דף הבית » תרופות סבתא » 10 תרופות סבתות מרגיעות ואמינות להרפס
daadaddaddaa daddaaddaa dedadddaddaa dddeddaddaa dcddadada

10 תרופות סבתות מרגיעות ואמינות להרפס

מה זה הרפס?

הרפס הוא זיהום שכיח הנגרם על ידי נגיף הרפס סימפלקס (HSV).בדרך כלל הוא מאופיין בפצעים כואבים על הפה, איברי המין או פי הטבעת.תלוי בסוג נגיף הרפס, סימנים ותסמינים יכולים לנוע בין קלות לחמורות ויכולות לכלול תחושות גירוד, עקצוץ או שריפה.הרפס מדבק מאוד וניתן להתפשט באמצעות מגע עור לעור.

הסעדים של סבתא להרפס

סבתות מחלקות סעדים וייעוץ במשך דורות.להלן 10 מהתרופות של סבתא אמינות ומרגיעות ביותר להרפס.

1.דבש

לדבש תכונות אנטי -מיקרוביאליות ואנטיספטיות, מה שהופך אותו לתרופה פופולרית עבור הרפס.מרחו שכבה דקה של דבש על האזור המושפע עד שלוש פעמים ביום.השאירו לפחות 10 דקות לפני השטיפה במים חמים.

2.אלוורה

אלוורה היא חיטוי טבעי עם תכונות אנטי דלקתיות.חלץ את הג’ל ממפעל אלוורה והחל אותו על האזור הנגוע עד שלוש פעמים ביום.

3.כורכום

כורכום הוא תבלין פופולרי עם תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-חיטוי.הכינו משחה של אבקת כורכום ומים ומרחו אותה על האזור הפגוע.השאירו אותו לפחות לרבע שעה לפני השטיפה.

4.שמן עץ התה

בשמן עץ התה תכונות אנטי -חיטוי ואנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לתרופה פופולרית להרפס.מדלל שמן עץ התה בשמן נשא כמו שמן קוקוס ומורח אותו על האזור המושפע עד שלוש פעמים ביום.

5.קומפרס קר

דחיסה קרה יכולה לעזור להפחית את הכאב והגרד הקשורים להרפס.משרים מטלית נקייה במים קרים ומורחים אותו על האזור הפגוע למשך 10 דקות.חזור לפי הצורך.

6.שום

לשום תכונות אנטי-ויראליות ואנטי דלקתיות, מה שהופך אותו לתרופה פופולרית עבור הרפס.מרסקים כמה שיני שום ומורחים את העיסה על האזור המושפע.השאירו לפחות 15 דקות לפני השטיפה.

7.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא טבעי עם תכונות אנטי דלקתיות.משרים כדור כותנה בלוז המכשפה והחל אותו על האזור המושפע עד שלוש פעמים ביום.

8.Echinacea

Echinacea הוא תרופה צמחית פופולרית עם תכונות אנטי-ויראליות ואנטי דלקתיות.שתו תה Echinacea או קחו תוספי Echinacea עד שלוש פעמים ביום.

9.ליזין

ליזין היא חומצת אמינו חיונית עם תכונות אנטי -ויראליות.קח תוספי ליזין עד שלוש פעמים ביום או לאכול מזון גבוה בליזין כמו דגים, אגוזים וקטניות.

10.שמן אורגנו

לשמן אורגנו תכונות אנטי-ויראליות ואנטי דלקתיות.מדלל שמן אורגנו בשמן נשא כמו שמן קוקוס ומורח אותו על האזור הנגוע עד שלוש פעמים ביום.

טיפ מועיל

חשוב לשמור על האזור הנגוע נקי ויבש כדי לסייע בהפחתת הסיכון להתפשטות הנגיף.ללבוש בגדים רופפים ותחתוני כותנה כדי לעזור לשמור על האזור מאוורר.

חשוב לזכור כי תרופות אלה נועדו לשמש רק כהקלה זמנית ואסור להחליף טיפול רפואי.אם התסמינים נמשכים, פנה לייעוץ רפואי.

חלק 2: בחינת 10 תרופות של סבתא להרפס

1.שמן קוקוס

ידוע כי שמן קוקוס יש תכונות אנטי -ויראליות, אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות.זה הופך את זה לתרופה יעילה עבור הרפס.ניתן ליישם שמן קוקוס ישירות על האזור המושפע או לצרוך דרך הפה.חשוב לציין כי שמן קוקוס עלול לגרום לגירוי או תחושת שריפה כאשר הוא מיושם על עור שבור.חשוב גם לרכוש שמן קוקוס אורגני ולחץ קר לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

2.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים ידוע בתכונותיו האנטי-חיפושיות והאנטי דלקתיות.זוהי תרופה יעילה עבור הרפס בשל יכולתה להפחית את תחושות הגירוד והשרגייה.חשוב לדלל את חומץ התפוחים במים לפני שמריחים אותו על האזור המושפע.דילול החומץ מסייע במניעת גירוי בעור.Apple CIDניתן לקחת חומץ ER גם דרך הפה כדי לעזור להגביר את מערכת החיסון.

3.אלוורה

אלוורה היא תרופה יעילה נוספת להרפס.זה ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות והמרגיעות.ניתן ליישם אלוורה ישירות על האזור הנגוע כדי לעזור להפחית את תחושות הגירוד והגירה.חשוב לרכוש ג’ל אלוורה טהור לתוצאות הטובות ביותר.ניתן לצרוך אלוורה גם דרך הפה כדי לעזור להגביר את מערכת החיסון.

4.ליזין

ליזין היא חומצת אמינו שנמצאה יעילה להפחתת תסמיני הרפס.ניתן לקחת אותו בצורה תוספה או לצרוך במזון כמו דגים, ביצים ומוצרי חלב.נמצא כי ליזין מפחית את תדירות התפרצויות הרפס ומסייע בהפחתת חומרת הסימפטומים.

5.שמן עץ התה

שמן עץ התה ידוע בתכונותיו האנטי -חיוביות, האנטי -ויראליות והפטריאיות.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור הפגוע כדי לעזור להפחית את תחושות הגירוד והשריפה.חשוב לדלל את שמן עץ התה בשמן נשא כמו שמן קוקוס או שמן זית לפני שמריחים אותו על העור.ניתן לקחת שמן עץ התה גם דרך הפה כדי לעזור להגביר את מערכת החיסון.

6.Echinacea

Echinacea ידוע בתכונותיו האנטי-ויראליות והאנטי דלקתיות.זוהי תרופה יעילה עבור הרפס בשל יכולתה להגביר את מערכת החיסון.ניתן ליטול Echinacea בצורה תוספה או לצרוך אותם בתה.חשוב לציין כי Echinacea עלול לגרום לתגובות אלרגיות אצל אנשים מסוימים.

7.Lemon Balm

Balm Lemon ידוע בתכונותיו האנטי-ויראליות והאנטי דלקתיות.זוהי תרופה יעילה עבור הרפס בשל יכולתה להפחית את תחושות הגירוד והשרגייה.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע או לצרוך אותו בתה.ידוע גם כי לימון מלם השפעה מרגיעה, שיכולה לעזור להפחית לחץ וחרדה.

8.שום

שום ידוע בתכונותיו האנטי-חיוביות, האנטי-ויראליות ואנטי דלקתיות.זוהי תרופה יעילה עבור הרפס בשל יכולתה להגביר את מערכת החיסון.ניתן לצרוך שום במזון או לקחת אותם בצורה תוספה.חשוב לציין כי שום עלול לגרום להתעצבן במערכת העיכול אצל אנשים מסוימים.

9.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ ידוע בתכונותיו האנטי-ויראליות והאנטי דלקתיות.זוהי תרופה יעילה עבור הרפס בשל יכולתה להפחית את תחושות הגירוד והשרגייה.ניתן ליטול שורש ליקריץ בצורה תוספה או לצרוך אותו בתה.חשוב לציין כי שורש ליקריץ עלול לגרום לתגובות שליליות אצל אנשים מסוימים.

10.מנטה

מנטה ידועה בתכונותיו האנטי-חיוביות, האנטי-ויראליות והאנטי דלקתיות.זוהי תרופה יעילה עבור הרפס בשל יכולתה להפחית את תחושות הגירוד והשרגייה.ניתן ליישם מנטה ישירות על האזור המושפע או לצרוך אותו בתה.חשוב לציין כי מנטה עלולה לגרום לגירוי בעור אצל אנשים מסוימים.

סיכום

הסעדים של סבתא להרפס מספקים דרך בטוחה ואמינה להפחתת תסמינים ולמנוע התפרצויות.שמן קוקוס, חומץ תפוחים, אלוורה, ליזין, שמן עץ התה, אכינצאה, לימון בלאם, שום, ליקריץ

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן