דף הבית » תרופות סבתא » 10 התרופות של סבתא מצוינת ומרגיעה לעצירות לילדים
ddaadaddaddaa dadc daddaad dedadddadaa ddedadddad dcdadaddad

10 התרופות של סבתא מצוינת ומרגיעה לעצירות לילדים

מה זה עצירות אצל ילדים?

עצירות אצל ילדים היא הפרעת עיכול שכיחה העלולה לגרום לאי נוחות ומצוקה.זה מאופיין בתנועות מעיים נדירות או קשות, מה שעלול להוביל לצואה קשה ויבשה.תסמינים של עצירות אצל ילדים עשויים לכלול כאבי בטן, תחושת נפוח או מלא בחילה והקאות.חשוב להורים להיות מודעים לסימנים ותסמיני עצירות אצל ילדיהם על מנת לספק להם את הטיפול הטוב ביותר.

הסעדים של סבתא לעצירות אצל ילדים

עצירות יכולה להיות מצב קשה לניהול אצל ילדים, אך ישנם כמה תרופות טבעיות שעשויות להיות מסוגלות לעזור.להלן 10 תרופות סבתות מצוינות ומרגיעות לעצירות בילדים:

1.מיץ גיזום

מיץ שזיפים הוא תרופה נהדרת לעצירות בילדים.זהו משלשל טבעי והוא גבוה בסיבים תזונתיים, שיכול לעזור לרכך את הצואה ולהגדיל את התדירות שלהם.ניתן לערבב את מיץ הגיזום עם מיצים אחרים, כמו מיץ תפוחים, כדי להפוך אותו ליותר טעים לילדים.

2.תפוחים ורוטב תפוחים

תפוחים ורוטב תפוחים שניהם עשירים בסיבים תזונתיים ויכולים לעזור לרכך את הצואה ולקדם תנועות מעיים קלות יותר.עדיף לתת לילדך תפוחים שלמים או רוטב תפוחים לא ממותק כדי להשיג את התועלת המרובה.

3.אגסים

אגסים הם מקור נהדר נוסף לסיבים שיכולים לעזור לרכך את הצואה ולקדם סדירות.ניתן לאכול אותם גולמיים או מבושלים.

4.יוגורט

יוגורט הוא מקור נהדר לפרוביוטיקה, שיכול לעזור בשיפור העיכול ולהקל על עצירות.עדיף לבחור יוגורט רגיל ולא ממותק המכיל תרבויות פעילות.

5.זרעי פשתן

זרעי פשתן עשירים בסיבים סיבים וחומצות שומן אומגה 3, שיכולות לעזור לרכך את הצואה ולהפחתת הדלקת בדרכי העיכול.ניתן להוסיף אותו ליוגורט, שייק או שיבולת שועל.

6.סובין שיבולת שועל

סובין שיבולת שועל הוא מקור נהדר נוסף לסיבים שיכולים לעזור לרכך את הצואה ולהפחתת עצירות.ניתן להוסיף אותו לשיבולת שועל, שייקים או מאפים.

7.אוכלים בסיבים גבוהים

מזונות עתירי סיבים, כמו שעועית, אפונה וקטניות, יכולים גם לעזור לרכך את הצואה ולהפחתת עצירות.עדיף להציג את המזונות הללו לאט ובכמויות קטנות שיעזרו לגוף להסתגל.

8.מים

להישאר לחות חשובה לבריאות הכללית, וזה יכול גם לעזור להקל על עצירות אצל ילדים.שואפים לתת לילדכם לפחות 6-8 כוסות מים ביום.

9.פעילות גופנית

פעילות גופנית חשובה לבריאות הכללית, והיא יכולה גם לעזור להקל על עצירות אצל ילדים.שואפים לגרום לילדכם לעסוק בפעילות גופנית כלשהי לפחות 30 דקות ביום.

10.עיסוי

עיסוי בעדינות את הבטן יכול לעזור להקל על עצירות אצל ילדים.השתמש בתנועות עדינות ומעגליות והתמקד באזורים סביב הטבור ובבטן התחתונה.

טיפ ייחודי ומועיל

אם ילדכם מתקשה בעצירות, ייתכן שיהיה מועיל לשמור על יומן מזון ותסמינים.זה יכול לעזור לך לזהות כל טריגרים פוטנציאליים לעצירות ולאפשר לך לבצע שינויים תזונתיים נחוצים.

תרופות טבעיות לעצירות

עצירות היא בעיה שכיחה בקרב ילדים ויכולה להוות מקור לאי נוחות רבה עבורם.למרבה המזל, ישנם מגוון תרופות טבעיות שיכולות לעזור להקל על עצירות אצל ילדים.סבתות לאורך השנים הציגו כמה תרופות מצוינות ומרגיעות שיעזרו לילדים עם עצירות.להלן 10 מהסעדים הטובים ביותר של הסבתא לעצירות.

1.מים חמים

מים חמים הם תרופה יעילה לעצירות אצל ילדים.זה עוזר לרכך את הצואה ומקל על העברתם.תן לילדך לשתות כוס אחת או שתיים של מים חמים בבוקר ובערב כדי לעזור להקל על עצירות.

2.מיץ גיזום

מיץ שזיפים הוא עוד תרופה מצוינת לעצירות בילדים.הוא עשיר בסיבים ועוזר לעורר את המעיים, כךמה שמקל על מעבר צואה.תן לילדך כוס אחת או שתיים של מיץ גיזום יום כדי לעזור להקל על עצירות.

3.תפוחים ואגסים

תפוחים ואגסים מלאים בסיבים סיבים והם יעילים מאוד בהקלה על עצירות.הם עוזרים לרכך את הצואה ולהקל עליהם לעבור.תן לילדך תפוח או אגס יום כדי לעזור להקל על עצירות.

4.מיץ אלוורה

מיץ אלוורה הוא גם תרופה יעילה לעצירות אצל ילדים.זה עוזר לעורר את המעיים ומקל על מעבר צואה.תן לילדך כוס מיץ אלוורה ביום כדי לעזור להקל על עצירות.

5.סובין שיבולת שועל

סובין שיבולת שועל מלא סיבים ויכול להועיל מאוד בהקלה על עצירות.זה עוזר לרכך את הצואה ולהקל עליהם לעבור.תן לילדך קערת סובין שיבולת שועל בבוקר כדי לעזור להקל על עצירות.

6.יוגורט

יוגורט הוא מקור נהדר לפרוביוטיקה ויכול להועיל מאוד בהקלה על עצירות.זה עוזר לעורר את המעיים ומקל על מעבר צואה.תן לילדך קערת יוגורט יום כדי לעזור להקל על עצירות.

7.תאנים

תאנים ארוזות בסיבים ויכולים להיות יעילים מאוד בהקלה על עצירות.הם עוזרים לרכך את הצואה ולהקל עליהם לעבור.תן לילדך כמה תאנים ביום כדי לעזור להקל על עצירות.

8.זרעי פשתן

זרעי פשתן הם מקור נהדר לסיבים ויכולים להועיל מאוד בהקלה על עצירות.הם עוזרים לעורר את המעיים ולהקל על מעבר צואה.תן לילדך כפית זרעי פשתן יום כדי לעזור להקל על עצירות.

9.צימוקים

צימוקים מלאים בסיבים סיבים ויכולים להיות יעילים מאוד בהקלה על עצירות.הם עוזרים לרכך את הצואה ולהקל עליהם לעבור.תן לילדך כמה צימוקים ביום כדי לעזור להקל על עצירות.

10.חלב חם

חלב חם הוא עוד תרופה מצוינת לעצירות בילדים.זה עוזר לעורר את המעיים ומקל על מעבר צואה.תן לילדך כוס חלב חם בבוקר ובערב כדי לעזור להקל על עצירות.

סיכום

עצירות היא בעיה שכיחה בקרב ילדים ויכולה להוות מקור לאי נוחות רבה עבורם.למרבה המזל, ישנם מגוון תרופות טבעיות שיכולות לעזור להקל על עצירות אצל ילדים.סבתות לאורך השנים הציגו כמה תרופות מצוינות ומרגיעות שיעזרו לילדים עם עצירות, כמו מים חמים, מיץ שזיפים, תפוחים ואגסים, מיץ אלוורה, סובין שיבולת שועל, יוגורט, תאנים, זרעי פשתן, צימוקים וחלב חםותרופות אלה יעילות כולם בהקלה על עצירות ויכולים להוות עזרה רבה לכל הורה שמחפש דרך טבעית לעזור לילדם.

שאלות נפוצות

מהן כמה תרופות טבעיות לעצירות?

כמה תרופות טבעיות לעצירות כוללות מים חמים, מיץ גיזום, תפוחים ואגסים, מיץ אלוורה, סובין שיבולת שועל, יוגורט, תאנים, זרעי פשתן, צימוקים וחלב חם.

האם תרופות אלה בטוחות לילדים?

כן, הסעדים הללו בטוחים לילדים.עם זאת, תמיד עדיף להתייעץ

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן