דף הבית » תרופות סבתא » 10 תרופות סבתות נפלאות ומשמעותיות לבחילה בהריון
daadaddaddaa daddaaddaa dadadcdddaa ddedadedaddaadddaa dcddddc

10 תרופות סבתות נפלאות ומשמעותיות לבחילה בהריון

בחילה במהלך ההיריון היא סימפטום שכיח, ואמהות רבות מצפות מחפשות תרופות טבעיות שיעזרו להקל על אי הנוחות.סבתות עוברות תרופות לבית במשך דורות, ורבות מהן בטוחות ויעילות.להלן 10 תרופות סבתות נפלאות ומשמעותיות לבחילה בהריון.

1.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אולי התרופה הביתית הפופולרית ביותר לבחילה, ונשים בהריון אינן יוצאת דופן.מחקרים מראים כי ג’ינג’ר הוא דרך בטוחה ויעילה להפחתת בחילות והקאות במהלך ההיריון.ניתן לצרוך אותו כתה, לקחת בצורת קפסולה או להוסיף אותו למזון.

2.לימון

לימון הוא תרופה פופולרית נוספת לבחילות הריון.על פי ההערכה, לימון יש השפעה אלקלית בבטן, מה שעשוי לסייע בהפחתת בחילות.ניתן לקחת אותו כתה או להוסיף לאוכל או לשתות.

3.מנטה

מנטה היא תרופה פופולרית לבחילה, וניתן לקחת אותה כתה או להוסיף למאכלים ומשקאות.על פי ההערכה, ניחוח הנענע מרגיע ומרגיע, שיכול לעזור להפחית את הבחילה.

4.Acupressure

אקופרסורה היא טכניקת רפואה סינית מסורתית הכרוכה ביישום לחץ על נקודות ספציפיות בגוף.מחקרים מראים כי האקופרסורה עשויה להיות יעילה להפחתת בחילה במהלך ההיריון.

5.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה ביתית פופולרית לבחילה, ולפי ההערכה היא מסייעת לאזן את ה- pH בבטן, מה שעשוי לעזור להפחית את הבחילה.ניתן לקחת אותו כתה או להוסיף לאוכל או לשתות.

6.פרוביוטיקה

פרוביוטיקה הם חיידקים מועילים שיכולים לעזור לשמור על מערכת עיכול בריאה.מחקרים מראים כי פרוביוטיקה עשויה להיות יעילה בהפחתת בחילה במהלך ההיריון.

7.קמומיל

קמומיל הוא תרופה צמחית פופולרית לבחילה.על פי ההערכה, יש לכך השפעות מרגיעות ומרגיעות, שיכולות לעזור להפחית את הבחילה.ניתן לקחת קמומיל כתה או להוסיף למזון או למשקאות.

8.שומר

שומר הוא תרופה פופולרית לבחילה, ולפי ההערכה יש השפעות אלקליות בבטן, מה שעשוי לסייע בהפחתת בחילות.ניתן לקחת אותו כתה או להוסיף לאוכל או לשתות.

9.מנטה

מנטה היא תרופה פופולרית נוספת לבחילה.על פי ההערכה, הניחוח של מנטה מרגיע ומרגיע, שיכול לעזור להפחית את הבחילה.ניתן ליטול מנטה כתה או להוסיף למזון או למשקאות.

10.ויטמין B6

ויטמין B6 הוא ויטמין חיוני החשוב לתפקודים רבים בגוף.מחקרים מראים כי נטילת ויטמין B6 עשויה להיות יעילה להפחתת בחילה במהלך ההיריון.

טיפ: כדי להפחית בחילה במהלך ההיריון, הקפד לשתות שפע של נוזלים, לאכול ארוחות קטנות ותכופות ולהימנע ממזונות וריחות שגורמים לך להרגיש גרוע יותר.

חלק 2: תרופות סבתות נוספות עבורבחילה בהריון

בחילה במהלך ההיריון יכולה להיות סימפטום קשה לניהול.למרבה המזל, ישנם תרופות סבתות רבות שיכולות לעזור להקל על הסימפטומים של מחלת בוקר ולאפשר לנשים בהריון ליהנות מהריון שלהן מבלי לחוש כל הזמן.להלן עשר סעדים נוספים של סבתא שנשים בהריון יכולות לנסות לעזור בניהול הבחילות שלהן:

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה ידועה לבחילה, ולעתים קרובות היא מומלצת לנשים בהריון.ג’ינג’ר נחשב כמסייע בהפחתת הקאות ובחילה בגלל תכונותיו האנטי דלקתיות והפנימוסודיות.נשים בהריון יכולות לקחת ג’ינג’ר בצורה של תה, ממתק או קפסולה.

לימון בלאם

Lemon Balm הוא עשב שידוע כמסייע בהפחתת תחושות הבחילה במהלך ההיריון.ניתן לקחת אותו בצורה של תה, כמוסה או תמיסה.

PEPPERMINT


מנטה הוא עשב נוסף שידוע כמסייע בהפחתת הבחילה.ניתן לקחת אותו בצורה של תה, כמוסה או תמיסה.

קמומיל

ידוע כי קמומיל הוא בעל תכונות מרגיעות ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את תחושות הבחילה.ניתן לקחת אותו כתה או בצורה של כמוסה.

שורש ליקריץ

שורש ליקוריץ נחשב שיעזורצמצם את תחושות הבחילה בגלל התכונות האנטי דלקתיות שלה.זה יכול להילקח כתה או בצורה של כמוסה או תמיסה.

שומר

שומר הוא עשב שידוע כמסייע בהפחתת בחילות והקאות.זה יכול להילקח כתה או בצורה של כמוסה או תמיסה.

אקופרסורה

אקופרסורה היא טכניקה סינית עתיקה שלפי ההערכה היא מסייעת בהפחתת תחושות בחילה.זה כרוך בהפעלת לחץ על נקודות מסוימות על הגוף כדי לעזור להקל על תסמיני בחילה.

ג’ינג’ר אייל

ג’ינג’ר אייל הוא תרופה פופולרית לבחילה.הג’ינג’ר בסודה נחשב כמסייע בהפחתת תחושות הבחילה בגלל תכונותיו האנטי דלקתיות והפנימוסודיות.

קינמון

קינמון נחשב כמסייע בהפחתת תחושות הבחילה בגלל התכונות האנטי-דלקתיות והאנטי-פסמודיות שלה.זה יכול להילקח כתה או בצורה של כמוסה או תמיסה.

יוגורט

יוגורט הוא מקור טוב לפרוביוטיקה, שיכול לעזור להפחית את רגשות הבחילה.אכילת כמות קטנה של יוגורט בכל יום יכולה לעזור להפחית את תחושות הבחילה.

ניתן להשתמש בעשרת הסעדים הללו לתרופות סבתות אלה כדי לסייע בניהול תסמיני הבחילה בהריון.רבים מהסעדים הללו בטוחים לשימוש במהלך ההיריון, אך חשוב להתייעץ עם רופא לפני שתנסו מישהו מהם.

סיכום

בחילה במהלך ההיריון יכולה להיות קשה לניהול, אך ישנם תרופות סבתות רבות שיכולות לעזור להפחית את רגשות הבחילה.ג’ינג’ר, מזור לימון, מנטה, קמומיל, שורש ליקריץ, שומר, אקופרסורה, ג’ינג’ר אייל, קינמון ויוגורט הם כולם תרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן כדי לסייע בהפחתת תחושות הבחילה במהלך ההיריון.חשוב להתייעץ עם רופא לפני שניסו אף אחד מהתרופות הללו, מכיוון שחלקם יתכן שלא מתאימים לנשים בהריון.

שאלות נפוצות

האם סעודות סבתות בטוחות לשימוש במהלך ההיריון?

רבים מהסבתות המפורטות המפורטות לשימוש בטוח במהלך ההיריון, אך חשוב להתייעץ עם רופא לפני שתנסה מישהו מהם.

מה הדרך הטובה ביותר לקחת את הסעדים הסואנים המפורטים?

הדרך הטובה ביותר לנקוט בסעדים של סבתא היא לקחת אותם בצורה של תה, קפסולה, תמיסה או יוגורט.חשוב להתייעץ עם רופא לפני שאתה לוקח אחד מהם.

נשים בהריון יכולות להשתמש בעשרת הסעדים הסבתא הללו כדי לעזור להפחית את רגשות הבחילה וליהנות מהריון שלהן.עם זאת, חשוב להתייעץ עם רופא לפני שניסו מישהו מהם, מכיוון שחלקם עשויים שלא להתאים לנשים בהריון.בנוסף, חשוב לזכור כי סעדים אלה אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי ואסור להשתמש בהן להחלפת טיפולים קונבנציונליים. למד עוד על בחילה בהריון מוויקיפדיה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן