דף הבית » תרופות סבתא » 10 ללא מרשם וסעדים של סבתא המומלצים לשיעול בהריון
dcdcd dedadadd ddadadddd dadc daddaad ddeddedcdaddd dcdadda

10 ללא מרשם וסעדים של סבתא המומלצים לשיעול בהריון

שיעול יכול להיות סימפטום שכיח במהלך ההיריון.אמנם זה יכול להיות מטרד קל, אך זה יכול להיות גם סימן לבעיה חמורה יותר.למרבה המזל, ישנם רבים ללא מרשם וסעדים של סבתא המומלצים לשיעול בהריון שיכולים לעזור להקל ולהפחית את השיעול.

במאמר זה נחקור 10 תרופות כאלה ונדון ביתרונות והסיכונים הפוטנציאליים הקשורים לכל אחד מהם.אנו נספק גם טיפ ייחודי ומועיל כיצד להפיק את המרב מהתרופות הללו.

דבש

האני הוא התרופה הפופולרית של סבתא לשיעול בהריון.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון, שיכולות לעזור להפחית את השיעול.זה נחשב גם לסייע במעיל ולהרגיע את הגרון.

כדי להשתמש בדבש להקלה על שיעול במהלך ההיריון, הוסיפו אחת לשתי כפיות דבש לכוס מים חמים או תה ושתו אותו עד שלוש פעמים ביום.

סיכונים והטבות

היתרון העיקרי בשימוש בדבש כדי לסייע בהפחתת השיעול במהלך ההיריון הוא שהוא טבעי ונחשב בדרך כלל בטוח.עם זאת, ישנם כמה סיכונים פוטנציאליים הקשורים לשימוש בו.דבש יכול לגרום לתגובה אלרגית אצל אנשים מסוימים ועלול להכיל חיידקים מזיקים שיכולים להיות מסוכנים עבור נשים בהריון.לכן חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתשתמש בדבש כתרופה לשיעול בהריון.

תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא עוד תרופה של סבתא פופולרית לשיעול בהריון.על פי ההערכה, לג’ינג’ר יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להפחית את השיעול.זה נחשב גם מרגיע בגרון.

להכנת תה ג’ינג’ר, הוסף כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי לכוס מים חמים ותן לתלול למשך חמש דקות.מסננים ומוסיפים דבש, אם רוצים.שתו עד שלוש כוסות תה ג’ינג’ר ביום.

סיכונים והטבות

תה ג’ינג’ר נחשב בדרך כלל לבטוח לנשים בהריון.עם זאת, זה יכול לגרום לצרבת ובעיות עיכול אחרות, ולכן חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתשתמש בה כתרופה לשיעול בהריון.היתרון העיקרי של תה ג’ינג’ר הוא שהוא טבעי ועשוי לעזור להפחית את השיעול.

טיפ ייחודי ומועיל

כאשר משתמשים באחד מהתרופות לשיעול בהריון, חשוב לזכור שהם לא נועדו להחליף טיפול רפואי נכון.התייעץ תמיד עם הרופא שלך לפני שתנסה אף אחד מהתרופות הללו ודאג לעקוב אחר הוראותיהם.אם השיעול שלך נמשך, אל תהסס לפנות לטיפול רפואי.

הסעדים של סבתא לשיעול בהריון: חלק 2

ישנם תרופות ביתיות רבות אחרות שהועברו לאורך דורות שניתן להשתמש בהם לטיפול בשיעול במהלך ההיריון.להלן 10 תרופות נוספות ללא מרשם וסעדים מומלצים ששימשו סבתות במשך מאות שנים.

1.דבש וג’ינג’ר

דבש וג’ינג’ר הם שני מרכיבים טבעיים ששימשו לטיפול בשיעול במשך מאות שנים.דבש הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית את הדלקת בגרון.ג’ינג’ר ידוע גם בזכות תכונותיו האנטי דלקתיות ויכול לעזור להרגיע את כאב הגרון.ערבוב כפית דבש עם כפית ג’ינג’ר מגורד טרי יכול לעזור להקל על שיעול.

2.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא עשב טבעי שניתן להשתמש בו כדי להרגיע את כאב הגרון ולהפחתת הדלקת.ניתן לקחת אותו בצורת תה או בתמצית והוא גם תרופה נהדרת לשיעול במהלך ההיריון.

3.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא עשב טבעי נוסף הידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות.לעתים קרובות הוא משמש בתה ובתמיכות כדי לעזור להרגיע את כאב הגרון ולהפחית את הדלקת.זה יכול גם לעזור להפחית שיעול במהלך ההיריון.

4.כורכום

כורכום הוא תבלין הידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והנוגדי חמצון.ניתן לקחת אותו בצורה תוספה, או שניתן להוסיף אותו למזונות או למשקאות כדי לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את כאב הגרון.

5.מנטה

מנטה הוא עשב טבעי המשמש לעתים קרובות בתה ומנחהאורזות לעזור להרגיע את כאב הגרון ולהפחית את הדלקת.זה יכול גם לעזור להפחית שיעול במהלך ההיריון.

6.טימין

טימין הוא עשב טבעי ששימש במשך מאות שנים כדי לעזור להרגיע את כאב הגרון ולהפחית דלקת.ניתן לקחת אותו בצורת תה או בתמצית והוא גם תרופה נהדרת לשיעול במהלך ההיריון.

7.אלם חלקלק

אלם החלקלק הוא עשב טבעי הידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות והריפוי.ניתן לקחת אותו בצורת תה או בתמצית והוא גם תרופה נהדרת לשיעול במהלך ההיריון.

8.קמומיל

קמומיל הוא עשב טבעי הידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות והרגיעות.ניתן לקחת אותו בצורת תה או בתמצית והוא גם תרופה נהדרת לשיעול במהלך ההיריון.

9.תלתן אדום

תלתן אדום הוא עשב טבעי הידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות והריפוי.ניתן לקחת אותו בצורת תה או בתמצית והוא גם תרופה נהדרת לשיעול במהלך ההיריון.

10.אקליפטוס

אקליפטוס הוא עשב טבעי הידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והמגניבות.ניתן לקחת אותו בצורת תה או בתמצית והוא גם תרופה נהדרת לשיעול במהלך ההיריון.

מסקנה

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות לטיפול בשיעול במשך מאות שנים.10 הסעדים ללא מרשם והתרופות המומלצות המפורטות לעיל הן רק כמה מהאפשרויות הרבות הזמינות כדי לעזור להרגיע את כאב הגרון ולהפחית את הדלקת.סעדים אלה כולם בטוחים לשימוש במהלך ההיריון ויכולים לספק הקלה כאשר תרופות קונבנציונאליות אינן אופציה.

שאלות נפוצות

  • האם תרופות אלה בטוחות לשימוש במהלך ההיריון?
    כן, כל התרופות המפורטות לעיל בטוחות לשימוש במהלך ההיריון.

לסיכום, סבתות משתמשות בתרופות טבעיות לטיפול בשיעול במשך מאות שנים, ו -10 ללא מרשם והתרופות המומלצות המפורטות לעיל הן רק כמה מהאפשרויות הרבות הזמינות כדי לעזור להרגיע את כאב הגרון ולהפחית את הדלקת.סעדים אלה כולם בטוחים לשימוש במהלך ההיריון ויכולים לספק הקלה כאשר תרופות קונבנציונאליות אינן אופציה.למידע נוסף על שיעול, ראה את ההגדרה של Wikipedia .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן