דף הבית » תרופות סבתא » ריח רע מבית השחי – 13 תרופות סבתות מצוינות ואיכותיות

ריח רע מבית השחי – 13 תרופות סבתות מצוינות ואיכותיות

הזעה היא חלק מהחיים.כולנו עושים את זה, וזו פונקציה גופנית טבעית שעוזרת לשמור על קור רוח ומווסתת את חום גופנו.אבל עבור חלק, הזיעה יכולה לבוא עם ריח לא נעים.ריח שחי, המכונה גם אוסמידרוזיס אקסילרי, הוא בעיה שכיחה עבור אנשים רבים.זה יכול להיות מביך ויכול להיגרם על ידי מספר גורמים, כולל היגיינה לקויה, תזונה, לחץ, חיידקים וחוסר איזון הורמונלי.

למרבה המזל, ישנם מספר תרופות טבעיות שיכולות לעזור להפחית או לחסל ריח של בית שחי רע.סבתות משתמשות בסעדים אלה במשך דורות כדי לעזור לשמור על בית השחי מריח טרי ונקי.להלן 13 תרופות של סבתא מצוינת ואיכותית לריח בית שחי גרוע.

1.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא בולם ריח טבעי ויכול לעזור לנטרל ריח של בית שחי רע.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כף אחת של סודה לשתייה עם שתי כפות מים ומורחים אותה על בתי השחי.השאירו אותו לכמה דקות ואז שטפו במים חמים.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא בולם ריח נהדר ויכול לעזור להפחית את ריח בית השחי הרע.כדי להשתמש בו, מערבבים כף אחת של חומץ סיידר תפוחים עם שתי כפות מים ומורחים אותה על בתי השחי.השאירו אותו לכמה דקות ואז שטפו במים חמים.

3.מיץ לימון

למיץ לימון תכונות אנטיבקטריאליות טבעיות ויכול לעזור להפחית ריח של בית השחי הגרוע.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כף אחת של מיץ לימון עם שתי כפות מים ומרחו אותו על בתי השחי.השאירו אותו לכמה דקות ואז שטפו במים חמים.

4.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא מענק טבעי שיכול לעזור להפחית ריח של בית השחי הרע.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כף אחת של לוז מכשפה עם שתי כפות מים ומורחים אותה על בתי השחי.השאירו אותו לכמה דקות ואז שטפו במים חמים.

5.קורנפלור

קורנפלור הוא סופג טבעי שיכול לעזור להפחית ריח של בית שחי גרוע.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כף אחת של קורנפלור עם שתי כפות מים ומרחו אותה על בתי השחי.השאירו אותו לכמה דקות ואז שטפו במים חמים.

6.שמן לבנדר

שמן לבנדר יש תכונות אנטיבקטריאליות ונטריות טבעיות הטבעיות שיכולות לעזור להפחית ריח של בית שחי גרוע.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כף אחת של שמן לבנדר עם שתי כפות מים ומורחים אותה על בתי השחי.השאירו אותו לכמה דקות ואז שטפו במים חמים.

7.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את ריח בית השחי הגרוע.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כף אחת של שמן עץ התה עם שתי כפות מים ומורחים אותה על בתי השחי.השאירו אותו לכמה דקות ואז שטפו במים חמים.

8.חומצה בורית

חומצה בורית היא נוגד פטרייתי טבעי שיכול לעזור להפחית ריח של בית שחי גרוע.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כף אחת של חומצה בורית עם שתי כפות מים ומורחים אותה על בתי השחי.השאירו אותו לכמה דקות ואז שטפו במים חמים.

9.מיץ עגבניות

מיץ עגבניות הוא דאודורייזר טבעי שיכול לעזור להפחית ריח של בית השחי הגרוע.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כף אחת של מיץ עגבניות עם שתי כפות מים ומורחים אותו על בתי השחי.השאירו אותו לכמה דקות ואז שטפו במים חמים.

10.שמן קוקוס

בשמן הקוקוס יש תכונות טבעיות נגד פטריות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את ריח בית השחי הגרוע.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כף אחת של שמן קוקוס עם שתי כפות מים ומורחים אותה על בתי השחי.השאירו אותו לכמה דקות ואז שטפו במים חמים.

11.יוגורט

יוגורט הוא דאודורייזר טבעי שיכול לעזור להפחית ריח של בית השחי הרע.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כף אחת של יוגורט עם שתי כפות מים ומרחו אותה על בתי השחי.השאירו אותו לכמה דקות ואז שטפו במים חמים.

12.חומץ לבן

חומץ לבן הוא דאודורייזר טבעי ש

הסעדים של סבתא לריח רע מבית השחי

ריח רע מבית השחי CAלהיות בעיה מביכה אם לא מטפלים במהירות.למרבה המזל, ישנם תרופות טבעיות רבות שניתן להשתמש בהן כדי לסייע בחיסול הריח הרע ולמנוע ממנו לחזור.להלן 13 תרופות של סבתא מצוינת ואיכותית שניתן להשתמש בהן כדי להיפטר מריח רע מבית השחי:

1.שנה את הדיאטה שלך

שינוי התזונה יכול לעזור להפחית ריחות רעים מבית השחי.אכילת פירות וירקות נוספים ומזונות מגבילים עשירים בשומן וסוכר יכולה לעזור להפחית את ריח הגוף.בנוסף, שתיית מים יותר יכולה לעזור לשטוף רעלים שיכולים לגרום לריחות רעים.

2.השתמש בסודה לשתייה

סודה לשתייה היא דאודורייזר טבעי שניתן להשתמש בו כדי לספוג ולנטרל ריחות רעים מבית השחי.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כפית סודה לשתייה עם כמה טיפות מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה על אזור בית השחי ותן לו לשבת מספר דקות לפני השטיפה.

3.החל חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא מענק טבעי שיכול לעזור להפחית ריחות רעים מבית השחי.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כפית של חומץ תפוחים עם כמה טיפות מים ומורחים אותו על אזור בית השחי.תן לזה לשבת כמה דקות לפני השטיפה.

4.השתמש בשמנים אתרים

ניתן להשתמש בשמנים אתרים כמו שמן עץ התה, שמן לבנדר ושמן מנטה כדי לעזור להפחית ריח רע מבית השחי.פשוט מערבבים כמה טיפות של השמן האתרי עם שמן נשא כמו שמן קוקוס ומורחים אותו על אזור בית השחי.תן לזה לשבת כמה דקות לפני השטיפה.

5.השתמש באבקת אלום

אבקת אלום היא עיקרית טבעית שיכולה לעזור להפחית ריחות רעים מבית השחי.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כפית אבקת אלום עם כמה טיפות מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה על אזור בית השחי ותן לו לשבת מספר דקות לפני השטיפה.

6.השתמש במיץ לימון

מיץ לימון הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית ריחות רעים מבית השחי.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כמה טיפות מיץ לימון עם כמה טיפות מים ומורחים אותו על אזור בית השחי.תן לזה לשבת כמה דקות לפני השטיפה.

7.השתמש במכשפות לוז

לוז מכשפה הוא מענק טבעי שיכול לעזור להפחית ריחות רעים מבית השחי.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כפית לוז מכשפה עם כמה טיפות מים ומורחים אותו על אזור בית השחי.תן לזה לשבת כמה דקות לפני השטיפה.

8.השתמש בשמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית ריחות רעים מבית השחי.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם שמן נשא כמו שמן קוקוס ומורחים אותו על אזור בית השחי.תן לזה לשבת כמה דקות לפני השטיפה.

9.השתמש בשום

שום הוא חיטוי טבעי ודאודורנט שיכול לעזור להפחית ריחות רעים מבית השחי.כדי להשתמש בו, פשוט מרסקים כמה שיני שום ומורחים אותו על אזור בית השחי.תן לזה לשבת כמה דקות לפני השטיפה.

10.השתמש בסבון חומץ תפוחים

סבון חומץ תפוחים הוא סבון טבעי שיכול לעזור להפחית ריחות רעים מבית השחי.כדי להשתמש בו, פשוט השתמש בסבון כדי לשטוף את אזור בית השחי ולתת לו לשבת מספר דקות לפני השטיפה.

11.השתמש בחומץ לבן

חומץ לבן הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית ריחות רעים מבית השחי.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כמה טיפות של חומץ לבן עם כמה טיפות מים ומורחים אותו על אזור בית השחי.תן לזה לשבת כמה דקות לפני השטיפה.

12.השתמש בסודה לשתייה ומיץ לימון

ניתן לערבב יחד סודה לשתייה ומיץ לימון ליצירת משחה שיכולה לעזור להפחית ריחות רעים

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן