דף הבית » תרופות סבתא » שלשול בתינוקות – 3 תרופות של סבתא עוזרות להתאוששות והם מיוחדים
dadcdaddc ddaaddaddaddaa  daadaddaddaa dadc daddaad dadddaddaa

שלשול בתינוקות – 3 תרופות של סבתא עוזרות להתאוששות והם מיוחדים

שלשול בתינוקות – הסעדים של סבתות להחלמה
שלשול אצל תינוקות יכול לגרום למצוקה רבה הן לתינוקות והן להורים.חשוב להבין את הגורמים לשלשול ואת הסעדים הטובים ביותר לעזור להאיץ את ההחלמה.סבתות בכל העולם העבירו תרופות שימושיות שניתן להשתמש בהן כדי לעזור לתינוקות הסובלים משלשול.כאן נסתכל על שלושה מהתרופות הללו, מה הם ואיך להשתמש בהם נכון.

מי כמון

מי כמון הם תרופה המשמשת במשך מאות שנים כדי לעזור לתינוקות הסובלים משלשול.זה מיוצר על ידי רתיחת זרעי כמון במים ואז מאפשר לתערובת להתקרר.ניתן לתת את הנוזל המתקבל לתינוקות כדי לעזור להפחית את תסמיני השלשול.ההערכה היא כי כמון מסייע בהפחתת הדלקת הנגרמת על ידי שלשול ומסייע בהפחתת מספר החיידקים במעיים.

כדי להשתמש במי כמון כתרופה לשלשול, יש לתת אותם לתינוק בכמויות קטנות, לא יותר מכפית, שלוש פעמים ביום.יש לתת אותו לפני הארוחות ולא על בטן ריקה.

זרעי חילבה

זרעי חילבה הם תרופה פופולרית לסייע לתינוקות עם שלשול.חילבה מסייעת בהפחתת הדלקת הנגרמת על ידי שלשול ויכולה לעזור להפחית את משך הזמן שהתינוק סובל ממנו.זה גם עוזר להפחית את כמות החיידקים במעיים ויכול לעזור להחזיר את האיזון הטבעי של חיידקים במעיים.

כדי להשתמש בזרעי חילבה כתרופה לשלשול, הרתיחו כפית של הזרעים בכוס מים.אפשר לתערובת להתקרר ואז לתת אותה לתינוק כפית בכל פעם, לא יותר משלוש פעמים ביום.

טיפ ייחודי ומועיל

כאשר משתמשים בזרעי חילבה כתרופה לשלשול, חשוב להבטיח שהזרעים לא יבושלו יתר על המידה מכיוון שזה יכול להקשות עליהם לעכל.חשוב גם להבטיח שזרעי חילבה לא יורתחו במשך יותר מחמש דקות מכיוון שזה יכול להפוך אותם למרים מדי לתינוקות.

מי קוקוס

מי קוקוס הם תרופה פופולרית לסייע לתינוקות עם שלשול.מי קוקוס מלאים באלקטרוליטים ויכולים לעזור להחליף את אלה שאבדו בגלל שלשול.זה גם עוזר להחזיר את האיזון הטבעי של החיידקים במעיים ויכול לעזור להפחית את משך הזמן שהתינוק סובל משלשול.

כדי להשתמש במי קוקוס כתרופה לשלשול, יש לתת אותם לתינוק בכמויות קטנות, לא יותר מכפית, שלוש פעמים ביום.יש לתת אותו לפני הארוחות ולא על בטן ריקה.

שילוב של תרופות אלה יכול לעזור להפחית את תסמיני השלשול אצל תינוקות ולעזור להאיץ את תהליך ההחלמה.חשוב לזכור שכל תינוקת שונה והסעדים שעובדים עבור תינוק אחד עשויים שלא לעבוד עבור אחר.התייעץ תמיד עם רופא לפני שהוא מתן תרופות טבעיות לתינוקות.

הסעדים של סבתא לשלשול בתינוקות

סבתות משתמשות בתרופות ביתיות לטיפול במגוון מחלות במשך מאות שנים.בעוד שמדע הרפואה התקדם משמעותית בעשורים האחרונים, חלק מהתרופות שלהם עדיין עובדות טוב.במקרה של שלשול אצל תינוקות, שלוש תרופות של סבתא יכולות להועיל מאוד בהחלמה והן מיוחדות בדרכם שלהם.

מי לימון

מי לימון מי לימון הם אחד התרופות הביתי הוותיקות והפופולריות ביותר לשלשול אצל תינוקות.זה עובד על ידי מתן מקור טבעי לאלקטרוליטים שיעזור לחדש את הנוזלים האבודים של התינוק.בנוסף, מי לימון יכולים לסייע בהפחתת הדלקת במעיים, המהווה גורם שכיח לשלשול.להכנת מי לימון, פשוט הוסיפו מיץ של לימון אחד לכוס מים חמים.

הוראות

  • מערבבים מיץ של לימון אחד בכוס מים חמים.
  • תן לזה להתקרר לטמפרטורה פושרת.
  • תן 2-3 גרם של תערובת זו לתינוק כל כמה שעות.

זרעי חילבה

זרעי חילבה הם תרופה פופולרית נוספת לשלשול אצל תינוקות.הם מקור טבעי לסיבים תזונתיים,מה שמסייע בהגברת הצואה ולספוג עודף נוזלים.בנוסף, ידוע כי זרעי חילבה בעלי תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות, מה שיכול לעזור להפחית את הסיכון לזיהום.כדי להכין תרופה לזרעי חילבה, פשוט הרתיחו כפית של הזרעים בכוס מים למשך 5 דקות.

הוראות

  • הרתיחו כפית זרעי חילבה בכוס מים.
  • תן לזה להתקרר לטמפרטורה פושרת.
  • תן 2-3 גרם של תערובת זו לתינוק כל כמה שעות.

דייסת יוגורט ואורז

דייסת יוגורט ואורז היא תרופה ביתית נוספת המשמשת בדרך כלל לטיפול בשלשולים אצל תינוקות.היוגורט עוזר לחדש את חומרי התזונה האבודים של התינוק, ואילו האורז מסייע בהגברת הצואה ולספוג עודף נוזלים.להכנת הדייסה, פשוט מערבבים חצי כוס אורז מבושל עם רבע כוס יוגורט.

הוראות

  • מערבבים חצי כוס אורז מבושל עם רבע כוס יוגורט.
  • תן לזה להתקרר לטמפרטורה פושרת.
  • תן 2-3 גרם של תערובת זו לתינוק כל כמה שעות.

שלושת הסעדים של סבתות אלה יכולים להועיל מאוד בטיפול בשלשולים אצל תינוקות והם מיוחדים בדרכם שלהם.עם זאת, חשוב לציין כי אין להשתמש בתרופות אלה כתחליף לטיפול רפואי.אם מצבו של התינוק לא משתפר או מחמיר, חשוב לפנות מייד לטיפול רפואי.

שאלות נפוצות

מה זה שלשול אצל תינוקות?

שלשול

שלשול אצל תינוקות הוא מצב בו התינוק יש צואה רופפת או מימית תכופה.זה יכול להיגרם על ידי מגוון גורמים, כולל זיהומים, אלרגיות למזון ותרופות.חשוב לפנות לטיפול רפואי אם מצבו של התינוק לא ישתפר או מחמיר.

האם תרופות אלה בטוחות לשימוש?

כן, תרופות אלה בדרך כלל בטוחות לשימוש אצל תינוקות.עם זאת, חשוב להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתשתמש בתרופות ביתיות כלשהן לתינוקך.הרופא שלך יכול לעזור לך לקבוע את דרך הפעולה הטובה ביותר למצב של תינוקך.

שלושת הסעדים של סבתות אלה לשלשול אצל תינוקות יכולים להועיל מאוד בהחלמה והם מיוחדים בדרכם שלהם.בעוד שמדע הרפואה התקדם משמעותית בעשורים האחרונים, סעדים אלה עדיין עובדים היטב ואין להתעלם מהם.חשוב להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתשתמש בתרופות ביתיות כלשהן לתינוקך, מכיוון שהם יכולים לעזור לך לקבוע את דרך הפעולה הטובה ביותר למצב של תינוקך.למידע נוסף על שלשול בתינוקות, אנא עיין בהגדרה של ויקיפדיה. </A

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן