דף הבית » תרופות סבתא » 10 התרופות של סבתא עם תוצאות מוכחות ואורגניות לליחה בריאה
ddaadaddaddaa dadc daddaad dadd daaddadddaa deddbdddaa dddda

10 התרופות של סבתא עם תוצאות מוכחות ואורגניות לליחה בריאה

ליחה היא הצטברות של ריר בריאות ובגרון, והיא יכולה להיגרם כתוצאה מאלרגיות, הצטננות, שפעת וזיהומים בדרכי הנשימה.זהו גם סימפטום של מצבים רבים אחרים, כמו אסטמה, ברונכיטיס וסינוסיטיס.בעוד שתרופות יכולות לעזור בתסמינים, אנשים רבים מעדיפים תרופות טבעיות כדי להפחית את כמות הליחה במערכת שלהם.הסעדים של סבתא שימשו במשך מאות שנים והוכחו כיעילים להפחתת ליחה.להלן 10 תרופות של סבתא עם תוצאות מוכחות ואורגניות לליחה בריאה.

1.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא דרך נהדרת להפחית את הליחה.לג’ינג’ר תכונות אנטי דלקתיות המסייעות להפחתת הדלקת בגרון ובריאות.להכנת תה ג’ינג’ר, פשוט הוסף כמה פרוסות ג’ינג’ר טרי לכוס מים רותחים.תן לזה תלול למשך 5-10 דקות לפני השתייה.

2.שום

שום הוא אנטיביוטיקה טבעית שיכולה לעזור להפחית את הליבה.יש לו גם תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בגרון ובריאות.כדי להשתמש בשום, פשוט מרסקים כמה שיני ציפורן והוסיפו אותם לכוס מים רותחים.תן לזה תלול למשך 10-15 דקות לפני השתייה.

טיפ:

אם אתה לא אוהב את טעם השום, אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות מיץ לימון לתה לטעם נעים יותר.

3.דבש ולימון

דבש ולימון שימשו שניהם במשך מאות שנים להפחתת ליחה.דבש מרגיע את הגרון ועוזר לשמן את דרכי הנשימה, ואילו לימון עוזר לדלל את הריר ולהפחית את הדלקת.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים 1 כף דבש וכפית כפית מיץ לימון סחוט טרי בכוס מים חמים.שתו תערובת זו 2-3 פעמים ביום.

4.גרגר מי מלח

גרגרי מי מלח הם דרך נהדרת להפחית את הליחה.מלח מסייע בהפחתת הדלקת בגרון ובריאות, ואילו המים החמים עוזרים לשחרר את הריר ולהקל על הגירוש.להכנת גרגר מים מלח, הוסיפו 1 כפית מלח לכוס מים חמים ומערבבים עד להמסת המלח.גרגר עם תערובת זו 2-3 פעמים ביום.

5.כורכום

לכורכום יש תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית דלקת בגרון ובריאות.כדי להשתמש בתרופה זו, הוסף כפית אבקת כורכום לכוס מים חמים ומערבבים עד להמסה.שתו תערובת זו 2-3 פעמים ביום.

6.שמן אורגנו

לשמן אורגנו יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הליחה.כדי להשתמש בתרופה זו, הוסף 1-2 טיפות שמן אורגנו לכוס מים חמים ומערבבים עד שהוא מומס.שתו תערובת זו 2-3 פעמים ביום.

7.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא דרך נהדרת להפחית את הליחה.זה עוזר לדלל את הריר ולהפחית את הדלקת בגרון ובריאות.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים 1 כף של חומץ סיידר תפוחים וכפית דבש בכוס מים חמים.שתו תערובת זו 2-3 פעמים ביום.

8.שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא דרך נהדרת להפחית את הליחה.הקיטור עוזר לשחרר את הריר ולהקל על הגירוש.כדי להשתמש בתרופה זו, מלאו קערה במים חמים והוסיפו כמה טיפות שמן אתרי, כמו אקליפטוס או מנטה.הניחו מגבת מעל הראש ושאפו את הקיטור למשך 10-15 דקות.

9.שמנים אתרים

שמנים אתריים, כמו אקליפטוס, מנטה ושמן עץ התה, הם בעלי תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הליבה.כדי להשתמש בתרופה זו, הוסף כמה טיפות של השמן האתרי לקערת מים חמים ושאפו את הקיטור למשך 10-15 דקות.

10.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית את הליחה.כדי להשתמש בתרופה זו, הוסף 1 כפית אבקת שורש ליקוריץ לכוס מים רותחים ותן לה להיות תלול למשך 10-15 דקות לפני השתייה.

התרופות של סבתא אלה שימשו במשך מאות שנים והוכחו כיעילות להפחתת ליחה.עם זאת, חשוב

חלק 2: תרופות לליבה בריאה

graהסעדים של NDMA לליחה בריאה קיימים כבר מאות שנים והועברו לאורך דורות.בעוד שהרפואה המודרנית התקדמה בטיפול במחלות נפוצות, אנשים רבים עדיין מאמינים בכוח הריפוי הטבעי.להלן 10 תרופות של סבתא עם תוצאות מוכחות ואורגניות עבור ליחה בריאה.

1.משקה לימון דבש

משקה לימון דבש הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר לשיעול ולליחה.המשקה הפשוט הזה מיוצר על ידי שילוב מיץ של לימון אחד, שתי כפות דבש וכוס מים חמים.הדבש עוזר להרגיע את הגרון ולשמש כמתווה להתפרק ויגרש ליחה.השילוב של דבש ולימון יכול גם לספק הקלה מדלקת וגירוי הנגרמים על ידי הצטננות או אלרגיות.

2.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה מסורתית נוספת לליבה.ג’ינג’ר מכיל תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את ייצור הריר ולעזור לפרק אותו.זה גם עוזר לעורר את מערכת העיכול, שיכולה לעזור להפחית את העומס.להכנת תה ג’ינג’ר, פשוט הרתיחו כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי בכוס מים למשך חמש דקות.הוסף קצת לימון ודבש לפי הטעם ושותה פעמיים עד שלוש פעמים ביום.

3.שמן אורגנו

שמן אורגנו הוא תרופה טבעית נוספת לליבה.שמן זה מכיל תכונות אנטי -ויראליות, אנטי -פטרייתיות ואנטיספטיות המסייעות להילחם בזיהומים.זה גם עוזר להפחית את הדלקת בגרון ובמעברי האף ויכול לעזור בפירוק הריר.כדי להשתמש בשמן אורגנו, מערבבים אחת עד שתי טיפות של שמן אורגנו בכוס מים חמים ושתה פעמיים עד שלוש ביום.

4.גרגר מי מלח

גרגר מי מלח הוא אחד הסעדים העתיקים ביותר לליבה והיא עדיין משמשת כיום.מלח עוזר להוציא עודף ריר, ואילו המים החמים עוזרים להרגיע ולהפחית דלקת.להכנת גרגר מים מלח מערבבים כפית מלח אחת בכוס מים חמים.גרגר עם תערובת זו פעמיים עד שלוש ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

5.מיץ בצל

מיץ בצל הוא תרופה יעילה נוספת לליבה.הבצל מכיל תכונות אנטי -ויראליות, אנטיבקטריאליות ונוגדות פטריות המסייעות להפחתת הדלקת ולהילחם בזיהום.להכנת מיץ בצל, פשוט מערבבים בצל אחד עם כוס מים אחת ומסננים את התערובת.שתו אחת עד שתי כפות מהמיץ הזה פעמיים עד שלוש ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

6.שום

שום הוא אחד התרופות הטבעיות החזקות ביותר לליבה.הוא מכיל תכונות אנטיבקטריאליות, אנטי -ויראליות ונוגדות פטריות המסייעות להפחתת הדלקת ולהילחם בזיהום.כדי להשתמש בשום, ללעוס אחד עד שתי שיני שום גולמיות ביום או הוסיפו שתיים עד שלוש שיני שום לארוחות.אתה יכול גם להכין תה שום על ידי הרתחת ארבע שיני שום בכוס מים למשך חמש דקות.

7.כורכום

כורכום הוא תרופה עוצמתית נוספת לליבה.תבלין זה מכיל תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות המסייעות להפחתת הדלקת ולהילחם בזיהום.כדי להשתמש בכורכום, הוסף כפית כורכום אחת לכוס חלב או מים חמים ושתה פעמיים עד שלוש ביום.אתה יכול גם להוסיף כפית כורכום אחת לארוחות שלך.

8.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית נוספת לליבה.חומץ זה מכיל תכונות אנטי -ויראליות ואנטיבקטריאליות המסייעות להפחתת הדלקת ולהילחם בזיהום.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, ערבבו כף אחת של חומץ תפוחים בכוס מים חמים ושתו פעמיים עד שלוש פעמים ביום.אתה יכול גם להוסיף אחת לשתי כפות של חומץ תפוחים לארוחות שלך.

9.זרעי חילבה

זרעי חילבה הם תרופה פופולרית נוספת לליבה.תבלין זה מכיל תכונות אנטי -ויראליות ואנטי -פטריות המסייעות להפחתת הדלקת ולהילחם בזיהום.כדי להשתמש בזרעי חילבה, משרים כף אחת של זרעי חילבה בכוס מים לילה.מסננים את התערובת ושותים פעמיים עד שלוש ביום.אתה יכול אאני מוסיף אחת לשתי כפיות חילבה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן