דף הבית » תרופות סבתא » 10 התרופות של סבתא פופולריות בין כל הגילאים ומרגיעים לכאבי בטן ושלשול
ddaadaddaddaa dadc daddaad daddaddcdadddaa dddf dbdc ddddc

10 התרופות של סבתא פופולריות בין כל הגילאים ומרגיעים לכאבי בטן ושלשול

הסעדים של סבתא לכאבי בטן ושלשול

לעתים קרובות מוערכת החוכמה של סבתותינו.יש להם תרופות ביתיות העומדות במבחן הזמן של מחלות רבות, כולל כאבי בטן ושלשול.אמנם חשוב לפנות לייעוץ רפואי מקצועי במקרים של אי נוחות קשה או לאורך זמן, אך אנשים רבים מוצאים הקלה עם תרופות פשוטות וטבעיות שהועברו מדור לדור.להלן 10 מהתרופות הפופולריות והיעילות ביותר של סבתא לכאבי בטן ושלשול.

1.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר לכאבי בטן ושלשול.התכונות הטבעיות האנטי-דלקתיות והאנטי-פסמודיות של הג’ינג’ר יכולות לעזור להפחית את הדלקת בדרכי העיכול, תוך הקלה על הכאב ואי הנוחות של כאבי בטן ושלשול.להכנת תה ג’ינג’ר, תלול כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים וממתיקים עם דבש או מיץ לימון לפי הטעם.שתו את התה חם או בטמפרטורת החדר.

2.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה פופולרית נוספת לכאבי בטן ושלשול.תכונותיו האנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות יכולות לעזור להפחית את הדלקת בדרכי העיכול, תוך מתן הקלה מכאבי בטן ושלשול.להכנת תה קמומיל, תלול כפית אחת של פרחי קמומיל מיובשים בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים וממתיקים עם דבש או מיץ לימון לפי הטעם.שתו את התה חם או בטמפרטורת החדר.

3.תה שומר

תה שומר הוא תרופה מסורתית לכאבי בטן ושלשול.זה עוזר להרגיע את דרכי העיכול ולהפחית את הדלקת, לספק הקלה מכאבי בטן ושלשול.להכנת תה שומר, תלול כפית אחת של זרעי שומר מיובשים בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים וממתיקים עם דבש או מיץ לימון לפי הטעם.שתו את התה חם או בטמפרטורת החדר.

4.תה קינמון

תה קינמון הוא תרופה פופולרית לכאבי בטן ושלשול.תכונותיו האנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות יכולות לעזור להפחית את הדלקת בדרכי העיכול, תוך מתן הקלה מכאבי בטן ושלשול.להכנת תה קינמון, תלול כפית אחת של קינמון טחון בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים וממתיקים עם דבש או מיץ לימון לפי הטעם.שתו את התה חם או בטמפרטורת החדר.

5.תה מנטה

תה נענע הוא תרופה יעילה לכאבי בטן ושלשול.תכונותיו האנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות יכולות לעזור להפחית את הדלקת בדרכי העיכול, תוך מתן הקלה מכאבי בטן ושלשול.להכנת תה נענע, תלול כפית אחת של עלי נענע מיובשים בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים וממתיקים עם דבש או מיץ לימון לפי הטעם.שתו את התה חם או בטמפרטורת החדר.

6.תה ליקריץ

תה ליקוריץ הוא תרופה מסורתית לכאבי בטן ושלשול.תכונותיו האנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות יכולות לעזור להפחית את הדלקת בדרכי העיכול, תוך מתן הקלה מכאבי בטן ושלשול.להכנת תה ליקריץ, תלול כפית אחת של שורש ליקריץ מיובש בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים וממתיקים עם דבש או מיץ לימון לפי הטעם.שתו את התה חם או בטמפרטורת החדר.

7.מי לימון

מי לימון הם תרופה פופולרית לכאבי בטן ושלשול.החומציות הטבעית של הלימון מסייעת להפחתת הדלקת בדרכי העיכול, ומספקת הקלה מכאבי בטן ושלשול.להכנת מי לימון, סחטו חצי לימון לכוס מים חמים.להמתיק דבש או צוף אגבה לפי הטעם.שתו את מי הלימון חמים או בטמפרטורת החדר.

8.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית נוספת לכאבי בטן ושלשול.החומציות הטבעית שלה מסייעת להפחתת הדלקת בדרכי העיכול, ומספקת הקלה מכאבי בטן ושלשול.כדי להכין משקה חומץ תפוחים, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים גולמי בכוס מים חמים.ממתיק עם דבש או אנתן צוף לטעם.שתו את חומץ תפוחים שתו חום חם או בטמפרטורת החדר.

9.יוגורט

יוגורט הוא תרופה מסורתית לכאבי בטן ושלשול.הפרוביוטיקה ביוגורט עוזרת להחזיר את איזון החיידקים הבריאים בדרכי העיכול, ומספקות הקלה מכאבי בטן ושלשול.להכנת משקה יוגורט, מערבבים כוס אחת של יוגורט רגיל בכוס מים חמים.ממתק עם דבש

6.דבש

דבש משמש לעתים קרובות להרגעת בטן נסערת.ההערכה היא כי האנזימים הטבעיים במעיל הדבש ומגנים על רירית הבטן מפני גירוי נוסף.כדי להשתמש בדבש לכאבי בטן ושלשול, מערבבים כפית דבש עם כוס מים חמים ושותים אותו לאט.אם התערובת מתוקה מדי, נסה להוסיף סחיטה של מיץ לימון או קמצוץ קינמון.

7.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה מסורתית לבטן נסערת.קמומיל מכיל תרכובות שיכולות להפחית דלקת בקיבה ובמעיים.להכנת תה קמומיל, תלולות 1-2 כפיות של פרחי קמומיל מיובשים בכוס מים חמים למשך 15 דקות.מסננים את התערובת ושותים אותה בעודם חמים.

8.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא מרכיב נפוץ בסעדים מסורתיים רבים לכאבי בטן ושלשול.ההערכה היא כי התרכובות בג’ינג’ר יכולות להפחית דלקת בדרכי העיכול ולעזור להרגיע את הקיבה.כדי להשתמש בג’ינג’ר לבטן מוטרדת, מערבבים כפית של ג’ינג’ר מגורד טרי עם כוס מים חמים ותלולה למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותים אותה לאט.

9.שומר

שומר

הוא צמח ששימש במשך מאות שנים כדי להקל על בטן נסערת.התרכובות בשומר יכולות לעזור להרגיע את הקיבה ולהפחית את הדלקת.כדי להשתמש בשומר לכאבי בטן ושלשול, תלול 1 כפית זרעי שומר מיובשים בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותים אותה בעודם חמים.

10.שורש ליקוריץ

שורש שורש שורש הוא תרופה מסורתית נוספת לכאבי בטן ושלשול.ההערכה היא כי התרכובות בשורש ליקריץ יכולות לעזור להרגיע את הקיבה ולהפחית דלקת.כדי להשתמש בשורש ליקריץ לבטן מוטרדת, תלולה 1 כפית של שורש ליקוריץ מיובש בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותים אותה לאט.

תרופות אפשריות אחרות

ישנם תרופות רבות אחרות שעשויות להועיל בהקלה על כאבי בטן ושלשול.חלקם כוללים תה מנטה, חומץ תפוחים, מיץ לימון ופרוביוטיקה.עם זאת, חשוב לדבר עם איש מקצוע רפואי לפני שתנסה את כל הסעדים הללו כדי לוודא שהם בטוחים שתוכלו להשתמש בהם.

שאלות נפוצות

  • האם הסעדים של סבתא בטוחים לשימוש?

    מרבית הסעדים המפורטים לעיל נחשבים לבטוחים וטבעיים, אך תמיד עדיף לדבר עם איש מקצוע רפואי לפני שתנסה מישהו מהם.הקפד לעקוב אחר ההוראות עבור כל תרופה ואל תשתמש בהן יותר מכמה ימים בכל פעם.

  • מה התרופה הטובה ביותר לכאבי בטן ושלשול?

    קשה לומר איזו תרופה היא הטובה ביותר לכאבי בטן ושלשול, מכיוון שגופו של כולם שונה.עדיף לדבר עם איש מקצוע רפואי כדי לקבוע את הטיפול הטוב ביותר למצב הספציפי שלך.

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות במשך מאות שנים לטיפול בכאבי בטן ושלשול.עשרת הסעדים המפורטים לעיל פופולריים כולם בין כל הגילאים וניתן להשתמש בהם כדי להרגיע את הקיבה ולהפחתת דלקת.עם זאת, עדיף תמיד לדבר עם איש מקצוע רפואי לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו, מכיוון שחלקם עשויים להתאים יותר לאנשים מסוימים מאשר לאחרים.<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/medicinal_plancמעטים מהרבים הזמינים.

הסעדים של סבתא הם דרך בטוחה וטבעיתהתייחס לכאבי בטן ושלשול, אך חשוב לזכור שגופו של כולם שונה וכי ייתכן שהתרופות הללו אינן מתאימות לכולם.הקשיבו לגופכם ושוחחו עם איש מקצוע רפואי אם יש לכם חששות.בשימוש נכון, תרופות אלה יכולות להיות דרך נהדרת להרגיע את הקיבה המוטרדת ולהפחית דלקת.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן