דף הבית » תרופות סבתא » 10 תרופות סבתות טבעיות ופופולריות לדימום מווסת מוגזם
daadaddaddaa daddaaddaa dddadddaa ddaddaddcdadddaa dcddded

10 תרופות סבתות טבעיות ופופולריות לדימום מווסת מוגזם

מה זה Menorrhagia ומה גורם לזה?

Menorrhagia הוא מצב בו אישה חווה דימום מופרז.זה מתרחש כאשר הווסת האישה יותר משבעה ימים, וכשהזרם כבד בהרבה מהרגיל.כמות אובדן הדם יכולה לנוע בין קלה לחמורה.

הגורמים השכיחים ביותר למנורגיה הם חוסר איזון הורמונלי, שרירנים ברחם, פוליפים רירית הרחם, סרטן הרחם ותרופות מסוימות.גורמים פוטנציאליים אחרים כוללים מחלות דלקתיות באגן, הפרעות בבלוטת התריס, הפרעות בקרישת דם וכמה הפרעות גנטיות.

10 תרופות טבעיות לדימום וסת מוגזם

1. חומץ תפוחים: חומץ תפוחים יש יתרונות בריאותיים רבים ויכול לעזור להפחית דימום מוגזם במהלך הווסת.זה עוזר לאזן את רמות החומציות של הגוף ויכול גם לעזור להפחית את הדלקת.לשימוש, מערבבים שתי כפות חומץ סיידר תפוחים לכוס מים ושותים פעמיים ביום.

2. ג’ינג’ר: ג’ינג’ר הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית את התכווצויות הווסת ולהפחתת זרימת הדם.לשימוש, הוסף כמה פרוסות ג’ינג’ר טרי לכוס מים רותחים ותן להם תלול למשך 10 דקות.שתו את התה הזה פעמיים עד שלוש ביום במהלך מחזור הווסת שלכם.

3. קינמון: לקינמון יתרונות בריאותיים רבים ויכול לעזור להפחית את כמות אובדן הדם במהלך הווסת.לשימוש, מערבבים כפית קינמון טחון לכוס מים רותחים ונותנים לו תלול למשך 10 דקות.שתו את התה הזה פעמיים עד שלוש ביום במהלך מחזור הווסת שלכם.

4. Chasteberry: Chasteberry הוא עשב טבעי שיכול לעזור להפחית את הדימום הווסת מוגזם.זה עוזר לאזן את ההורמונים ויכול גם לעזור להפחית התכווצויות.לשימוש, קח שתי כמוסות של צ’סטברי מדי יום למשך שבועיים לפני תחילת המחזור הווסת שלך.

5. שורש שן הארי: שורש שן הארי הוא משתן טבעי ויכול לעזור להפחית נפיחות והתכווצויות במהלך המחזור החודשי שלך.לשימוש, הוסף שתי כפות שורש שן הארי היבש לכוס מים רותחים ותן לו תלול למשך 10 דקות.שתו את התה הזה פעמיים עד שלוש ביום במהלך מחזור הווסת שלכם.

6. עלה פטל אדום: עלה פטל אדום הוא עשב טבעי שיכול לעזור להפחתת דימום מחזור מוגזם.זה עוזר לאזן את ההורמונים ויכול גם לעזור להפחית התכווצויות.לשימוש, קח שתי כמוסות של עלה פטל אדום מדי יום למשך שבועיים לפני תחילת המחזור הווסת שלך.

7. קוהוש שחור: קוהוש שחור הוא עשב טבעי שיכול לעזור להפחית את הדימום הווסת המופרז.זה עוזר לאזן את ההורמונים ויכול גם לעזור להפחית התכווצויות.לשימוש, קח שתי כמוסות של קוהוש שחור מדי יום למשך שבועיים לפני תחילת המחזור הווסת שלך.

8. ארנק הרועה: הארנק של רועה הוא עשב טבעי שיכול לעזור להפחית דימום מחודתי מוגזם.זה עוזר לאזן את ההורמונים ויכול גם לעזור להפחית התכווצויות.לשימוש, קח שתי כמוסות של ארנק הרועה מדי יום במשך שבועיים לפני תחילת המחזור הווסת שלך.

9. המעטפת של ליידי: המעטפת של ליידי היא עשב טבעי שיכול לעזור להפחית את הדימום הווסת מוגזם.זה עוזר לאזן את ההורמונים ויכול גם לעזור להפחית התכווצויות.לשימוש, קח שתי כמוסות של המעטפת של ליידי מדי יום במשך שבועיים לפני תחילת המחזור הווסת שלך.

10. Yarrow: Yarrow הוא עשב טבעי שיכול לעזור להפחית את הדימום הווסת מוגזם.זה עוזר לאזן את ההורמונים ויכול גם לעזור להפחית התכווצויות.לשימוש, קח שתי כמוסות של Yuarrow מדי יום למשך שבועיים לפני תחילת המחזור הווסת שלך.

טיפ מועיל:

חשוב לשוחח עם הרופא שלך לפני שאתה נוטל אחד מהעשבי התיבול או התוספים האלה, מכיוון שהם עשויים לקיים אינטראקציה עם תרופות אחרות.כמו כן, חשוב לזכור כי ייתכן שתרופות טבעיות אלה אינן יעילות לכולם.

מסקנה

Menorrhagia יכול להיות מצב קשה לחיות איתו, אך ישנם כמה תרופות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את כמות זרימת הדם ואת אי הנוחות הקשורה אליו.חומץ תפוחים, ג’ינג’ר, קינמון, צ’סטברי, שורש שן הארי, אדום Rעלה אספמברי, קוהוש שחור, ארנק הרועה, המעטפת של ליידי ויארו הם כולם תרופות טבעיות שיכולות לעזור להפחית דימום מחזור מוגזם.עם זאת, חשוב לשוחח עם הרופא שלך לפני שאתה נוטל אחד מהעשבי התיבול או התוספים האלה, מכיוון שהם עשויים לקיים אינטראקציה עם תרופות אחרות.

חלק 2: תרופות ביתיות להפחתת דימום ווסת

דימום מחודתי מוגזם הוא נושא נפוץ עבור נשים רבות.אמנם קיימים טיפולים רפואיים, אך נשים רבות מעדיפות לנסות תרופות טבעיות כדי להפחית את הסימפטומים שלהן.סבתות חולקות סעדים לבית כבר שנים, ויש כמה שיטות מנוסות ואמיתיות שעשויות להיות מסוגלות להפחית את הסימפטומים שלך.להלן 10 תרופות של סבתא טבעית ופופולרית לדימום מווסת מוגזם.

1.פעילות גופנית

תרגיל

יכול לעזור להפחית את הדימום הווסת.פעילות גופנית קבועה מסייעת להפחתת הדלקת ושיפור זרימת הדם, מה שיכול לעזור להפחית את הדימום הווסת.כוון לפחות 30 דקות של פעילות גופנית מתונה ביום במהלך התקופה שלך.

2.הימנע מקפאין ואלכוהול

קפאין ואלכוהול יכולים להחמיר את הדימום הווסת.קפאין יכול להגביר את הדלקת ואלכוהול יכול להגביר את הסיכון לקרישי דם, ששניהם יכולים להחמיר את הדימום החודשי שלך.הימנעות משני החומרים הללו במהלך התקופה שלך יכולה לעזור להפחית את הדימום שלך.

3.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל התכווצויות ווסת ודימום מוגזם.שתיית תה ג’ינג’ר יכולה לעזור להפחית את הדימום הווסת שלך.אתה יכול גם לקחת תוספי ג’ינג’ר, אך הקפד לדבר עם הרופא שלך לפני שאתה לוקח תוספי מזון.

4.יוגה

יוגה יכולה לעזור להפחית את הדימום הווסת על ידי הרגעת הנפש והגוף.זה יכול גם לעזור להפחית את הדלקת ולשיפור זרימת הדם.תרגול יוגה רגיל במהלך התקופה שלך יכול לעזור להפחית את הדימום הווסת שלך.

5.ויטמין C

ויטמין C מסייע בהפחתת הדלקת, מה שיכול לעזור להפחית את הדימום הווסת.אכילת מזונות עשירים בוויטמין C, כמו פירות הדר וירקות עליים, יכולה לעזור להפחית את הדימום החודשי שלך.אתה יכול גם ליטול תוספי ויטמין C, אך הקפד לדבר עם הרופא שלך לפני שאתה לוקח תוספי מזון.

6.תה צמחים

תה צמחי מרפא כמו קמומיל, עלה פטל אדום וג’ינג’ר יכולים לעזור להפחית את הדימום הווסת.תה אלה יכולים לעזור להפחית את הדלקת ושיפור זרימת הדם, ששניהם יכולים לעזור להפחית את הדימום הווסת שלך.

7.הימנע מהרמה כבדה

הרמה כבדה יכולה להגביר את הסיכון לקרישי דם, מה שעלול להחמיר את הדימום הווסת שלך.הימנעות מרמה כבדה במהלך התקופה שלך יכולה לעזור להפחית את הדימום הווסת שלך.

8.קומפרסים חמים

החלת קומפרס חם על הבטן יכולה לעזור להפחית את התכווצויות הווסת ולהפחתת הדימום הווסת.החום מסייע בהפחתת הדלקת ולהרגיע את השרירים, שיכולים לעזור להפחית את הדימום הווסת שלך.

9.הימנע מלחץ

מתח יכול להחמיר את התכווצויות הווסת והדימום.לקחת זמן להירגע וניהול לחץ יכול לעזור להפחית את הדימום הווסת שלך.

10.שינויים בתזונה

אכילת תזונה בריאה והימנעות ממזון מעובד יכולה לעזור להפחית את הדלקת ולשיפור זרימת הדם, מה שיכול לעזור להפחית את הדימום הווסת שלך.אכילת מזונות עשירים בחומצות שומן אומגה 3, כמו דגים, יכולה גם לעזור להפחית דלקת.

סיכום

דימום מחודתי מוגזם הוא נושא שכיח עבור נשים רבות, אך ישנם תרופות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים שלך.סבתות חולקות סעדים לבית כבר שנים, ויש כמה שיטות מנוסות ואמיתיות שעשויות להיות מסוגלות להפחית את הסימפטומים שלך.פעילות גופנית, הימנעות מקפאין ואלכוהול, נטילת ויטמין C, יישום קומפרסים חמים והימנעות מתח והרמה כבדה הם כולם תרופות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את הדימום הווסת.אכילת תזונה בריאה ושתיית תה צמחים יכולה גם לעזור להפחית את הדימום הווסת שלך.

שאלות נפוצות קשורות

מהם כמה תרופות טבעיות להתכווצויות הווסת?

כמה תרופות טבעיות להתכווצויות הווסת כוללות פעילות גופנית, יוגה, קומפרסים חמים וג’ינג’ר.נטילת חומצות שומן ויטמין C ואומגה 3 יכולה גם לסייע בהפחתת הדלקת, מה שיכול לעזור להפחית התכווצויות ווסת.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן