דף הבית » תרופות סבתא » תולעים בצואה של ילדים – 15 תרופות של סבתא טבעית וטבעית
daaddcdaddd ddaddd dadc ddcdddd  daadaddaddaa dadc daddaad d

תולעים בצואה של ילדים – 15 תרופות של סבתא טבעית וטבעית

מהן תולעים בצואה של ילדים?

תולעים בצואה של ילדים הן סוג של טפיל מעיים, הנפוץ לרוב בילדים בני 3 חודשים עד שנתיים.טפילים אלה יכולים לגרום לתסמינים שונים כולל כאבי בטן, הקאות, שלשול וחוסר תיאבון.ברוב המקרים, ניתן לטפל בהצלחה בתולעים אלה בתרופות ובשינויים באורח החיים.עם זאת, למי שמעדיף גישה טבעית יותר לטיפול בתולעים בצואה של ילדים, ישנם כמה תרופות טבעיות וטבעיות של סבתא הזמינות.

15 התרופות הטבעיות והסבתות הטבעיות

1.שום

שום הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבים, כולל תולעים בצואה של ילדים.כדי להשתמש בשום כתרופה, מוחץ ארבע שיני שום ומערבב עם כוס מים.יש לנהל תערובת זו פעמיים ביום עד שבועיים.

2.פפאיה

פפאיה הוא פרי העשיר הן בוויטמין A והן בוויטמין C. ידוע כי ויטמינים אלה יעילים להרוג תולעים בצואה של ילדים.כדי להשתמש בפפאיה כתרופה, מועכים כוס פפאיה בשלה ומערבבים עם כוס מים.יש לנהל תערובת זו פעמיים ביום עד שבועיים.

3.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה לטיפול בתולעים בצואה של ילדים.כדי להשתמש בשמן קוקוס כתרופה, מערבבים כף אחת של שמן קוקוס עם כף מים חמים.יש לנהל תערובת זו פעמיים ביום עד שבועיים.

4.זרעי דלעת

זרעי דלעת הם תרופה טבעית שניתן להשתמש בה לטיפול בתולעים בצואה של ילדים.כדי להשתמש בזרעי דלעת כתרופה, טוחנים כף אחת של זרעי דלעת גולמיים ומערבבים עם כוס מים.יש לנהל תערובת זו פעמיים ביום עד שבועיים.

5.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה לטיפול בתולעים בצואה של ילדים.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כתרופה, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כף אחת של מים חמים.יש לנהל תערובת זו פעמיים ביום עד שבועיים.

6.מיץ אלוורה

מיץ אלוורה הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה לטיפול בתולעים בצואה של ילדים.כדי להשתמש במיץ אלוורה כתרופה, מערבבים כף אחת של מיץ אלוורה עם כף מים חמים.יש לנהל תערובת זו פעמיים ביום עד שבועיים.

7.זרעי שומר

זרעי שומר הם תרופה טבעית שניתן להשתמש בה לטיפול בתולעים בצואה של ילדים.כדי להשתמש בזרעי שומר כתרופה, מערבבים כף אחת של זרעי שומר עם כף מים חמים.יש לנהל תערובת זו פעמיים ביום עד שבועיים.

8.מיץ גזר

מיץ גזר הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה לטיפול בתולעים בצואה של ילדים.כדי להשתמש במיץ גזר כתרופה, מערבבים כף אחת של מיץ גזר עם כף מים חמים.יש לנהל תערובת זו פעמיים ביום עד שבועיים.

9.כורכום

כורכום הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה לטיפול בתולעים בצואה של ילדים.כדי להשתמש בכורכום כתרופה, מערבבים כף אחת של אבקת כורכום עם כף אחת של מים חמים.יש לנהל תערובת זו פעמיים ביום עד שבועיים.

10.חלב שום

חלב שום הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה לטיפול בתולעים בצואה של ילדים.כדי להשתמש בחלב שום כתרופה, מערבבים כף אחת של חלב שום עם כף מים חמים.יש לנהל תערובת זו פעמיים ביום עד שבועיים.

11.שמן ציפורן

שמן ציפורן הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה לטיפול בתולעים בצואה של ילדים.כדי להשתמש בשמן ציפורן כתרופה, מערבבים כפית אחת של שמן ציפורן עם כוס מים חמים.יש לנהל תערובת זו פעמיים ביום עד שבועיים.

12.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה לטיפול בתולעים בצואה של ילדים.כדי להשתמש בג’ינג’ר כתרופה, מערבבים כפית אחת של ג’ינג’ר טרי עם כוס מים חמים.יש לנהל תערובת זו פעמיים ביום עד שבועיים.

13

מהן כמה תרופות טבעיות לתולעים בצואה של ילדים?

כשמדובר בתולעים בצואה של ילדים, ישנם כמה תרופות טבעיות וטבעיות של סבתא שניתן להשתמש בהן כדי לסייע בטיפול במצב.להלן כמה מהתרופות הטבעיות היעילות ביותר שניתן להשתמש בהן כדי לסייע בטיפול בתולעים בצואה של ילדים:

1.שום

שום הוא אחד התרופות הטבעיות היעילות ביותר לטיפול בתולעים בצואה של ילדים.שום מכיל אליצין, שהוא תרכובת שהוכחה כמי הורגת תולעי מעיים.כדי להשתמש בשום לטיפול בתולעים בצואה של ילדים, פשוט הוסף קצת שום קצוץ לאוכל שלהם.

2.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית נהדרת לטיפול בתולעים בצואה של ילדים מכיוון שהוא מכיל חומצה לאורית, שהיא חומר אנטי -מיקרוביאלי ואנטי -פטרייתי יעיל.כדי להשתמש בשמן קוקוס לטיפול בתולעים בצואה של ילדים, פשוט הוסף קצת שמן קוקוס לאוכל שלהם.

3.עלים נאים

עלי נם הם עוד תרופה טבעית נהדרת לטיפול בתולעים בצואה של ילדים.עלי נם מכילים אזדיראכטין, שהוא תרכובת יעילה אנטי-טפרית המסייעת להרוג תולעי מעיים.כדי להשתמש בעלים של נים לטיפול בתולעים בצואה של ילדים, פשוט הוסף כמה עלי נם לאוכל שלהם.

4.כורכום

כורכום הוא תרופה טבעית נהדרת לטיפול בתולעים בצואה של ילדים מכיוון שהוא מכיל כורכומין, שהוא חומר אנטי-דלקתי ואנטי-פטרייתי יעיל.כדי להשתמש בכורכום לטיפול בתולעים בצואה של ילדים, פשוט הוסף קצת כורכום לאוכל שלהם.

5.חולי אגוז שחור

גופי אגוז שחורים הם עוד תרופה טבעית נהדרת לטיפול בתולעים בצואה של ילדים מכיוון שהם מכילים ג’וגלון, שהוא תרכובת אנטי-טפילית יעילה המסייעת להרוג תולעי מעיים.כדי להשתמש בגזעי אגוז שחורים לטיפול בתולעים בצואה של ילדים, פשוט הוסף כמה גופי אגוז שחורים לאוכל שלהם.

6.זרעי דלעת

זרעי דלעת הם תרופה טבעית נהדרת לטיפול בתולעים בצואה של ילדים מכיוון שהם מכילים cucurbitacin, שהוא תרכובת אנטי-טפרית יעילה המסייעת להרוג תולעי מעיים.כדי להשתמש בזרעי דלעת לטיפול בתולעים בצואה של ילדים, פשוט הוסף כמה זרעי דלעת למזון שלהם.

7.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא תרופה טבעית נהדרת לטיפול בתולעים בצואה של ילדים מכיוון שהוא מכיל חומצה אצטית, שהיא תרכובת אנטי-טפילית יעילה המסייעת להרוג תולעי מעיים.כדי להשתמש בחומץ תפוחים לטיפול בתולעים בצואה של ילדים, פשוט הוסף קצת חומץ תפוחים לאוכל שלהם.

8.גזר

גזר הוא תרופה טבעית נהדרת לטיפול בתולעים בצואה של ילדים מכיוון שהם מכילים בטא-קרוטן, שהוא תרכובת אנטי-טפרית יעילה המסייעת להרוג תולעי מעיים.כדי להשתמש בגזר לטיפול בתולעים בצואה של ילדים, פשוט הוסף כמה גזר לאוכל שלהם.

9.זרעי פפאיה

זרעי פפאיה הם תרופה טבעית נהדרת לטיפול בתולעים בצואה של ילדים מכיוון שהם מכילים פפאין, שהוא תרכובת אנטי-טפרית יעילה המסייעת להרוג תולעי מעיים.כדי להשתמש בזרעי פפאיה לטיפול בתולעים בצואה של ילדים, פשוט הוסף כמה זרעי פפאיה לאוכל שלהם.

10.תמצית זרעי אשכוליות

תמצית זרעי אשכוליות היא תרופה טבעית נהדרת לטיפול בתולעים בצואה של ילדים מכיוון שהוא מכיל נארנגין, שהוא תרכובת אנטי-טפילית יעילה המסייעת להרוג תולעי מעיים.כדי להשתמש בתמצית זרעי אשכוליות לטיפול בתולעים בצואה של ילדים, פשוט הוסף מעט תמצית זרעי אשכוליות למזון שלהם.

11.Wormwood

Wormwood הוא תרופה טבעית נהדרת לטיפול בתולעים בצואה של ילדים מכיוון שהוא מכיל את טוג’ון, שהוא תרכובת אנטי-טפילית יעילה המסייעת להרוג תולעי מעיים.כדי להשתמש ב- Wormwood לטיפול בתולעים בצואה של ילדים, פשוט הוסיפו קצת עץ עץ לאוכל שלהם.

12.ציפורן

ציפורן הוא נטו נהדרתרופת ראל לטיפול בתולעים בצואה של ילדים מכיוון שהיא מכילה יוגנול, שהוא תרכובת אנטי-טפילית יעילה המסייעת להרוג תולעי מעיים.להשתמש בציפורן לטיפול בתולעים בצואה של ילדים

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן