקחת אותו כתה, תמיסה או תוסף.בנוסף, ניתן ליישם שמן אתרי רוזמרין באופן אקטואלי כדי להפחית את הבחילה.

7.ליקריץ

ליקריץ הוא עשב שידוע בתכונותיו המרגיעות והמרגיעות.ניתן לקחת אותו כתה, תמיסה או תוסף.בנוסף, ניתן ליישם שמן אתרי ליקוריץ באופן אקטואלי להפחתת בחילות.

8.Lemon Balm

Lemon Balm הוא עשב שידוע בתכונותיו המרגיעות והמרגיעות.ניתן לקחת אותו כתה, תמיסה או תוסף.בנוסף, ניתן ליישם שמן אתרי של לימון BALM באופן אקטואלי כדי להפחית את הבחילה.

9.Passionflower

Passionflower הוא עשב שידוע בתכונותיו המרגיעות והמרגיעות.ניתן לקחת אותו כתה, תמיסה או תוסף.בנוסף, ניתן ליישם שמן אתרי Passionflower באופן אקטואלי כדי להפחית את הבחילה.

10.שן הארי

שן הארי הוא עשב הידוע בתכונותיו המרגיעות והמרגיעות.ניתן לקחת אותו כתה, תמיסה או תוסף.בנוסף, ניתן ליישם שמן אתרי שן הארי בצורה אקטואלית כדי להפחית את הבחילה.

סיכום

תרופות צמחיות הן דרך נהדרת לטפל בבחילה באופן טבעי.מג’ינג’ר ועד שן הארי, התרופות הטבעיות הללו שימשו במשך מאות שנים כדי לספק הקלה מהבחילה.על ידי שימוש באחד או יותר מהתרופות הצמחייות הללו, אתה יכול למצוא הקלה מהבחילה שלך מבלי שתצטרך לסמוך על טיפולים מסורתיים.

שאלות נפוצות

מהם התרופות הפופולריות ביותר לצמחי מרפא לבחילה?

התרופות הצמחייות הפופולריות ביותר לבחילה כוללות ג’ינג’ר, קמומיל, מנטה, לבנדר, שומר, רוזמרין, ליקוריץ, לימון בלאם, פסיפלוריון, שן הארי.

האם תרופות צמחיות יעילות לטיפול בבחילה?

כן, תרופות צמחיות יכולות להיות יעילות לטיפול בבחילה.עם זאת, חשוב להתייעץ עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שתשתמש בכל תרופה צמחית.

בחילה היא מחלה נפוצה שניתן לטפל ביעילות בתרופות טבעיות.על ידי שימוש באחת או יותר מעשרת הסעדים של סבתא בריאה אלה, אתה יכול למצוא הקלה מהבחילה שלך מבלי שתצטרך לסמוך על טיפולים מסורתיים. למד עוד על בחילה באתר wikipedia.org .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן