דף הבית » תרופות סבתא » 10 תרופות מזינות ועתיקות לסבתא עבור אימפטיגו
daadaddaddaa dedddaddaa ddadaaddaddaa dcdaddaad daddda dddeda

10 תרופות מזינות ועתיקות לסבתא עבור אימפטיגו

כוח הריפוי של תרופות מסורתיות שהועברו מדורות של סבתות הוא עובדה ידועה.בעזרת המרכיבים הטבעיים שלהם, ידוע כי תרופות אלה יעילות ביותר בסיוע לטיפול במחלות שונות, כולל ריוקו.

ריק, או אימפיגו, הוא זיהום בעור הנגרם על ידי חיידקים.זהו מצב מדבק המאופיין בפצעים אדומים, שיכולים להיות מגרדים ולא נוחים.ניתן לטפל בריקו באנטיביוטיקה אקטואלית או באנטיביוטיקה דרך הפה, אך אם אתם מחפשים פיתרון טבעי יותר, תרופות סבתות עתיקות הן אפשרות נהדרת.

להלן 10 תרופות מזינות ועתיקות לסבתא לריקו שתוכלו לנסות:

1.אלוורה

אלוורה משמשת זה מכבר כתרופה טבעית לתנאי עור כמו ריק.הג’ל של הצמח מכיל תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להרגיע את העור ולהפחית את האדמומיות והגירוי.החלת הג’ל ישירות על האזור המושפע יכולה לספק הקלה מגרד ושריפה.

2.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית נוספת שניתן להשתמש בה לטיפול בריקו.יש לו תכונות אנטי-מיקרוביאליות ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת הנגרמת כתוצאה מהזיהום.החלת שכבה דקה של שמן קוקוס על האזור הפגוע יכולה לעזור להרגיע את העור ולהפחית את הגירוד והאי נוחות.

3.עלים נאים

עלי נם ידועים בתכונות הריפוי שלהם וניתן להשתמש בהן לטיפול במגוון מצבי עור, כולל ריק.יש להם תכונות אנטיבקטריאליות, אנטי-פטרייתיות ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת הנגרמת על ידי הזיהום.החלת משחה העשויה מעלי נם לאזור הפגוע יכולה לעזור להרגיע את העור ולהפחית את הגירוי.

4.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים משמש זה מכבר כתרופה טבעית לתנאי העור.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ונוגדות פטריות, שיכולות לעזור להרוג את החיידקים הגורמים לריקו.החלת כדור כותנה ספוג בחומץ תפוחים מדולל לאזור הפגוע יכול לעזור להפחית את הדלקת והגרד.

טיפ ייחודי ומועיל

כאשר משתמשים באחד מהתרופות הסבתות העתיקות הללו, חשוב לזכור לדלל את החומרים לפני שמריחים אותם על העור.זה חשוב במיוחד בעת שימוש בחומץ תפוחים ומרכיבים חומציים אחרים, מכיוון שהם יכולים לגרום לגירוי בעור אם משתמשים בהם ללא מדולל.

5.כורכום

כורכום הוא חומר אנטי-חיטוי ואנטי דלקתי טבעי, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לריקו.החלת משחה העשויה מאבקת כורכום ומים לאזור הפגוע יכולה לעזור להפחית דלקת וגרד.

6.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חומר אנטי -חיטוי ואנטיבקטריאלי טבעי, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לריקו.החלת כמה טיפות של שמן עץ התה המדולל על האזור הפגוע יכול לעזור להפחית דלקת וגרד.

7.שום

שום ידוע בזכות תכונותיו האנטיבקטריאליות והנטי-פטריות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לריקו.החלת משחה העשויה משיני שום ומים לאזור הפגוע יכולה לעזור להפחית דלקת וגרד.

8.דבש

דבש הוא חומר אנטי-חיטוי טבעי ואנטי דלקתי, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לריקו.החלת שכבה דקה של דבש על האזור הפגוע יכולה לעזור להפחית דלקת וגרד.

9.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא חומר אנטי דלקתי טבעי, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לריקו.החלת משחת שיבולת שועל על האזור הנגוע יכולה לעזור להפחית דלקת וגרד.

10.בזיל

בזיל הוא חומר אנטי-חיטוי ואנטי דלקתי טבעי, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לריקו.החלת משחה העשויה מעלי בזיליקום ומים לאזור הפגוע יכולה לעזור להפחית דלקת וגרד.

10 הסעדים המזינים והסבתא העתיקים הללו לריקו יכולים לספק הקלה מתסמיני המצב.עם זאת, חשוב לזכור שהתרופות הללולא ישמש כתחליף לייעוץ רפואי מקצועי.אם יש לך חששות לגבי מצבך, חשוב להתייעץ עם רופא לפני שתשתמש באחת מהתרופות הללו.

תרופה מס ‘6: שורש ברדוק

שורש ברדוק הוא תרופה בת אחת עבור מחלות עור רבות, כולל ריק.זה עובד על ידי ניקוי גוף הרעלים, שיכול לעזור להפחית את חומרת הפריחה.זהו אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית את האדמומיות והגירוי הקשורים למצב.ניתן ליטול שורש ברדוק דרך הפה בצורה של תה צמחים, או ליישם אקטואלית כמשחה או משחה.

כיצד להכין תה שורש ברדוק

 • הרתיח 1 כוס מים
 • הוסף 1 כפית שורש בורדוק מיובש
 • תן לתערובת תלולה למשך 10 דקות
 • מסננים את התערובת ושותה

תרופה מס ‘7: חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה עוצמתית שיכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של הריקו.זה עובד על ידי הריגת חיידקים רעים ושחזור האיזון הטבעי של הגוף.זה יכול גם לעזור להפחית דלקת וגרד.ניתן ליטול חומץ תפוחי תפוחים דרך הפה או ליישם באופן אקטואלי.כדי לקחת את זה בעל פה, מערבבים כפית 1 של חומץ תפוחים עם 8 גרם מים ושותים אותם פעמיים ביום.כדי להשתמש בו באופן מקומי, מערבבים 1 כף של חומץ תפוחים עם כוס מים ומרחים אותו ישירות על האזור הפגוע.

שאלות נפוצות: מהם היתרונות של חומץ תפוחים?

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית עוצמתית שיכולה לעזור להפחית את תסמיני הריקו.זה עובד על ידי הריגת חיידקים שעלולים לגרום לזיהום ודלקת, ושחזור האיזון הטבעי של הגוף.זה יכול גם לעזור להפחית גירוד ואודם.חומץ תפוחים הוא תרופה בטוחה וטבעית שניתן להשתמש בה בנוסף לטיפולים אחרים.

תרופה מס ‘8: Goldenseal

Goldenseal הוא אנטיביוטיקה טבעית שיכולה לעזור להפחית את תסמיני הריקו.זהו אנטי דלקתי חזק ויכול לעזור להפחית את הגירוי והאודם.ניתן ליטול גולדנסיליות דרך הפה בצורת תה צמחים או תמיסת צמחים, או ליישם אותה באופן אקטואלי כמשחה או משחה.

כיצד להכין תה זהב

 • הרתיח 1 כוס מים
 • הוסף 1 כפית של שורש מיובש זהב
 • תן לתערובת תלולה למשך 10 דקות
 • מסננים את התערובת ושותה

תרופה מספר 9: סנט ג’ון וורט

ST.Wort’s של ג’ון הוא עשב ששימש באופן מסורתי לטיפול במגוון מחלות עור, כולל ריוקגו.זהו אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית את האדמומיות והגירוי.ניתן ליטול אותו דרך הפה בצורה של תה צמחים, תמיסת צמחים או כמוסה, או ליישם אקטואלית כמשחה או משחה.

איך להכין תה וורט של סנט ג’ון

 • הרתיח 1 כוס מים
 • הוסף כפית 1 של וורט של סנט ג’ון מיובש
 • תן לתערובת תלולה למשך 10 דקות
 • מסננים את התערובת ושותה

תרופה מס ’10: שורש ליקריץ

שורש שורש שורש הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של הריקו.ניתן ליטול אותו דרך הפה בצורה של תה צמחים או תמיסת צמחים, או ליישם אקטואלית כעסק או משחה.

כיצד להכין תה שורש שורש

 • הרתיח 1 כוס מים
 • הוסף 1 כפית שורש ליקריץ מיובש
 • תן לתערובת תלולה למשך 10 דקות
 • מסננים את התערובת ושותה

10 הסעדים הסביבים והסבתא העתיקים הללו לריקו הם דרך נהדרת לטפל באופן טבעי במצב.לא רק שהם קלים להכנה ו

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן