דף הבית » תרופות סבתא » 10 תרופות טבעיות ולא מרשם רצועות לקשקשים
daadaddaddaa dddadddaa ddcd dedadadd dadaddaddaa dcdadadadaddd

10 תרופות טבעיות ולא מרשם רצועות לקשקשים

מאבק בקשקשים: 10 תרופות טבעיות וללא מרשם

קשקשים הוא מצב מעצבן ולעתים קרובות מביך שמשפיע על אנשים רבים.אמנם לעיתים רחוקות זה רציני, אך זה יכול להיות קשה לטפל.למרבה המזל, ישנם הרבה תרופות טבעיות ומרוצעות ללא מרשם שיכולות לעזור להקל על הגירוד, ההתקלפות והגירוי הקשורים לרוב לקשקשים.להלן רשימה של 10 תרופות טבעיות ולא מרוחק עבור קשקשים.

1. חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית הידועה בתכונותיו האנטי -פטרייתיות והאנטיבקטריאליות.הוא שימש במשך מאות שנים לטיפול בבעיות עור רבות, כולל קשקשים.כדי להשתמש בו, מערבבים חלק אחד של חומץ תפוחים עם מים חלק אחד בבקבוק ריסוס.ריסוס אותו על הקרקפת שלך והשאיר אותו למשך 15 דקות לפני ששטיף אותו.עשה זאת פעם או פעמיים בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

2. אלוורה

אלוורה משמשת זה מכבר כתרופה טבעית לבעיות עור, כולל קשקשים.יש לו תכונות נגד פטריות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית גירוד והתקלפות.כדי להשתמש בו, החל את הג’ל מצמח אלוורה ישירות לקרקפת שלך.השאירו אותו למשך 15 דקות לפני שטיפה.עשה זאת פעם או פעמיים בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

3. שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה טבעית נוספת המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במצבי עור, כולל קשקשים.יש לו תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית גירוד והתקלפות.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם שמן נשא כמו קוקוס או שמן חוחובה.לעסות את התערובת לקרקפת שלך ולהשאיר אותה למשך 15 דקות לפני שטיפה.עשה זאת פעם או פעמיים בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

4. סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית גירוד והתקלפות הקשורים לקשקשים.כדי להשתמש בו, מערבבים כף אחת של סודה לשתייה עם שתי כפות מים בקערה.לעסות את התערובת לקרקפת שלך ולהשאיר אותה למשך 15 דקות לפני שטיפה.עשה זאת פעם או פעמיים בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

5. שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית הידועה בתכונותיו נגד פטריות ולחות.כדי להשתמש בו, עיסוי כמה כפות שמן קוקוס לקרקפת שלך והשאיר אותו למשך 15 דקות לפני שטיפתו החוצה.עשה זאת פעם או פעמיים בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

6. שמן זית

שמן זית הוא תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור בטיפול בקשקשים.הוא עשיר בנוגדי חמצון ובעל תכונות אנטי-פטרייתיות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית גירוד והתקלפות.כדי להשתמש בו, עיסוי כמה כפות שמן זית לקרקפת שלך והשאיר אותו למשך 15 דקות לפני שטיפתו.עשה זאת פעם או פעמיים בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

7. מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית הידועה בתכונותיו האנטיבקטריאליות והפטריאליות.כדי להשתמש בו, מערבבים שתי כפות מיץ לימון עם כף מים אחת בקערה.לעסות את התערובת לקרקפת שלך ולהשאיר אותה למשך 15 דקות לפני שטיפה.עשה זאת פעם או פעמיים בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

8. שמן נם

שמן נם הוא תרופה טבעית הידועה בתכונותיו האנטי -פטרייתיות והאנטיבקטריאליות.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה טיפות של שמן נים עם שמן נשא כמו קוקוס או שמן חוחובה.לעסות את התערובת לקרקפת שלך ולהשאיר אותה למשך 15 דקות לפני שטיפה.עשה זאת פעם או פעמיים בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

9. טיפולים ללא מרשם

ישנם טיפולים רבים ללא מרשם שיכולים לעזור בטיפול בקשקשים.מוצרים אלה מכילים לרוב רכיבים פעילים כמו זפת פחם, קטוקונזול, סלניום סולפיד, פיריתונה אבץ וחומצה סליצילית, שיכולים לעזור להפחית גירוד והתקלפות.הקפד לעקוב אחר ההוראות על התווית לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

10. טיפ מועיל:

בנוסף לתרופות אלה, חשוב לשמור על ניקיון הקרקפת שלך על ידי שמפו באופן קבוע.השתמש בשמפו עדין ואנטי-קשקש ושמפו את שיערך פעמיים או שלוש בשבוע.זה יעזור לשמור על קרקפתך ללא חיידקים ופטריות, שיכולים לעזור להפחית את הגירוד והקלף הקשורים לקשקשים.

סיכוםn

קשקשים הוא מצב מעצבן ולעתים קרובות מביך שיכול להיות קשה לטיפול בו.למרבה המזל, ישנם הרבה תרופות טבעיות ומרוצעות ללא מרשם שיכולות לעזור להקל על הגירוד, ההתקלפות והגירוי הקשורים לרוב לקשקשים.מחומץ תפוחים ו

סיכום

קשקשים הוא מצב קרקפת נפוץ הפוגע באנשים רבים.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות טבעיות ומרתיעות ללא מרשם העומדות לסייע בטיפול וניהול קשקשים.חלק מהתרופות הטבעיות היעילות ביותר כוללות שימוש בחומץ תפוחים, שמן עץ התה, ג’ל אלוורה ושמן קוקוס.תרופות ללא מרשם לקשקשים כוללות שמפו המכיל סלניום גופרתי או פיריתונה אבץ, שמפו מבוסס זפת ושמפו של חומצה סליצילית.על ידי שילוב של תרופות אלה בשגרת טיפוח השיער שלך, אתה יכול לעזור להפחית את תסמיני הדאנדרף ולהשיג קרקפת בריאה.

תרופות טבעיות עבור קשקשים

קשקשים יכולים להיות מצב בעייתי, לגרום לגירוד, אדמומיות ולהתקלף על הקרקפת.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הדאנדרף ולשפר את בריאות הקרקפת.להלן 10 תרופות טבעיות עבור קשקשים:

1.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא תרופה טבעית יעילה עבור קשקשים בגלל התכונות האנטי פטרייתיות והאנטי בקטריאליות.כדי להשתמש בחומץ סיידר תפוחים לטיפול בקשקשים, פשוט מערבבים חומץ חלק אחד עם מים חלק אחד ומורחים אותו על הקרקפת.אפשר לו לשבת 15 דקות לפני השטיפה.

2.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה טבעית נוספת עבור קשקשים בגלל תכונותיו האנטי-פטרייתיות והאנטי-בקטריאליות.כדי להשתמש בשמן עץ התה, הוסף כמה טיפות של השמן לשמפו שלך ועסה אותו לקרקפת שלך.אפשר לו לשבת כמה דקות לפני השטיפה.

3.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להפחית את תסמיני הדאנדרף.כדי להשתמש בשמן קוקוס, פשוט לעסות אותו לקרקפת שלך ולאפשר לו לשבת 15 דקות לפני שטיפתו.

4.אלוורה ורה ג’ל

ג’ל אלוורה הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להפחית את תסמיני הדאנדרף.כדי להשתמש בג’ל אלוורה, פשוט החל אותו על הקרקפת ואפשר לו לשבת 15 דקות לפני שטיפתו.

5.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה טבעית יעילה עבור קשקשים בגלל תכונותיו האנטי פטרייתיות.כדי להשתמש בסודה לשתייה, מערבבים אותה עם מים ליצירת משחה ולהחיל אותה על הקרקפת.אפשר לו לשבת 15 דקות לפני השטיפה.

6.שמן נים

שמן נם הוא תרופה טבעית יעילה לקשקשים בגלל תכונותיו האנטי-פטרייתיות והאנטי-בקטריאליות.כדי להשתמש בשמן נים, פשוט לעסות אותו לקרקפת שלך ולאפשר לו לשבת 15 דקות לפני שטיפתו.

7.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית יעילה נוספת עבור קשקשים בגלל תכונותיו האנטי-פטרייתיות והאנטי-בקטריאליות.כדי להשתמש במיץ לימון, מערבבים אותו במים ומרחי אותו על הקרקפת.אפשר לו לשבת 15 דקות לפני השטיפה.

8.יוגורט

יוגורט הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להפחית את תסמיני הדאנדרף.כדי להשתמש ביוגורט, פשוט החל אותו על הקרקפת ואפשר לו לשבת 15 דקות לפני שטיפתו.

9.מלח

מלח הוא תרופה טבעית יעילה עבור קשקשים בגלל תכונותיו האנטי-פטרייתיות.כדי להשתמש במלח, פשוט מערבבים אותו עם מים ומרחים אותו על הקרקפת.אפשר לו לשבת 15 דקות לפני השטיפה.

10.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא תרופה טבעית יעילה עבור קשקשים בגלל תכונותיו האנטי פטרייתיות והאנטי בקטריאליות.כדי להשתמש במכשפה לוז, החל אותו על הקרקפת ואפשר לו לשבת 15 דקות לפני השטיפה.

תרופות ללא מרשם עבור קשקשים

בנוסף לתרופות טבעיות עבור קשקשים, ישנם גם מגוון מוצרים ללא מרשם העומדים לרשותם כדי לסייע בטיפול וניהול המצב.להלן 10 תרופות ללא מרשם עבור קשקשים:

1.שמפו סלניום סולפיד </h

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן