דף הבית » תרופות סבתא » 10 תרופות משקמות וזולות של סבתא לפטריית הנרתיק
daadaddaddaa dedadadeddaa ddddcddaa dadc daddaad dcdaddadddaa

10 תרופות משקמות וזולות של סבתא לפטריית הנרתיק

מה זה פטריית הנרתיק?

פטריית הנרתיק היא זיהום המתרחש כאשר סוג של שמרים, בדרך כלל קנדידה, צומח בנרתיק.זהו מצב נפוץ מאוד שמשפיע על מיליוני נשים בכל שנה.תסמינים של זיהומי שמרים בנרתיק יכולים לכלול גירוד, שריפה, ריח ופריקה.זיהומים בשמרים יכולים להיות קשים לאבחון, וקשה יותר לטיפול בהם.עם זאת, ישנם כמה תרופות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים ולשפר את הבריאות הכללית.

הסעדים של סבתא לפטריית הנרתיק

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות כדי לשפר את הבריאות וטיפול במחלות במשך מאות שנים.להלן 10 תרופות טבעיות שיכולות לעזור בטיפול בפטריות הנרתיק:

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא אחד התרופות הטבעיות הפופולריות ביותר לטיפול בזיהומים בשמרים בנרתיק.זה יכול לעזור להחזיר את איזון החיידקים הטבעיים בנרתיק, שיכולים לעזור להפחית תסמינים כמו גירוד ושריפה.לשימוש, מערבבים שתיים עד שלוש כפות של חומץ סיידר תפוחים עם כוס מים חמים אחת והשתמשו בו כדי לשפוך אותו או לשפוך אותו על טמפון ולהכניס אותו לנרתיק.

2.שום

שום הוא תרופה טבעית נוספת לטיפול בזיהומים בשמרים בנרתיק.הוא מכיל תכונות נגד פטריות ויכול לעזור להפחית תסמינים כמו שריפה וגרד.לשימוש, הכינו משחה עם שניים עד שלוש שיני שום ומערבבים אותו עם כמה טיפות שמן קוקוס או שמן זית.לאחר מכן, החל אותו על האזור המושפע.

3.יוגורט

יוגורט הוא תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור בזיהומי שמרים בנרתיק.הוא מכיל פרוביוטיקה, שיכולה לעזור להחזיר את איזון החיידקים הבריאים בנרתיק.לשימוש, פשוט הכנס טמפון ספוג יוגורט לנרתיק והשאיר אותו במשך שעתיים-שלוש.

4.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא נוגד פטרייתי טבעי שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של דלקות שמרים בנרתיק.לשימוש, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם כמה טיפות שמן קוקוס או שמן זית ומורחים אותו על האזור הפגוע.

5.מיץ חמוציות

מיץ חמוציות שימש במשך מאות שנים כדי לסייע בטיפול בזיהומים בשמרים בנרתיק.הוא מכיל תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית תסמינים כמו גירוד ושריפה.לשימוש, פשוט שתו כמה כוסות מיץ חמוציות לאורך כל היום.

6.חומצה בורית

חומצה בורית היא תרופה טבעית נוספת לטיפול בזיהומים בשמרים בנרתיק.זה יכול לעזור להפחית תסמינים כמו גירוד ושריפה, וזה יכול גם לעזור להחזיר את איזון החיידקים הבריאים בנרתיק.לשימוש, מערבבים כפית אחת של חומצה בורית עם כוס מים חמים והשתמשו בה כדי לדלג או להכניס טמפון ספוג חומצה בורית לנרתיק.

7.שמן אורגנו

שמן אורגנו הוא נוגד פטרייתי טבעי שיכול לעזור בטיפול בזיהומים בשמרים בנרתיק.לשימוש, מערבבים כמה טיפות שמן אורגנו עם כמה טיפות שמן קוקוס או שמן זית ומורחים אותו על האזור הפגוע.

8.פרוביוטיקה

פרוביוטיקה היא תרופה טבעית שיכולה לעזור להחזיר את איזון החיידקים הבריאים בנרתיק.הם יכולים גם לעזור להפחית תסמינים של דלקות שמרים בנרתיק.לשימוש, קח תוסף פרוביוטי בכל יום או הכניס טמפון ספוג פרוביוטי לנרתיק.

9.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית נוספת לטיפול בזיהומים בשמרים בנרתיק.הוא מכיל תכונות נגד פטריות שיכולות לעזור להפחית תסמינים כמו גירוד ושריפה.לשימוש, פשוט מרחו כמה טיפות שמן קוקוס על האזור המושפע.

10.ויטמין C

ויטמין C הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להחזיר את איזון החיידקים הבריאים בנרתיק.לשימוש, קח תוסף ויטמין C בכל יום או הכניס טמפון ספוג ויטמין C לנרתיק.

טיפ:

חשוב לזכור כי סעדים אלה אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי.אם אתה חווה תסמינים מתמשכים או חמורים, עדיף להתייעץ עם רופא.

חשוב גם לתרגל היגיינה טובה, כמו שימוש בסבון עדין, שאינו ריחני, הימנעות מבגדים מתאימים, ולבישת תחתוני כותנה.אלה מתרגליםCES יכול לעזור להפחית את הסיכון לזיהומי שמרים בנרתיק.

פטריית הנרתיק: סקירה מהירה

פטריית הנרתיק היא סוג של זיהום פטרייתי המתרחש בנרתיק ובוואה.זה נגרם על ידי צמיחת יתר של שמרים או חיידקים, שיכולים להיות לא נוחים, מגרדים ואפילו כואבים.תסמינים של פטריית הנרתיק כוללים שריפה, גירוד, אדמומיות ופריקה לבנה עבה.אמנם זה לא מצב קשה, אך זה יכול להיות לא נוח ולא נוח ויש לטפל בו מייד.

10 תרופות משקמות וזולות של סבתא לפטריית הנרתיק

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות לטיפול בפטריות הנרתיק במשך מאות שנים.להלן 10 מהתרופות הפופולריות, המשקמות והזולות ביותר עבור פטריית הנרתיק שרבים סבתות נשמעות.

1.שום

שום הוא נוגד פטרייתי טבעי המסייע להרוג את צמיחת יתר של שמרים וחיידקים.ניתן לאכול אותו גולמי או להוסיף למזונות, או שניתן להכניס ציפורן שום לנרתיק להקלה.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא בעל תכונות טבעיות טבעיות טבעיות שיכולות לעזור להרוג את צמיחת השמרים והחיידקים.ניתן ליישם אותו באופן אקטואלי או לניתן דרך הפה כדי לעזור להחזיר את האיזון הטבעי בנרתיק.

3.יוגורט

יוגורט הוא פרוביוטיקה טבעית המסייעת להחזיר את איזון החיידקים בנרתיק ויכולה לסייע במניעת התפרצויות נוספות.ניתן לאכול אותו או ליישם אותו באופן אקטואלי.

4.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא נוגד פטרייתי טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית דלקת, גירוד וכאבים הקשורים לפטריית הנרתיק.ניתן ליישם אותו באופן אקטואלי.

5.שמן אורגנו

שמן אורגנו הוא עוד נוגד פטרייתי טבעי שיכול לעזור להפחית את הגירוד, השריפה והדלקת הקשורים לפטריית הנרתיק.ניתן ליישם אותו בעל פה או מיושם באופן אקטואלי.

6.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא אנטי דלקתי טבעי ונוגד פטרייתי שיכול לעזור להפחית גירוד ודלקת הקשורים לפטריית הנרתיק.ניתן ליישם אותו באופן אקטואלי.

7.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא נוגד פטרייה טבעי שיכול לעזור להפחית גירוד ודלקת הקשורים לפטריית הנרתיק.ניתן ליישם אותו באופן אקטואלי או לניתן דרך הפה.

8. לוז מכשפה

לוז מכשפה הוא מענק טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת וגרד הקשורים לפטריית הנרתיק.ניתן ליישם אותו באופן אקטואלי.

9.Goldenseal

Goldenseal הוא אנטי-פטרייתי טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית גירוד, צריבה ודלקת הקשורים לפטריית הנרתיק.ניתן ליישם אותו בעל פה או מיושם באופן אקטואלי.

10.מי חמצן

מי חמצן הוא נוגד פטרייתי טבעי שיכול לעזור להרוג את צמיחת השמרים והחיידקים בנרתיק.ניתן ליישם אותו באופן אקטואלי.

סיכום

פטריית הנרתיק היא סוג של זיהום פטרייתי שיכול להיות לא נוח וכואב.סבתות משתמשות בתרופות טבעיות לטיפול בפטריות הנרתיק במשך מאות שנים.להלן 10 מהתרופות הפופולריות, המשקמות והזולות ביותר עבור פטריה הנרתיקית שסבתות רבות נשמעות עליהן, כולל שום, חומץ תפוחים, יוגורט, שמן עץ התה, שמן אורגנו, שמן קוקוס, סודה לשתייה, לוז מכשפה, גולדנסיל, וכן.מי חמצן.

שאלות נפוצות: מה זה פטריית הנרתיק?

פטריית הנרתיק היא סוג של זיהום פטרייתי המתרחש בנרתיק ובוואה.זה נגרם על ידי צמיחת יתר של שמרים או חיידקים, שיכולים להיות לא נוחים, מגרדים ואפילו כואבים.תסמינים של פטריית הנרתיק כוללים שריפה, גירוד, אדמומיות ופריקה לבנה עבה. פטריית נרתיק אינו מצב רציני, אך זה יכול להיות לא נוח ויש לטפל בו במהירות.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן