דף הבית » תרופות סבתא » 10 התרופות של סבתא עם תוצאות מוכחות ואורגניות לליחה בריאה
ddaadaddaddaa dadc daddaad dadd daaddadddaa deddbdddaa dddda

10 התרופות של סבתא עם תוצאות מוכחות ואורגניות לליחה בריאה

ליחה היא סימפטום שכיח של מחלות רבות, וזה יכול להיות קשה לטיפול.בעוד שתרופות זמינות לטיפול בפלה, אנשים רבים מעדיפים להשתמש בתרופות טבעיות כדי לטפל בפליגה שלהם.הסעדים של סבתא הם מקור מצוין לטיפולים טבעיים לליבה.להלן 10 סעדים של סבתא שהוכחו כיעילים בטיפול בפליגה, וכולם אורגניים.

1.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה מצוינת לליבה.זהו אנטי דלקתי טבעי וזה עוזר להפחית דלקת בריאות ובגרון.כדי להשתמש בג’ינג’ר לטיפול בפליגה, מערבבים כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי עם כוס מים חמים.אפשרו לו להיות תלול כעשר דקות.מסננים את הג’ינג’ר ושותים את התה.אתה יכול גם להוסיף כפית דבש כדי להמתיק אותו.

2.שום

שום הוא אנטיביוטיקה טבעית עוצמתית והיא יעילה לטיפול בפליגה.כדי להשתמש בשום לטיפול בפליגה, מערבבים כפית אחת של שום טחון טחון עם כוס מים חמים.אפשרו לו להיות תלול כעשר דקות.מסננים את השום ושותים את התה.אתה יכול גם להוסיף כפית דבש כדי להמתיק אותו.

3.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקתי והוא יעיל גם בטיפול בפלגם.כדי להשתמש בכורכום לטיפול בפלגם, מערבבים כפית אחת של כורכום מגורד טרי עם כוס מים חמים.אפשרו לו להיות תלול כעשר דקות.מסננים את הכורכום ושותים את התה.אתה יכול גם להוסיף כפית דבש כדי להמתיק אותו.

4.דבש

דבש הוא תרופה מצוינת לליבה.זהו צופה טבעי וזה עוזר לשחרר את הליחה ולהקל על הגירוש.כדי להשתמש בדבש לטיפול בפליגה, מערבבים כפית דבש אחת עם כוס מים חמים.אפשרו לו להיות תלול כעשר דקות.מסננים את הדבש ושותים את התה.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות מיץ לימון לתה כדי לשפר את יעילותו.

5.מיץ לימון

מיץ לימון הוא בעל פיקוח טבעי והוא יעיל גם לטיפול בפליגה.כדי להשתמש במיץ לימון לטיפול בפלה, מערבבים כפית אחת של מיץ לימון סחוט טרי עם כוס מים חמים.אפשרו לו להיות תלול כעשר דקות.מסננים את מיץ הלימון ושותים את התה.אתה יכול גם להוסיף כפית דבש כדי להמתיק אותו.

6.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה מצוינת לליבה.זהו צופה טבעי וזה עוזר לשחרר את הליחה ולהקל על הגירוש.כדי להשתמש בחומץ תפוחים לטיפול בפליגה, מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.אפשרו לו להיות תלול כעשר דקות.מסננים את חומץ התפוחים ושותים את התה.אתה יכול גם להוסיף כפית דבש כדי להמתיק אותו.

7.פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא תרופה מצוינת לליבה.זהו ציפוי טבעי וזה עוזר לשחרר ולגרש ליחה.כדי להשתמש בפלפל קאיין לטיפול בפלגה, מערבבים כפית אחת של פלפל קאיין עם כוס מים חמים.אפשרו לו להיות תלול כעשר דקות.מסננים את פלפל קאיין ושותים את התה.אתה יכול גם להוסיף כפית דבש כדי להמתיק אותו.

8.מי מלח

מי מלח הם תרופה יעילה לליחה.זהו ציפוי טבעי וזה עוזר לשחרר ולגרש ליחה.כדי להשתמש במי מלח לטיפול בפלה, מערבבים כפית מלח אחת בכוס מים חמים.אפשרו לו להיות תלול כעשר דקות.מסננים את מי המלח ושותים את התה.אתה יכול גם להוסיף כפית דבש כדי להמתיק אותו.

9.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא תרופה מצוינת לליבה.זהו ציפוי טבעי וזה עוזר לשחרר ולגרש ליחה.כדי להשתמש בשורש מרשמלו לטיפול בפליגה, מערבבים כפית אחת של שורש מרשמלו עם כוס מים חמים.אפשרו לו להיות תלול כעשר דקות.מסננים את שורש המרשמלו ושותים את התה.אתה יכול גם להוסיף כפית דבש כדי להמתיק אותו.

10.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה מצוינת לליבה.זה מצפה טבעי וזה עוזר להשתחרר ו

חלק 2: 10 הסעדים של סבתא לליבה בריאה

התרופות של סבתא לליחה בריאה שימשו במשך מאות שנים.רבים מאותם חתרופות OME מבוססות על מרכיבים טבעיים שהוכחו כיעילים לטיפול בפליגה.במאמר זה נחקור 10 מהתרופות הפופולריות והיעילות ביותר של סבתא לליחה בריאה.

1.דבש ולימון

השילוב הקלאסי הזה הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר של סבתא לליחה בריאה.השילוב של דבש ולימון עוזר לפנות את דרכי הנשימה ולהפחית את הריר.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית דבש אחת וכפית אחת של מיץ לימון סחוט טרי בכוס מים חמים.שתו תערובת זו מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

2.תה ג’ינג’ר

ג’ינג’ר שימש זה מכבר כתרופה טבעית למחלות רבות, כולל ליחה.כדי להכין תה ג’ינג’ר מרגיע, תלול כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה, מוסיפים כפית דבש ושותים אותו מספר פעמים ביום להפחתת ליחה.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים ידוע ביתרונות הבריאותיים הרבים שלו, כולל יכולתו לטפל בפליגה.כדי להשתמש בתרופה זו, הוסף כף אחת של חומץ תפוחים לכוס מים חמים ושתה אותו פעמיים ביום.תערובת זו יכולה לשמש גם כגרגר כדי להרגיע את הגרון.

4.גרגר מי מלח

התרופה הפשוטה הזו היא אחת הסעדים הוותיקים והיעילים ביותר של סבתא לליחה בריאה.להכנת גרגר מים מלח מערבבים כפית מלח אחת בכוס מים חמים.גרגר את התערובת מספר פעמים ביום כדי להפחית את הפלגה ולהרגיע את כאב הגרון.

5.כורכום

כורכום הוא תבלין רב עוצמה המשמש זה מכבר כתרופה טבעית למחלות רבות, כולל ליחה.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום בכוס מים חמים ושתה אותה פעמיים ביום כדי להפחית את הפלגה.אתה יכול גם להוסיף כפית דבש לתוספת מתיקות.

6.שום

שום ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לטיפול יעיל לליבה.כדי להשתמש בתרופה זו, אכלו שן שום אחד של שום מספר פעמים ביום.אתה יכול גם להוסיף שום לארוחות שלך כדי להשיג הכי הרבה יתרונות.

7.תה מנטה

מנטה הוא עשב מרענן המשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל ליחה.להכנת תה מנטה מרגיע, תלול כפית אחת של עלי מנטה מיובשים בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ומוסיפים כפית דבש לתוספת מתיקות.שתו תה זה מספר פעמים ביום כדי להפחית את הליחה.

8.שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא דרך יעילה לטיפול בפליגה.כדי להשתמש בתרופה זו, מלאו קערה במים רותחים, הוסיפו כמה טיפות שמן אתרי (כמו אקליפטוס או מנטה), וכיסו את ראשכם במגבת.שאפו את הקיטור למשך 10 דקות מספר פעמים ביום כדי להפחית את הליחה.

9.זרעי חילבה

זרעי חילבה משמשים זה מכבר כתרופה טבעית למחלות רבות, כולל ליחה.כדי להשתמש בתרופה זו, משרים שתי כפות של זרעי חילבה בכוס מים לילה.בבוקר, מסננים את הזרעים ושותים את המים.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

10.מיץ בצל

מיץ בצל הוא תרופה פופולרית נוספת לליבה.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים בצל אחד וסננו את המיץ.שתו כף אחת של מיץ בצל פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

סיכום

התרופות של סבתא לליחה בריאה שימשו במשך מאות שנים ורבים מהם מבוססים על מרכיבים טבעיים שהוכחו כיעילים בטיפול בפלגם.במאמר זה חקרנו 10 מהפופולריות והיעילות ביותר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן