דף הבית » תרופות סבתא » שלפוחיות על הרגליים – 10 תרופות של סבתא איכותית המועברות במשפחה
dadcdadddddaa dadc ddaddcdddd  daadaddaddaa dadc daddaad dd

שלפוחיות על הרגליים – 10 תרופות של סבתא איכותית המועברות במשפחה

שלפוחיות על הרגליים: 10 תרופות של סבתא באיכות גבוהה עברו דרך המשפחה

לעתים קרובות אתה יכול ללכת לבית של סבתא שלך ולמצוא אותה עם תרופה לכל מחלה.בין אם זה הצטננות, כאב בטן או שלפוחית, כנראה שיש לה גם תרופה לזה!שלפוחיות על הרגליים יכולות להיות כואבות ולא נוחות.למרבה המזל, ישנם הרבה תרופות שסבתותינו עברו אלינו שיכולות לעזור להרגיע ולרפא אותן.להלן 10 תרופות של סבתא איכותית שהועברו במשפחה.

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים היה מזמן תרופה למצב של מחלות רבות ושלפוחיות ברגליים אינן יוצאת דופן.החלת כדור כותנה ספוג בחומץ תפוחים על השלפוחית יכולה לעזור להפחית את הכאב והנפיחות.אתה יכול גם ליצור משחה של חלקים שווים של חומץ תפוחים וסודה לשתייה ולהחיל אותו ישירות על שלפוחית.השאירו את העיסה למשך 10-15 דקות לפני שטיפתו במים קרים.

2.שמן עץ התה

שמן עץ התה ידוע בתכונות הריפוי שלו ומהווה תרופה נהדרת לשלפוחיות על הרגליים.פשוט מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם כפית של קוקוס או שמן זית ומורחים אותו על שלפוחית.תערובת זו יכולה לעזור להפחית דלקת וגירוי.אתה יכול גם להשתמש בכדור כותנה ספוג בתערובת של שמן עץ התה ומים ולמרוח אותו ישירות על שלפוחית.

3.שום

שום שימש זה מכבר כתרופה עבור מחלות רבות ושלפוחיות ברגליים אינן יוצאת דופן.פשוט מרסקים כמה שיני שום ומורחים אותו ישירות על השלפוחית.התכונות האנטי-דלקתיות והחיטוי של שום יכולים לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורים לשלפוחיות.

טיפ:

אם יש לך עור רגיש, הקפד לדלל את השום עם כמה טיפות שמן זית.

4.אלוורה

אלוורה הוא חומר ריפוי טבעי ומשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון רחב של מחלות.ניתן להשתמש בו כדי להרגיע ולרפא שלפוחיות על הרגליים.כל שעליך לעשות הוא לשבור חתיכה של עלה אלוורה ומורחים את הג’ל ישירות על שלפוחית.אתה יכול גם להכין משחה של אלוורה וסודה לשתייה ולהחיל אותה ישירות על שלפוחית.

5.מכשפה לוז

לוז מכשפה משמש זה מכבר כחומר אנטי-דלקתי ואנטי-חיטוי ויכול לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורים לשלפוחיות.כל שעליך לעשות הוא להשרות כדור כותנה בלוז המכשפה ולהחיל אותו ישירות על השלפוחית.השאירו אותו למשך 10-15 דקות לפני שטיפתו במים קרים.

6.חומץ

חומץ הוא תרופה נהדרת לשלפוחיות על הרגליים.כל שעליך לעשות הוא לערבב חלקים שווים חומץ ומים ולהשריג כדור כותנה בתערובת.מרחו את כדור הכותנה הספוג ישירות על שלפוחיתו והשאירו אותו 10-15 דקות לפני שטיפתו במים קרים.

7.קורנפלור

קורנפלור הוא תרופה נהדרת לשלפוחיות על הרגליים.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית של קורנפלור עם כמה טיפות מים ומרחי אותו ישירות על שלפוחית.הקורנפלור יסייע להרגיע את הכאב ולהפחית את הדלקת.

8.כורכום

כורכום ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות והחיטוי וניתן להשתמש בו כדי להפחית את הכאב והנפיחות הקשורים לשלפוחיות.פשוט מערבבים כפית אבקת כורכום עם כמה טיפות מים ומורחים אותה ישירות על שלפוחית.אתה יכול גם להכין משחה של אבקת כורכום ודבש ולהחיל אותה ישירות על השלפוחית.

9.תפוח אדמה

תפוחי אדמה הם תרופה נהדרת לשלפוחיות על הרגליים.פשוט מגרד תפוח אדמה ומרוח את העיסה ישירות על השלפוחית.השאירו אותו למשך 10-15 דקות לפני שטיפתו במים קרים.תפוח האדמה יסייע בהפחתת הכאב והדלקת.

10.מלח אפסום

Epsom Salt ידוע בתכונות הריפוי שלו וניתן להשתמש בו כדי להפחית את הכאב והנפיחות הקשורים לשלפוחיות.כל שעליך לעשות הוא לערבב שתי כפות מלח אפסום עם שתי כוסות מים חמים ומשרות מטלית בתערובת.מרחו את הבד ישירות על שלפוחית השלפוחית והשאירו אותו למשך 10-15 דקות לפני שטיפתו עם קר עם קר.אטר.

שלפוחיות על הרגליים יכולות להיות כואבות ולא נוחות, אך למרבה המזל, ישנם סעדים רבים שסבתותינו

תרופות מסורתיות לשלפוחיות על הרגליים

סבתות העבירו תרופות מסורתיות לטיפול בשלפוחיות ברגליים במשך דורות.תרופות אלה הועברו מדור לדור והוכחו כיעילות בטיפול בשלפוחיות.להלן 10 תרופות מסורתיות לשלפוחיות על הרגליים שיכולות לעזור לך להקל על הכאב ואי הנוחות:

1.משחת כורכום ודבש

ערבוב אבקת כורכום ודבש ליצירת משחה יכול לשמש לטיפול בשלפוחיות ברגליים.החל את הדבק ישירות על האזור הפגוע ועטוף אותו עם תחבושת.השאירו את העיסה על לילה ושטפו אותה בבוקר.

2.אלוורה ורה ג’ל

יישום ג’ל אלוורה על האזור הנגוע יכול לעזור להפחית את הנפיחות והכאב של שלפוחית.לג’ל תכונות קירור ומרגיעות שיכולות לעזור להפחית את אי הנוחות ולקדם ריפוי.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא בעל תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הנפיחות והכאב של שלפוחית.משרים כדור כותנה בחומץ תפוחים ומרחי אותו ישירות על השלפוחית.השאירו אותו למשך 10-15 דקות ואז שטפו במים חמים.

4.שמן עץ התה

בשמן עץ התה תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-חיטוי שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות של השלפוחית.מדללים כמה טיפות שמן עץ התה במים ומורחים אותו ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10-15 דקות ואז שטפו אותו במים חמים.

5.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא עיקרי טבעי שיכול לעזור להפחית את הכאב והנפיחות של שלפוחית.משרים כדור כותנה בלוז המכשפה והחל אותו ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10-15 דקות ואז שטפו במים חמים.

6.שמן קיק

שמן קיק הוא חומר סיכה טבעי שיכול לעזור להפחית את אי הנוחות של השלפוחית.החל כמה טיפות של שמן קיק ישירות על האזור המושפע ועסה אותו בעדינות.השאירו אותו למשך 10-15 דקות ואז שטפו במים חמים.

7.סודה לשתייה

לסודה לשתייה יש תכונות אנטיבקטריאליות ואנטיספטיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות של שלפוחית.מערבבים כפית סודה לשתייה עם כמה טיפות מים ליצירת משחה.החל את העיסה ישירות על האזור המושפע והשאיר אותו למשך 10-15 דקות.שוטפים במים חמים.

8.שום

לשום תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-חיטוי שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות של השלפוחית.מרסקים כמה שיני שום ומורחים את הדבק ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10-15 דקות ואז שטפו במים חמים.

9.מלח אפסום

מלח אפסום הוא משכך כאבים טבעי שיכול לעזור להפחית את אי הנוחות של השלפוחית.ממיסים כפית של מלח אפסום בכוס מים חמים ומספגים את האזור המושפע בתמיסה.השאירו אותו למשך 10-15 דקות ואז שטפו במים חמים.

10.קליפת בננה

לפיל של בננה יש תכונות קירור ומרגיעות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות של שלפוחית.שפשפו את החלק הפנימי של קילוף בננה ישירות על האזור המושפע והשאירו אותו למשך 10-15 דקות.שוטפים במים חמים.

מסקנה

שלפוחיות על הרגליים יכולות להיות כואבות ולא נוחות.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות מסורתיות שניתן להשתמש בהן כדי לסייע בהפחתת הכאב ואי הנוחות של השלפוחיות.10 התרופות המסורתיות הללו הועברו מדור לדור לדור והוכחו כיעילות בטיפול בשלפוחיות.

שאלות נפוצות

מהם כמה תרופות מסורתיות לשלפוחיות על הרגליים?

כמה תרופות מסורתיות לשלפוחיות על הרגליים כוללות משחת כורכום ודבש, ג’ל אלוורה, חומץ תפוחים, שמן עץ התה, לוז מכשפות, שמן קיק, סודה לשתייה, שום, מלח אפסום וקליפת בננה.

כיצד אוכל להשתמש בתרופות מסורתיות אלה לשלפוחיות על הרגליים?

השיטת השימוש ב- XACT תשתנה בהתאם לתרופה, אך באופן כללי, יש להחיל את התרופה ישירות על האזור המושפע ולהשאיר למשך 10-15 דקות לפני השטיפה במים חמים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן