דף הבית » תרופות סבתא » 10 תרופות סבתות מסורתיות ופופולריות לקונדילומה
daadaddaddaa daddaaddaa dedaddadaadddaa ddaddaddcdadddaa dcdad

10 תרופות סבתות מסורתיות ופופולריות לקונדילומה

מה הם קונדילומה ואיך מטפלים בהם?

קונדילומה הם יבלות באברי המין הנגרמות על ידי נגיף הפפילומה האנושי (HPV).הם יכולים להופיע כבלטות קטנות ובשרניות באיברי המין, פי הטבעת או פי הטבעת.היבלות עשויות להימצא לבד או באשכולות ויכולות להיות מגרדות או כואבות.ניתן לטפל בקונדילומה בתרופות מרשם, אך אנשים רבים מעדיפים להשתמש בתרופות טבעיות מסבתותיהם כדי להיפטר מהיבלות.

10 התרופות של סבתא מסורתית ופופולרית לקונדילומה

1. שמן עץ התה: שמן עץ התה בעל תכונות אנטי -ויראליות וחיטוי שיכולות לעזור להרוג את נגיף HPV ולהפחית את הדלקת.מרחו כמה טיפות של השמן ישירות על היבלת, וכיסו את האזור בתחבושת.להגיש מחדש את השמן פעמיים ביום למשך מספר שבועות.

2. חומץ תפוחים: חומץ תפוחים יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-חיטוי שיכולות לעזור להפחית את גודל היבלות.משרים כדור כותנה בחומץ תפוחים ומרחי אותו על היבלת ואז מכסים את האזור בתחבושת.להגיש מחדש את החומץ פעמיים ביום למשך מספר שבועות.

3. שום: לשום תכונות אנטי-ויראליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את גודל היבלות.טוחנים כמה שיני שום לעיסה ומורחים אותה על היבלת ואז מכסים את האזור בתחבושת.להגיש מחדש את העיסה פעמיים ביום למשך מספר שבועות.

4. קליפת בננה: האנזימים בקליפת הבננה יכולים לעזור להפחית את גודל היבלות.חותכים חתיכת הקליפה והניחו אותה ישירות על היבלת ואז מכסים את האזור בתחבושת.להגיש מחדש את הקליפה פעמיים ביום למשך מספר שבועות.

5. אלוורה: אלוורה יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-ויראליות שיכולות לעזור להפחית את גודל היבלות.החל את הג’ל ישירות על היבלת ואז כיסה את האזור בתחבושת.להגיש מחדש את הג’ל פעמיים ביום למשך מספר שבועות.

6. שורש שן הארי: שורש שן הארי יש תכונות אנטי -ויראליות ואנטי -פטריות שיכולות לעזור להפחית את גודל היבלות.מרתיחים מעט שורש שן הארי במים ומאפשרים לו להתקרר.לאחר מכן מרחו את התערובת ישירות על היבלת, וכיסו את האזור בתחבושת.הגש מחדש את התערובת פעמיים ביום למשך מספר שבועות.

7. מיץ לימון: למיץ לימון יש תכונות אנטי -ויראליות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את גודל היבלות.סוחטים מעט מיץ לימון על כדור כותנה ומורחים אותו על היבלת ואז מכסים את האזור בתחבושת.הגש מחדש את מיץ הלימון פעמיים ביום למשך מספר שבועות.

8. כורכום: לכורכום יש תכונות אנטי -ויראליות ואנטי -פטריות שיכולות לעזור להפחית את גודל היבלות.הכינו משחה על ידי ערבוב אבקת כורכום עם מים והמרחו אותה על היבלת, ואז מכסים את האזור בתחבושת.להגיש מחדש את העיסה פעמיים ביום למשך מספר שבועות.

9. עלי בזיליקום: עלים בזיליקום יש תכונות אנטי -ויראליות ואנטי -פטריות שיכולות לעזור להפחית את גודל היבלות.מרסקים כמה עלי בזיליקום לעיסה ומורחים אותה על היבלת ואז מכסים את האזור בתחבושת.להגיש מחדש את העיסה פעמיים ביום למשך מספר שבועות.

10. סודה לשתייה: לסודה לשתייה יש תכונות אנטי -ויראליות ואנטי -פטריות שיכולות לעזור להפחית את גודל היבלות.הכינו משחה על ידי ערבוב סודה לשתייה עם מים והמרחו אותה על היבלת, ואז מכסים את האזור בתחבושת.להגיש מחדש את העיסה פעמיים ביום למשך מספר שבועות.

טיפ ייחודי ומועיל

חשוב לציין כי לא מובטח כי תרופות אלה יעבדו ויש להשתמש בהן בזהירות.אם אתה בהריון או שיש לך מערכת חיסון מוחלשת, עדיף להתייעץ עם רופא לפני שתנסה אחת מהתרופות הללו.

5.החל משחת שום

שום הוא תרופה עתיקה למגוון מחלות, והיא יעילה גם כנגד קונדילומה.לשום תכונות טבעיות אנטי בקטריאליות ואנטי-ויראליות שיכולות לעזור להפחית את גודל וחומרת היבלות.כדי להכין משחת שום, מועכים כמה שיני שום על משחה ומורחים אותו ישירות על היבלת.מכסים בתחבושת ויצאו למשך מספר שעות.חזור על תהליך זה פעמיים ביום למשך שבוע -שבועיים כדי לראות את התוצאות הטובות ביותר.

6.נסה שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי זהשימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבי עור.כדי להשתמש בשמן עץ התה לקונדילומה, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם כפית שמן זית ומורחים ישירות על היבלת.מכסים בתחבושת ויצאו למשך מספר שעות.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום למשך מספר שבועות כדי לראות את התוצאות הטובות ביותר.

7.השתמש בחומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה נוספת של גיל למגוון מחלות ומצבי עור.כדי להשתמש בחומץ תפוחים לקונדילומה, משרים כדור כותנה בחומץ סיידר תפוחים ומרחי ישירות על היבלת.מכסים בתחבושת ויצאו לכמה שעות.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום למשך מספר שבועות כדי לראות את התוצאות הטובות ביותר.

8.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית נהדרת לקונדילומה.כדי להשתמש במיץ לימון לקונדילומה, מרחו מיץ לימון סחוט טרי ישירות ליבלת.מכסים בתחבושת ויצאו לכמה שעות.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום למשך מספר שבועות כדי לראות את התוצאות הטובות ביותר.

9.אלוורה ורה ג’ל

ג’ל אלוורה הוא חומר טבעי אנטי דלקתי ואנטיבקטריאלי שיכול לעזור להפחית את גודל וחומרתם של יבלות.כדי להשתמש בג’ל אלוורה על קונדילומה, יש למרוח ג’ל אלוורה טרי ישירות על היבלת.מכסים בתחבושת ויצאו לכמה שעות.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום למשך מספר שבועות כדי לראות את התוצאות הטובות ביותר.

10.נסה כורכום

כורכום הוא תרופה עתיקה למגוון מחלות, והיא יעילה גם כנגד קונדילומה.כדי להשתמש בכורכום לקונדילומה, מערבבים כפית אבקת כורכום עם כמה טיפות מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה ישירות על היבלת.מכסים בתחבושת ויצאו לכמה שעות.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום למשך מספר שבועות כדי לראות את התוצאות הטובות ביותר.

מסקנה

הסעדים של סבתא הם דרך בטוחה ויעילה לטיפול בקונדילומה.אמנם אין כל התחייבות כי סעדים אלה יעבדו עבור כולם, אך הם יכולים להוות אלטרנטיבה נהדרת לטיפולים מסורתיים.חשוב לזכור להתייעץ תמיד עם רופא אם היבלות לא נעלמות לאחר שניסו את הסעדים האלה.

שאלות נפוצות

  • מה זה קונדילומה? קונדילומה היא סוג של זיהום נגיפי הגורם להופיע על היבלות על העור.
  • האם הסעדים של סבתא בטוחים? הסעדים של סבתא נחשבים בדרך כלל לבטוחים, אולם חשוב להתייעץ עם רופא לפני שתנסה אף אחד מהתרופות הללו.

מאמרים קשורים

למידע נוסף על קונדילומה וסעדים אחרים, אתה עשוי למצוא את המאמרים הבאים מועילים:

הסעדים של סבתא לקונדילומה הם שיטה עתיקה לטיפול בנגיף ויכולים להיות

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן