דף הבית » תרופות סבתא » שיעול בהריון – 16 תרופות של סבתא ביתית ומזינה

שיעול בהריון – 16 תרופות של סבתא ביתית ומזינה

שיעול במהלך ההיריון: 16 תרופות של סבתא תוצרת בית ומזינה

שיעול במהלך ההיריון הוא סימפטום שכיח ולא נוח, אך חשוב לזכור שבטיחותך ושל תינוקך הוא העדיפות מספר אחת.אמנם קיימות מגוון של תרופות ללא מרשם, אך יתכן כי אלה לא מתאימות לכולם וייתכן שהם לא יספקו את ההקלה הדרושה לכם.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות טבעיות ששימשו במשך מאות שנים כדי לעזור להקל על הסימפטומים של שיעול.להלן 16 תרופות של סבתא ביתית ומזינה שיכולות לעזור להקל על אי הנוחות שלך.

H2: מותק

דבש משמש זה מכבר כתרופה מסורתית לשיעול וגרון כאב.זהו אנטיבקטריאלי טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית את הדלקת בגרונך ולהקל על אי הנוחות בשיעול.כדי להשתמש בדבש כתרופה, מערבבים 1 כפית דבש עם כפית של מיץ לימון סחוט טרי וכוס מים חמים.שתו תערובת זו 2-3 פעמים ביום.

H2: ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית נוספת לשיעול.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת בגרון ולהקל על אי הנוחות של שיעול.כדי להשתמש בג’ינג’ר כתרופה, מערבבים 1 כפית של ג’ינג’ר מגורד טרי עם כפית דבש וכוס מים חמים.שתו תערובת זו 2-3 פעמים ביום.

H3: טיפ מועיל

בעת שימוש באחד מהתרופות הטבעיות הללו, הקפידו לשתות שפע של נוזלים שיעזרו לשמור על חוטי גרונכם ולעזור לדלל את הריר.זה יקל על גירוש הריר והפחתת חומרת השיעול שלך.

H2: שום

שום הוא אנטיביוטיקה טבעית ואנטי דלקתית שיכול לעזור להפחית את הדלקת בגרונך ולהקל על אי הנוחות של השיעול.כדי להשתמש בשום כתרופה, מוחץ 2-3 שיני שום ומערבב אותם עם כוס מים חמים.שתו תערובת זו 2-3 פעמים ביום.

H2: תה מנטה

תה מנטה הוא תרופה טבעית לשיעול מכיוון שהוא יכול לעזור להפחית את הדלקת בגרונך ולהקל על אי הנוחות בשיעול.כדי להשתמש בתה מנטה כתרופה, תלולה 1 כפית של עלי מנטה מיובשים בכוס מים חמים למשך 5-10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו 2-3 פעמים ביום.

H2: חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית לשיעול מכיוון שהוא יכול לעזור להפחית את הדלקת בגרונך ולהקל על אי הנוחות בשיעול.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כתרופה, מערבבים 1 כפית חומץ סיידר תפוחים עם כפית דבש וכוס מים חמים.שתו תערובת זו 2-3 פעמים ביום.

H2: כורכום

כורכום הוא אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת בגרונך ולהקל על אי הנוחות של שיעול.כדי להשתמש בכורכום כתרופה, מערבבים 1 כפית כורכום טחון עם כפית דבש וכוס מים חמים.שתו תערובת זו 2-3 פעמים ביום.

H2: שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה טבעית לשיעול מכיוון שהוא יכול לעזור להפחית את הדלקת בגרונך ולהקל על אי הנוחות בשיעול.כדי להשתמש בשורש ליקריץ כתרופה, כפית תלולה של שורש ליקריץ מיובש בכוס מים חמים למשך 5-10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו 2-3 פעמים ביום.

H2: שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא תרופה טבעית לשיעול מכיוון שהוא יכול לעזור להפחית את הדלקת בגרונך ולהקל על אי הנוחות בשיעול.כדי להשתמש בשורש מרשמלו כתרופה, כפית תלולה של שורש מרשמלו מיובש בכוס מים חמים למשך 5-10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו 2-3 פעמים ביום.

H2: טימין

טימין הוא תרופה טבעית לשיעול מכיוון שהוא יכול לעזור להפחית את הדלקת בגרונך ולהקל על אי הנוחות של שיעול.כדי להשתמש בטימין כתרופה, מערבבים 1 כפית של עלי טימין מיובשים עם כפית דבש וכוס מים חמים.שתו תערובת זו 2-3 פעמים ביום.

H2: אלם חלקלק

אלם חלקלק הוא תרופה טבעית לשיעול מכיוון שהיא יכולה לעזור להפחית את הדלקת בגרונך ולהקל על אי הנוחות בשיעול.כדי להשתמש באלם חלקלק כתרופה, תלולה 1 כפית של קליפת עץ חלקלקת מיובשתבכוס מים חמים למשך 5-10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו 2-3 פעמים ביום.

H2: מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית לשיעול מכיוון שהוא יכול לעזור להפחית את הדלקת בגרונך ולהקל על אי הנוחות של שיעול.כדי להשתמש במיץ לימון כתרופה, מערבבים 1 כפית של מיץ לימון סחוט טרי עם כפית דבש

חלק 2 – התרופות של סבתא לשיעול בהריון

נשים בהריון צריכות להיזהר במיוחד בבחירת תרופה לשיעול במהלך ההיריון.תרופות טבעיות ומסורתיות הן בטוחות ויעילות להקלה על שיעול של אישה בהריון.להלן 16 תרופות של סבתא ביתית ומזינה שניתן להשתמש בהן לטיפול בשיעול במהלך ההיריון.

1.חלב כורכום

חלב כורכום הוא תרופה עתיקה לשיעול במהלך ההיריון.הוא מיוצר עם חלב חם, אבקת כורכום ודבש.לכורכום יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות המסייעות להפחתת תסמיני שיעול.

2.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה פופולרית לשיעול והצטננות.זה מיוצר עם מים חמים, ג’ינג’ר, לימון ודבש.לג’ינג’ר יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שהופכות אותו לתרופה יעילה לשיעול.

3.דבש ולימון

דבש ולימון הוא תרופה פופולרית לשיעול במהלך ההיריון.השילוב של דבש ולימון עוזר להרגיע את כאב הגרון ולהפחית את הסימפטומים של שיעול.

4.שום ופלפל

שום ופלפל ידועים שניהם בתכונותיהם האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות.ניתן להרתיח את השילוב של שום ופלפל במים ולצרוך אותו כדי להפחית את תסמיני שיעול.

5.ג’ינג’ר ופלפל שחור

ג’ינג’ר ופלפל שחור הוא תרופה פופולרית לשיעול במהלך ההיריון.ניתן להרתיח את השילוב של ג’ינג’ר ופלפל במים ולצרוך אותו כדי להפחית את הסימפטומים של שיעול.

6.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה יעילה לשיעול במהלך ההיריון.הוא מיוצר עם חומץ תפוחים, דבש ומים חמים.תרופה זו מסייעת להפחתת דלקת ולהרגיע כאב גרון.

7.זרעי חילבה

זרעי חילבה הם תרופה פופולרית לשיעול במהלך ההיריון.הם ידועים בתכונותיהם האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות.ניתן להרתיח זרעי חילבה במים ולצרוך כדי להפחית את תסמיני שיעול.

8.מיץ בצל

מיץ בצל הוא תרופה יעילה לשיעול במהלך ההיריון.זה מיוצר עם בצל, דבש ומים חמים.תרופה זו מסייעת להפחתת דלקת ולהרגיע כאב גרון.

9.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה פופולרית לשיעול במהלך ההיריון.זה ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות.ניתן להרתיח שורש ליקריץ במים ולצרוך כדי להפחית את תסמיני שיעול.

10.ג’ינג’ר ודבש

ג’ינג’ר ודבש הוא תרופה פופולרית לשיעול במהלך ההיריון.השילוב של ג’ינג’ר ודבש עוזר להרגיע את כאב הגרון ולהפחית את הסימפטומים של שיעול.

11.זרעי כמון

זרעי כמון הם תרופה פופולרית לשיעול במהלך ההיריון.הם ידועים בתכונותיהם האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות.ניתן להרתיח זרעי כמון במים ולצרוך כדי להפחית את תסמיני שיעול.

12.עלי טולסי

עלי טולסי הם תרופה פופולרית לשיעול במהלך ההיריון.הם ידועים בתכונותיהם האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות.ניתן להרתיח עלי טולסי במים ולצרוך כדי להפחית את תסמיני שיעול.

13.ציפורן ודבש

ציפורן ודבש הוא תרופה פופולרית לשיעול במהלך ההיריון.השילוב של ציפורן ודבש עוזר להרגיע את כאב הגרון ולהפחית את תסמיני שיעול.

14.קינמון ודבש

קינמון ודבש הוא תרופה פופולרית לשיעול במהלך ההיריון.השילוב של קינמון ודבש עוזר להרגיע את כאב הגרון ולהפחית את הסימפטומים של שיעול.

15.הל ודבש

הל ודבש הוא תרופה פופולרית לשיעול במהלך ההיריון.השילוב של הל ודבש עוזר to הרגיע את כאב הגרון ומפחית את הסימפטומים של שיעול.

16.זרעי שומר

זרעי שומר הם תרופה פופולרית לשיעול במהלך ההיריון.הם ידועים בתכונותיהם האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות.ניתן להרתיח זרעי שומר במים ולצרוך כדי להפחית את תסמיני שיעול.

מסקנה

שיעול

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן