דף הבית » תרופות סבתא » 10 תרופות סבתות פופולריות בין כל הגילאים ופופולריים באקנה גב אחורי
daadaddaddaa daddaaddaa daddaddcdadddaa dddf dbdc ddddcdddd

10 תרופות סבתות פופולריות בין כל הגילאים ופופולריים באקנה גב אחורי

כיצד להתייחס לאקנה בחזרה עם תרופות סבתות
אחורה אקנה היא בעיה נפוצה עבור אנשים רבים, במיוחד בחודשי הקיץ בהם מזג האוויר חם ולח.אמנם ישנן הרבה תרופות ללא מרשם ומרשם לטיפול באקנה בחזרה, אך חלקם מעדיפים להשתמש בתרופות טבעיות יותר.להלן 10 תרופות סבתות שהיו פופולריות בין כל הגילאים וידוע כי הם יעילים.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית עוצמתית לאקנה אחורי.הוא עשיר בוויטמינים ובמינרלים, ובעל תכונות אנטי דלקתיות ואנטיספטיות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהרוג חיידקים שיכולים להוביל לאקנה גב.כדי להשתמש בחומץ תפוחים באקנה האחורי, ערבבו חומץ תפוחים אחד עם 3 חלקים מים.לאחר מכן, בעזרת כרית כותנה, מרחו את התערובת על גבכם והשאירו אותה למשך 10-15 דקות.שוטפים במים חמים.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה טבעית נוספת לאקנה גב.זה ידוע בתכונותיו האנטי-חיפושיות והאנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הנפיחות והאודם של אקנה גב.כדי להשתמש בשמן עץ התה באקנה הגב, מערבבים 1 כפית שמן עץ התה עם 2 כפות שמן קוקוס.לאחר מכן, בעזרת כרית כותנה, מרחו את התערובת על גבכם והשאירו אותה למשך 10-15 דקות.שוטפים במים חמים.

טיפ:

לקבלת תמיסה חזקה יותר, הוסיפו כמה טיפות שמן עץ התה לכוס מים חמים והשתמשו בו כטונר כדי לעזור להפחית את מראה האקנה האחורי.

אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית ששימשה לטיפול במחלות עור שונות במשך מאות שנים.זה ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהרוג חיידקים העלולים לגרום לאקנה בחזרה.כדי להשתמש באלוורה באקנה הגב שלך, חתוך עלה אלוורה טרי וחלץ את הג’ל.לעסות את הג’ל על גבך ולהשאיר אותו למשך 10-15 דקות.שוטפים במים חמים.

OATMEAL


שיבולת שועל היא תרופה טבעית ששימשה לטיפול במחלות עור שונות במשך מאות שנים.זה ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהרוג חיידקים העלולים לגרום לאקנה בחזרה.כדי להשתמש בשיבולת שועל באקנה הגב שלך, מערבבים כוס שיבולת שועל עם 2 כוסות מים חמים.אפשר ל- OatMeal להתקרר ואז, בעזרת כרית כותנה, למרוח את התערובת על גבך ולהשאיר אותה דולקת למשך 10-15 דקות.שוטפים במים חמים.

סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה טבעית נוספת לאקנה בגב.זה ידוע בתכונותיו האנטי-חיפושיות והאנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הנפיחות והאודם של אקנה גב.כדי להשתמש בסודה לשתייה באקנה הגב שלך, מערבבים כפית סודה לשתייה עם 2 כפות מים.לאחר מכן, בעזרת כרית כותנה, מרחו את התערובת על גבכם והשאירו אותה למשך 10-15 דקות.שוטפים במים חמים.

דבש

דבש הוא תרופה טבעית ששימשה לטיפול במחלות עור שונות במשך מאות שנים.זה ידוע בתכונותיו האנטיבקטריאליות והאנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהרוג חיידקים העלולים לגרום לאקנה בחזרה.כדי להשתמש בדבש באקנה הגב שלך, החל דבש גולמי ישירות על האזור המושפע והשאיר אותו למשך 10-15 דקות.שוטפים במים חמים.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית ששימשה לטיפול במחלות עור שונות במשך מאות שנים.זה ידוע בתכונותיו האנטיבקטריאליות והאנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהרוג חיידקים העלולים לגרום לאקנה בחזרה.כדי להשתמש בשמן קוקוס באקנה הגב שלך, לעסות את השמן ישירות לאזור הפגוע והשאיר אותו למשך 10-15 דקות.שוטפים במים חמים.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית ששימשה לטיפול במחלות עור שונות במשך מאות שנים.זה ידוע בתכונותיו האנטי -חיוביות והמתמודדות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהרוג חיידקים העלולים לגרום לאקנה בחזרה.כדי להשתמש במיץ לימון באקנה הגב, מערבבים מיץ לימון חלק אחד עם 2 חלקים מים.ואז, בעזרת כרית כותנה, מרחי את התערובת לגבך והשאירו אותו למשך 10-15 דקות.שוטפים במים חמים.

חימר ירוק

חימר ירוק הוא תרופה טבעית ששימשה לטיפול במחלות עור שונות במשך מאות שנים.זה ידוע בתכונותיו האנטיבקטריאליות והאנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהרוג חיידקים העלולים לגרום ל

7.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית לטיפול באקנה בחזרה.ההערכה היא כי באופן טבעי מפחיתים אדמומיות ודלקת, ובנוסף עוזר להפחית את מראה הצטלקות.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור הפגוע או ליישם אותו על כדור כותנה ואז ליישם אותו על האקנה.חשוב לציין כי חומץ תפוחים יכול להיות חזק מאוד ועלול לגרום לגירוי בעור אם משתמשים בו לעתים קרובות מדי.

כיצד להשתמש:

מערבבים שני חלקים חומץ תפוחים עם מים חלק אחד ומורחים על האזור המושפע.השאירו 10-15 דקות ואז שטפו במים פושרים.ניתן להשתמש בחומץ תפוחים פעם או פעמיים ביום, אך חשוב לא להגזים.

8.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה פופולרית לטיפול באקנה בחזרה.ההערכה היא כי היא פילינג בעדינות ועוזרת להפחית דלקת ואדמומיות.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור הפגוע או לערבב במים ליצירת משחה.

כיצד להשתמש:

מערבבים שתי כפיות סודה לשתייה עם מספיק מים ליצירת משחה ומרחים על האזור הפגוע.השאירו 10-15 דקות ואז שטפו במים פושרים.ניתן להשתמש בסודה לשתייה פעם או פעמיים בשבוע, אך חשוב לא להגזים.

9.מכשפה לוז

Hitch Hazel הוא תרופה פופולרית לטיפול באקנה בחזרה.על פי ההערכה, הוא מפחית דלקת, אדמומיות וגירוי.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור הפגוע או ליישם אותו על כדור כותנה ואז ליישם אותו על האקנה.

כיצד להשתמש:

החל את המכשפה לוז על האזור הפגוע באמצעות כדור כותנה.השאירו 10-15 דקות ואז שטפו במים פושרים.ניתן להשתמש בלוז מכשפה פעם או פעמיים ביום, אך חשוב לא להגזים.

10.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה פופולרית לטיפול באקנה בחזרה.על פי ההערכה, היא מצמצמת דלקת ואדמומיות, ובמקביל עוזרת להפחית את מראה הצטלקות.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור הפגוע או ליישם אותו על כדור כותנה ואז ליישם אותו על האקנה.

כיצד להשתמש:

מערבבים שני חלקים שמן עץ התה עם מים חלק אחד ומורחים על האזור הפגוע.השאירו 10-15 דקות ואז שטפו במים פושרים.ניתן להשתמש בשמן עץ התה פעם או פעמיים ביום, אך חשוב לא להגזים.

סיכום

סעדות סבתות הן דרך פופולרית להתייחס לאקנה בחזרה.משימוש במרכיבים טבעיים כמו חומץ תפוחים, סודה לשתייה, לוז מכשפה ושמן עץ התה, באמצעות שמנים ועשבי תיבול אתרים, תרופות אלה יכולות להיות דרך נהדרת להפחית דלקת, אדמומיות וצלקות.חשוב להשתמש בתרופות אלה כמופנים ובזהירות, מכיוון שהם עלולים לגרום לגירוי בעור אם משתמשים בהם לעתים קרובות מדי.

שאלות נפוצות

ש: האם תרופות סבתות בטוחות לשימוש לאקנה גב?

ת: כן, תרופות סבתות בדרך כלל בטוחות לשימוש לאקנה בגב, עם זאת, חשוב להשתמש בהן כמופנים ובזהירות, מכיוון שהם עלולים לגרום לגירוי בעור אם משתמשים בהם לעתים קרובות מדי.

ש: מהי הדרך הטובה ביותר להשתמש בתרופות לסבתא לאקנה גב?

ת: הדרך הטובה ביותר להשתמש בתרופות סבתות לאקנה בגב היא ליישם אותם ישירות על האזור הפגוע או לערבב אותם עם כמות קטנה של מים ליצירת משחה.השאירו את התרופה למשך 10-15 דקות ואז שטפו במים פושרים.חשוב לא להגזים, מכיוון שסעדים אלה עלולים לגרום לגירוי בעור אם משתמשים בהם לעתים קרובות מדי.

תרופות סבתות שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, והן עדיין פופולריות כיום.משימוש במרכיבים טבעיים כמו חומץ תפוחים, סודה לשתייה, לוז מכשפה ושמן עץ התה, לשימוש בשמנים אתרים ועשבי תיבול, תרופות אלה יכולות להיות דרך נהדרתהפחיתו דלקת, אדמומיות וצלקות מאקנה הגב.חשוב להשתמש בתרופות אלה כמופנים ובזהירות, מכיוון שהם עלולים לגרום לגירוי בעור אם משתמשים בהם לעתים קרובות מדי.למידע נוסף על היתרונות והסיכונים הפוטנציאליים של תרופות סבתות, wikipedia.org הוא משאב נהדר.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן